PDA

View Full Version : Трябва! Не знам как! Не става! Помощ!



eminemfenka
09-09-2011, 00:25
=============

someonerandom
09-09-2011, 00:51
Успокой се и обясни малко по-подробно ситуацията.
На този етап,колкото и глупаво да звучи,явно той не разбира от дума,така че бих ти казал да накараш няколко приятели да "поговорят" с него 8-)

AmanitaMuscaria
09-09-2011, 00:59
1. Хващаш мама и тате под ръчичка и отиваш и обясняваш подробно ситуацията на "сивите гълъби" (куките) в районното.

2. Молиш баща/вуйчо/чичо/приятел/познат/роднина да отидат да пробват да "поговорят" с момчето.


3. Прекъсни всякакъв контакт с него. Блокраш го отвсякъде. Не трябва да има никакъв контакт с теб.

4. Говориш с родителите му.

Ако някой има други идеи да казва...

Chacho
09-09-2011, 01:04
1. Хващаш мама и тате под ръчичка и отиваш и обясняваш подробно ситуацията на "сивите гълъби" (куките) в районното.

2. Молиш баща/вуйчо/чичо/приятел/познат/роднина да отидат да пробват да "поговорят" с момчето.


3. Прекъсни всякакъв контакт с него. Блокраш го отвсякъде. Не трябва да има никакъв контакт с теб.

4. Говориш с родителите му.

Ако някой има други идеи да казва...

Комбинация от горните.

differenTgiirL
09-09-2011, 05:52
Явно приятелят ти е поредната откачалка :razz:
Какво толкова си му направила или какво точно иска от теб, че не спира да те "преследва", би ли ни пояснила ?

anonymous708973
09-09-2011, 06:17
Как те тормози?

Блокираш го от всякъде. Можеш и от телефона, ако отидеш в полицията.
Иначе останалите неща ти ги казаха - ходи в полицията, събери няколко приятели да го поступат (все пак да внимават да не му счупят нещо).

sapphire5
09-09-2011, 07:00
Как те тормози?

Блокираш го от всякъде. Можеш и от телефона, ако отидеш в полицията.
Иначе останалите неща ти ги казаха - ходи в полицията, събери няколко приятели да го поступат (все пак да внимават да не му счупят нещо).

ДА.. трябва да се внимава. 8-)

LeprikonA
09-09-2011, 07:09
махаш го от всякъде, пращаш да го понатупат и проблемът е решен, не вярвам след боя да поиска пак да те потърси :D

crowberry
09-09-2011, 08:57
1. Хващаш мама и тате под ръчичка и отиваш и обясняваш подробно ситуацията на "сивите гълъби" (куките) в районното.

2. Молиш баща/вуйчо/чичо/приятел/познат/роднина да отидат да пробват да "поговорят" с момчето.


3. Прекъсни всякакъв контакт с него. Блокраш го отвсякъде. Не трябва да има никакъв контакт с теб.

4. Говориш с родителите му.

Ако някой има други идеи да казва...

eminemfenka
09-09-2011, 10:10
==

SmilezZz
09-09-2011, 11:56
1. Хващаш мама и тате под ръчичка и отиваш и обясняваш подробно ситуацията на "сивите гълъби" (куките) в районното.

2. Молиш баща/вуйчо/чичо/приятел/познат/роднина да отидат да пробват да "поговорят" с момчето.


3. Прекъсни всякакъв контакт с него. Блокраш го отвсякъде. Не трябва да има никакъв контакт с теб.

4. Говориш с родителите му.

Ако някой има други идеи да казва...

badsector
09-09-2011, 13:03
Действай твърдо... в главата си. Ако не си оправиш нещата там, ще станеш като ония "той ме бие, ама аз го обичам". Пробвай разговор с родителите и ако не стане, отивате заедно в близкото РПУ.

arsenalllbaby
09-09-2011, 14:18
1. Хващаш мама и тате под ръчичка и отиваш и обясняваш подробно ситуацията на "сивите гълъби" (куките) в районното.

2. Молиш баща/вуйчо/чичо/приятел/познат/роднина да отидат да пробват да "поговорят" с момчето.


3. Прекъсни всякакъв контакт с него. Блокраш го отвсякъде. Не трябва да има никакъв контакт с теб.

4. Говориш с родителите му.

Ако някой има други идеи да казва...

+++

А за блокиране на телефонен номер.. Направи го, обаче не виждам какво му пречи да си купи друга карта..

pamsityybee
09-09-2011, 16:05
нищо няма да ти направи :) При мен ситуацията беше същата. Просто го е яд, че те е изпуснал :)

NambyPamby
09-09-2011, 16:21
Действай твърдо... в главата си. Ако не си оправиш нещата там, ще станеш като ония "той ме бие, ама аз го обичам".

Мхм. Сама си го просиш, без извинение. Късате и толкоЗ - прекъсваш всякакъв контакт. Откъде-накъде той ще те храни, а ти ще му помагаш после да си решава проблемите? Ти не го ли видя какъв е дебил още преди да се съберете?

leadyflame
09-09-2011, 16:34
Един хубав бой ще оправи всичко, такива като този не разбират от друго.

sasha_90
09-09-2011, 16:46
махаш го от всякъде, пращаш да го понатупат и проблемът е решен, не вярвам след боя да поиска пак да те потърси :D
Не се ли сети,че щом така я преследва,след един евентулен побой над него,ще поиска да си отмъсти?

DevilWish
09-09-2011, 17:45
Блокирай го от всякъде просто ;)

NoMore
09-09-2011, 17:45
Обясни ситуацията на баща си ама не на майка си на баща си! В момента в който един баща разбере, че ДЪЩЕРЯ му е в опасност не можеш да си представиш колко бързо ще се сети как да оправи проблема. Гарантирам ти че ако баща ти е мъж на място (в което не се и съмнявам) въпросното момче никога няма да те доближи :)

eminemfenka
09-09-2011, 17:46
Действай твърдо... в главата си. Ако не си оправиш нещата там, ще станеш като ония "той ме бие, ама аз го обичам".

Мхм. Сама си го просиш, без извинение. Късате и толкоЗ - прекъсваш всякакъв контакт. Откъде-накъде той ще те храни, а ти ще му помагаш после да си решава проблемите? Ти не го ли видя какъв е дебил още преди да се съберете?

Прекъсвах,а той пак ме търсеше. Помагах му и бях мила с него с надеждата,че няма да има драми занапред.

eminemfenka
09-09-2011, 17:48
Обясни ситуацията на баща си ама не на майка си на баща си! В момента в който един баща разбере, че ДЪЩЕРЯ му е в опасност не можеш да си представиш колко бързо ще се сети как да оправи проблема. Гарантирам ти че ако баща ти е мъж на място (в което не се и съмнявам) въпросното момче никога няма да те доближи :)

Да,права си. Но баща ми е извън България и няма как да разчитам не него. :?

Pigeon
09-09-2011, 19:22
И аз съм била в тая ситуация преди известно време и те разбирам... Историята беше подобна, ходехме година и нещо, послеq докато раздялата беше прясна-прясна идваше до нас без покана, звънеше ми непрекъснато, стигало се е до там да си изключвам телефона.
След няколко месеца звъненето намаля, но не спря. От тогава минаха три години и си мислех, че вече се е успокоил, обаче преди няколко месеца баща ми ми каза, че го е заварил пиян в двора ни... и ми стана адски зловещо.
Най-добрия съвет, който мога да ти дам е да не си позволяваш даже и една добра думичка да разменяш с него. Пълен игнор, рязане и отбягване. Така се течение на времето нещата ще се уталожат, надявам се.

stefinkaa7
09-09-2011, 19:29
1. Хващаш мама и тате под ръчичка и отиваш и обясняваш подробно ситуацията на "сивите гълъби" (куките) в районното.

2. Молиш баща/вуйчо/чичо/приятел/познат/роднина да отидат да пробват да "поговорят" с момчето.


3. Прекъсни всякакъв контакт с него. Блокраш го отвсякъде. Не трябва да има никакъв контакт с теб.

4. Говориш с родителите му.

Ако някой има други идеи да казва...