PDA

View Full Version : наркотиците не ме хващат ;о



PamelaIvanova
09-09-2011, 01:34
Опитвала съм трева няколко пъти, не усещам никаква промяна.. а със сигурност всеки път е била качествена, защото хората, с които пуших всеки ден са напушени и не биха си взели боклук. И с амфетите съм така-по 1,2, или 3 линии-никакъв ефект. Какъв е проблема според вас :-o

ZipFail
09-09-2011, 01:49
Тревата повечето хора не ги хваща от първото пушене, някои и от първите няколко ;)

someonerandom
09-09-2011, 10:05
С амфетите не съм запознат,обаче за тревата сигурна ли си,че я пушиш правилно?

bloodymirror
09-09-2011, 11:20
Проблемът е,че си тъпа и си пропиляваш живота в експерименти с разни боклуци

PamelaIvanova
09-09-2011, 11:39
С амфетите не съм запознат,обаче за тревата сигурна ли си,че я пушиш правилно?

еми мисля че да..

whiteterror
09-09-2011, 12:25
Търсиш друсана трева. Не може да няма във вашия град, който и да е той. Изпушваш сама една десятка и ще те хване, гаранция. Успех. 8-)

Xeon
09-09-2011, 12:31
На колко си ?

NomNomNom
09-09-2011, 12:37
Проблемът е,че си тъпа и си пропиляваш живота в експерименти с разни боклуци
Къв ти е проблема бе , ти си много готина, понеже като ти кажат нещо , че е лошо и гадно не го правиш . Вашите са те направили лесна за манипулиране, полезна си за обществото.

SuperBadSuperFresh
09-09-2011, 12:38
Пробвай с хероин,гаранция да стане.








Глупави деца. :-x

bloodymirror
09-09-2011, 12:42
Проблемът е,че си тъпа и си пропиляваш живота в експерименти с разни боклуци
Къв ти е проблема бе , ти си много готина, понеже като ти кажат нещо , че е лошо и гадно не го правиш . Вашите са те направили лесна за манипулиране, полезна си за обществото.

Мислиш ли,че каза поне 1 смислено нещо?! Искаш да кажеш,че трябва да тегля една майна на родителите си и да се влача с некви пропадняци,дето живота им зависи от некви боклуци.. е нема да стане ;)

PamelaIvanova
09-09-2011, 13:26
На колко си ?

16

gandalfepi4
09-09-2011, 13:39
Проблемът е,че си тъпа и си пропиляваш живота в експерименти с разни боклуци
Къв ти е проблема бе , ти си много готина, понеже като ти кажат нещо , че е лошо и гадно не го правиш . Вашите са те направили лесна за манипулиране, полезна си за обществото.

Мислиш ли,че каза поне 1 смислено нещо?! Искаш да кажеш,че трябва да тегля една майна на родителите си и да се влача с некви пропадняци,дето живота им зависи от некви боклуци.. е нема да стане ;)

познавам един човек който употребява амфети - със страхотна физика е, студент е и работи в адвокатска кантора, доста начетено момче

човек който използва такива опиати =/= пропаднал наркоман задължително



не бъди толкова бърза да съдиш

ПП (ако си го мислиш "не", дори тревица на съм консумирал)

bloodymirror
09-09-2011, 13:45
Проблемът е,че си тъпа и си пропиляваш живота в експерименти с разни боклуци
Къв ти е проблема бе , ти си много готина, понеже като ти кажат нещо , че е лошо и гадно не го правиш . Вашите са те направили лесна за манипулиране, полезна си за обществото.

Мислиш ли,че каза поне 1 смислено нещо?! Искаш да кажеш,че трябва да тегля една майна на родителите си и да се влача с некви пропадняци,дето живота им зависи от некви боклуци.. е нема да стане ;)

познавам един човек който употребява амфети - със страхотна физика е, студент е и работи в адвокатска кантора, доста начетено момче

човек който използва такива опиати =/= пропаднал наркоман задължително



не бъди толкова бърза да съдиш

ПП (ако си го мислиш "не", дори тревица на съм консумирал)

Абе извинявай,ама човек щом е стигнал до наркотиците,значи му липсва нещо и не всичко е наред,та ако ще ядрен физик да е!

ZipFail
09-09-2011, 14:10
Пък бас ловя, че дори никога не си и пробвала въпросните наркотици :)

polssa
09-09-2011, 14:14
хохохохйохйохойохойохйохо йохой :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :D :D :D :grin: :grin:

PamelaIvanova
09-09-2011, 14:32
Пък бас ловя, че дори никога не си и пробвала въпросните наркотици :)

напротив, затова пускам темата. bloodymirror, имам си проблеми, искам да избягам по някакъв начин, не е за да се правя на интересна. и повечето ми приятели го правят а не са никак лоши като хора.

bloodymirror
09-09-2011, 14:37
Пък бас ловя, че дори никога не си и пробвала въпросните наркотици :)

напротив, затова пускам темата. bloodymirror, имам си проблеми, искам да избягам по някакъв начин, не е за да се правя на интересна. и повечето ми приятели го правят а не са никак лоши като хора.

Aз също съм на твоите години,но далеч не по този начин избягвам проблемите си,но както и да е,животът си е твой,прави с него каквото искаш.

callia
09-09-2011, 14:41
Опитвала съм трева няколко пъти, не усещам никаква промяна.. а със сигурност всеки път е била качествена, защото хората, с които пуших всеки ден са напушени и не биха си взели боклук. И с амфетите съм така-по 1,2, или 3 линии-никакъв ефект. Какъв е проблема според вас :-o

Няма проблем :) Това, че дрогата не те хваща е супер... но ако има проблем, това е, че се притесняваш, че няма да те хване 8-)

Sc0RcH
09-09-2011, 14:55
Мацко,пожелавам ти да умреш!

PamelaIvanova
09-09-2011, 18:02
Днес пуших смартшоп - пак никаква промяна, само леко ме заболя главата

someonerandom
09-09-2011, 19:05
bloodymirror е още един от хората с промити мозъци,които не са опитвали нищо от нещата,които така щастливо и упорито обиждат и са твърдо убедени,че ако дръпнат веднъж трева и ще свършат в клиника за зависими от кокаина-което си е нейна/негова работа,стига да не обяснява на другите как да си живеят живота.Щом смяташ,че сме пропаднали и от нас няма да излезе нищо-добре,това си е за теб,обаче не се излагай.

cookie_master
09-09-2011, 21:13
хохохохйохйохойохойохйохо йохой :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :D :D :D :grin: :grin:? :-o

PinkFloydSound
09-09-2011, 21:23
Много сте ми смешни, като почнете да обяснявате, че за да плюем едно нещо, трябва първо да сме го опитали. Аз и лайна не съм яла, но мога да преценя, че не стават за ядене, нали? :) Тровете се, правете каквото искате с живота си, но не набутвайте постоянно в очите ни факта, че се друсате. Тая демонстративност е излишна според мен.

ZipFail
09-09-2011, 22:49
Голяма демонстративност, няма що. Момичето е пуснала тема за да пита, ама разни социално осакатени личности веднага се чустват отговорни да и наливат морал и ценности.
Единствените които парадираха тук преди бяха принца и принцесата на фороНа.


ПП: @PamelaIvanova, визирах bloodymirror в последното мнение.

Flaaffy
09-10-2011, 07:39
Щом не си опитвал наркотици, не си опитвал нищо от живота? Има много по-приятни и интересни неща за опитване от амфетите и разни други боклуци дето ти развалят вътрешностите. И много ясно, че ще се чувстваме длъжни да и влеем акъл. Все пак е млад човек и да е непозната е кофти да знаеш, че намира смисъл единствено в тва да намери нещо, с което да се надруса по-качествено.

strave
09-10-2011, 08:57
Авторке проблема е че имаш високи очаквания от някакви боклуци.Не се впрягай толковаи не спирай опитите и така до гроб.

againstyou
09-10-2011, 10:04
Гръмни се.

Sc0RcH
09-10-2011, 10:06
Гръмни се.

Някой друг на моето мнение!

SonataArctica
09-10-2011, 10:59
LSD 8)

rakiQ
09-10-2011, 11:12
с хероина може и да стане? що не пробваш

PamelaIvanova
09-10-2011, 11:50
А не, никога няма да започна с хероин. И не казвам, че намирам смисъл само в тези неща, просто от време на време ми се иска да избягам..

Sc0RcH
09-10-2011, 11:56
Ми е*и си майката!

SonataArctica
09-10-2011, 12:49
пробвай с опиум, кока, лепило :-o :-o :-o

Ти сериозно ли?

SuperBadSuperFresh
09-10-2011, 13:00
А не, никога няма да започна с хероин. И не казвам, че намирам смисъл само в тези неща, просто от време на време ми се иска да избягам..

Ми намери си хоби,поне не харчи парите на вашите...

За всички,за които хора като мен са "оциално осакатени личности",мога да кажа само:Радвам се,че не познавам "хора" като вас,които не могат да си решат проблемите сами и само бягат,ли бягат.
Бягайте,правете каквото искате,Животът ще ви смаже...

Cucko0
09-10-2011, 13:06
ключ.