PDA

View Full Version : Скука...



MetalForever
09-09-2011, 08:29
Да питам една глупост и аз :PP

Защо момичетата смятат че е "гейско" момчетата да си бръснат краката?
Или защо момчетата ги бръснат? Аз съм момче и не ги.
Та ми е интересно мнението ви.

bloodymirror
09-09-2011, 08:31
Защото само жените трябва да се обезкосмяват там,не стига,че и веждите си оформят,сега и краката си епилират,скоро и ще започнат и да се гримират..

muhtesemfan
09-09-2011, 08:37
Според мен е хубаво момчетата,да си бръснат краката,с косми е много гусно :?

JustPerfection
09-09-2011, 08:38
Окосмеността по мъжкото тяло се дължи на високите нива на тестостерон ( ИЗЦЯЛО МЪЖКИЯ ХОРМОНЕЦ).Колкото повече косми,толкова повече тестостерон,следователно,т олкова повече мъж има в теб :lol:
Тея дето си ги бръснат имат нещо женствено в тях :-D
А,имам един в моя клас,дето сега е на 16 години и няма един косъм по краката и ръцете,се едно не го е ударил пубертета още,хаха.И още по-смешното е че не ги бръсне,тях просто ги няма.

JustPerfection
09-09-2011, 08:40
Според мен е хубаво момчетата,да си бръснат краката,с косми е много гусно :?
Няма нищо гнусно в натуралното окосмяване.Гледаш много американски тийн филмчета и искаш релефно 50 килограмово епилирано женско момченце за гадженце да си го качваш в фейсбук и да се хвалиш с плочките му и липсата на к'вато и да била мусколна тъкан другаде. :lol:

bloodymirror
09-09-2011, 08:46
Според мен е хубаво момчетата,да си бръснат краката,с косми е много гусно :?

Да,даже може и да си направи пернаментен грим,щото с такива неоформени вежди е гнусноооооооо :? тцтцтцтц

SmilezZz
09-09-2011, 11:32
bloodymirror - Аз съм виждала момче ,което имаше черен молив на очите. Беше "гадже" на една моя приятелка ,изби ме на смях като го видях,но се въздържах.
- Добре ,бих преглътнала без косми на краката ,ама чак пък грим на очите. Пък и една приятелка викаше на едно момче,който беше попитал дали харесва мъже без косми и тя: "Не , нямам намерение да се състезаваме на кого краката са по - гладки". 8-)

bloodymirror
09-09-2011, 11:44
bloodymirror - Аз съм виждала момче ,което имаше черен молив на очите. Беше "гадже" на една моя приятелка ,изби ме на смях като го видях,но се въздържах.
- Добре ,бих преглътнала без косми на краката ,ама чак пък грим на очите. Пък и една приятелка викаше на едно момче,който беше попитал дали харесва мъже без косми и тя: "Не , нямам намерение да се състезаваме на кого краката са по - гладки". 8-)

А пък аз знам момчета,които ползват безцветен лак,ексфолианти за тяло и секви изгъзици :lol:

sapphire5
09-09-2011, 12:27
Това не е ГЕЙСКО..!!!! :)

аз обожавам когато момчето няма косми по-краката...

xXxAngerfisTxXx
09-09-2011, 12:29
да ви покажа ли краката ми :lol: :lol: :lol:

sapphire5
09-09-2011, 12:32
да ви покажа ли краката ми :lol: :lol: :lol:

не, благодаря.

mimseyy
09-09-2011, 12:42
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

sapphire5
09-09-2011, 12:49
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

познавам много момчета които си оправят леко веждите, но няма спор, че така им отива повече. :) какво като леко си е оформил веждите.. нямам предвит да ги изтъни, а да ги оформи. :) Много по -добре изглеждат, от преди...

JustPerfection
09-09-2011, 12:50
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

познавам много момчета които си оправят леко веждите, но няма спор, че така им отива повече. :) какво като леко си е оформил веждите.. нямам предвит да ги изтъни, а да ги оформи. :) Много по -добре изглеждат, от преди...

Казала кифлата.. :(

sapphire5
09-09-2011, 12:52
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

познавам много момчета които си оправят леко веждите, но няма спор, че така им отива повече. :) какво като леко си е оформил веждите.. нямам предвит да ги изтъни, а да ги оформи. :) Много по -добре изглеждат, от преди...

Казала кифлата.. :(

ти случайно да ме познаваш, че да говориш така? :)

MetalForever
09-09-2011, 13:02
Гледам темата се обръща на спор. Това означава
че е до мнение.Приема се за нормално и с бръснати и без бръснати крака.
Всеки има предпочитание а това за веждите няма и да го споменавам.

JustPerfection
09-09-2011, 13:04
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

познавам много момчета които си оправят леко веждите, но няма спор, че така им отива повече. :) какво като леко си е оформил веждите.. нямам предвит да ги изтъни, а да ги оформи. :) Много по -добре изглеждат, от преди...

Казала кифлата.. :(

ти случайно да ме познаваш, че да говориш така? :)

една снимка говори много за човек,думите също.

deni979
09-09-2011, 13:07
Окосмеността по мъжкото тяло се дължи на високите нива на тестостерон ( ИЗЦЯЛО МЪЖКИЯ ХОРМОНЕЦ).Колкото повече косми,толкова повече тестостерон,следователно,т олкова повече мъж има в теб :lol:
Тея дето си ги бръснат имат нещо женствено в тях :-D

Точно.А това за гримът и оскубаните вежди уби всичко детско в мен. Добре, че не съм виждала все още такива дебили, щях да повърна. :-s

sapphire5
09-09-2011, 13:23
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

познавам много момчета които си оправят леко веждите, но няма спор, че така им отива повече. :) какво като леко си е оформил веждите.. нямам предвит да ги изтъни, а да ги оформи. :) Много по -добре изглеждат, от преди...

Казала кифлата.. :(

ти случайно да ме познаваш, че да говориш така? :)

една снимка говори много за човек,думите също.

ауу снимала съм се с очила и айде.. веднага ме изкара кифла.... айде прави малко разлика... :lol:

mimseyy
09-09-2011, 20:40
Аз говоря за изтънените,не за леко оформените..на някой им отива на други не..както казаха въпрос на мнение (:

marmalad400
09-09-2011, 21:57
Аз краката си ги вземам от 6ти клас а веждите от 9 клас само посредата разбира се ся мисля ръцете ама ша видим времто ша покаже 8-)

xoxi
09-10-2011, 01:21
Предпочитам момчетата да НЕ си бръснат краката. На мен ми е ужасно гнусно да гледам мъжки крака без косми. На допир не искам и да си представям как е.
Веднъж в парка една двойка сяда на пейката, която е на няма и два метра от пейката на която сме аз и една приятелка. Дочувам разговор за кой какви средства за премахване на космите ползва. Заслушах се и разбрах, че момчето ползва кола маска, а момичето епилатор. Момичето обаче каза, че краката на момчето били по-гладки, за това и тя ще опита с кола маска.
А на мен ми идваше да си върна обяда.

sapphire5
09-10-2011, 07:42
Аз говоря за изтънените,не за леко оформените..на някой им отива на други не..както казаха въпрос на мнение (:

Да..просто трябваше да поясниш от началото. Както и да е. 8-)

Евала marmalad400

JustPerfection
09-10-2011, 09:54
sapphire5
Съдейки по снимката,начина по който пишеш,и подписа ти,цялостната ми оценка е КИФЛА.
Не ми върти фасони през форуми.За жалост има много момиченца като теб дето се мислят за АЗ СЪМ СИЛНА,БОРЯ СЕ ЗА ВСИЧКО дрън дрън и прочие.И все обичат женствени момченца.Ама ще си намериш майстора,не се притеснявам за теб :?

Leonore
09-10-2011, 10:27
Предпочитам момчетата да НЕ си бръснат краката. На мен ми е ужасно гнусно да гледам мъжки крака без косми. На допир не искам и да си представям как е ...


+ 1

millmii
09-10-2011, 13:36
Аз не виждам лошо мъжете да си бръснат краката,но оскубаните вежди това вече е друго нещо-гейско..

3oPuTy
09-10-2011, 14:05
Не мисля,че е гейско.Гейско е да си скубят веждите (говоря за изтъняване),да слагат ФДТ,да обуват впити дънки и т.н. :) Що се отнася до космите - не виждам нищо гейско в това!!!

Co0kieGirl
09-10-2011, 16:08
не знам дали е гейско,ама не е много яко :-o

aLeXx4
09-11-2011, 10:48
Амии незнам.. много хора си бръснат краката (момчета) и не намирам това нещо за гейско. Но въпреки т'ва аз не си бръсна краката, 'щото космите са ми руси и не се виждат много, много :)

4o4ina
09-11-2011, 11:54
За мен не е гейско,но е грозно,не ми харесва :? ,а ако и ведите скубе тва вече си е гейско!

endless
09-11-2011, 12:15
гейско е да спят с мъже а не да си бръснат краката