PDA

View Full Version : Защо не се развият нещата по някакъв начин?



SmurpHietta
09-09-2011, 09:00
Дори не мога да повярвам какво се случва! Не мога да се осъзная кога и какво стана. Толкова го обичам! Толкова много. Личеше си, че и той ме обича. Нищо, че бяхме от различни градове, като се видехме очите ни издаваха - колко много се обичаме. Но така и никой не направи първата стъпка. Една единствена прегръдка.. ще я помня докато ми мине. Такава сила усетих от него. Знаех, че има някой до мен, че някой ме обича, но явно съм сгрешила. Един ден той просто ме забрави. Като, че никога не се бяхме виждали и познавали. Рядко се засичахме в моя град, но все пак той ме отминаваше като влак. Нищо не съм му направила - аз. Знам, че са му говорили много против мен - той ме е защитавал, но просто не знам - не можах да повярвам, че постъпи така с мен. Давам всичко за него.. само да говори с мен .. дори приятели да останем ще се радвам и на толкова. Не можете да повярвате колко много се зарадвах когато той ми е честитил рождения ден - скачах до тавана от радост. Не можете да си представите колко съм наранена. И все пак не искам АЗ да съм тази която да досажда - явно достатъчно съм му досаждала преди, за да постъпи така. Все аз бях първа в разговорите, в чатенето дори.. явно съм прекалила с държанието си. Пък и ме е страх, че ако някой ден сме заедно на мен ще ми писне много бързо от него, защото сега любовта ми към него е в разгара си, а знаете, че когато човек иска нещо толкова силно и след това го притежава - му отминава 100 пъти по бързо отколкото го има още в самото начало!! А сега толкова много го искам до себе си - да му усетя аромата, да усетя, че има някой до мен отново, и да знам, че няма да ме остави като куче на пътя. Вярвам, че някой ден ще си оправим отношенията. Скоро пак ще се виждаме често. Ще видим какво ще стане. Но все пак помогнете ми .. кажете ми какво да правя. Да го забравя - на думи е много лесно, но сърцето друго си казва. Искам го до себе си, но не става само с искане.. не знам какво да правя - моля ви за помощ.. и съжалявам, че стана толкова дълго ..

NomNomNom
09-09-2011, 09:11
Липсата на секс води до депресия.

balu4ka
09-09-2011, 09:14
Или ще чакаш ,той да се сети за теб ,или направо говори с него и го попитай защо е постъпил така с теб.След като и той не е предприел нищо,значи не е имало от неговата страна какво да предприема ,не те е харесал и това е .

Evterpa
09-09-2011, 09:20
Въобразила си си, че държи на теб, щото така ти се е искало. Реално обаче нещата стоят по друг начин, иначе нямаше да се отдръпне така изведнъж, без дори да ти каже 'ква е причината. Щях да кажа, че може 'доброжелатели' да са му повлияли с приказките си, ама не виждам логика преди като не ги е слушал сега да го направи. Пък може да спестяваш нещо...
Няма смисъл да се занимаваш с него, ама е ясно, че и 100 човека да ти го напишем, ти си си го навила на ината.

SmilezZz
09-09-2011, 11:47
А ние как може да ти помогнем ? Сама осъзнаваш ,че трябва да го забравиш ,защото явно чувствата ви не са били взаимни ,но просто не искаш да приемеш това.
Ако искаш поговори с него и го попитай защо изведнъж започнал да се държи по такъв начин с теб. Но все пак може би по - добре за теб ще е да го забравиш ,да прекратиш контактите си с него и да продължиш напред.

2pacbabbyu
09-09-2011, 12:07
На колко години си?

sasha_90
09-09-2011, 12:47
Дори и да го попиташ за причината за държанието му,вероятно няма да ти даде логичен отговор.Затова не го разпитвай,не го преследвай,за да не те помисли за досадница.Гледай напред и не се тормози,заради хора,незаслужаващи внимнието ти.