PDA

View Full Version : Проблем



nymphetamine666
09-09-2011, 10:01
Имам проблем с едно момче.От 1 месец насам ми пише постоянно за секс, предлага ми да ходим,кани ме у тях,иска да излезем.аз все му отказвам,но той не възприема.знае си неговото и се опитва да ме убеди да му стана гадже и да спя с него.той е приятел на бившия ми и не смятам за редно да имам нещо общо с него,пък и не го харесвам.дори да не беше приятел на бившия ми,не мога да съм с някого просто за да не съм сама.опитах да не му отговарям,но той ми пише постоянно.мина ми през ума да излъжа,че съм тръгнала с някой,но живеем в малък град и ще разбере лесно,че го лъжа, а да си говорим за връзки от разстояние е тъпо.ако го блокирам, може да се ядоса и да започне да разпространява лъжи за мен,а хората тук само това и чакат - да излезе някой слух и веднага да те оплюят.глупаво е, но просто вече ми писна, а той не разбира!

Folarsa
09-09-2011, 10:05
Тегли му една майна и да ходи да си цепи тиквата някъде. А ако толкова те е страх пускай жалба в момента такива ги гонят мамата си трака, така ше се стресне че ...

granger
09-09-2011, 10:10
OMG Ми тегли му една майна и не се съобразявай.Като те тормози блокирай го ,премахни го от приятели във ФБ, ако ти се обажда и те тормози и има полиция бе!

stefinkaa7
09-09-2011, 11:30
OMG Ми тегли му една майна и не се съобразявай.Като те тормози блокирай го ,премахни го от приятели във ФБ, ако ти се обажда и те тормози и има полиция бе!

deni15
09-09-2011, 11:40
Ми блокирай го отвсякъде и :)

marti93
09-09-2011, 11:47
абе вие не сте в ред! авторке ,кажи му ,че харесваш още бившия и не искаш да ходиш с друг или просто му кажи истината ,толкова ли е трудно?

nymphetamine666
09-09-2011, 11:56
не е трудно, но целият проблем се породи от факта, че колкото и да му обяснявах, че не искам нищо общо с него и няма как да стане, той не се отказваше и си знаеше неговото. докато още бях с бившия си,съм попадала в компанията на този човек и той само се подиграваше на бившия ми под формата на шега. наистина единственият вариант, както ме посъветваха вече, остана да се оплача в полицията.

dimitar_ak
09-09-2011, 12:06
Кажи му право в очите, че не го искаш без да се опитваш да изглеждаш любезна.

Claymore
09-09-2011, 12:50
ако толкова те е страх пускай жалба

И това е вариант. Пък ако продължиш да не му пишеш след време няма как да не престане. Ще ми е чудно ако те гони през целия си живот.

badsector
09-09-2011, 13:20
Кажи му право в очите, че не го искаш без да се опитваш да изглеждаш любезна.
И ако пак не те разбере, обясни на родителите си и ако се наложи, в РПУ-то.

SmilezZz
09-09-2011, 14:05
Кажи му право в очите, че не го искаш без да се опитваш да изглеждаш любезна.Съгласна съм. Пък и намеренията му са от ясни по - ясни.

annonimnna
09-09-2011, 14:17
Бъди малко по-смела.
Няма да ги търпиш такива, това си е чисто насилване.
Както казаха по-горе, не бъди любезна. Казвай всичко направо без да му мислиш. И да не ти пука, че ще се носят слухове, те така или иначе някога ще отшумят. Важното е ти да знаеш, че нищо нередно не се е случило :)

man4ini
09-09-2011, 15:13
Пък, ако не му теглиш една майна(което ти препоръчвам), изчакай още малко време и вътрешното ти "АЗ" ще реши проблема... ако смяташ че ще лафи лъжи за тебе, насери го много брутално, като му кажеш какво изпитваш към него пред много хора и ще му сринеш самочувствието малко или МНОГО(даа... наистина много) па за слуховете..хммм на кого му пука ? надявам се, че на тебе не ;) Поздрави ! ПП: Много е важно да не слушаш индивиди като марти93.

macromicro
09-09-2011, 15:26
Поискай ограничителна заповед,според мен е препоръчително да се обадиш в полицията.Може да е някой изнасилвач или убиец.След толкова откази от твоя страна може да му прищрака нещо и да реши да ти отмъсти.Случая с това момче Присиян трябва да ни отвори очите да не допускаме съмнителни хора в живота ни и да вземем мерки когато те застрашават здравето и благополучието ни.

nymphetamine666
09-09-2011, 19:44
Благодаря на всички за съветите ! :)

AllenWalkerr
09-09-2011, 19:56
Не ти ли мина през ума да му кажеш истината ... кажи му че не ти се прави секс просто е така ;)

nymphetamine666
09-09-2011, 20:19
той след това започва да ме убеждава, че нищо не ми пречи да пробвам, че с него няма да ми е скучно, че обещава да ми е много интересно и т.н. и че нямало да съжалявам и разни приказки все в тоя дух