PDA

View Full Version : Настоящи седмокласници ! <3



bebzgirl
09-09-2011, 12:43
Та предлагам ви това да е новата тема,защото на мен другата започва да ми бъгва ... Исках да ви попитам накупили ли сте си вече нещата за даскало ?

sapphire5
09-09-2011, 12:45
абе пак ли с тия теми бе? ..заеби.. :-o

MuRocLaW
09-09-2011, 12:46
кур

LordVoldemort
09-09-2011, 12:54
Вижте какво настоящи хора.Стига сте пускали спам теми.Настоящи осмокласници има тема и като влезеш какво?Говорят си как се кефели на батковците в новото училище и не знам си какво,как сега станали накриво или как им се е счупила миглата.Темите нямат нищо общо с настоящи не знам си какво,а са си спам темички за хора ,които нямат с кой да си говорят и си пишат сами в някви безсмислени теми.Вие сте поредните седмокласници/осмокласници ,стига сте спамели целия форум с глупавите си теми,защото не сте по-специално от останалите хора ..Това е просто едно кандидатстване,просто една малка промяна,няма да ви се определи бъдещето от това.

nolovexxx
09-09-2011, 12:55
Честита темичкаа :-P Не се притеснявайте 7-мокласници не е много трудно. :-P :-P :-P :)

sapphire5
09-09-2011, 12:57
аре пак спам тема.... :x

SmilezZz
09-09-2011, 13:12
^ Твоето не е нещо по - различно ,не знам дали го забелязваш.
И стига сте ги нападали ,всички минават по този път. Искат да си споделят взаимно емоциите ,вълнението покрай пазаруването , училището ,изпитите. Пък щом на вас не ви харесват темите ,за какво изобщо влизате в тях ,не ми става ясно ? :?

MetalForever
09-09-2011, 13:14
Стига с тва даскало в тия 6 оставащи дни има 6 вечери ако ме разбирате.

Extremescream
09-09-2011, 13:16
Честита темичка, ама не.
Ще обясня много просто: имате си тема за кандидатстване, че дори и една важна за прием, желания и тн.
Оплаквате се, че ви била станала огромна темата: стига сте си обсъждали дрешките, прическите и маникюрите в нея. Модераторите сме тук за да не се задръства форума с теми от рода 'Математи/ физика/ каквито други предмети се сетите за 7ми клас', затова си имате тема, където да дискутирате тези неща. Сами си спамите темата, не можем да ви следим всеки пост, тъй като не е като да няма други теми, раздели и уау- ние имаме социален живот.
Спрете да спамите в другата тема и ще ви се решат проблемите.