PDA

View Full Version : бихте ли взели гаджето на приятел/ка



brusa
09-09-2011, 13:47
такаа интересно ми е какво бихте направили ако се влюбите в гаджето на ваш приятел/ка имам в предвид на истински приятел а не просто познат

лично аз когато мой приятел тръгне с някое момиче за мен това момиче вече спира да съществува дори и да скъсат пак няма да тръгна с нея след като знам че най добрия ми приятел някога е обичал това момиче а и може би още да я обича.. дори и да се влюбя в нея ей така от нищото никога няма да предприема нищо защото имам 3 истински приятели които никога няма да предам заради момиче :)

Chacho
09-09-2011, 13:51
Не бих. Дори и да не са тръгнали, а само я сваля, не бих правил нищо.

crowberry
09-09-2011, 13:54
Ако харесвам гаджето на моя приятелка, няма да направя нищо по въпроса. Оставям нещата така. Ако с моята приятелка харесваме едно и също момче и той харесва нея, пак нищо няма да направя по въпроса. Ако, обаче харесва мен, ще поговоря с моята дружка и ако държи на мен ще ме разбере.

brusa
09-09-2011, 13:54
Не бих. Дори и да не са тръгнали, а само я сваля, не бих правил нищо.

мда.. пропуснал съм го тва

SisiStrange
09-09-2011, 13:55
Никога не бих могла да се влюбя в гадже на приятелка. Така съм се настроила, че тях въобще да не ги възприемам като мъже. Имам малко истински приятели, но всичките са ми ужасно ценни и не бих си позволила да ги загубя по никой начин.

sapphire5
09-09-2011, 14:09
Не.

fenkaaa
09-09-2011, 14:16
Правила съм го вече..

arsenalllbaby
09-09-2011, 14:19
Не

Imprevisible
09-09-2011, 14:27
Така съм се настроила, че тях въобще да не ги възприемам като мъже.
Аз също.
Карала съм се с приятелка заради момче, защото той прекрачи границата. Не ходеха, той само я сваляше, обаче явно искаше да стои на 2 стола (а знаем кво се случва с тия). Аз й казах, когато той опита да ме целуне, но тя се ядоса на мен. :(

annonimnna
09-09-2011, 14:49
Имам една единствена ИСТИНСКА приятелКА.
И не, няма начин да й взема гаджето, 'щото в това отношение вкусовете ни са НАПЪЛНО различни ;д :)

tanch3t093
09-09-2011, 14:54
Имам такава приятелка, която вече ми е правила този номер. Аз да постъпя така долно - никога! Дори вече да не я чувствам близка както преди, пак не бих и направила такова нещо. Аз имам 5 истински приятелки. И с всички имаме напълно различен вкус относно момчетата, така че .. Няма място за притеснения. :)

nepowtorima
09-09-2011, 15:13
Ами.. аз не бих и надявам се и моите приятелки не биха. Ние се разбрахме, че когато някоя харесва някой.. или е тръгнала с нея .. никоя от нас да не общува с него.. само е позволено да се говори хубаво за нас - нищо друго.. :lol:

*набива се в очите* :-o

againstyou
09-09-2011, 15:19
Имам една единствена ИСТИНСКА приятелКА.
И не, няма начин да й взема гаджето, 'щото в това отношение вкусовете ни са НАПЪЛНО различни ;д :)
+1.

sasha_90
09-09-2011, 15:22
Не,много е подло!

p3tinc3t0
09-09-2011, 15:26
^ НЕ, никога не бих им причинила подобно нещо. Пък и освен това вкусовете ни доооста се различават 8-)

NomNomNom
09-09-2011, 15:26
Нямам приятели , така че не ми дреме.

Реално, ако решиш да крадеш гадже няма значение чие е . Пак е "кражба" . Дали ми е приятелка , или не , не означава че заслужава да страда повече/по-малко.

tuzaro
09-09-2011, 16:01
аз съм го правил, само единственото условие е да скъсат преди аз да почна да се заигрвам с нея

cigarettekisses
09-09-2011, 16:06
Не бих.
Ако ми е антипатична и не сме близки обаче няма да ми пречи.

brusa
09-09-2011, 16:08
аз съм го правил, само единственото условие е да скъсат преди аз да почна да се заигрвам с нея

ако и на двамата не им пука и не им е пукало един за друг и докат са ходили тва го разбирам.. ама пак не бих го направил.. са някои от приятелите ми ако почне да се занимава с бившата ми която още обичам ше се получи много кофти но за радост няма как да стане тва

а имам едни познати които са приятели уж и тримата ходиха с едно момиче :lol: :lol: даже са единия още ходи с нея и си излизат заедно там целата компания и на все едно нищо 8-)

разни хора разни идеали :)

tuzaro
09-09-2011, 16:10
е по ли ще ти е хубаво да се хване с някой който не познаваш и да се държи лошо с нея? ако я обичаш ще искаш да е с някой който знаеш че ще се грижи за нея.

onestar
09-09-2011, 16:10
Никога не бих се занимавала с гаджето (или бившето) на най-близката ми приятелка.
Не бих се занимавала с гаджетата дори и на приятелки, които не са ми толкова близки...

brusa
09-09-2011, 16:21
е по ли ще ти е хубаво да се хване с някой който не познаваш и да се държи лошо с нея? ако я обичаш ще искаш да е с някой който знаеш че ще се грижи за нея.

предпочитам да не е с приятел и всеки път когато излизаме да ги гледам как се гушкат и целуват и да ми се къса всичко от вътре.. а колкото до другото тя е такова момиче че ако някой се държи лошо или като с боклук с нея веднага ше му бие шута

Nestlee
09-09-2011, 16:34
Искам да кажа "да" напук на вашите надменни "не"-та, но не е баш така. Зависи от много неща.

Така.. добре, приятелката я уточнихме,че е супер близка. Сега момчето - хубаво, влюбена съм в него,да. Ако и той ме обича-бих тръгнала с него. Защо не? Ясно,че приятелката ще я боли, но по-малко ли ще я боли ако ние се обичаме,а той е с нея от съжаление ?? На принципа съм "Не прави това,което не обичаш да ти правят" Та отивам в нейната ситуация - никога не бих се разсърдила на приятелка,тръгнала с гаджето ми ,ако и той я харесва. Просто няма причина. Не ме харесва - ок, продължавам. Харесва нея-ами супер, нека са заедно. Защо да е нито с мен, нито с нея?

Сега вече тука ще е по-кратко - ако той не ме харесва - естествено,че няма.

А ако питаш дали бих забивала момче на приятелка - ами не. Аз по принцип мразя да забивам някое момче, пък камоли ако е на приятелка гаджето. Инициатори трябва да са момчетата .

Само в краен случай ако е бахти и на уникалния тогава бих му се натискала, та дори да е на приятелка гаджето,ама наистина трябва да е феномен .

Иначе това всичкото е и не само ако ми е близка приятелката,а винаги.

SmilezZz
09-09-2011, 16:42
Не бих направила подобно нещо.
Случвало ми се е гаджето на приятелка да ми е симпатичен,но до тук. Не бих се бъркала във взаимоотношенията им,особено пък когато става дума за най-добрата ми приятелка.

sunman
09-09-2011, 17:31
При мен беше доста тъпо!!
Тръгнах със момичето и във началото на втората седмица я видях с най-добрия ми приятел!
:o

DevilWish
09-09-2011, 17:40
Никога не бих направила такова нещо.А ако някоя кучка го направя може да ме забрави ;)

fama
09-09-2011, 17:55
Правила съм го.Даже с две. Говорихме по тази тема и те казаха, щом е така добре, ти си ни оставаш приятелка. Нищо няма да промени. Познайте дали в момента сме приятелки .. Подминаваме се, все едно не се познаваме.

А всъщност те не ходеха с момчета, едната просто беше влюбена, а другата имаше симпатии само.

leadyflame
09-09-2011, 17:58
Естествено, че не!

Moderatorius
09-09-2011, 18:15
Не, ама бих тръгнала с приятел на гаджето :D

Шегичка (може би ;Д) Иначе и аз не мисля, че бих тръгнала с гадже на приятелка. Смисъл приятелството винаги стои над любовта, поне аз така мисля и нямам против и човекът до мен да мисли така. Едно е човек, с който се познавате от пеленачета, например, и си знаете кирливите ризи, друг е човек, с който си от 1 година, например, и заради него да заебеш дългогодишно приятелство. Никога не може да си сигурен дали гаджето няма да те остави някой ден, да те предаде. Докато истинският приятел не би го направил, поне аз за моите съм 100% сигурна.

powerman
09-09-2011, 18:27
Сърцето има доводи ,които разумът не познава.... много деликатен въпрос ,ако са скъсали е по-различно ,но докато са заедно НЕ.... дори и да е много хубава,да се разбираме и да си допадаме.. аз съм от този тип момчета ,които умеят да сдържат емоциите и чувствата си... Мога да го преживея тежко ,но .... ще надвия на чувствата си въпрос на самоконтрол.Мисля ,че съм изпадал в подобна ситуация..

someonerandom
09-09-2011, 18:39
Не направих нищо с момичето,за което май ми е пукало най-много от всички досега,защото мой приятел я харесваше,въпреки че тя беше дала пределно ясно да се разбере,че не иска да е нищо повече от приятелка с него.

ivcheto0o
09-09-2011, 18:39
Най-близките ми и истински приятелки са малко,не бих рискувала да ги изгубя.Не бих направила нищо дори и вече да са скъсали.И съм свикнала да не ги приемам като мъже.

Pigeon
09-09-2011, 19:49
Невероятно много се радвам, че с истинските ми приятелки (2), имаме напълно различен вкус за мъже и тези, които привличат тях, на мен дори не ми попадат в полезрението 99% от случаите :D
Но, ако се случи такова нещо, трябва да е напълно неконтролируемо, огромно, неизбежно и не знам още какво, за да му се поддам... и пак ще оказвам голяма съпротива.

mynichka
09-10-2011, 08:46
едва ли би се случило, но все пак- ще си премълча и няма да правя нищо

anonymous708973
09-10-2011, 09:09
Сещам се само за една приятелка, с която имаме сходни вкусове, но тя живее на 300+ километра от мен, а и момчетата, които харесват нея, едва ли ще харесат мен. Имаме доста различен подход и отношение по тази тема.

sladkalady
09-10-2011, 09:33
Не ми се е случвало досега и не вярвам да се случи някога....