PDA

View Full Version : Gaming Section.



JustPerfection
09-09-2011, 16:35
Тея като мен да си имат раздел за Игрици.
Едно време май имаше , сега незнам къде е изчезнал.

LordVoldemort
09-09-2011, 16:45
Защо?Ти знаеш ли,че за да се направи един раздел трябва според мен да е активен и то доста!А един такъв раздел не би бил толкова активен след като си има раздел специално за това ' Информационни технологии ' .. Защо трябва да има 2 различни и да се делят темите ,като може всичко да се пише там ?

Crazyfool
09-09-2011, 17:12
Няма да го получиш, не се надявай.

JustPerfection
09-09-2011, 17:16
Няма да го получиш, не се надявай.

Аз искам раздел изцяло за себе си ?
НЕ.
Просто мислих че би било по-добре.
Може и да има висока активност,преди като имаше такъв раздел,сумати народ пишеше там.Както и да е.
БЕШЕ ПРОСТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ.

JagAlskarDig
09-09-2011, 19:04
И какво ще обсъждат ? Как са минали еди кое си ниво на някаква глупост... :lol:

JustPerfection
09-10-2011, 10:09
И какво ще обсъждат ? Как са минали еди кое си ниво на някаква глупост... :lol:
кво ти разбира главата от игри бе чалгар.

Lucho
09-10-2011, 11:28
^^^^^ :lol:


И какво ще обсъждат ? Как са минали еди кое си ниво на някаква глупост... :lol:

Ето това ме дразни. Хем не разбирате, хем нямате мнение, а на всичкото отгоре коментирате.

И аз смятам, че такъв раздел ще е полезен. Защото IT разделът е за информационни технологии, а не за игри, ревюта, нива и прочее. Дали ще стане или не - решават главните. Щеше да е хубаво платформата на форума да позволяваше под-форуми - щеше да се впише идеално като подфорум на IT.

JustPerfection
09-10-2011, 11:29
^^^^^ :lol:


И какво ще обсъждат ? Как са минали еди кое си ниво на някаква глупост... :lol:

Ето това ме дразни. Хем не разбирате, хем нямате мнение, а на всичкото отгоре коментирате.

И аз смятам, че такъв раздел ще е полезен. Защото IT разделът е за информационни технологии, а не за игри, ревюта, нива и прочее. Дали ще стане или не - решават главните. Щеше да е хубаво платформата на форума да позволяваше под-форуми - щеше да се впише идеално като подфорум на IT.
exactly.