PDA

View Full Version : не става и не става ... :@



martito2
09-09-2011, 17:10
Аз съм момиче на 12 години и до преди 4-5 месеца ми беше адски гнусно, когато гледах някоя двойка да се целува с език. Мислех, че никога не бих го направила, НО... Това лято се запознах с едно момче, което много харесах, той също ме беше харесал и тръгнахме... само че той е така да се каже "по-напреднал" и се беше целувал с език и преди това (той също е на 12). Няколко дни след като тръгнахме той разбра, че не мога да се целувам с език и ми каза, че ще ме научи (вече не ми беше гнусно, когато си представях, че 1-та ми целувка ще е с него). Така и стана. Целунахме с език, но нещо не ми се получава!!! Винаги му влизам с отворена уста :@ . Казвам си, че ще престана, но дори и онзи ден пак го целунах с отворена уста, и вече нз какво да правя, защото много го лигавя .. Моля ви помогнете ... :booooomb:

SmilezZz
09-09-2011, 17:14
Такаа'м. Много ми е интересно това момче откога се целува ,че е напреднал. Ама както и да е. Отпусни се и се отдай на момента. Щом той е по-опитния ,следвай неговите движения. Ние в случая няма как да ти помогнем.

sunman
09-09-2011, 17:27
Вие нямате ли друга работа ми да се целувате с тоя и оня,наляво и надясно!!
JESUS CHRIST!! :-o :(

FuCKkK13
09-09-2011, 17:34
ахааа... кога от колко време се целуваш те прави опитен ? има хора дето секс правят от години и повярвай ми някой не могат да се целуват... и какво е това на 12 целуване ??? ... ти на 13 други ''гнусни'' неща ще правиш :? ... щом ти е още такова мисленето, че целувката с език е гнусно нещо по-добре си се хващайте за рачички и до там ;) .. а иначе ако толкова много искаш просто му следвай движенията :)

NoMore
09-09-2011, 17:35
Еми следвай неговите движения... ние как да ти помогнем? Освен това как искаш да се целуваш с език със затворена уста? Нормално е да тръгваш с отворена уста при по-интимна целувка... (леко отворена, не да зяпаш!!!)

leadyflame
09-09-2011, 17:37
:razz:

DevilWish
09-09-2011, 17:40
ахааа... кога от колко време се целуваш те прави опитен ? има хора дето секс правят от години и повярвай ми някой не могат да се целуват... и какво е това на 12 целуване ??? ... ти на 13 други ''гнусни'' неща ще правиш :? ... щом ти е още такова мисленето, че целувката с език е гнусно нещо по-добре си се хващайте за рачички и до там ;) .. а иначе ако толкова много искаш просто му следвай движенията :)
Точно така ;)

Claymore
09-09-2011, 18:46
Мога да кажа, че лигавенето е ужасно гнусно. Тръгвай със затворена уста. Представи си, че е целувка по бузата и после бавно я отваряй. Не е нужно да следваш движенията му защото не знаеш колко е опитен при положение, че си целувала само него. Винаги тръгвай и свършвай със затворени устни.

arsenalllbaby
09-09-2011, 19:00
Упражнявай се върху ръката си.. ;д

t1nk3rb3ll
09-09-2011, 19:46
:-o :-o :-o :-o :-o :-o ПОТРЕСЕНА СЪМ! Деца, вие сте на по 12, "рейтинга" ли си вдигате с тея простотии (да, за такава възраст са простотии, защото не вярвам да влагате някакви чувства, освен обикновено хлътване, минаващо за 3-4 дни)?! :-o А по темата: Искаш ли да ти препоръчам професионален учител по целуване? :razz:

cookie_master
09-09-2011, 19:48
Какви са тези опитни 12 годишни,бе? :-o

Pigeon
09-09-2011, 19:54
Идеалната рецепта за професионализъм в целувките е.... да изчакаш да посъзрееш :D

iiordanova
09-09-2011, 19:56
На 12 години опитен бил. :lol:
Той утре ще ти каже,че и в секса е опитен. И какво ще му пуснеш ли? :lol:

Me4encety
09-09-2011, 20:37
Хахахахаа на 12 обаче е опитен.Мда сигурна съм в това.Сигурно трябва и мен да ме научи този "професор". :razz: :razz: :razz: Я си заминавай на площадката и си гледай куклите.Тръгнала да се целува...

kyon
09-09-2011, 22:20
На 12 години опитен бил. :lol:
Той утре ще ти каже,че и в секса е опитен. И какво ще му пуснеш ли? :lol:

BlueFace
09-09-2011, 22:42
Устата- леко отворена, не все едно искаш да го погълнеш ; Езикът - до толкова, че да докосва неговия, а не да му изкараш сливиците. ;)

П.П. Опитен бил, той ония ден е открил, че има пишка и вече опитен ... 8-) Не се притеснявай няма нищо сложно в целуването, отпусните се и карай по течението :)

littleW
09-09-2011, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs&feature=related :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:

JuStElly
09-09-2011, 23:48
http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs&feature=related :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:


:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Manafov
09-10-2011, 00:31
По мое мнение не бива да нападаме детето, което е едва на 12, с коментари от рода на "вие на 12 с тоя и ония това и онова" ...трябва да предагласим представите си и да се адаптираме към така невероятно променящия се свят. Моят коментар е: остави на времето да те научи :]

SunnyBrown
09-10-2011, 01:14
отдай се на момента и не мисли за нищо друго

teodorakehaiova
09-10-2011, 04:29
Абе аз на вашата възраст играх криеница и се биех с момчетата .. вие се мляскате ..

NightGuardian
09-10-2011, 05:06
И да ти обясняват и да не ти обясняват , нищо няма да се промени.
Всеки когато е почувствал желание и страст е започнал да се целува "с опит" :) Вярно ,че първите два-три пъти , може да са провал , но това не трябва да те притеснява , ще сполучиш от грешките си :)

saskou
09-10-2011, 05:27
Хаха... Най-сладката тема :D Много я атакувахте малката, все едно няма право да се целува :D

MsDarcy
09-10-2011, 06:02
:razz: :razz:


След 3-4-5 дена, тема:

На 10 съм. С приятеля ми искаме да го направим, но аз не съм опитна. Той вече е минал много момичета и не искам да се изложа. Може ли някой да ми обясни как става? :oops: :oops:

thedragonball
09-10-2011, 06:16
Хахахахаа на 12 обаче е опитен.Мда сигурна съм в това.Сигурно трябва и мен да ме научи този "професор". :razz: :razz: :razz: Я си заминавай на площадката и си гледай куклите.Тръгнала да се целува...

Прекалявате просто.
Не ги слушай!!Гушкайте се, целувайте се, разхойдате се и се радвайте!

Anja
09-10-2011, 06:24
http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs&feature=related :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:

Ти уби всичко детско в мен! :razz: :lol:

thedragonball
09-10-2011, 07:16
Не ги слушай!!!
Ходете си, гушкайте се, целувайте се и се радвайте.

Колкото до тренировка - пробвай с шише.

sapphire5
09-10-2011, 07:23
абе как се целува с език и затворена уста? :-o


http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs&feature=related :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:

xuhahxauxhuaxaxuh :razz:

JagAlskarDig
09-10-2011, 08:11
Всеки ден все по-нови изненади. С това темпо, след две години пълнолетните ще искаме съвети. :lol:

thedragonball
09-10-2011, 08:19
абе как се целува с език и затворена уста? :-o


http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs&feature=related :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:

xuhahxauxhuaxaxuh :razz:

Никога не съм вярвал, че ще разяснявам нещо, което не знам, но - тръгваш със затворена уста и постепенно я отваряш и пускаш езика.

martito2
09-10-2011, 12:09
Мерси за всички коментари :) Надявам се следващия път да се получи :)

"Я си заминавай на площадката и си гледай куклите.Тръгнала да се целува..."

Не мисля, че вече има деца, които са на 12 и си играят с кукли. ДА, преди наистина е било така (доколкото знам на баба ми 1-та целувка й е била като се е оженила), но сега не е така. Не казвам, че е добре, но за хубаво или лошо вече нещата се случват все по-бързо .. Да не говорим, че познавам момичета и момчета, които са го направили на 10-11 години, а това е само целувка... :)