PDA

View Full Version : Как се отразява тревата на различните хора ?



make_you_mine
09-09-2011, 17:48
Интересно ми е възможно ли е някой да припадне и кое е най-лошото,което може да му се случи на човек от трева ?

JustPerfection
09-09-2011, 18:33
аапфф най-лошото..кво може да е най-лошото бе?..пфф..само да .. УМРЕ?..
Марихуаната има най-различни въздействия върху цялото тяло.
Аз само веднъж съм се напушвал и ми се доповръща адски много,и ми стана замаяно,някой хора имат алергия към тревата и припадат,получават пристъпи..други дори не усещат ефекта..пробвай ако ти е толкова мерака,виж кво щи е..повечето хора само се..НАПУШВАТ кфо друго,незнаят къде са..ама ето,хора като Брус Лий умират от наркотиците.
И той не е бил наркоман,като Кобейн да кажем,просто е взимал веднъж,два пъти хашиш,имал е алергия,подул се целия,мозъка до вътрешчерепните стени = КАПУТ..не че искам да те плаша.
:-o

Crazyfool
09-09-2011, 19:46
^ :razz:

Всичко е до сорта/качеството и понякога при по-често пушене ефекта е .. по-различен.. Поне от лични наблюдения съм забелязал.

badsector
09-09-2011, 20:14
аапфф най-лошото..кво може да е най-лошото бе?..пфф..само да .. УМРЕ?...
Написа бруталната нечовешка ГЛУПОСТ! При супер активната война срещу марихуаната, няма никакви данни за регистрирана смърт, вследствие пушене на марихуана. Затова има умрели от прекомерно пиене на вода, или от фъстъци.

..хора като Брус Лий умират от наркотиците...Брус Лий е убит. Не е умрял от наркотици. Както и сина му.

В нек'ва друга тема бях писал съвети за пушене за пръв път. Потърси.

batkodoki
09-09-2011, 20:33
аапфф най-лошото..кво може да е най-лошото бе?..пфф..само да .. УМРЕ?...
Написа бруталната нечовешка ГЛУПОСТ! При супер активната война срещу марихуаната, няма никакви данни за регистрирана смърт, вследствие пушене на марихуана. Затова има умрели от прекомерно пиене на вода, или от фъстъци.

..хора като Брус Лий умират от наркотиците...Брус Лий е убит. Не е умрял от наркотици. Както и сина му.

В нек'ва друга тема бях писал съвети за пушене за пръв път. Потърси.

аман!

от фанатици.

за това и такива ги шибат и убиват до смърт!

въпрос на гледна точка и "традиция'.

09-09-2011, 21:18
аапфф най-лошото..кво може да е най-лошото бе?..пфф..само да .. УМРЕ?...
Написа бруталната нечовешка ГЛУПОСТ! При супер активната война срещу марихуаната, няма никакви данни за регистрирана смърт, вследствие пушене на марихуана. Затова има умрели от прекомерно пиене на вода, или от фъстъци.

..хора като Брус Лий умират от наркотиците...Брус Лий е убит. Не е умрял от наркотици. Както и сина му.

В нек'ва друга тема бях писал съвети за пушене за пръв път. Потърси.

аман!

от фанатици.

за това и такива ги шибат и убиват до смърт!

въпрос на гледна точка и "традиция'.
Ми няма да ги убиват до живот я! :-o

JustPerfection
09-10-2011, 10:06
Ебал съм ви в наркоманите.
Дано някой ден марихуаната мутира в някфа неизвестна отрова,да изпоизрмете и да се ви дойде акъла че неможе да си бягате от проблемите с трева.
Наркомани

P.S. въпреки че то си е отрова,и след по-голям период от употреба
тялото ви ще си разгони фамилията.