PDA

View Full Version : Детски работи пак



DevilWish
09-09-2011, 17:52
Здравейте,
както някой от вас знаят на почти 20 години съм, но явно, че още съм си дете. В 12ти клас съм /не живея в България и изгубих 1 година за езика и тн/. Преди ходих с едно момче 3 години и след него в никой не можех да се влюбя.От тогава излизах няколко пъти на срещо с момчета, но не ме интересуваше никой. И изведнъж сега в новият клас има едно момче, което ми е много много симпатично. Чак го сънувах :shock: Не мога да повярвам, че пак имам интерес към някой. Той тъкмо навърши 19 години, по-малък от мен с няколко месеца, но това не ме интересува. Намерих го в ФБ, той чак днес ме добави, защото комп. му е развален. Беше болен, 4 дни не идваше на училище аз всеки ден чаках да видя дали ще дойде.Днеска като ме прие в ФБ му писах съобщение да му честитя рожденния ден макар и със закъснение и го питах дали е болен.. само и само да завържа разговор..
Проблема ми е как да го заговоря в училище?Странно е, аз познавам повечето момчета и момичета от преди и момичетата са големи клюкарки. Той е нов в класа и в училище ще е странно да говорим дори пък камо ли да флиртуваме. . таааааа дайте ми съвети как да се сближа с него?
ПП - в час на няколко пъти се обръща към мен, казва нещо общо, но с никой друг от момичетата не е говорил до сега.. но може и да си въобразявам.. нз :/
Едва ли някой ще прочете тая дълга история, но все пак мерси предварително.. Не е толкова да искам съвет, просто идеи как да го заговоря и тн...
Edit -за хората, котио не четат всички мнения, темата се изчерпа, защото той ми предложи =)))))

leadyflame
09-09-2011, 17:56
Е след като е нов, защо не започнеш с въпроси относно това къде е е учел защо се е преместил т.н.

fama
09-09-2011, 17:58
Ами питай къде е бил преди, защо се е преместил а у .. Попитай за хобита, интереси, предложи му да отидете на кино някой ден .. и такам.

SmilezZz
09-09-2011, 18:03
Можеш също да го питаш дали му е харесало новото място. Все ще измислиш нещо. Да не ти пука за клюкарките ,напълно нормално си е да заговориш съученик.

Sh@d0w
09-09-2011, 18:03
Той е нов в класа и в училище ще е странно да говорим дори пък камо ли да флиртуваме. . таааааа дайте ми съвети как да се сближа с него?

Защо ще е странно да общувате?Никой не е казал,че трябва да започнеш веднага да флиртуваш.Просто разговорите,приобщаване и прочие са съвсем нормално нещо.Пък и ако ти бъдеш първата с която се сближава в класа,после ще имаш голям шанс.

Продължавай да търсиш теми за разговор на живо и лека полека ще станат нещата :)

DevilWish
09-09-2011, 18:19
Aко го питам къде е учил и тн ще е малко тъпичко, защото първият учебен ден всеки се представи и каза къде е учил, какви са му хобитата и тн.. както знаех, че е болен, защото иначе нямаше да е в къщи след това видях и в фб, че е писал, че е болен ,но все пак на съобщението го питах дали е болен само и само, за да говорим.. :/

Sh@d0w
09-09-2011, 18:27
Е хайде сега,не може да не измислиш нещо да се заговорите-импровизирай я нещо за предния час/учителка и прочие.Говори му за себе си примерно започни "пф колко я мразя тази математика" и така.

Свикнал съм да гледам теми "Като видя момиче се сдухвам,не знам за какво да си говорим",но момиче да каже че не знае какво да си говори с момче :lol:

arsenalllbaby
09-09-2011, 18:54
Виждали сме и по-дълги истории, не се притеснявай 8-)

Амм, щом знаеш хобитата му, разучи ги малко и поговори с него по тази тема..

Може да направиш купон у вас и да го поканиш.. Ако дойде, му отдели повече внимание..

Само в училище ли е нов или в града изобщо? Ако е нов в града, предложи му да излезете да го разведеш да му покажеш хубавите кафенета, магазини и т.н. ;д

Ако е добър по някой предмет, можеш да се направиш на ударена и да го помолиш за малко помощ.. Ти у тях или той у вас на частни уроци 8-) Не вярвам да те помисли за глупава... Всеки си има предмет, по който куца. А ти на 'уроците' ще му покажеш, че не си.

Всички методи са поизтъркани, обаче за друго не се сещам.. :(

DevilWish
09-09-2011, 18:56
Sh@d0w - Точно това е и на мен ми е за сефте.Но белгийците не са като нас, не са толкова отворени и топли, като не познавам някой не говорят с него. Много по-различни са. За това ми е толкова чудно как да завържа тема...
Иначе мерсиии добри идеи =) Наистина има предмет, който ми е слаб, а на него добър =) Ех този френски, дано помогне :Р

leadyflame
09-09-2011, 19:05
Ще помогне, ще помогне :)

SmilezZz
09-09-2011, 19:11
Sh@d0w - Точно това е и на мен ми е за сефте.Но белгийците не са като нас, не са толкова отворени и топли, като не познавам някой не говорят с него. Много по-различни са. За това ми е толкова чудно как да завържа тема...
Иначе мерсиии добри идеи =) Наистина има предмет, който ми е слаб, а на него добър =) Ех този френски, дано помогне :Р Хайде ,стискаме палци. А по време на този урок все ще намерите една обща тема за разговор.

arsenalllbaby
09-09-2011, 19:29
Уляляяя френски .. ;д Не съм го учила, обаче ми звучи много секси ;д Бившия ми е наполовина французин и ми говореше на френски много .. Бях сигурна, че ме ругае, обаче пак му скачах на врата :lol:

Както и да е ;Д:Д Сетих се още нещо - усмихвай се постоянно като говориш с него.. Пофлиртувай, докосни му ръката.. Ако се пошегува за нещо с теб, сръчкай го леко, в смисъл.. Побутни го лекинко Д: Кажи, че не можеш да си намериш телефона из чантата, помоли го за неговия GSM и си звънни от неговия телефон ;д Така той ще има номера ти и ти неговия.. :-D Ако в близкото кино дават нов филм, питай го дали го е гледал, защото искаш да го гледаш и просто искаш мнението му дали си струва.. Нещо такова.. Пък ако и той не го е гледал, може да те покани да отидете заедно ;дд
Иииииии може да си прецакаш нещо компа, ама леко само.. И да го помолиш да дойде да го види. Ако го оправи, ще му стане супер яко :-D Мъжете обичат да се правят на герои :-D

DevilWish
09-11-2011, 07:54
Леле сори за закъснялата реакция, но съм болна с бронхит :(
arsenalllbaby супер много ти благодаря, това за телефонните номера особено ме изкефи тотално :Р Смятам да го направя :Р =)))

TheShoah
09-11-2011, 08:03
Абе какви са тия тъпи женски номера, те даже не са женски, ами детински... Да излъжеш, че не можеш да си намериш телефона, ала-бала... :? На 20 години си, толкова ли е странно да поискаш номера на твой съученик, с когото ще прекараш цяла една година?
Хубаво като белгийците са по-студени и не знаят как да комуникират, ама и ти не отстъпваш по-назад.

DevilWish
09-12-2011, 14:19
И ти си права ^^ И без да съм прочела реакцията явно и аз мислих като теб =)) Вече му имам номера просто му го поисках =) много съм хепи :Р И какво сега? :Р

межу другото сам ми писа смс преди малко :-)

BlackCross
09-12-2011, 21:36
(Не съм прочел коментарите)
Какво му е странното да говорите в училите? Това не мога да го разбера... това че има много клюкарки в твоето училище и какво ще кажат че го харесваш и това даже може да те олесни... А и ако тва са приятелки ;x (да не са отклонявам от темата) просто всичко започва с едно "Здравей!"

DevilWish
09-13-2011, 15:37
Teмата е изчепана :oops: Предложи ми... :-) Мерси на всички още 1 път =)

BloodRunsCold
09-13-2011, 19:05
Странно... изглеждаше ми по-кадърна в социалните си умения. А тази ситуация е може би една от най-лесните... мм и какво викаш? На 20 си.....?!

markovaa
09-13-2011, 19:17
zdravei zashto prosto ne zpo4nesh normalen razgovor s nego kato go pitash kakvo pravi kak e ili prosto kakav e sledvashtiq vi 4as....zavarjete nqkakva tema i da ne ti puka kvo mislqt i kakvo shte kajat drugite se pak edin jivot jeveesh...da ne ti puka kakvo shte kajat drte ili kvo shte si pomislqt jivei za dnes zashtoto v4era nqma da se varne a utre moje i da ne doide...az si imam edna taktika....kogato haresvam nqkoi otivam i mu kazvam taka taka taka haresvam te tva onva ako i ti imash nqkfi takiva 4ustva super ako ne zdrave da e : )) taka pone shte znaesh da deistvash li ili ne ;) ako ti kaje ne ostanete priqteli .... dobri priqteli ako ti kaje da super...probvai ne vqrvam da sgreshish : ))) uspeh