PDA

View Full Version : Заряза, после веднага тичаше при нея и заплашва мен



Claymore
09-09-2011, 18:58
Преди няколко дни - месец всъщност се запознах с едно момче. Виждахме се приятелски в продължение на 3 дни и на третия се засякохме на купон. Напихме се и от два дни ми говореше колко ме харесва при положение, че си има гадже. На купона се целунахме и той реши, че искам да съм с него. На другия ден ми каза, че е зарязал гаджето си и ми казва как искал да е с мен. Като ми го каза си помислих "И сега ако кажа, че не искам..."
Реших да видя какво ще излезе, но естествено разбрах, че всичко опира до секса защото стана дума на втория ден. Казах си, че ще издържа не повече то 3 дни и така стана. Обясних му всичко, но не лице в лице. Отговорът му не ме интересуваше. Той така и не отговори. От приятелка разбрах, че вечерта, в която прекъснах тази глупост се е върнал при бившата си. Била е пияна, но той не. Отвел я е някъде и са правили секс. На другия ден на трезво му е казала "Няма смисъл.." и той започна да ми пише съобщения колко ме харесва и това с нея не било нищо сериозно. Казах не и не. Той започна да ми казва, че с него не бива да си играят и че почти нищо не зависело от мен. Ако не съм играела по свирката му съм щяла да съжалявам. Има ли повод да се притеснявам? Не мога да му го обясня на прост език, не вдева нищо.

Sh@d0w
09-09-2011, 19:02
Защо ни питаш да не би да го познаваме?На колко сте?Накои пубертети се мислят за голямата работа и раздават заплахи наляво надясно,а фактически не струват и пет стотинки.

В краен случай кажи че познаваш люлинската мафия и ще те остави.

ПП.Егати отрепката е тоя.

SisiStrange
09-09-2011, 19:07
В краен случай кажи че познаваш люлинската мафия и ще те остави.


И младостската мафия е добра. :o Просто нямаме такава реклама...

Sh@d0w
09-09-2011, 19:10
В краен случай кажи че познаваш люлинската мафия и ще те остави.


И младостската мафия е добра. :o Просто нямаме такава реклама...

Така е рекламата ви куца,помниш онзи блок нали 8-)

SisiStrange
09-09-2011, 19:21
В краен случай кажи че познаваш люлинската мафия и ще те остави.


И младостската мафия е добра. :o Просто нямаме такава реклама...

Така е рекламата ви куца,помниш онзи блок нали 8-)
:(:(:( Чувствам се недооценена.

Claymore
09-09-2011, 19:25
Защо ни питаш да не би да го познаваме?На колко сте?Накои пубертети се мислят за голямата работа и раздават заплахи наляво надясно,а фактически не струват и пет стотинки.

В краен случай кажи че познаваш люлинската мафия и ще те остави.

ПП.Егати отрепката е тоя.

Просто никога не съм виждала подобно поведение и не знам какво да очаквам. Той е на 17. И люлинската мафия няма да го уплаши, едва ли не е част от нея.

SisiStrange
09-09-2011, 19:31
Спокойно, според мен само заплашва. Ти просто стой настрани.

Sh@d0w
09-09-2011, 19:34
Да ние ще се погрижим 8-)

cookie_master
09-09-2011, 19:46
Най-добре стой колкото се може по-далеч от него.Има всякакви откачалки.Аз лично бих се притеснила при думите:"Нищо не зависи от теб,трябва да ми играеш по свирката" :?

crowberry
09-09-2011, 19:55
Тоя е смотан. Просто търси начин да те задържи, докато не му пуснеш. Не му се връзвай на простотиите.

iiordanova
09-09-2011, 20:00
Пъъълен игнор му даваш. Никакво внимание няма да му обръщаш. Нито скайп,нито фейсбуук,нито СМС-и,абе нищо. Даже на улицата като го видиш го подминавай. Ще видиш,че след 1 - 2 седмици ще му писне и сам ще те остави.

DragonLady
09-09-2011, 20:07
Пъъълен игнор му даваш. Никакво внимание няма да му обръщаш. Нито скайп,нито фейсбуук,нито СМС-и,абе нищо. Даже на улицата като го видиш го подминавай. Ще видиш,че след 1 - 2 седмици ще му писне и сам ще те остави.

+1
Неговите заплахи, не са нищо повече от празни приказки, на един отчаян, загорял идиот.

Me4encety
09-09-2011, 20:14
Я му тегли една майна по Пловдивски и да си заминава.Ба*ти и тъпия дет е тоя.Ако искаш направо ми дай скайпа му и ще видиш к'во ще го права. :o

powerman
09-09-2011, 20:22
Сподели с някое момче на ,което можеш да разчиташ за проблема просто ,ако се наложи да ти помогне боя не е средство ,но помага.. просто не трябва да се хващаш на думите на някой момчета говорят повече от колкото трябва и мислят по-малко от колкото трябва.

mechtaq_za_teb
09-09-2011, 20:24
Вероятсността да е силен само на думи е много голяма. Въпреки това аз бих се изплашила малко или много. Както и да е, не прави нищо. Вероятно ще му омръзне и ще спре. Ако това не стане, говори с някой, който би могъл да го сплаши.

NambyPamby
09-09-2011, 20:27
Втората такава тема за днес. Къде ги намирате такива, бе, да знам по какви места да не ходя? 8-)

jesyyyy
09-09-2011, 20:29
Преди няколко дни - месец всъщност се запознах с едно момче. Виждахме се приятелски в продължение на 3 дни и на третия се засякохме на купон. Напихме се и от два дни ми говореше колко ме харесва при положение, че си има гадже. На купона се целунахме и той реши, че искам да съм с него. На другия ден ми каза, че е зарязал гаджето си и ми казва как искал да е с мен. Като ми го каза си помислих "И сега ако кажа, че не искам..."
Реших да видя какво ще излезе, но естествено разбрах, че всичко опира до секса защото стана дума на втория ден. Казах си, че ще издържа не повече то 3 дни и така стана. Обясних му всичко, но не лице в лице. Отговорът му не ме интересуваше. Той така и не отговори. От приятелка разбрах, че вечерта, в която прекъснах тази глупост се е върнал при бившата си. Била е пияна, но той не. Отвел я е някъде и са правили секс. На другия ден на трезво му е казала "Няма смисъл.." и той започна да ми пише съобщения колко ме харесва и това с нея не било нищо сериозно. Казах не и не. Той започна да ми казва, че с него не бива да си играят и че почти нищо не зависело от мен. Ако не съм играела по свирката му съм щяла да съжалявам. Има ли повод да се притеснявам? Не мога да му го обясня на прост език, не вдева нищо.


Ако си сигурна, че тази твоя приятелка не те е излагала и това е вярно, най-добре не се занимавай повече с него освен ако искаш секс това е идеалната възможност :D Но ако не после ще страдаш повече Не се притеснявай едва ли може да те накара да съжаляваш кой знае какво не може да ти направи :? :?

powerman
09-09-2011, 20:32
Вероятсността да е силен само на думи е много голяма. Въпреки това аз бих се изплашила малко или много. Както и да е, не прави нищо. Вероятно ще му омръзне и ще спре. Ако това не стане, говори с някой, който би могъл да го сплаши.
Има момчета ,които изпитват агресия от това ,че не получават това ,което искат или някой не им ходи по свирката,гайдта и прочие. Лично мен не би ме притеснило. ЗАЩО? защото от личен опит знам ,че някой ако иска да ти навреди няма да те уведомява и знам едно има хора ,които първо действат после мислят.. така ,че и италианската мафия да споменеш решил ли е нищо не може да го спре. Отмъщението не връща загубеното.

TheNewReligion
09-10-2011, 00:34
Имаш си работа с първокласен селяндур.
Принципно "куче, което лае, не хапе", но няма как да си сигурна, нали разбираш. Виж колко ще си изпълни заканите и не му се давай. Другият път внимавай с кого се забиваш по купони, има ги всякакви шашми.

kyon
09-10-2011, 00:38
Викни някой приятел да го пита кой на кого ще играе по свирката.

Claymore
09-10-2011, 14:44
Не вярвам, че не би си изпълнил заплахата. Още в началото ми казаха да не се занимавам с него, но не послушах какво ми говорят. Малко или много ме е наплашил. Виждала съм приятелка със същата история. Вярно, че се размина с 2-3 синини. И аз бих могла да издържа това, проблема е че дори след като го игнорирах не спира. Никой мой приятел не може да го сплаши.

SisiStrange
09-10-2011, 14:47
^^ А МВР дали ще успее да го сплаши?
Аз бих подала оплакване.
На супер много хора им се види като изсилване, ама няма аз да стоя в страх и някой да ме заплашва с бой, ако не си давам гъза за него и аз да си мълча заради криво разбрано достойнство.

powerman
09-10-2011, 15:02
Пусни жалба в полицията ,ако имаш разни доказателства от сорта на съобщения.. ще му напълнят задника със глоби.1 година ще чисти районните управления или най-малкото ще стои на разстояние не по-малко от 50 метра иначе звъниш в МВР идват и го закопчават за 24часа