PDA

View Full Version : Към Момчетата!



ivan7000
09-09-2011, 19:34
Здравейте! От скоро имам гадже и искам да ви питам като излизаме двамата примерно ако отидем до някой магазин аз ли трябва винаги да давам парите или?

Благодаря предварително!

leadyflame
09-09-2011, 19:36
Какъв магазин, бре... ако става въпрос за заведение или хранителен магазин от който си вземате неща които ще консумирате после, никъде не е казано че винаги само ти трябва да даваш парите, може също така да си делите сметката.

SisiStrange
09-09-2011, 19:39
Не, разбира се. Редувайте се или си делете сметките.

Sh@d0w
09-09-2011, 19:42
Естествено че ще си я поделите,гаджета сте все пак.

Това с мъжа да плаща сметката е старомодно,но и още важи ако поканиш момиче/дама на среща (подчертавам първа среща без още да ходите).

Джентълменска постъпка и показва,че щом можеш да си позволиш да я поканиш на ресторант примерно,можеш и да си позволиш да платиш сметката.

Audiophile
09-09-2011, 21:46
Не е нужно винаги да даваш ти парите, но е хубаво да направиш този жест към нея. Момичетата/жените оценяват това, а и като цяло е лошо момче да бъде стиснато.

BlueFace
09-09-2011, 21:49
Няма да е лошо от време на време да я черпиш едно кафе или кино (може и нещо друго), но по принцип е редно да си делите парите или да се редувате (както предложиха преди мен)

SmilezZz
09-09-2011, 22:49
Оценявам момчетата ,които правят това ,ама на мен не ми харесва някой друг да плаща моите сметки.

JuStElly
09-09-2011, 23:19
Оценявам момчетата ,които правят това ,ама на мен не ми харесва някой друг да плаща моите сметки.

+1

saskou
09-10-2011, 05:20
По принцип момчето трябва да плаща. Ти сигурно си много малък и е нормално да си делкате. Ако искаш Sims обаче, ти ще трябва да вадиш паричките.

NightGuardian
09-10-2011, 05:22
Само , ако ти поискаш това , иначе не е задължително ти да плащаш. Може да купиш нещо от магазина , без нейно знание. Един вид , да я поглезиш :)

badsector
09-10-2011, 08:29
Ако искаш да си имаш домашен любимец, който да ти цоца паричките и за друго да не става, плащай ти. Ако искаш сериозно, уважаващо себе си момиче, си делете сметките.

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 08:32
Разбира се, че не си длъжен да плащаш сметката.

Аз съм момиче и в повечето случаи много се дразня, когато гаджето тръгне да ми плаща. Колко ли скандали сме имали по тази тема... :x :?

Както и да е, ако не искаш да и плащаш всеки път, делете сметката. Няма нищо лошо в това.

SonataArctica
09-10-2011, 11:54
Понякога може и да го правиш, но е по - добре да си поделяте сметката =]

martito2
09-10-2011, 12:18
Зависи от момичето, но аз не бих се зарадвала много, ако все той плаща сметката. ЕСТЕСТВЕНО, ще ми стане приятно, ако е 1-2 пъти, но не и всеки път ... Делете си сметката, прави й изненади, но не прекалявай :)

Bladedancerr
09-10-2011, 12:58
Зависи от момичето, но аз не бих се зарадвала много, ако все той плаща сметката. ЕСТЕСТВЕНО, ще ми стане приятно, ако е 1-2 пъти, но не и всеки път ... Делете си сметката, прави й изненади, но не прекалявай :)


Наистина не е честно всеки път да плащам аз, но все пак не винаги старомодното е грешно.Иначе, си права :)

nepowtorima
09-10-2011, 14:33
В заведение - разбирам .. да почерпиш няколко пъти ..
Ама в хранителен магазин .. примерно да и платиш дъвките или вафлата е супер тъпо.. просто :?

Ducky
09-10-2011, 16:32
Разбира се, че не си длъжен да плащаш сметката.

Аз съм момиче и в повечето случаи много се дразня, когато гаджето тръгне да ми плаща. Колко ли скандали сме имали по тази тема... :x :?

Както и да е, ако не искаш да и плащаш всеки път, делете сметката. Няма нищо лошо в това.

++ Същата работа и при мен.. Един-два пъти може ама всеки път.. супер много се дразня. :?

xoxi
09-10-2011, 16:38
Супер глупаво ми се вижда да си делим сметката. Защото примерно ако той е пил само едно кафе, а аз кафе + една минерална вода + някаква пастичка, ще ми е супер тъпо да си разделим сметката.
А пък ако и двамата сме пили по едно кафе, това си е направо - всеки си плаща своето.

За мен най-добрият вариант е да се редуваме. Днес той ще плати сметката, утре аз.

badsector
09-10-2011, 21:02
...всеки си плаща своето...
Е да де, това е деленето - твоята консумация си я плащаш ти, моята аз.

...Днес той ще плати сметката, утре аз.
Нека ти се падне некое дебело говедо, дето яде по две-три манджи на едно хранене и ги полива с две-три бири.