PDA

View Full Version : Ревнувам .. :С



amada
09-09-2011, 20:12
С приятелят ми сме заедно от почти 2 месеца. Много държа на него и той на мен. Знам, че няма защо да ревнувам, защото той ме уверява, че няма друга и тн. Но ТЕ винаги са там, в профила му .. Пишат му, канят го на плаж, лигавят му се, свалят му се и харесват нещата, който аз му пиша и той на мен .. Страшно много се дразня, знам, че е глупаво и etc. Но е нормално нали? :-x

Sc0RcH
09-09-2011, 20:14
Нормално е...ако ни видиш с моята как се ревнуваме ще ми помислиш за луди!

xoxi
09-09-2011, 20:15
http://zeldalily.com/wp-content/uploads/2009/10/are_you_a_facebook_stalker-300x216.jpg

t1nk3rb3ll
09-09-2011, 20:16
Споко, и аз бих се дразнила. Такива "развей-прах" ги има навсякъде. Според мен е нормално да ревнуваш-все пак държиш на него. А ако и той им отказва на предложенията и е доказал (макар и за 2 месеца), че се интересува САМО от теб, значи няма място за притеснение. Успех! :)

mechtaq_za_teb
09-09-2011, 20:17
Нормално е...ако ни видиш с моята как се ревнуваме ще ми помислиш за луди!И ние така. :D

На твое място и на мен нямаше да ми е особено приятно, но докато той се държи добре с теб и не прави нищо, значи нямаш причина да се тревожиш.

roseleaf94
09-09-2011, 20:17
Да, нормално е, но недей да прекаляваш, защото рискуваш да го издразниш. :)

SisiStrange
09-09-2011, 20:22
Ако той не им отвръща, не се коси.

Иначе ясно, на никоя не би и било приятно, други да се лигавят на гаджето и, но показването на ревност товари него, не тях. А той е невинен и е гадно камъните да падат по неговата глава.

ilievabe098
09-09-2011, 20:30
И аз много се дразня... на разни сърчица и обеснения във феисбук,но мисля,че е нормално ... да го ревнуваш : )

sapphire5
09-10-2011, 07:19
Ако той не им отвръща, не се коси.
+..
Да нормално е и не, не е приятно, найстина... :?

sasha_90
09-10-2011, 07:32
Ревнувай го,но трябва да си знаеш границата.Ако той не им обръща внимание,защо ти го правиш?

thedragonball
09-10-2011, 08:31
Не им обръщай внимание.Опитват се да ви дразнят.

И ревнувай, но по малко.Така ще е сигурен, че проявяваш интерес и го искаш.

6amanago6ko
09-10-2011, 08:40
С приятелят ми сме заедно от почти 2 месеца. Много държа на него и той на мен. Знам, че няма защо да ревнувам, защото той ме уверява, че няма друга и тн. Но ТЕ винаги са там, в профила му .. Пишат му, канят го на плаж, лигавят му се, свалят му се и харесват нещата, който аз му пиша и той на мен .. Страшно много се дразня, знам, че е глупаво и etc. Но е нормално нали? :-x

не го прави 100 кила момчета, само щото ти си мислиш нещо... ако ревнуваш до такава степен, за да се притесняваш дори да си каже здрасти с някой, значи не си достатъчно зряла за сериозна връзка

iiordanova
09-10-2011, 09:05
Винаги си имай едно на ум. Но все пак,ако той не им отговаря не се пали толкова много. Само гледай ревността ти да не стане обсебваща!
Ама и с тоя Фейсбуук така става. За какво са ви тези Фейсбуци не знам.

blaaablaaablaaa
09-10-2011, 09:31
Ако е готин, няма как да не е така. Щов е с теб, значи е с теб. Другите ги забрави и не се притеснявай. :)

sladkalady
09-10-2011, 09:36
Нормално е да го ревнуваш от другите момичета. Защо не го накараш да си изтрие профила?

BurnX86
09-10-2011, 09:36
Накарай го да си изтрие фейсбука...и без това е загуба на време :)
Както имаше едно клипче с мутра дето вика - Къв фейс бе , къв фейс...

:)

SonataArctica
09-10-2011, 10:05
фейсбука съква

пък и закво той трябва да си изтрива фейса, може просто да си оправи настройките 8)

sapphire5
09-10-2011, 10:11
Нормално е да го ревнуваш от другите момичета. Защо не го накараш да си изтрие профила?

Няма смисал да си трие профила, по-добре да махне тях от приятели.

PrclssRosh
09-10-2011, 10:16
Нормално е да го ревнуваш от другите момичета. Защо не го накараш да си изтрие профила?

Пф, това е супер тъпо. Ако мен някой се опита да ме накара да го изтрия, 'щото ревнува, не знам как ще избухна. Всеки има право на лично пространство. :?

Нито го карай да си трие профила, нито го следи нон-стоп. Това отблъсква. :)

Leonore
09-10-2011, 10:17
Ако виждаш, че той не им обръща, чак толкова, голямо внимание, а само им отговаря, колкото да отбие номера, няма за какво да се притесняваш. И все пак, си имай едно на ум.

SisiStrange
09-10-2011, 10:17
Абе да бе, я се чуйте. Как ще си трие профилите отсам оттам и ще си блокира познатите, които рано или късно може да са му полезни с нещо? Да го моли това е супер обидно. Все едно му казва в прав текст: "Аз съм мега ревниво същество и ти нямам капка доверие, затова си разкарай фейсбука та да нямаш възможност да направиш нещо."
Той, ако им се кефи, ще си намери начин да общува с тях. Не е само фейсбук. Щом не се сваля с тях на лични и всичко е право пред очите и, значи няма тайни и няма гнило.

SonataArctica
09-10-2011, 10:17
А бе вие добре ли сте? Нормално е едно момче да бъде харесвано от др. момичета и това не значи, че като си има приятелка, трябва да спре да общува с др. момичета. Не може едно момче да бъде държано на каишка и като му кажат скокни, да скочи. Не е длъжен да прави каквото и да е. Просто момичето трябва да си преглътне ревността.

PricelessG
09-10-2011, 10:18
Пф, това е супер тъпо. Ако мен някой се опита да ме накара да го изтрия, 'щото ревнува, не знам как ще избухна. Всеки има право на лично пространство. Confused

Нито го карай да си трие профила, нито го следи нон-стоп. Това отблъсква. Smile

FuCKkK13
09-10-2011, 10:19
Нормално е...ако ни видиш с моята как се ревнуваме ще ми помислиш за луди!И ние така. :D

На твое място и на мен нямаше да ми е особено приятно, но докато той се държи добре с теб и не прави нищо, значи нямаш причина да се тревожиш. +1 ... и на мен ми се е случвало това 2-3 пъти.. първия път обърнах внимание,2рия също ама на третия хич не ми дремеше :D .. или спира да ти пука или нареждаш всичките,които му пишат.. и двата начина са доста добър вариант, но според мен по-добре първото.. няма смисъл да се хабиш за с извинение курви,които пишат едно и също на 100 момчета без да им пука обвързани ли са или не ;) .. айде и да не ти пука :) :-)

MsDarcy
09-10-2011, 10:20
Поговори с него. Кажи му как стоят нещата, че не ти е приятно и т.н. ;)

SonataArctica
09-10-2011, 10:21
Поговори с него. Кажи му как стоят нещата, че не ти е приятно и т.н. ;) И той какво може да направи?

NoMore
09-10-2011, 10:22
Оле боже защо да го кара да си изтрие профилите... ами давай да се затвори в тях и да не излиза с никой освен с нея. Момичето само казва, че той не им отвръща какъв е проблема? Нормално е да се дразниш... просто свикни, че винаги ще има някоя кифла, толкова тъпа, че да се натиска и то видимо с момче, което е заето. Ако лично той не ти дава повод за ревност няма проблем.

MsDarcy
09-10-2011, 10:24
Поговори с него. Кажи му как стоят нещата, че не ти е приятно и т.н. ;) И той какво може да направи?

как какво?! Да чопли семки.

От него зависи всичко в тая ситуация. Може да ограничи контактите си с въпросните момичета, да спре да им обръща внимание, да си изтрие профила и прочие.

FuCKkK13
09-10-2011, 10:25
А бе вие добре ли сте? Нормално е едно момче да бъде харесвано от др. момичета и това не значи, че като си има приятелка, трябва да спре да общува с др. момичета. Не може едно момче да бъде държано на каишка и като му кажат скокни, да скочи. Не е длъжен да прави каквото и да е. Просто момичето трябва да си преглътне ревността. абе то да си общува, ама тия поне грам самоуважение да имат и да не му се ''свалят'' ... едно е да общува с тях,друго е той да общува с тях, а те да му се свалят и съвсем трето е те да му се свалят и той да им отвръща... ако е първото -да,но 2рото.. не мислиш ли, че тия момичета не би трябвало като видят обвързано момче да се държат все едно не е обвързан и едва ли не при коя първо ще иде ?...все пак лично мнение,но според мен това да се сваляш на някого,който си има гадже не е правилно ;) .. :)

anonymous708973
09-10-2011, 10:26
Нормално е да го ревнуваш от другите момичета. Защо не го накараш да си изтрие профила?

Пф, това е супер тъпо. Ако мен някой се опита да ме накара да го изтрия, 'щото ревнува, не знам как ще избухна. Всеки има право на лично пространство. :?

Нито го карай да си трие профила, нито го следи нон-стоп. Това отблъсква. :)

+1
Момчето не е длъжно да прави нищо такова.

SonataArctica
09-10-2011, 10:27
Поговори с него. Кажи му как стоят нещата, че не ти е приятно и т.н. ;) И той какво може да направи?

как какво?! Да чопли семки.

От него зависи всичко в тая ситуация. Може да ограничи контактите си с въпросните момичета, да спре да им обръща внимание, да си изтрие профила и прочие.
Той не е нейна собственост! Не е длъжен да си изтрие профила нито пък да спре да говори с тях. Щом момчето е си има приятелка то е логично, че няма да се сваля с друга. :? Все едно ми казваш, че заради приятелката си, аз трябва да спра да говоря с други момичета?

SisiStrange
09-10-2011, 10:28
А бе вие добре ли сте? Нормално е едно момче да бъде харесвано от др. момичета и това не значи, че като си има приятелка, трябва да спре да общува с др. момичета. Не може едно момче да бъде държано на каишка и като му кажат скокни, да скочи. Не е длъжен да прави каквото и да е. Просто момичето трябва да си преглътне ревността. абе то да си общува, ама тия поне грам самоуважение да имат и да не му се ''свалят'' ... едно е да общува с тях,друго е той да общува с тях, а те да му се свалят и съвсем трето е те да му се свалят и той да им отвръща... ако е първото -да,но 2рото.. не мислиш ли, че тия момичета не би трябвало като видят обвързано момче да се държат все едно не е обвързан и едва ли не при коя първо ще иде ?...все пак лично мнение,но според мен това да се сваляш на някого,който си има гадже не е правилно ;) .. :)
Мда де. Само, че той какво да направи? Не им пише той, нали? Мен, ако сега някой ми напише на стената "О, Стела, аре ела ми" аз ли ще съм виновна? :-o И мен ли трябва да ме карат да си трия профила и да ми се сърдят, за дето някой си решил да пише нещо си? Освен, ако той не отвръща (а авторката твърди, че не им дава намеци), човека е невинен.

SonataArctica
09-10-2011, 10:30
Момичето трябва да му има доверие за бога. най-важното в една връзка е доверието и искренните чувства. Ако я харесва много/обича я - какъв е проблемът???

MsDarcy
09-10-2011, 10:33
Поговори с него. Кажи му как стоят нещата, че не ти е приятно и т.н. ;) И той какво може да направи?

как какво?! Да чопли семки.

От него зависи всичко в тая ситуация. Може да ограничи контактите си с въпросните момичета, да спре да им обръща внимание, да си изтрие профила и прочие.
Той не е нейна собственост! Не е длъжен да си изтрие профила нито пък да спре да говори с тях. Щом момчето е си има приятелка то е логично, че няма да се сваля с друга. :? Все едно ми казваш, че заради приятелката си, аз трябва да спра да говоря с други момичета?



Никой не говори за такова ограничение!? Ти пък го изкара все едно тя иска да го затвори в една стая и да не го пуска дори до тоалетна.. :?

Като момче никога не би разбрал момичешката ревност.. И това, че една връзка се крепи на доверие няма нищо общо. Доверието нека си го има. Нея до колкото разбрах, не я притеснява, че той флиртува с тях или нещо от сорта, а за това, че му се лепят като мухи на мед.

Следователно той трябва по някакъв начин да им покаже, че тя е единствената, за да не си правят болни фантазии.. :-o

SonataArctica
09-10-2011, 10:42
Каквото и да направи те пак ще го харесват. Пак ще му се свалят. Тогава какво?

MsDarcy
09-10-2011, 10:46
Каквото и да направи те пак ще го харесват. Пак ще му се свалят. Тогава какво?

Не знам. За момента може просто да покаже, че държи на нея и няма смисъл онези да му се натискат/лепят или каквото е там. Това ще успокои авторката, пък за по-нататък да му мислят..

FuCKkK13
09-10-2011, 11:04
Каквото и да направи те пак ще го харесват. Пак ще му се свалят. Тогава какво?

Не знам. За момента може просто да покаже, че държи на нея и няма смисъл онези да му се натискат/лепят или каквото е там. Това ще успокои авторката, пък за по-нататък да му мислят.. +1
SisiStrange ами да.. ако не им отговаря на свалянето нищо не може да направи... другото е игнор и от двамата.. т.е. без да ги маха,без да си маха фб и т.н., а просто те пишат и нито той да чете,нито тя и това е :)

2pacbabbyu
09-10-2011, 13:00
Не им обръщай толкова много внимание,показвай му,че леко те дразнят,но внимавай,заради ревност можеш да го загубиш..

martito2
09-10-2011, 13:27
Нормално е да го ревнуваш, но не им обръщай внимание, щом той не ти дава повод да се притесняваш .. Той е с теб, не с тях .. Сигурно има някаква причина това е така. :)

aleks07
09-10-2011, 13:28
И аз съм ревнива и те разбирам, даже понякога без повод ревнувам, но как да се изразя има "малки надменни курвички", които не могат без да се свалят на някои, така че просто се абстрахирай от тях и не им обръщай внимание.

illiy
09-10-2011, 14:58
Това е съвсем нормално особено ако гаджето ти е от "готините типове" ..На момичетата не им пука дали си има гадже или не /доста долно/ ..Трябва да му имаш доверие и да се научиш да игнорираш свалячките..Аз например го приемах на бъзик ...коментирах когато го "канеха" нещо от сорта на "Да ме вземете и мен :D " и него даже го бъзиках ...

SmilezZz
09-10-2011, 15:16
Напълно нормално си е да ревнуваш ,но гледай с това да не го задушиш. Пък и щом твърдиш ,че той не им обръща внимание - няма за какво да се притесняваш ..

TheNewReligion
09-10-2011, 15:37
Ако го накараш да си изтрие фейсбука, считай, че сте скъсали.
Т'ва е изпитание за връзката ви, което или ще преодолеете и ще я направи по-здрава, или ще й сложи края.
Такива момичета винаги ще има. Прочетох, че някой се е загрижил за тяхното самоуважение и достойство. :lol:
Винаги си имай едно на ум, но не му го тикай в лицето при всеки път, в който стане на въпрос за тея момичета.
Ако иска да прави нещо с друга, ще си намери начин.

blueberryyy
09-10-2011, 18:29
Нормално е, аз също супер много се ядосвам. Но ако той не им отговаря гледай да не му мрънкаш много и да не показваш, че ти пука, защото това дразни мъжете.

balu4ka
09-10-2011, 18:37
Нормално е да ревнуваш някого ,но всичко да е в някакви нормални граници.Не го задушавай,така може единствено да го отблъснеш..и то това ще е нормално.Всякаш му нямаш доверие,ако е така ,то за какво си с него?..Ходите от 2 месеца ,окей ...ами след 2 години...все ще го караш да си трие акаунтите,да не излиза ,да не говори с момичета ?Прати го в някой манастир и му ходи на свиждания ,че само твойте очи да гледа.


ПС:Вземи се стегни,поговори с него и му обясни как се чувстваш,и какво смяташ за правилно (:.

Me4encety
09-10-2011, 19:58
Зодия близнаци ли си ?
Иначе попринцип е нормално да ревнуваш.Все пак щом ти е гадже трябва да го следиш,малко от малко за да си изградиш доверие,ако не направи нищо.С времето ще спреш да ревнуваш толкова.

amada
09-10-2011, 20:02
Да, близнаци съм .. :-P

SonataArctica
09-11-2011, 07:42
1. Това със зодиаците е пълва глупост.
2. А това което каза amis е още по - голяма глупост.

Shia
09-11-2011, 09:06
Има си пълното основание да ревнува,някакви пишат на гаджето й залъгалки,ами ако се видят и онез станат нахални.Не е приятна ситуация.
Дай му ясно да се разбере,че не ти е приятно,разпитай го дали някоя от тях го харесва наистина или го правят само,за да те дразнят.
Можеш ти да му пишеш на стената,някакви работи,които да ги дразнят
"Обичам начина,по който ме целуваш,продължавай още"
"Идвам към Вас,за твоите прегръдки"




И за два месеца няма как да се изгради толкова пълно доверие между двама души,то е доста дългичък процес.