PDA

View Full Version : самотен човек май



pamito14
09-09-2011, 20:36
здравейте искам да споделя или разкажа както искате така го приемайте аз в училище си имам приятели всичко говорим лафим слушаме музика абе за сичко си говорим обаче лятото лятната ваканция аз съм все сама не се събирам с никои ходя при баща ми той си има дини смисъл купува ги и и после ги продава рядко се срещам с хора от класа ако се срещна здр ко пр нещо такова си казваме абе за 5 мин и тва и чао и си мисля защо така се получава какво бихте казали видях че някакво момиче беше писала нещо подобно обаче моето не е точно такова на 15 съм ако има значение благодаря ви

zlatit0o
09-09-2011, 20:44
Сега ли се сети да попиташ. Изтърпяла си цяло лято.. след 5 дни започваме у-ще.
Какъв е проблема? Защо не се разбирате със приятелите от училището и не излизате?

m0nky
09-09-2011, 20:50
То и аз съм така. Но си е по мое желание и си ми е добре. Излизам с приятели, но не често. А ако ти е скучно обади се някой от приятелите си и предложи да излезете на кафе, разходка или нещо подобно. : )

pamito14
09-09-2011, 20:52
ами няма проблем кога ще попитам според мен ами аз не съм като тях те се гласят излизат а аз не съм от тези с гримове и прочие и така

SmilezZz
09-09-2011, 22:29
ами няма проблем кога ще попитам според мен ами аз не съм като тях те се гласят излизат а аз не съм от тези с гримове и прочие и така Няма значение дали се гримираш или гласиш 5 часа. Това е наай-маловажното. Просто спрете да съдите хората. Обади се на някой и излезте. Какво толкова ? Само заради тази глупост ли не излезе цяло лято с тях ?

wenii
09-10-2011, 16:30
В уч-ще-приятели..
Извън уч-ще-познати..

хах 8-) голямо приятелство няма що ..
Те не те ли викат да излизате ..Ако "не", защо не направиш ти това ?

InloveAgain
09-10-2011, 16:41
Какво като си без грим и прочие.
Толкова ли е определящо това?Не може ли да поддържаш отношения и извън училище,опита ли се да потърсиш някого това лято.Недей да чакаш другите да те потърсят.Това чакане ще ни убие.Бъди по контактна,то от теб зависи,ние какво да ти кажем? :)

MuRocLaW
09-10-2011, 16:53
ходи да продаваш дини при баща ти

Bladedancerr
09-10-2011, 19:02
Първо като момче искам да кажа че модата с грима не е сполучлива.Не се повлиявай и не ставай поредната кифла.Грима може да замаже но не и да скрие това от което те е срам,така че не си и помисляй да слагаш от това чудо.Второ не е нужно да се срещаш със същите хора! Излез и се запознай с нови.

Бтв от къде си?

pamito14
09-10-2011, 19:22
от Ловеч съм малък град е но е хубав ами да продавах дини за малко при баща ми и излизах с едни момчета и момичета обаче те пушат и покрай тях взех и аз смисъл не пуша сега обаче днеска малко си дръпна утре и просто се усетих че почвам и спрях да се водя а тези от моя клас с които се разбирам те не са ме викали само на диско но баща ми не ме пуска и така

Honest
09-10-2011, 20:14
А харесва ли ти така без тях? Щот и аз лятото си давам малко почивка и повече съм със семейството си. Помагам в семейния бизнес. Смисъл пак си излизам с приятели, ама по-рядко и ми е добре. :)

SilverPoint
09-10-2011, 21:20
Ако са ти истински приятели няма да има пука дали си с грим, дали си наконтена и т.н. ! Незнам защо чак сега си се сетила да питаш как да прекараме лятната ваканция като тя е към своя край :shock: Да не би да очакваш всеки да почне да те кани да излизате ? Вероятно си имат и други приятели извън училище, с които да излизат :) Не искам да прозвучи като сдърпване ама ти си си виновна, че си стояла цяло лято вкъщи и си се чудила какво да правиш :?

differenTgiirL
09-10-2011, 22:11
Какво като си без грим и прочие.
Толкова ли е определящо това?Не може ли да поддържаш отношения и извън училище,опита ли се да потърсиш някого това лято.Недей да чакаш другите да те потърсят.Това чакане ще ни убие.Бъди по контактна,то от теб зависи,ние какво да ти кажем? :)

Грима и дрехите не определят човека..Приятелите няма да дойдат при теб, докато седиш и си щракаш с пръсти..

vichevv
09-10-2011, 22:16
Според мен трябва да си промениш малко стила и начина на поведение.

differenTgiirL
09-10-2011, 22:34
Според мен трябва да си промениш малко стила и начина на поведение.

+1, повечето неща не стават от само себе си..