PDA

View Full Version : Момичета



thedragonball
09-09-2011, 20:36
Историята е заплетена и нямам голямо наметрение да я споделям цялата :oops: .

Искам някое момиче да ми каже честите намеци които използват за да сигнализират на някое момче, че го харесват.

Възраст от 11 до 13-14 години.

mey_si
09-09-2011, 20:38
Е от 11 до 13 аз май си играех с другите деца навънка..
Явно днешното поколение вече сте напред,но не се учудвам

mechtaq_za_teb
09-09-2011, 20:38
Държат се неадекватно покрай него.

thedragonball
09-09-2011, 20:42
Държат се неадекватно покрай него.

Нищо подобно.Аз си харесвам 1 момиче а се държа напълно нормално.
От скоро се познаваме а и съм доста срамежлив.Не съм имал връзка до сега и ми е доста притеснено... :oops:

mechtaq_za_teb
09-09-2011, 20:45
Държат се неадекватно покрай него.

Нищо подобно.Аз си харесвам 1 момиче а се държа напълно нормално.
От скоро се познаваме а и съм доста срамежлив.Не съм имал връзка до сега и ми е доста притеснено... :oops:Добре. Аз ти казвам как се държах на 13-14 години покрай момчета, които харесвах. Ти ако искаш, не ми вярвай :)

the_best_f
09-09-2011, 20:49
От 11 до 12-13 сте много малки, както и да е.
Момиченцата може би се усмихват на момченцата, които са си харесали, търсят си повод да ги заговорят, гледат ги честичко. Другата група момичета пък са доста по-срамежливи и когато момчето, което са си харесали, ги погледне, те извръщат поглед. Примерно.
Фейсбук също е средство за комуникация, така че ако ти харесват снимките, коментарите, различните мнения на стената или пък често ти пишат в чата (или в Скайп), това също може да показва интерес.
На 11 не сте ли малки да пускате теми във форум за тийнейджъри? Забравих, аз съм от старото поколение.

thegreenzombie
09-09-2011, 20:49
щом е на 11, най-много 14 години, едно пакетче желирани бонбони и е твоя \:D/

thedragonball
09-09-2011, 20:51
От 11 до 12-13 сте много малки, както и да е.
Момиченцата може би се усмихват на момченцата, които са си харесали, търсят си повод да ги заговорят, гледат ги честичко. Другата група момичета пък са доста по-срамежливи и когато момчето, което са си харесали, ги погледне, те извръщат поглед. Примерно.
Фейсбук също е средство за комуникация, така че ако ти харесват снимките, коментарите, различните мнения на стената или пък често ти пишат в чата (или в Скайп), това също може да показва интерес.
На 11 не сте ли малки да пускате теми във форум за тийнейджъри? Забравих, аз съм от старото поколение.

Мерси за идеята, ще я наблюдаваме.А за възрастта - тя е на 11 и ще прави 12, а аз съм на 12 и ще правя 13 тази година.

mechtaq_za_teb
09-09-2011, 20:52
От 11 до 12-13 сте много малки, както и да е.
Момиченцата може би се усмихват на момченцата, които са си харесали, търсят си повод да ги заговорят, гледат ги честичко. Другата група момичета пък са доста по-срамежливи и когато момчето, което са си харесали, ги погледне, те извръщат поглед. Примерно.
Фейсбук също е средство за комуникация, така че ако ти харесват снимките, коментарите, различните мнения на стената или пък често ти пишат в чата (или в Скайп), това също може да показва интерес.
На 11 не сте ли малки да пускате теми във форум за тийнейджъри? Забравих, аз съм от старото поколение.

Мерси за идеята, ще я наблюдаваме.А за възрастта - тя е на 11 и ще прави 12, а аз съм на 12 и ще правя 13. :shock: :shock: :shock:

thedragonball
09-09-2011, 20:56
щом е на 11, най-много 14 години, едно пакетче желирани бонбони и е твоя \:D/

Повярвай ми, тя е доста по - образована.Аз също съм запознат с нещата.

mechtaq_za_teb, не можем да харесваме, докато не сме на 18 ли?

DeviL_AsS
09-09-2011, 20:56
Не сте ли още малки бе,на 11 :shock: :shock:

thegreenzombie
09-09-2011, 20:57
....за възрастта - тя е на 11

още по-добре, ще минеш само с дъвки или някоя шарена близалка 8)
:lol: :lol:

thedragonball
09-09-2011, 21:10
....за възрастта - тя е на 11

още по-добре, ще минеш само с дъвки или някоя шарена близалка 8)
:lol: :lol:

Прекалявате.Та аз и в 1ви клас знаех за секса и т.н.
Просто момичето ме кефи.А и нямам намерение да опитваме глупости, най - много целувка.

SisiStrange
09-09-2011, 21:15
Повярвай, един ден ще се смееш на това.
И все пак... когато си малко и неопитно момиченце, се изчервяваш и отбягваш погледа на този, когото харесваш. Не че не го зяпаш нон стоп, просто гледаш да не му срещнеш очите. И го заговаряш за глупости. Поне аз бях така най в началото.

BlueFace
09-09-2011, 22:08
щом е на 11, най-много 14 години, едно пакетче желирани бонбони и е твоя \:D/

Повярвай ми, тя е доста по - образована.Аз също съм запознат с нещата.

mechtaq_za_teb, не можем да харесваме, докато не сме на 18 ли?

Не, че не можете , прсото не можеш да твърдиш, че сте образовани и запознати , защото 100% не сте и след 4-5 годинки ще гледате на нещата от съвсем различна гледна точка.

Харесвайте си се, играйте си, закачайте се, дръжте се за ръчички сега ви е времето, но просто не се мислете за много пораснали, защото даже и на 18 още няма да сте се изправили с реалността. Докато ви гледат ваще и живеете в розовия си свят нещата ще стоят по малко по-изкривен начин от този по който реално са : ) Но всички сме минали по този път - забавлявайте се и се учете от грешките си ;)

SmilezZz
09-09-2011, 22:38
Е от 11 до 13 аз май си играех с другите деца навънка..
Явно днешното поколение вече сте напред,но не се учудвам И аз така. Даже на 11 - 12 годишна възраст не знаех какво е "гадже". 8-)
По темата: всеки човек си е различен. Няма как да ти кажем дали въпросното момиче ти прави намеци или пък не.

thedragonball
09-10-2011, 07:45
Е от 11 до 13 аз май си играех с другите деца навънка..
Явно днешното поколение вече сте напред,но не се учудвам И аз така. Даже на 11 - 12 годишна възраст не знаех какво е "гадже". 8-)
По темата: всеки човек си е различен. Няма как да ти кажем дали въпросното момиче ти прави намеци или пък не.

Нали въпроса ми е някои от много честите намеци.
И на ми излизайте с номера отбягване на поглед и притеснение.Това беше в 3ти клас(сега съм 7ми)!!

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 07:53
щом е на 11, най-много 14 години, едно пакетче желирани бонбони и е твоя \:D/

Повярвай ми, тя е доста по - образована.Аз също съм запознат с нещата.

mechtaq_za_teb, не можем да харесваме, докато не сме на 18 ли?Не видях някъде да съм казала такова нещо.

thedragonball
09-10-2011, 08:22
щом е на 11, най-много 14 години, едно пакетче желирани бонбони и е твоя \:D/

Повярвай ми, тя е доста по - образована.Аз също съм запознат с нещата.

mechtaq_za_teb, не можем да харесваме, докато не сме на 18 ли?Не видях някъде да съм казала такова нещо.

В прав текст не си.

От тази тема разбрах, че преди 4+години е било немислимо 12 - 13 годишни да се харесват, а да не говорим за връзка.

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 08:24
Вие сте още деца. На 11 и 12 сте. Сигурно след няколко месеца и за секс ще питате вече.

thedragonball
09-10-2011, 08:37
Вие сте още деца. На 11 и 12 сте. Сигурно след няколко месеца и за секс ще питате вече.

Ето до тук нямам никакво намерение да стигнем.
Идеята ми е да си ходим заедно, да се гушкаме.Може и на много по - късен етап да стигнем и до целувка.

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 08:46
Вие сте още деца. На 11 и 12 сте. Сигурно след няколко месеца и за секс ще питате вече.

Ето до тук нямам никакво намерение да стигнем.
Идеята ми е да си ходим заедно, да се гушкаме.Може и на много по - късен етап да стигнем и до целувка.Ми кой ви спира, не мога да разбера? Очакваш ние да ти кажем дали тя те харесва ли? Всеки се държи по свой начин, когато харесва някого. Ако те е срам да и признаеш, просто иди при нея и я гушни или пък хвани за ръката. Ще проличи дали тя иска или не.

sasha_90
09-10-2011, 10:41
Държат се смешно.Обличат се както не е редно за тяхната възраст-преклено къси поли,големи деколтета,високи токчета.Когато видят обекта на желание,започват да се правят на "виж коя съм".Правят се на интересни,на много големи и отракани,...

Vilsy
09-10-2011, 11:49
В днешно време-обува си кокили(не под 10 см ток) ултра къса поличка,прави си косата като каска на моторист..захапва небрежно цигарка и ти пее последните чалга хитове,като ти разказва как в си е прекарала в събота на децката дискотека..Държи се като много оборотна въпреки крехката си възраст..В общи линии,това е

SonataArctica
09-10-2011, 11:52
Възраст от 11 до 13-14 години.
http://vgresearcher.files.wordpress.com/2010/10/1262443128690.gif

Chacho
09-10-2011, 12:00
Абе я мълчете! Минаха 3-4 години, станахте на по 15-16, позволено ви е да сте вървежни вече и не помните, че на възрастта на автора не можехте да си избиете главата готините момчета/момичета. Айде, авторе, няма да изпадам в подробности половината, които тук са ти писали, колко бой са хвърлили на катериците на тази възраст.



Ако момичето те харесва, ще се опитва да ти спечели вниманието. Да те заговори, да е по-близо до теб, да се смее на шегите ти, дори да те докосва/удря. Това, че ти търси вниманието, не значи, че трябва да я пренаситиш с такова. Една много мъдра мисъл: "Always keep them wanting more."