PDA

View Full Version : Изнасилване



kilers
09-09-2011, 20:37
Според законите какво се предвижда за инасилване на непълнолетна от непълнолетен?

an0n1mk0
09-09-2011, 20:39
Изнасилване от пълнолетен към непълнолетен

Gr0zDan0v
09-09-2011, 20:39
а ? :shock:

09-09-2011, 20:43
Изнасилване означава насилствено проникване на пенис във вагина. Няма значение от възрастта.

kilers
09-09-2011, 20:45
Изнасилване означава насилствено проникване на пенис във вагина. Няма значение от възрастта.

Аха ,а проникване на пенис в анус не е изнасилване , така ли?

an0n1mk0
09-09-2011, 20:46
Изнасилване означава насилствено проникване на пенис във вагина. Няма значение от възрастта.

Аха ,а проникване на пенис в анус не е изнасилване , така ли?

Кой те е изнасилил бе душа

powerman
09-09-2011, 20:47
Много влачене по съдилища трудно доказуемо престъпление без свидетел почти невъзможно (поне в България)

SisiStrange
09-09-2011, 20:48
Всичко, свързано със секс и интимност, което е направено на човека без съгласието му. Анален, вагинален, орален секс, докосване по интимни места също.

kilers
09-09-2011, 20:50
А дори и да те докажат за виновен?

TheGuardian01
09-09-2011, 20:50
Ако си непълнолетен и си изнасилил няк'ва - ТВУ
Ако си пълнолетен и си изнасилил няк'ва - Затвор и евентуално освобождаване , до 2 години, за добро поведение и МНОГО обществено-полезен труд.
Ако си изнасилил непълнолетна- ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, с много ЛОШИ последствия :-x
Ти си непълнолетен , тя е непълнолетна - ТВУ за поне годинка-две

kilers
09-09-2011, 20:53
Ако си непълнолетен и си изнасилил няк'ва - ТВУ
Ако си пълнолетен и си изнасилил няк'ва - Затвор и евентуално освобождаване , до 2 години, за добро поведение и МНОГО обществено-полезен труд.
Ако си изнасилил непълнолетна- ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, с много ЛОШИ последствия :-x
Ти си непълнолетен , тя е непълнолетна - ТВУ за поне годинка-две


Ясно , какво е ТВУ? Трудово-възпитателно училище?

the_best_f
09-09-2011, 20:54
Не сме запознати с правната система в България и по-точно наказанието на определено престъпление. Това, че питаш за изнасилване на непълнолетно лице от непълнолетно, означава, че и присъдата ще е по-лека.

http://www.pmgbs.com/allaboutsex/main.php?page=laws - от "Изнасилване" нататък.

SisiStrange
09-09-2011, 20:56
Ще ти кажа честно, последствията са големи... на думи. Поне в България за жалост. Бих разказала един случай, но ми е споделен от приятелка, на която не би и станало приятно да се раздрънквам въпреки, че не се е случило на нея. Става дума за тежко групово изнасилване, гаврене и побой над момиче, което в последствие превърта тотално. Въпросните изроди получават по 3 години условно. В чужбина щяха да си киснат в затвора минимум 20 години. То тук убийците излизат невинни накрая. :?

09-09-2011, 20:58
Изнасилване означава насилствено проникване на пенис във вагина. Няма значение от възрастта.

Аха ,а проникване на пенис в анус не е изнасилване , така ли?
не е изнасилване. води се блудстване и присъдата е с около година по-малко. да, това е справедливостта в БГ...

gandalfepi4
09-09-2011, 21:05
a aз вече започвам да се чудя някакви работи.

защо се интересуваш бе OP?

TheGoodOne
09-09-2011, 21:10
Май някой е сгазил лукчето...
Ако си направил някоя глупост, би трябвало да си понесеш последствията :)

Иначе, ако си под 18 сигурно ще те тикнат в Бойчиновци, а там...не са от най - дружелюбните! :)

SisiStrange
09-09-2011, 21:12
a aз вече започвам да се чудя някакви работи.

защо се интересуваш бе OP?
Аха. И аз така. :-o

kilers
09-09-2011, 21:13
Благодаря ви за отговорите. :)

powerman
09-10-2011, 08:24
Не знам за случая ти ,но ,ако се смяташ за виновен по-добре си признай ,ако съдията забелязва ,че осъзнаваш своите грешки може да смекчи наказанието ,но закона за едни е майка за други мащеха.... ,ако си в др. държава можеш да забравиш за приятеля ти от долу... ще ти го разпорят като стойка гледай ;)

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 08:27
Ще ти кажа честно, последствията са големи... на думи. Поне в България за жалост. Бих разказала един случай, но ми е споделен от приятелка, на която не би и станало приятно да се раздрънквам въпреки, че не се е случило на нея. Става дума за тежко групово изнасилване, гаврене и побой над момиче, което в последствие превърта тотално. Въпросните изроди получават по 3 години условно. В чужбина щяха да си киснат в затвора минимум 20 години. То тук убийците излизат невинни накрая. :?Аз също знам за подобен случай. Върпосните не ги държаха и 3 години в затвора :? :? :?

Scarface91
09-10-2011, 08:45
в над 85% от случаите жертвите не сигнализират за престъплението , малолетните още по-малко . Дано си осъзнал грешката , представи си ситуацията дебела,потна и космата лелка да те фане с ръце колкото твоя крак и да ти каже " мнооо обичам да ме лижат " ... и пак няма да ти мушка нищо , така че за момичето стреса е много по-голям , ще го помни завинаги , грозно е ... признак на слабост

Millionaire
09-10-2011, 09:40
Според мен троли

anonymous708973
09-10-2011, 10:15
А защо всички решихте, че авторът е виновният, а не жертвата?

powerman
09-10-2011, 10:48
А защо всички решихте, че авторът е виновният, а не жертвата? защото жертвата няма да пита за ТВУ едва ли ще има психиката да мисли за тву-та не казваме ,че е виновен просто задава твърде много въпроси все едно се отнася за него или негов много близък човек.... аз не познавам човек ,който да сподели ,че е изнасилен по тази тема никой не може да спори ;)

Shturrrche88
09-10-2011, 11:00
Вагинален секс-изнасилване
Анален секс-блудство (мисля, че и оралния секс също се води блудство).
Ако изнасилвача(блудстващия) е пълнолетен, а жертвата непълнолетна се води педофилия, която се наказва по-тежко.
Ако и двамата са пълнолетни или непълнолетни се води само изнасилване или блудство.


Блудство
Който извършви действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по потношение на лице ненавършило 14-годишна възраст, се наказва за блудство с лишаване от свобода до пет години.
Когато блудството е извършено чрез употреба на сила или заплашване, чрез използуване на безпомощното състояние на пострадалия или чрез привеждането му в такова състояние, наказанието е лишаване от свобода от две до осем години.
За блудство наказанието е по-тежко:
ако е извършено от две или повече лица;
ако е блудствано с две или повече малолетни лица;
ако е причинена тежка телесна повреда или е последвал опит за самоубийство
ако представлява опасен рецидив.

Съвкупление с малолетна
Който се съвкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното престъпление не представлява изнасилване, се наказва с лишаване от свобода от две до пет години.
Който се съвкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.

Изнасилване
Който се съвкупи с лице от женски пол:
лишено от възможност за самоотбранам и то без негово съгласие;
като го принуди към това със сила или заплашване;
като го приведе в безпомощно състояние,
се наказва за изнасилване с лишаване от свобода от две до осем години.
За изнасилване наказанието е лишаване от свобода от три до десет години:
ако изнасилената не е навършила 16 години;
ако е низходяща сродница;
ако е извършено повторно.

За изнасилване наказанието е лишаване от свобода от три до петнайсет години:
ако е извършено от две или повече лица;
ако е причинена средна телесна повреда;
ако е последвал опит за самоубийство;
ако представлява опасен рецидив.
Ако от изнасилването е причинена тежка телесна повреда или е последвало самоубийство, както и в други особено тежки случаи, наказанието е лишаване от свобода от десет до двадесет години.
Наказание се предвижда и за лиже, което се съвкупи с лице от женски пол, като го принуди към това чрез използуване материалната или служебната зависимост от него.

amada
09-10-2011, 12:14
СМЪРТ за изнасилвачите .. :-x

bebkata09
09-10-2011, 15:47
А защо всички решихте, че авторът е виновният, а не жертвата? Какво искаше да кажеш с това?

reperw
09-10-2011, 18:36
дааааа нали има закон за жените който са изасилени ,а за мъжете няма... много справедливо... аз като бях на 12 13 едни момичета ме дърпаха и искаха да ми видят... патока :D не тфа без майтап точно така си беше...
даже и в тоалетната ме дърпаха...ама аз бях тъп и бягах :D треаше да ги прасня както бяха и 3 ... една 4ка лелейййййй :D :D

SexyBitch
09-10-2011, 20:30
А защо всички решихте, че авторът е виновният, а не жертвата?

Ти пък защо трябва на абсолютно всяка тема да си терсенето :?

Antixrist
09-11-2011, 22:20
Кажи си сега изнасили ли някоя или просто си я ебал анално и ся се притесняваш щото е по нестандартен вид секс (уж)? Или се скара с гаджето след секс и се притесняваш да не се излигави нещо ли? 8-)


А иначе ако съвсем съзнателно си изнасилил непълнолетна...си си за ТВУ...въпреки че не се знае дали ще се докаже или не.

Хаха а в Бойчиновци ще те изнасилят тебе :D :D :D 8-) бзк (май 8-))

TheEm0
09-12-2011, 04:33
Тоя как пита имам чуството че е изнасилил някои хД
:D

naQkataRaota
09-12-2011, 09:55
Изнасилване е всичко против волята на момичето или ако не е в състояние да се възпротиви (обикновено момиче е жертвата), независимо дали се е съгласила преди това или не, ако в даден момент нещата са против волята ѝ - изнасилване

За БГ, както казаха и преди мен, в повечето случаи момичето няма да подаде жалба, а дори и да подаде, идиотът винаги ще си намери връзки или ще кихне някоя цифра. Затова аз лично съм на мнение, че такива трябва да изядат винкела и да го налазят 15 гея

doggy9302
10-23-2011, 09:46
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pdAp
10-23-2011, 10:53
Мислиш да изнасилиш някой ли ? Ако е така няма да ти кажем, че може да ни вземат за съучастници :D