PDA

View Full Version : Борбата с целулита...



Pigeon
09-09-2011, 20:54
Навсякъде има такава тема, предполагам и тук е имало, но мен не ме интересува толкова какви продукти сте ползвали, а дали НЯКОЯ от вас е имала съществен резултат в тая борба и с какво е постигнат?
Всички знаем на теория... хранителен режим, много вода, масажи, спорт, дрън-дрън...аз искам да чуя ВИЕ какво сте постигнали и с какво :D
Защото аз се уверявам, че тая гадост може да се появи и на най-прекрасната, слаба, здравословно живееща жена, макар, че повечето от нас не са такива, а цял живот са си похапвали мак доналдс, дори и да не им се е залепил :D

littlemonster
09-09-2011, 20:58
с риск да звуча банално , единственият изход е СПОРТ ... никакви продукти няма да ти помогнат :)

katii
09-09-2011, 21:02
- спорт
- много вода
- ексфолиране на кожата с кафе или някакъв скраб
- антицелулитен гел+масаж
лека полека се маха ..

DesSsi
09-09-2011, 21:03
Навсякъде има такава тема, предполагам и тук е имало, но мен не ме интересува толкова какви продукти сте ползвали, а дали НЯКОЯ от вас е имала съществен резултат в тая борба и с какво е постигнат?
Всички знаем на теория... хранителен режим, много вода, масажи, спорт, дрън-дрън...аз искам да чуя ВИЕ какво сте постигнали и с какво :D
Защото аз се уверявам, че тая гадост може да се появи и на най-прекрасната, слаба, здравословно живееща жена, макар, че повечето от нас не са такива, а цял живот са си похапвали мак доналдс, дори и да не им се е залепил :D

извинявам се че се отклонявам от темата но ако това си ти на снимката би ли ми казала от къде си взе блузата ?

Pigeon
09-09-2011, 21:07
с риск да звуча банално , единственият изход е СПОРТ ... никакви продукти няма да ти помогнат :)

И спорта не е явно гаранция, освен ако не се занимаваш професионално и ежедневно... А и познавам активно спортуващи жени с целулит. Аз самата не се считам за водеща мързелив живот... Правя упражнения, ходя много, като имам възможност плувам... Целулита не е в големи количества изобщо засега, но трябва да се взимам в ръце докато е време..
А плашещото е, че явно цялата нация се храни много, много по-зле от преди години, защото тази година на морето видях МНОГО малки момиченца с целулит... ама малки на по 7-10 години :shock: И не всички бяха дебели... Аз си мислех, че при децата е невъзможно да има целулит и никога преди не бях виждала...

Едит: Аз съм, а блузата е една голяма тениска от втора употреба :D

Kalliaa
09-09-2011, 21:08
Извинете, че леко се отклонявам, ама за стрии какво да правя? :-x

Pigeon
09-09-2011, 21:09
Извинете, че леко се отклонявам, ама за стрии какво да правя? :-x

Те, доколкото виждам от опитите покрай мене и от всичко, което съм чела не се махат или поне е много трудно... :( Но съм забелязала, че когато хване човек тен не се виждат толкова :?

Shines
09-09-2011, 21:11
За стриите прочетете тук.
http://www.bb-team.org/articles/1545_strii-ili-kak-kozhata-ni-mozhe-da-se-promenya#axzz1XUYoaPBZ

Kalliaa
09-09-2011, 21:11
Извинете, че леко се отклонявам, ама за стрии какво да правя? :-x

Те, доколкото виждам от опитите покрай мене и от всичко, което съм чела не се махат или поне е много трудно... :( Но съм забелязала, че когато хване човек тен не се виждат толкова :?


жалко, какво ли не правя, тренирам, пия вода иии не се тъпча. Всъщност, не съм се тъпкала толкова, че да се появят. Както и да е. Наскоро си купих кремче за белези, трябваше ми... и някъде в интернет прочетох, че помагало за премахването на стрии ;д и понезе опаковката е малка, а пък ми трябва за белега, който заличавам... просто се раздвоявам за какво да го изхабя вече 8-)

kalpazanka
09-10-2011, 09:41
Редуциране на калориите+движение му е майката. Козметичните изгъзици са за стягане по-скоро.

BurnX86
09-10-2011, 09:43
Ето още полезно инфо по темата:

http://www.izvestni.info/2011/09/blog-post_03.html


Основното е правилно хранене и спортуване!Успех!

anonymous708973
09-10-2011, 10:23
Целулитът далеч не е толкова непобедим, за колкото всички го мислят.

Пия изключително малко вода (3 чаши на ден някъде), отидох 5-6 пъти на фитнес и резултатът е повече от видим.

Общо взето, всяко движение, което включва седалищните ти мускули, помага. + вода + яко търкане с пилинг под душа :)

09-10-2011, 17:14
^ тази ще трябва над 20 пъти да иде...и пак ще си го има!! :lol:

по темата-такова нещо нямам и никога не съм имала.

ColourMeBlind
09-10-2011, 17:33
^ тази ще трябва над 20 пъти да иде...и пак ще си го има!! :lol:

по темата-такова нещо нямам и никога не съм имала.
Защо си груба? :(

Иначе и на мен ми се беше появил, но се хванах в ръце навреме.

Pigeon
09-10-2011, 18:13
^ тази ще трябва над 20 пъти да иде...и пак ще си го има!! :lol:

по темата-такова нещо нямам и никога не съм имала.

Why being so rude, huh? Е късметлийка си... Моя още слава Богу не е забележим особено и ще гледам да го отстраня още сега :D Иначе, наистина малко жени познавам, които да не са предразположени към целулит..

anonymous708973
09-11-2011, 08:22
Щото и двете сте нови и не познавате форумната кифла, за която всички са подчовеци.

BrokenInnocence
09-11-2011, 09:57
Преди време за видимо изглаждане на малкото целулит, който имах ми помогна много каране на колело и по 3 литра вода на ден. Сега обаче нямам възможност да спортувам много и резултата отново е налице.