PDA

View Full Version : Виждам бъдещето



HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 21:29
Здравейте, работата е там че месля че виждам бъдещето.Всичко е ужасно, постоянно се случва-мисля си за нещо и то не след дълго се случва!Понякага като правя нещо и ми светва лампичка да не го правя, но аз не я слушам и после съжалявам...Това ме влудява!!!Каквото и да си помисля го преживявам като знам че съм си го мислила, но преди това не ме бъркаше много, много...Сега вече ме бърка!!!Да, това е истина и понякога като си помисля нещо, отсрещният човек или го казва същото, или го прави.И това става обикновено без аз да го искам!Моля ви, темата е истинска, кажете ми това има ли нещо общо с дарба и ако да, може ли тази дарба с годините да прерастне в нещо по-голямо?

ZipFail
09-09-2011, 21:33
Пожелавам ти успешно бъдеще като тото-милионер тогава :D

gandalfepi4
09-09-2011, 21:34
ха ха

хаха хаха ха


ахахахааа!


АХА ХАХ ХАХАХА ХАХАХААААА!!!


МУАХАХАА *удряне по бедрото* хахахаХАХАХААА!!!

АХАХАХААААААААААААААААХХ ХАХ ХАХАХАААААААААААААААААА!



...


не

LittleBunnyKiller
09-09-2011, 21:35
Ти си умствено болна. Върви да се прегледаш. :) Хохох... Бъдещето виждала... пръснах се да се хиля :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 21:37
q mainata vi fuckaite se we

ScarlettS
09-09-2011, 21:37
Не ги слушай!!! Аз ти вярвам... определено имаш дарба!! Може ли да ми предскажеш бъдещето? :)

gandalfepi4
09-09-2011, 21:38
^ не

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 21:39
Не не мога и да луда съм-това непрестанно мое явление ме влудява!!! Ако щете вявайте

ScarlettS
09-09-2011, 21:41
^ не

Тихо.. ти нямаш гадателски способности и завиждаш :x

HiGuysWhatsUp, разкажи ми повече за този интересен феномен, ако може :)

ZipFail
09-09-2011, 21:42
Ако можеше да пресказваш бъдещето, щеше да знаеш че ще получиш такива отговoри :D

По темата: Отиди при някоя врачка/гуру/медуим и т.н. Тук никой не може нищо да ти каже. Ако няма резултат отиди на психолог.

geography
09-09-2011, 21:43
Спирай гъбите и хашиша.

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 21:43
Само ако не ме е*аваш :?

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 21:46
Ако можеше да пресказваш бъдещето, щеше да знаеш че ще получиш такива отговoри :D

По темата: Отиди при някоя врачка/гуру/медуим и т.н. Тук никой не може нищо да ти каже. Ако няма резултат отиди на психолог. да знаех че ще е ебавате, а сега още малко ще ме поебават и ще спрат да пишат за днес 8)

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 21:47
Ако можеше да пресказваш бъдещето, щеше да знаеш че ще получиш такива отговoри :D

По темата: Отиди при някоя врачка/гуру/медуим и т.н. Тук никой не може нищо да ти каже. Ако няма резултат отиди на психолог. btw знаех си, че някой ще го каже :x

geography
09-09-2011, 21:47
Напротив, денят тепърва започва, хахаха.

ScarlettS
09-09-2011, 21:50
а сега още малко ще ме поебават и ще спрат да пишат за днес 8)

сега ще ти направят напук и ще те ебават цял ден :?

gandalfepi4
09-09-2011, 21:53
Само ако не ме е*аваш :?

ох, пресвети емил богориди, моля те higeyzdicksup не ни лишавай от каквото и да било!

толкова ни е тъжно и черно сега.

обещаваме дори да не те питаме защо си губиш времето в спамхамбара (от днес това е официалното име на форума), вместо да седиш над фиш от тотото и да се кискаш злорадно докато пишеш печелившата комбинация, или защо не казваш на учените невероятни технологични, медицински и философски тайни от бъдещето

ScarlettS
09-09-2011, 21:55
higeyzdicksup

:lol:

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 22:01
Само ако не ме е*аваш :?

ох, пресвети емил богориди, моля те higeyzdicksup не ни лишавай от каквото и да било!

толкова ни е тъжно и черно сега.

обещаваме дори да не те питаме защо си губиш времето в спамхамбара (от днес това е официалното име на форума), вместо да седиш над фиш от тотото и да се кискаш злорадно докато пишеш печелившата комбинация, или защо не казваш на учените невероятни технологични, медицински и философски тайни от бъдещето eat your dick and leave me alone

ScarlettS
09-09-2011, 22:01
:lol:

gandalfepi4
09-09-2011, 22:06
^
^
Is there a... problem?

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/original/000/170/391/1315085019001.png

HiGuysWhatsUp
09-09-2011, 22:17
^
^
Is there a... problem?

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/original/000/170/391/1315085019001.png Well, yes, yes there is you fucking troll...

gandalfepi4
09-09-2011, 22:23
че не видя ли че така ще се получи?

до сега по-голямата част от темата ти се нервиш и пишеш глупости в отговор на моите глупости нали?


това означава че нямаш нито common sence, нито способностите за които парадираш че притежаваш ( и не смей да се извиваш и да обясняваш как не работи така, как си знаел/а ама все пак си се решил/а да я пуснеш)


току що с елегантността на хибрид между тибетски монах и tosh.0 доказах на теб, мен и всички останали че нямаш такива способности ами просто си търсиш внимание.



съжалявам ако от това боли

http://tumblr-gifs.com/pics/31.gif

ADMIRALKA14
09-11-2011, 14:56
http://downpourbg.com/wp-content/uploads/2010/07/face_palm.jpg

loveca777
09-11-2011, 16:06
ти си дете индиго!
Кажи ми. 2012 21 декември глобалното затопляне ще ни унищожи ли ? 8-)

ScarlettS
09-11-2011, 16:29
^

Това и аз мога да ти го кажа :D

Shturrrche88
09-11-2011, 16:43
По-скоро имаш прекалено силна енергия, но това не означава, че виждаш бъдещето.
А и много неща са чисто съвпадение, което човешкият мозък е склонен да приема за феномен.
Спри да обръщаш внимание на глупости и не си мисли, че виждаш бъдещето, ще си по-спокойна така.

gandalfepi4
09-11-2011, 17:11
^ оффф, като почнете с тея енергии :-x

що не бръкнеш в контакто да се позаредиш с енергия и после да виждаш бъдеще и аури и ташаци на мармоти направо :booooomb:

Shturrrche88
09-11-2011, 17:26
^ оффф, като почнете с тея енергии :-x

що не бръкнеш в контакто да се позаредиш с енергия и после да виждаш бъдеще и аури и ташаци на мармоти направо :booooomb:
Не се изнервяй. Не говоря за аура. Всеки човек притежава енергия, иначе ще е практически мъртъв. На по-енергичните хора им работи повече мозъка, в следствие на което се получават такива заблуди, че виждаш нещо, което другите не виждат.

loveca777
09-11-2011, 18:09
:D като футболистите ли. Горкия Димитър Бербатов :lol:

HiGuysWhatsUp
09-11-2011, 18:38
По-скоро имаш прекалено силна енергия, но това не означава, че виждаш бъдещето.
А и много неща са чисто съвпадение, което човешкият мозък е склонен да приема за феномен.
Спри да обръщаш внимание на глупости и не си мисли, че виждаш бъдещето, ще си по-спокойна така. Ха ха точно така комунистите да мрат :grin: :grin: :grin: Гов за подписа :grin: Сори за спама

TheMightyNadenica
09-11-2011, 19:36
По-скоро имаш прекалено силна енергия, но това не означава, че виждаш бъдещето.
А и много неща са чисто съвпадение, което човешкият мозък е склонен да приема за феномен.
Спри да обръщаш внимание на глупости и не си мисли, че виждаш бъдещето, ще си по-спокойна така. Ха ха точно така комунистите да мрат :grin: :grin: :grin: Гов за подписа :grin: Сори за спама

Не че нещо, ама си личи, че не приливаш от акъл!

HiGuysWhatsUp
09-11-2011, 19:45
По-скоро имаш прекалено силна енергия, но това не означава, че виждаш бъдещето.
А и много неща са чисто съвпадение, което човешкият мозък е склонен да приема за феномен.
Спри да обръщаш внимание на глупости и не си мисли, че виждаш бъдещето, ще си по-спокойна така. Ха ха точно така комунистите да мрат :grin: :grin: :grin: Гов за подписа :grin: Сори за спама

Не че нещо, ама си личи, че не приливаш от акъл! Дам от колеги не се обиждам :P 8) 8) 8)

TheMightyNadenica
09-11-2011, 20:26
По-скоро имаш прекалено силна енергия, но това не означава, че виждаш бъдещето.
А и много неща са чисто съвпадение, което човешкият мозък е склонен да приема за феномен.
Спри да обръщаш внимание на глупости и не си мисли, че виждаш бъдещето, ще си по-спокойна така. Ха ха точно така комунистите да мрат :grin: :grin: :grin: Гов за подписа :grin: Сори за спама

Не че нещо, ама си личи, че не приливаш от акъл! Дам от колеги не се обиждам :P 8) 8) 8)

Еми не си се обиждай...аз какво да направя?

djipsito
09-11-2011, 22:00
Кое ти е числото ?
И на мен ми се случва тва понякога. Мисля, че просто интуицията ти е супер развита.

TheMightyNadenica
09-11-2011, 22:06
Най-вероятно бърборите за дежа вю...което не може да се каже, че е добре!

djipsito
09-12-2011, 09:28
Не, дежа вю-то е друго, то рядко ми се случва. При него ти го изживяваш, имаш усещането, че и преди ти се е случвало. А тва става за части от секундата, просто изведнъж ти минава няква мисъл през главата и преди да се усетиш кво си си помислил, се случва. Усещаш се чак после кво е станало. Нещо такова. Не се случва постоянно, и аз не знам на кво се дължи. Мисля, че е просто супер развито шесто чувство, не дарба да виждаш бъдещето..

mortor
09-12-2011, 09:55
Може би си джедай? :-D

gandalfepi4
09-12-2011, 09:56
щото това на нормалните хора не се случва нали?

никой никога не е имал адски силно чуство че нещо ще сеслучи и то наитсина да се случи и ОР-то никога не е грешал

просто като почнат хора да се филмират така за глупости некви


"ъъх! виш'те ме, аз виждам бъдещето!... и все пак си уча за тестовете, не пускам тото, не залагам и гласувам за кофти президенти."


и някой като те провокира за липсата на каквато и да е логика се почват едни размисли:


"ми аз чат-пат само, дванайсто чуство, енергията ми... аурата на тоз и онзи бла бла бла"




ей пичове - единствения начин да се види бъдещето е със невероятно мощен компютър, който използва невероятни количества енергия и анализира (ако съществуват) тахиони


а едни 500 грама кайма в черепа на маймуна, захранван от дерби кола и кебапчета с хартия, който му щуква нещо из тъмните, налудничави дълбини на краниума не е много сходен с него нали?



и аз съм имал "проблясъци". някои са се случвали, други не. разликата е че не се смятам за pimpa на бог като стане веднъж от сто пъти.


отново казвам - който смята че може да манипулира времето и пространството с месото в кофата си да ходи да пуска тото и тогава да се прави на оби уан кеноби

TheMightyNadenica
09-12-2011, 10:52
Не, дежа вю-то е друго, то рядко ми се случва. При него ти го изживяваш, имаш усещането, че и преди ти се е случвало. А тва става за части от секундата, просто изведнъж ти минава няква мисъл през главата и преди да се усетиш кво си си помислил, се случва. Усещаш се чак после кво е станало. Нещо такова. Не се случва постоянно, и аз не знам на кво се дължи. Мисля, че е просто супер развито шесто чувство, не дарба да виждаш бъдещето..

Това попринцип не е добре! И на мен ми се случва често...но не е хубаво! Но на това ниво, защо ли изобщо го забелязвам...!

IlovEmyPuffYToY
09-12-2011, 11:03
Не, дежа вю-то е друго, то рядко ми се случва. При него ти го изживяваш, имаш усещането, че и преди ти се е случвало. А тва става за части от секундата, просто изведнъж ти минава няква мисъл през главата и преди да се усетиш кво си си помислил, се случва. Усещаш се чак после кво е станало. Нещо такова. Не се случва постоянно, и аз не знам на кво се дължи. Мисля, че е просто супер развито шесто чувство, не дарба да виждаш бъдещето.. Mai e taka :?

IlovEmyPuffYToY
09-12-2011, 11:04
Не, дежа вю-то е друго, то рядко ми се случва. При него ти го изживяваш, имаш усещането, че и преди ти се е случвало. А тва става за части от секундата, просто изведнъж ти минава няква мисъл през главата и преди да се усетиш кво си си помислил, се случва. Усещаш се чак после кво е станало. Нещо такова. Не се случва постоянно, и аз не знам на кво се дължи. Мисля, че е просто супер развито шесто чувство, не дарба да виждаш бъдещето..

Това попринцип не е добре! И на мен ми се случва често...но не е хубаво! Но на това ниво, защо ли изобщо го забелязвам...! I na men mi se sluchva, no zashto da ne e dobre ???

TheMightyNadenica
09-12-2011, 17:44
Не, дежа вю-то е друго, то рядко ми се случва. При него ти го изживяваш, имаш усещането, че и преди ти се е случвало. А тва става за части от секундата, просто изведнъж ти минава няква мисъл през главата и преди да се усетиш кво си си помислил, се случва. Усещаш се чак после кво е станало. Нещо такова. Не се случва постоянно, и аз не знам на кво се дължи. Мисля, че е просто супер развито шесто чувство, не дарба да виждаш бъдещето..

Това попринцип не е добре! И на мен ми се случва често...но не е хубаво! Но на това ниво, защо ли изобщо го забелязвам...! I na men mi se sluchva, no zashto da ne e dobre ???

Еми то дори като се замислиш отговора излиза...
Осъзнаваш, че ти се е "случило" едва когато вече стане...преди това не си знаел/а за него...не е поглед в бъдещето...това което ще ти се случи все едно се е случвало и преди...но не знаеш за него преди да се случи...нещо куца...еми да...времето не е в кондиция със случващото се...Когато започваш живота си, върху линията на пространството/времето(ако може да се каже)/и всякакви други подобни се създава като специфична точка...която е само определяща за теб! Тя е един вид реалния ти акт за раждане...не помня точно терминологичното наименование на тази точка...и когато тази точка "някой си играе"/се разбазиква нещо...се получава този ефект! Ако искаш да ти се поизясни...примерно проучи защо при експеримента филаделфия, екипажа на Елдрич, след завръщането са цялостно побъркани!

djipsito
09-12-2011, 19:19
^ Май нищо не разбрах... Просто хората сме свикнали да не обръщаме внимание на тва, което се случва в главата ни. А като се случи си мислим, че сме открили топлата вода.

Ганди, спри да се дървиш...

MakaronUduSHvaCH
09-13-2011, 19:08
^ Май нищо не разбрах...

Ганди, спри да се дървиш...

Никой нищо не е разбрал струва ми се от темата, по точно от автора. Темата е за едно след 5 страници те са задълбали в най-далечната възможна теория от истинската и се опитват да си докажат един на друг ... нещо, което до този момент не мога да разбера. ( но определено е едно и също във всички теми, просто не мога да го класифицирам) ...

Той Ганди тей си се "дърви" просто сме започнали да не му обръщаме внимание, защото се засяга като го светнеш в някой истини ...

По темата и аз си спомям за миналото и какво ? А да видиш бъдещето някак си ... , това по скоро на интуиция/6-то чувство по скоро ми клони ... да се досетиш, за нещо, което се случва в момента, но никой не ти е казал, и не си разбрал. Или пък от определени неща да си направиш изводи какво следва. Но определено да виждаш бъдещето ... по скоро не :D . Все едно да видиш, че шофЕр на кола криволичи по пътя, първото, което ти идва на ум, е че се е натрЕскал на тръба, и после да ти дое гениалната мисъл, че може да се блъсне, но това в никой случай не е виждане в бъдещето :D

gandalfepi4
09-13-2011, 19:19
^ ти намекна че не съм съвършен???

http://prikachi.com/images/910/3818910m.jpg

MakaronUduSHvaCH
09-13-2011, 19:37
^ ти намекна че не съм съвършен???

http://prikachi.com/images/910/3818910m.jpg

Намекнал съм ? :D :razz: . Само аз ли :lol: .

TheMightyNadenica
09-15-2011, 15:26
Оооо....тука много копвания станаха :shock:

syrena
09-23-2011, 15:36
Пожелавам ти успешно бъдеще като тото-милионер тогава :D

+++

ZloboMiR
09-23-2011, 21:09
Вероятно просто много обмисляш нещата. И когато накрая нещо се случи, то е доста вероятно да се покрие изцяло или частично с някой твой мислено проигран вариант. И тогава ти се сещаш точно за него, а не за всички останали.

bazingaaaa
09-24-2011, 22:00
Не ги слушай!!! Аз ти вярвам... определено имаш дарба!! Може ли да ми предскажеш бъдещето? :)




ха ха

хаха хаха ха


ахахахааа!


АХА ХАХ ХАХАХА ХАХАХААААА!!!


АХАХАА хахахаХАХАХААА!!!

АХАХАХААААААААААААААААХХ ХАХ ХАХАХАААААААААААААААААА!



...

ScarlettS
09-25-2011, 07:32
^
Ти се съмняваш в нейните способности?!!?! Ти добре ли си? По-добре прочети първия пост да се убедиш вместо да говориш неподготвен!! :lol: :lol:

Rebirthing
09-25-2011, 21:25
Ако автора/авторката си мисли, че вижда бъдещето, то тогава и аз го виждам 8-) . Не претендирам за никакви естрасенски способности, това е по-скоро 6-то чувство или т.нар интуиция.

ANNUNAK
09-26-2011, 16:35
Не виждате бъдещето.
Това не е ясновидство,а
по-скоро предсказания за близкото бъдеще в резултат от вашият натрупан опит в живота.
Двете зони,които са свръхактивни в мозъците ви,когато се случват тези неща са substantia nigra и striatum,които се намират в средния мозък.

bitchwolf
09-26-2011, 19:36
Леелее и като се почне "я ми предскажи..еми не можеш" много ясно,че не може да ти предскаже баш пък на теб (който и да е). Всеки психолог,психотерапевт или хипнотерапевт (най-вече) би обяснил много точно и ясно за съзнателната и несъзнателната работа на мозъка.От чисто научна гледна точка може да се каже,че мозъка преработва хиляди мисли,оставя в съзнанието най-важните,а останалите макар да ги смятаме за забравени остават в "хард диска" ни. С определена част от мислите си ние се съсредоточаваме върху съответни неща. Колкото повече желаем нещо,то с толкова повече действия (несъзнателно) мозъка ни ни подтиква към осъществяването им. Всяка мисъл е важна и всяка една допринася за забелязването на точно определени неща. Не е нужно да си медиум за да осъзнаеш силата на съзнанието и подсъзнанието си. Има адски много книги по този въпрос. Препоръчвам: Джон Кехоу-Подсъзнанието може всичко и Ерхард Фрайтаг - Мощта на подсъзнанието. Поне едната да прочетете и ще ми схванете мисълта,защото доста разхвърляно съм се обяснила.

ZipFail
09-26-2011, 21:30
Джон Кехоу-Подсъзнанието може всичко и Ерхард Фрайтаг - Мощта на подсъзнанието. :lol:

Следях ти мисълта, докато не спомена тея две заглавия. Ако това ти са източниците много лошо...сългасен съм за другото с теб, ама точно тея две заглавия са меко казано отвратителни. Написани като за идиоти, и с абослютнои само комерсиална цел..

bitchwolf
09-27-2011, 05:49
Да това са част от източниците. Имам камара книги да прочета,не казвам,че аз съм най-компетентния човек на света,но и тези заглавия са формирали тая мисъл в мен,с която ти си съгласен. На мен лично ми харесаха. :)

TheMightyNadenica
09-27-2011, 12:09
Не виждате бъдещето.
Това не е ясновидство,а
по-скоро предсказания за близкото бъдеще в резултат от вашият натрупан опит в живота.
Двете зони,които са свръхактивни в мозъците ви,когато се случват тези неща са substantia nigra и striatum,които се намират в средния мозък.

Дай по-подробно...

ANNUNAK
09-27-2011, 12:42
Не е нужно да бъда по-подробен !
Дори напротив-бих го обяснил още по-просто:

Когато една стъклена чаша падне на земята-вие знаете какво ще стане,нали ?
Ще се счупи .
Вашето знание от натрупаният опит в живота кара някои участъци в средният ви мозък да работят свръхактивно в даден момент,в който вие имате усещането,че знаете предварително какво ще стане.Мозъците ви,натрупали опит през годините ,ви дават предварителната информация от събитието,което ще се случи.Така вие извършвате леки предсказания.
По-възрастните хора имат по-голям % точни предсказания.Не винаги познавате.В тези моменти на грешно предсказание,същите участъци в средният ви мозък ви сигнализират за грешката,след което данните се запаметяват отново в мозъка ви и по-този начин вие и по-точно мозъка ви трупа още опит,за да е в състояние следващият път да направите точна прогноза.

TheMightyNadenica
09-27-2011, 15:10
Авторката най-вероятно има в предвид за дежа вюто...но като гледам си няма и на понятие какво е то! Аннунак, искам да чуя(прочета) твоето мнение по въпроса?

Athenewins
09-30-2011, 20:47
*Здравейте,искам да ви кажа,че Шепот от отвъдното свърши и сега реших да пусна някоя тъпа тема.*

sapphire5
10-01-2011, 07:55
айде виж кво ще стане в моето бъдеще тогава... :-o

:lol:

edrokopele
10-05-2011, 11:57
ха ха

хаха хаха ха


ахахахааа!


АХА ХАХ ХАХАХА ХАХАХААААА!!!


МУАХАХАА *удряне по бедрото* хахахаХАХАХААА!!!

АХАХАХААААААААААААААААХХ ХАХ ХАХАХАААААААААААААААААА!



...


не

desired
10-05-2011, 14:47
Ти не си нормална! Какви са тези глупости,които разправяш тук..я,по-добре върви се прегледай,че като гледам какво пишеш си на път да влезнеш в лудница! :D

eilhar
10-08-2011, 16:48
Мии ние не можем да ти кажем нищо ако не сме те виждали, в смисъл.. трябва да усетим чакрите ти дали са наред, аурата като цяло. Също така не можем да усетим енергията тъй като негативното поле на компютъра пречи. :D

*Иначе понякога всеки човек има дежа вю, потърси в нета какво означава това. И на мен ми се е случвало - мисля си кога пак ще дават някоя стара реклама, и в същия момент я пускат по телевизора. Чисто съвпадение обаче. :)

awerw
10-08-2011, 18:05
аз пък умея да познавам кой какво ще направи на покер- рейз, чек, фолд, алл ин и т.н.

npp
10-17-2011, 18:33
това ми напомня за случаят когато веднъж преди време ме връхлетя сатана и започна да възпроизвежда в мен множество серии от ужасни/кошмарни сцени, виждах ги дори в будно състояние с отворени очи, като при това виденията бяха доста ярки, но след това истинският Господ Бог дойде и ме освободи от "търбуха" на "морското чудовище" наричано още сатана/звяр("666") и за щастие нито едно от виденията не се превърна в реалност, а сякаш бяха видения за неща, които предстоят да се случат - истинският Господ Бог има абсолютната сила и власт да разваля делата на дявола

"Защото, както Иона беше в корема на морското чудовище три дни и три нощи, така и Човешкият Син ще бъде в сърцето на земята три дни и три нощи." Матей 12:40,

"Братя, бъдете всички подражатели на мене и внимавайте на тия, които се обхождат така, както имате пример в нас. Защото мнозина, за които много пъти съм ви казал, а сега и с плач ви казвам, се обхождат като врагове на Христовия кръст(т.е. врагове на правилната вяра чрез следване/упражняване на неправилна); чиято сетнина е погибел, чийто бог е коремът(т.е. звярът/666), и чието хвалене е в това, което е срамотно(сиреч: верческите/духовните неправди), които дават ума си на земните неща(т.е. на окултните работи)." Филипияни 3:17-19,

"Или не знаете, че неправедните(т.е. неправедните/лошите духовници/вярващи) няма да наследят Божието царство(т.е. няма да станат членове на Божието "правителство")? Недейте се лъга. Нито блудниците(т.е. нито окултистите), нито идолопоклонниците, нито прелюбодейците(т.е. нито духовните насилници т.е. насилниците по духовен път), нито малакийците(т.е. нито неправедните), нито мъжеложниците(т.е. нито осквернителите/опозорителите), нито крадците(т.е. нито съкрошаващите Живота на друг(-и) човек(-ци)), нито сребролюбците(т.е. нито користолюбивите), нито пияниците(т.е. нито онези които се опиват с неправедна духовна благодат), нито хулителите(т.е. нито онези духовници/вярващи които хулят/презират истинският Господ Бог и/или неговите творения), нито грабителите(т.е. нито лакомящите се за духовните неща на "тъмнината") няма да наследят Божието царство(т.е. няма да станат членове на Божието "правителство"). И такива бяха някои от вас; но вие измихте себе си от такива неща, но се осветихте, но се оправдахте в името на Господа Исуса Христа и в Духа на нашия Бог(т.е. истинският Бог Отец). Всичко ми е позволено(т.е. мога да си позволя(-вам) каквото си поискам), ала не всичко е полезно(т.е. ала не всичко е безвредно и полезно за другите човеци); всичко ми е позволено, но не ща да съм обладан от нищо(т.е. но не ща да съм обладан от какъвто и да било дух на "тъмнината"). Храната(т.е. окултизмът) е за стомаха(т.е. е от и служи на звярът/666), и стомахът(т.е. и звярът/666) е за храната(т.е. е "богът" на окултизмът); но Бог ще унищожи и него и нея(т.е. и двете). А тялото не е за блудодеяние(т.е. а тялото не е за окултни дейности и въобще за неправедни верчески/духовни дейности), но за Господа, и Господ е за тялото, а Бог, Който е възкресил Господа, ще възкреси и нас със силата Си. Не знаете ли, че вашите тела са части на Христа? И тъй, да отнема ли от Христа частите Му и да ги направя части на блудница(т.е. на верческо/духовно беззаконие)? Да не бъде! Или не знаете, че който се съвъкупява с блудница(т.е. който следва/упражнява/практикува неправедна религия/вяра/духовност) е едно тяло с нея? защото "ще бъдат", казва, "двамата една плът". Но, който се съединява с Господа е един дух с Него. Бягайте от блудодеянието(т.е. от окултните и въобще от неправедните верчески/духовни дейности). Всеки друг грях, който би сторил човек, е вън от тялото; но който блудствува(т.е. но който върши верческо/духовно беззаконие), съгрешава против своето си тяло. Или не знаете, че вашето тяло е храм на Светия Дух, който е във вас, когото имате от Бога? И вие не сте свои си, защото сте били с цена купени; затова прославете Бога с телата си, [и с душите си, които са Божии]." 1 Коринтяни 6:9-20,

"Дечица, никой да не ви заблуждава: който върши правда, праведен е, както и Христос е праведен. Който върши грях(т.е. верческа/духовна неправда, верческо/духовно беззаконие), от дявола е; защото дяволът отначало съгрешава(т.е. защото още от самото начало дявола е верчески/духовен беззаконник номер едно). Затова се яви Божият Син, да съсипе делата на дявола. Никой(т.е. никой духовник/вярващ), който е роден от(т.е. който е служител на) Бога, не върши грях(т.е. не върши верческо/духовно беззаконие), защото неговият зародиш пребъдва в Него; и не може да съгрешава, защото е роден от Бога. По това се разпознават Божиите чада(т.е. истинските духовници/вярващи) и дяволските чада(т.е. и неправедните/лошите духовници/вярващи); икой(т.е. никой духовник/вярващ), който не върши правда, не е от Бога, нито оня(т.е. нито оня духовник/вярващ), който не люби брата си. Защото поръчката, която чухте от начало, е това: да любим един другиго;" 1 Йоаново 3:7-11

MakaronUduSHvaCH
10-18-2011, 17:51
И аз виждам бъдещето ... след малко ще стана от стола, ще отида в другата стая и ще се върна. Баси откритието направо :razz: , си за нобелова награда :D

UNITED2
10-25-2011, 19:58
Така е преувеличено казано но и на мен ми се случва да предвиждам в дадена ситуация,какво ще стане !
Например,госпожата-"Сега ще изпитам номер..... " и просто в главата нещо ти казва "3-ти,3-ти,3-ти" който е моя и то се случва,имаш чувството,че го предизвикваш :D
Може би очакването това да стане те кара да си мислиш,че те наистина ще се случат но да го наричаш предвиждане на бъдещето.. :D :D :D

chrisffo
10-30-2011, 08:15
Това не е точния Форум, който може да ти помогне...

Glorybox
10-30-2011, 09:13
А аз виждам пишки сутрин.

TheMightyNadenica
10-30-2011, 11:01
А аз виждам пишки сутрин.

То и аз виждам - обаче само 1...А ако си момче и виждаш повече от 1...не е много добре!

denis9988
07-29-2014, 18:52
и на мен ми се случва....в смисъл знам какво ще каже другия, знам какво ще направи, виждам близкото бъдеще. Нямам никаква лампичка :D но се доверявам на интуицията си и не съжалявам . Прочети статиите за децата индиго :)))

angelche3
08-03-2014, 03:59
И аз понякога виждам бъдещето по тоя начин но не всичко което си го мисля става.

Mary_Jane_69
08-03-2014, 15:54
Предскаже те ми

anonymous908491
08-03-2014, 16:14
Здравейте, работата е там че месля че виждам бъдещето.Всичко е ужасно, постоянно се случва-мисля си за нещо и то не след дълго се случва!

Не го виждаш, а го предизвикваш.
Например някоя сънува, че ще и пишат, но понеже не притежава тази способност, ще си остане само с желанието.

Suupernaturalbro
08-31-2014, 13:45
I dont believe you simply because thats not how prophetic powers work what you are experiencing is more than likely a mentall illnes i on the other hand do have supernatural gifts and if you would go on my topic id love to see your input to my question