PDA

View Full Version : Време



Preslawa
09-09-2011, 23:20
Добър вечер. Искам да споделя с вас моя проблем, който ме измъчва доста в последно време. Става въпрос за едно момче, с което цяло лято си писахме, чувахме и т.н , но той беше много далече по работа, но въпреки това всички беше наред. Сега трябва да си идва и преди 3 дни ми каза, че не ми обещава нищо, че не искал да таим надежди, времето ще покаже.. наистина не знам.. как цяло лято нямаше проблем винаги казваше хайде да мине по-бързо времето да се видим, а сега.. времето ще покаже .. аз наистина много се привързах, защото ние сме се виждали и говорили и общо взето всичко.. много ми е гадно, не знам къде сбърках , но изведнъж броени дни преди да си дойде ме отряза .. благодаря предварително за компетентните мнения..

kyon
09-09-2011, 23:22
Не се занимавай!

littleW
09-09-2011, 23:35
Не се занимавай!

+1 :)

Cellmate
09-09-2011, 23:41
Сама си прецени. Никой не може да ти каже. Пробвай като искаш, ако не стане-не стане. Поне ще си пробвала и ще си е било твое решението.

badsector
09-10-2011, 09:19
Може да иска да те види на живо дали ставаш за секс, което всъщност му е основната цел.

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 09:23
Еми вижте се, пък каквото стане.

nepowtorima
09-10-2011, 10:35
Правилно ти е казал човека. Никога не е хубаво да се таят надежди преди всичко да е станало. Ти сега имаш някаква представа за него, но като се видите може и да ти се опровергаят представите. Каквото стане - стане. Не можеш да промениш съдбата си.

BurnX86
09-10-2011, 10:38
Най много да преспите заедно и да те зареже .Ако и на теб това ти е целта отивай...

Vilsy
09-10-2011, 11:26
Изчакай го като се прибере Той да те потърси да се видите.Независимо от това,имай достойнство и сама прецени струва ли си...

sasha_90
09-10-2011, 11:31
Щом те е отрязъл,има за какво.Не се занимавай.Ако се интересуваше от теб,нямаше да се държи така,а щеше да се радва,че се прибира.

SmilezZz
09-10-2011, 12:09
Прав е. Времето ще покаже дали нещо ще се получи между вас. Като се върне - излезте и поговорете. Все пак друго си е да пишеш с даден човек по скайп, а на живо е коренно различно.

Co0kieGirl
09-10-2011, 12:35
Все пак друго си е да пишеш с даден човек по скайп, а на живо е коренно различно.
+1
Вижте се и разбери за какво става на въпрос.

Bladedancerr
09-10-2011, 12:44
Ако наистина си се впечатлила, трябва да го видиш и да му кажеш истината и очакванията ти. Бори се, живота е твърде кратък за да си затваряме очите!!

martito2
09-10-2011, 13:40
Сигурно има някаква причина да е постъпил така .. Има два варианта - или да иска да се разделите, но да не иска да те нарани и затова да го е казал толкова мило; може пък и да е друго, сещам се за това какво ми беше казало едно момче "понякога хората поставят стени около себе си, не за да те отделят от тях, а за да разберат дали ти пука достатъчно че да ги разбиеш" ... но няма как да знам какво е момчето, че да разбера дали е 1-то или 2-то .. Ти трябва сама да прецениш дали си струва или не :)

umri
09-10-2011, 17:16
Не означава, че те е отрязал както дрънкат половината тук. Просто ти казва, че наистина трябва да се видите и времето да покаже какво и защо ще става за да не останете и двамата разочаровани. Не го приемай като отрязване.

Sh@d0w
09-10-2011, 17:22
Това не е отрязване,боже.Ако те беше отрязал щеше да разбереш.

Това е един вид предразполагане,може би не е много сигурен какво изпитваш и така ти дава нещо като "задна вратичка",за да не се чувстваш притисната.Но бъди сигурна че не се е отказал от теб,щом все още ти пише.

dontcare
09-10-2011, 18:49
Абе вижте се и квото стане-такова.Не е краят на света,пък и ако е задник, е хубаво да ти го покаже още от сега :)

balu4ka
09-10-2011, 19:46
Реалността и нет пространството са две различни неща.Приеми това като съвет.Всичко е относително,може да иска само да спи с теб ,до сега да е гледал с какво да си отбива времето ,ама...няма от къде да си сигурна.Просто излезте и се вижте.