PDA

View Full Version : Момичета..



go71n
09-09-2011, 22:49
я кажете интересни начини чрез който са ви сваляли.. интересно ми е на къде се развиваме момчетата от към изобретателност. Нещо различно от черпене, танци в дискотеката и ' имаш много хубави очи ' ( визирайки циците ти ) .. сещате се нали ;d

нещо забавно,готино и различно 8-) 8-) 8-)

kyon
09-10-2011, 00:45
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА

saskou
09-10-2011, 05:06
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА
Сори, че се включвам, но под общ знаменател си слагай приятелите. Много тъжен подпис имаш... :cry:

kyon
09-10-2011, 05:47
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА
Сори, че се включвам, но под общ знаменател си слагай приятелите. Много тъжен подпис имаш... :cry:

Всички, които са се мотали покрай мен.. иначе знам, че все има някой креативен джентълмен :lol: мерси

chereshka7
09-10-2011, 12:02
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА
Сори, че се включвам, но под общ знаменател си слагай приятелите. Много тъжен подпис имаш... :cry:
подписа наистина е уникален !!!
сори за спама 8-)

SmilezZz
09-10-2011, 12:07
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=428846

SuperBadSuperFresh
09-10-2011, 12:12
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА
Сори, че се включвам, но под общ знаменател си слагай приятелите. Много тъжен подпис имаш... :cry:

Всички, които са се мотали покрай мен.. иначе знам, че все има някой креативен джентълмен :lol: мерси

Абе може ли само да вмъкна,че е невъзможно да вземат сърцето на здрав човек и да го дадат на някой друг,само защото разбираш ли,го обичал.Толкова се смях като го видях това,пълна глупост.Да бяха го измисли нещо...знам ли,дроб,далак,пък момъка да е умрял от усложнения при трансплантацията,щеше да е трогателно.

BlackSugar
09-10-2011, 18:24
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА
Сори, че се включвам, но под общ знаменател си слагай приятелите. Много тъжен подпис имаш... :cry:

Всички, които са се мотали покрай мен.. иначе знам, че все има някой креативен джентълмен :lol: мерси

Абе може ли само да вмъкна,че е невъзможно да вземат сърцето на здрав човек и да го дадат на някой друг,само защото разбираш ли,го обичал.Толкова се смях като го видях това,пълна глупост.Да бяха го измисли нещо...знам ли,дроб,далак,пък момъка да е умрял от усложнения при трансплантацията,щеше да е трогателно.
Да това наистина е много по-трогателно :lol:

roseleaf94
09-10-2011, 20:11
За голямо съжаление не се сещам за такъв случай :lol:

мъжете оригинални = ХАХА
Сори, че се включвам, но под общ знаменател си слагай приятелите. Много тъжен подпис имаш... :cry:

Всички, които са се мотали покрай мен.. иначе знам, че все има някой креативен джентълмен :lol: мерси

Абе може ли само да вмъкна,че е невъзможно да вземат сърцето на здрав човек и да го дадат на някой друг,само защото разбираш ли,го обичал.Толкова се смях като го видях това,пълна глупост.Да бяха го измисли нещо...знам ли,дроб,далак,пък момъка да е умрял от усложнения при трансплантацията,щеше да е трогателно.
Да това наистина е много по-трогателно :lol:

Вие май не разбирате смисъла на този текст. Той не е направен , за да бъде като реалност, а метафорично да покажат, че мъжът дава сърцето си, само и само тя да оживее. Боже, никаква романтика няма вече в тия деца беее... далак ще ми викате :shock:

annonimnna
09-10-2011, 21:06
^ :lol: :lol: :lol:


По темата: Най-милото, сладко и красиво нещо, което са ми казвали, за да ме свалят беше:
той *пише ми във ФейсКЛЮК-а* : Хей, здравей. Ти си от новото ми училище нали така?
аз: мисля, че да. :)
той: радвам се, всеки ден ще виждам нещо красиво и истинско, което ще успява да ми оправя настроението :oops:
аз: благодаря, надявам се да си станем близки.
той: а аз се надявам, да станем толкова близки, че да ми даваш да гледам зеленичките ти очи всеки Божи ден отблизо. (виждал ме е един единствен път през живота си за ДВЕ секунди и вече знаеше какви ТОЧНО са очите ми)...


Знам, звучи малко лигаво, но ми стана много мило, а и момчето си е голям джентълмен и красавец :) .

Chacho
09-10-2011, 22:28
^ :lol: :lol: :lol:


По темата: Най-милото, сладко и красиво нещо, което са ми казвали, за да ме свалят беше:
той *пише ми във ФейсКЛЮК-а* : Хей, здравей. Ти си от новото ми училище нали така?
аз: мисля, че да. :)
той: радвам се, всеки ден ще виждам нещо красиво и истинско, което ще успява да ми оправя настроението :oops:
аз: благодаря, надявам се да си станем близки.
той: а аз се надявам, да станем толкова близки, че да ми даваш да гледам зеленичките ти очи всеки Божи ден отблизо. (виждал ме е един единствен път през живота си за ДВЕ секунди и вече знаеше какви ТОЧНО са очите ми)...


Знам, звучи малко лигаво, но ми стана много мило, а и момчето си е голям джентълмен и красавец :) .


Можеше просто да кажеш, че не си падаш по оригинални момчета :D

annonimnna
09-10-2011, 23:57
^ :lol: :lol: :lol:


По темата: Най-милото, сладко и красиво нещо, което са ми казвали, за да ме свалят беше:
той *пише ми във ФейсКЛЮК-а* : Хей, здравей. Ти си от новото ми училище нали така?
аз: мисля, че да. :)
той: радвам се, всеки ден ще виждам нещо красиво и истинско, което ще успява да ми оправя настроението :oops:
аз: благодаря, надявам се да си станем близки.
той: а аз се надявам, да станем толкова близки, че да ми даваш да гледам зеленичките ти очи всеки Божи ден отблизо. (виждал ме е един единствен път през живота си за ДВЕ секунди и вече знаеше какви ТОЧНО са очите ми)...


Знам, звучи малко лигаво, но ми стана много мило, а и момчето си е голям джентълмен и красавец :) .


Можеше просто да кажеш, че не си падаш по оригинални момчета :D


Да ти кажа честно, не ме интересува, как ще ме свали момчето, с какви думи, жестове и т.н.
Стига ми да се държи добре с мен и да не ме прави на глупачка, че тогава вече хич не търпя :)
Whatever.

Chacho
09-11-2011, 00:17
Да ти кажа честно, не ме интересува, как ще ме свали момчето, с какви думи, жестове и т.н.
Стига ми да се държи добре с мен и да не ме прави на глупачка, че тогава вече хич не търпя :)
Whatever.

Да чакаме ли и другите девойки да потвърдят, че не е нужно да си стъпиш на врата, а просто да заговориш мацката? Авторе, спи спокойно, повече не ти се налага да събираш оригинални истории. Ако искаш да си наистина оригинален, не се прави на оригинален.

djipsito
09-11-2011, 00:22
Ако искаш да си наистина оригинален, не се прави на оригинален.

Мда.

Аз мразя да ми се изтъкват. Може пича да е наистина умен, да знае кво говори и т.н, ама винаги усещам, когато се опитва едва ли не да ми го навре в лицето. И тва ме дразни, не знам защо.

Иначе мн се кефя на шеговито заговаряне и обмяна на бъзици, без да е селско, вулгарно, тъпо, заучено, клиширано и т.н.

martito2
09-11-2011, 09:52
Измисля нещо ОРИГИНАЛНО, нещо което наистина чустваш. НЕ използвай заучени фрази!! Има 90% вероятност да ги е чувала и преди, а е много тъпо да те свалят по един е същи начин. Бъди оригинален, бъди себе си (най-важното) :)

bloodyred
09-11-2011, 11:53
Мм.. наскоро едно нещо много ми хареса хах.. пишем си нещо с едно момче, целувки, второ трето .. и той ми вика "ама трябва и да си ги взема" .. не ми се беше случвало до сега, може би защото и много рядко си позволявам да пращам *целувки* на някой .. хахах 8-) 8-)

Chacho
09-11-2011, 12:17
Мм.. наскоро едно нещо много ми хареса хах.. пишем си нещо с едно момче, целувки, второ трето .. и той ми вика "ама трябва и да си ги взема" .. не ми се беше случвало до сега, може би защото и много рядко си позволявам да пращам *целувки* на някой .. хахах 8-) 8-)

Такъв шамар си ударих през челото, че ми се отбеляза пръстена..

bloodyred
09-11-2011, 12:44
Мм.. наскоро едно нещо много ми хареса хах.. пишем си нещо с едно момче, целувки, второ трето .. и той ми вика "ама трябва и да си ги взема" .. не ми се беше случвало до сега, може би защото и много рядко си позволявам да пращам *целувки* на някой .. хахах 8-) 8-)

Такъв шамар си ударих през челото, че ми се отбеляза пръстена..
Съжалявааммм 8-) 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
09-11-2011, 12:53
Успееш ли да накараш една мацка да се засмее, както и приятелките й - бъди сигурен, че е твоя. ;)
Не се прави съвсем на шут, щото така ще привличаш повече кифли. ;)
Истински забавните момчета се тачат от всякакви момичета. ;)
За съжаление обаче в дългосрочен план това само не им помага. ;)

roseleaf94
09-11-2011, 19:47
На мен веднъж ми казаха: Ще вляза у вас, ще убия вашите, ще те завържа за стената и ще те чукам като прасе....
Ами... не знам дали това е оригинално и колкото и странно да прозвучи, с това момче съм вече 8 месеца и СЛАВА БОГУ вече не се опитва да ме сваля с такива фрази... :oops:

NomNomNom
09-11-2011, 20:24
Бях болна и ми купи противогрипно лекарство <3
Ама тогава още не ме сваляше май .

Едит: После от него по време на курса се задуших, човека умрял от ужас, и ми разправяше , че тръгнал да ми взима и бонбонки за гърло 8-)

Chacho
09-11-2011, 20:27
Бях болна и ми купи противогрипно лекарство <3
Ама тогава още не ме сваляше май .

Това е яка идея. Сега само остава да се науча как да ги разболявам преди това.

NomNomNom
09-11-2011, 20:29
Пишеш им в скайп от името на рандом гай, уговаряте си среща в дъждовна вечер - за дискотека.
Тя ще се накифли , ще те чака на студено и мокро , ама няма да дойдеш и ще умре от студ.

На другият ден ще е болна и ти , загрижен, се обаждаш ( вече не си рандом типа, а си си ти ) и отиваш до тях ;д

2pacbabbyu
09-11-2011, 20:36
Момчета,защо си мислите,че е толкова трудно.. Просто се държиш добре с даденото момиче и я разсмиваш,направо става тотално твоя :D

Chacho
09-11-2011, 20:43
Пишеш им в скайп от името на рандом гай, уговаряте си среща в дъждовна вечер - за дискотека.
Тя ще се накифли , ще те чака на студено и мокро , ама няма да дойдеш и ще умре от студ.

На другият ден ще е болна и ти , загрижен, се обаждаш ( вече не си рандом типа, а си си ти ) и отиваш до тях ;д

Страх ме е да си пиша с теб, дори и във форума.

SisiStrange
09-11-2011, 20:47
Пишеш им в скайп от името на рандом гай, уговаряте си среща в дъждовна вечер - за дискотека.
Тя ще се накифли , ще те чака на студено и мокро , ама няма да дойдеш и ще умре от студ.

На другият ден ще е болна и ти , загрижен, се обаждаш ( вече не си рандом типа, а си си ти ) и отиваш до тях ;д
Гениално. :shock:
Уоу, добре, че съм във френд листата. 8-)

NomNomNom
09-11-2011, 21:04
Неее, спокойно, не съм лош човек , просто имам лоши идеи :lol:

Chacho
09-11-2011, 21:07
Това не е Фолксваген, това е Голф.

anonymous708973
09-12-2011, 06:09
Добре, добре :lol:

Как ме свалят ли? Въй.
Общи интереси, смях, физически контакт...

А ако човекът ми направи впечатление и с още нещо - готините очи, интересните жестове, дълбокия глас и хубавата усмивка, направо съм му в кърпа вързана.
Звучи просто, ама не е. Щото супер малки неща ме дразнят и понеже като почвам нещо, винаги е сериозно, не искам да търпя недостатъци от началото (Знам, че всеки ги има, да :Д).

Едит: Като цяло, не си падам по заучени реплики и включвания във фейсбуук от някакви, дето не ме познават, ама вече ми свалят звезди от небето. Винаги е по-интересно да получиш нещо, след като си се потрудил за него.