PDA

View Full Version : Първи път - разяснение.



GGGXXX
09-10-2011, 00:04
Търсих, ама не намерих. Когато момче отваря момиче, в повечето случаи потича кръв, някои ги боли, ок, това го знам. А момчето свършва ли? Или е въпрос на джентълменство и след като се скъса химена се спира? Чудех се дали да пусна тема, ама понеже всички пускат за щяло и нещяло :?

preciousGIRL
09-10-2011, 00:18
Сега ще ти дам моето мнение , ти каквото искаш прави:
Дълга любовна игра, дълга френска , 1 пръстче. После:
Пак дълга любовна игра, ДЪЛГА френска, 2 пръстчета( ако болката не е зверска де) . И накрая - пак любовна игра, пак френска и мъжки полов атрибут. Лично мнение , пак казвам ... аз лично така бих постъпил , ако тръгна да си лягам с девствено момиче :lol: :lol: :-)

xoxi
09-10-2011, 00:34
:-s Само аз ли не схванах какъв е въпроса?

preciousGIRL
09-10-2011, 00:49
:-s Само аз ли не схванах какъв е въпроса?

Мм.. ако съм разбрала правилно GGGXXX пита дали след разкъсването на химена се спира половия акт.. Според мен по-добре да не започва ако няма да го завърши както трябва естествено болката винаги е била проблем, но без нея няма как :? ако си внимателен и нежен и действаш на влажен "терен" не мисля, че приятелката ти ще я боли толкова.. А от там нататък .. :grin: .. успех :)

NightGuardian
09-10-2011, 04:50
Сами ще си прецените.Ако я боли много , естествено ще спрете :)
Питайте я как се чувства и дали има желание да приключите :)

GregoryHouse
09-10-2011, 05:27
А ако не ще да продължите...

http://media2011.buhfly.com/gifs/bitchslap.gif

granger
09-10-2011, 07:51
Продължи! Когато продължиш половия акт , след като си я отворил, при нея малко по малко болката ще намалява.Втория път също няма да я боли толкова.

GGGXXX
09-10-2011, 18:17
Благодаря. Разясниха ми се нещата. Тоест ако съм нежен нея и бавен, нея няма да я боли толкова и ще може да продължим. Вие така ли направихте? Това с пръстите и френската го четох още преди да пусна темата. :)

Scarface91
09-10-2011, 18:55
както ви е кеф бе брат , тва не е просто полов акт , тва трябва " " да е плод на една любов ,макар и детска , красив момент , теб може ти е през к*ра , но голяма част от момичетата го помнят винаги , ако смяташ че е заслужила направи така , че да е хубаво ,не е питай тя е по-несигурна от теб и по-объркана . Ти си мъжа . Не го мисли толкова 8)

AtinaPalada123
09-10-2011, 19:01
Не, ако си нежен и бавен ще я боли по-дълго време и ще и е супер гадно.

Съжалявам, че ще оспамя, но защо ми е толкова смешно да чета някои от темите?
Когато хората тръгнат да правят секс, особено първия път(с някой , а не изобщо) страста е толкова голяма, че нещата обикновено стават рязко-и-бързо, пък след това си е общо решение дали да продължите или не...

krem4et0
09-10-2011, 19:05
А ако е бързо и грубо няма ли да боли?

Пич, няма точна рецепта. Води се по реакциите на момичето. Ти девствен ли си? Твърде вероятно е ако си, да свършиш и ти много бързо. И какво джентълменско име в първият път. Прави се защото се желаете, защото се харесвате (за предпочитане и повече), защото искате да е точно с този човек, а не защото е досадна работа, която трябва да се свърши и да се излезе с чест. Каква ти чест, след като твоето е било в нейното.

Loooooser
09-10-2011, 22:16
А ако е бързо и грубо няма ли да боли?

Пич, няма точна рецепта. Води се по реакциите на момичето. Ти девствен ли си? Твърде вероятно е ако си, да свършиш и ти много бързо. И какво джентълменско име в първият път. Прави се защото се желаете, защото се харесвате (за предпочитане и повече), защото искате да е точно с този човек, а не защото е досадна работа, която трябва да се свърши и да се излезе с чест. Каква ти чест, след като твоето е било в нейното.

Аз като бях девствен , пък не свърших.. :) и трябваше да приключим защото вече не издържаше на болката.. :?

GGGXXX
09-10-2011, 22:39
Ама вие решихте, че момичето, с което ходя е девствена и ще правим секс :shock: Питам за да съм подготвен, ако един ден ми се наложи.
Иначе ми е пределно ясно за първия път и в никакъв случай не искам да ме приемате за едно от онези дечица, които само мислят първия път за задължение. И не бих отнел девствеността на момиче, ако и двамата не сме сигурни в чувствата си. Пък и чувствата, които съм изпитвал до сега съм сигурен, че са от онази детска любов, нищо повече. Сексуалното привличане вече си е друго нещо.

anonymous708973
09-11-2011, 06:17
Не, ако си нежен и бавен ще я боли по-дълго време и ще и е супер гадно.

Съжалявам, че ще оспамя, но защо ми е толкова смешно да чета някои от темите?
Когато хората тръгнат да правят секс, особено първия път(с някой , а не изобщо) страста е толкова голяма, че нещата обикновено стават рязко-и-бързо, пък след това си е общо решение дали да продължите или не...

Каква страст има при първия път?!

granger
09-11-2011, 09:04
Не, ако си нежен и бавен ще я боли по-дълго време и ще и е супер гадно.

Съжалявам, че ще оспамя, но защо ми е толкова смешно да чета някои от темите?
Когато хората тръгнат да правят секс, особено първия път(с някой , а не изобщо) страста е толкова голяма, че нещата обикновено стават рязко-и-бързо, пък след това си е общо решение дали да продължите или не...


:razz: :razz: :razz: Рязко и бързо и искаш момичето да пищи като заклано ! Глупости говориш ,че като е бавно я боли повече! Като е рязко ще я боли доооста повече! Трябва да е бавно и нежно.