PDA

View Full Version : Внушавам ли си ..Много съм притеснена.



stressed
09-10-2011, 06:34
На 26 август бях в последен ден на менструацията ми.С редовен цикъл съм- 28 +/- някой ден.Адски съм притеснена.На 26 август правихме секс с приятеля ми.Бяхме с презерватив.Но нещо му стискаше презерватива и го свали.Има няма 1 -2 минути сме го правили без презерватив , той го извади и след известно време свърши извън мен.Овулацията ми трябва да е около началото на септември- значи вече е минала? Днес е 14 ден от въпросния рисков полов акт? Да си направя ли днес тест или няма смисъл според вас, защото няма от какво да се притеснявам??
Колкото повече чета толкова повече се плаша.Иначе сега остава седмица до цикъла ми. Вече имам симптоми- пъпки ми излязоха, боли ме ниско долу.Нямам напреганти гърди или силни болки в кръстта..

Много се притеснявам.... :(

OnlyMeAndYou
09-10-2011, 06:50
Успокой се. Изчакай датата на която трябва да ти дойде и ако закъснее си направи тест. Щом си чела трябва вече да знаеш, че е късно за Ескапел и рано за притеснение. А и от притеснение може да ти закъснее. Не мисля, че имаш за какво да се притесняваш. Зачеването е сложен процес... :wink:

granger
09-10-2011, 07:46
На 26 август бях в последен ден на менструацията ми.С редовен цикъл съм- 28 +/- някой ден.Адски съм притеснена.На 26 август правихме секс с приятеля ми.Бяхме с презерватив.Но нещо му стискаше презерватива и го свали.Има няма 1 -2 минути сме го правили без презерватив , той го извади и след известно време свърши извън мен.Овулацията ми трябва да е около началото на септември- значи вече е минала? Днес е 14 ден от въпросния рисков полов акт? Да си направя ли днес тест или няма смисъл според вас, защото няма от какво да се притеснявам??
Колкото повече чета толкова повече се плаша.Иначе сега остава седмица до цикъла ми. Вече имам симптоми- пъпки ми излязоха, боли ме ниско долу.Нямам напреганти гърди или силни болки в кръстта..

Много се притеснявам.... :(
26 и на мен ми беше последен ден от М, овулацията ми беше на 4. Не мисля ,че има от какво да се притесняваш. Винаги го правете с презерватив .Ако закъснее,тогава прави тест,но щом не си била в овулация.... не виждам как ще стане забременяването!

bubblef93
09-10-2011, 07:47
щом симптомите че ще ти дойде са се появили не се притеснявай но за по сигурно аз на твое място бих си направила тест само за да съм спокойна защото от притеснения може да ми закъснее :)

mechtaq_za_teb
09-10-2011, 08:03
Ще ти дойде. Няма от какво да се притесняваш :)

На мен ми се е случвало няколко пъти да се панирам и единия път от толкова притеснение ми закъсня с 2 седмици. Бях се побъркала. :D

6amanago6ko
09-10-2011, 08:39
чувала ли си за терапия чрез внушение. като си внушаваш нещо и става. ти четеш какви са симптомите и си внушаваш, че може да има нещо и някой от тях се появяват. дай пълен релакс и всичко ще е наред. напълно сигурен съм, че не си бременна : ) направи си тест ако това ще те успокои. доста хора сме минали през това, така че говоря от опит, не само мои, но и на мои приятели и т.н. : )

the_best_f
09-10-2011, 09:12
Притеснението, стресът действително играят роля и могат да ти забавят цикъла. Направи си тест, ако искаш, за да си сигурна.
И сега на въпроса - защо правихте секс без презерватив?! Така ли не се научихте от хилядите теми всеки ден, че като го направите, ви е кеф, ама после се чудите: "Бреманна ли съм?" Ами не предизвиквайте нещата.
Айде, успех.

BurnX86
09-10-2011, 09:41
Едва ли си бременна , купи си тест за да се сигурна.
Ако има 1 черта, Жоро е невиненннн :)

amada
09-10-2011, 12:14
Едва ли си бременна , купи си тест за да се сигурна.
Ако има 1 черта, Жоро е невиненннн :)

++
:-D

stressed
09-11-2011, 10:51
Направих си теста вчера.Една прекрасна и единствена чертичка.Време е да си отдъхна и да почакам, а?..

Shturrrche88
09-11-2011, 11:36
Направих си теста вчера.Една прекрасна и единствена чертичка.Време е да си отдъхна и да почакам, а?..
Кво ще чакаш? Теста да ти изкрещи "Сбъркааах, две черти са"?
Хахахахахахаха, майкоууууууууу :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: