PDA

View Full Version : Евроволей 2011



TheGoodOne
09-10-2011, 09:47
Как мислите?Кой ще спечели и добре ли ще се представи България?

badsector
09-10-2011, 09:59
В нашата група всички можем да ги бием. А има и вариант да срещнем Русия чак на финала. Общо взето, ако играем съсредоточено, без да подценяваме ситуациите, можем да отидем и на финал.
п.п. ето схемата на турнира - http://eurovolley2011.com/en/schedule.html
ако станем първи в групата, ще играем срещу вероятно Чехия, или някой от нашата група. Ако продължим, вероятно ще сме или срещу Италия, или срещу Сърбия, като и двата отбора можем да ги отстраним, ако не допускаме прекалено много грешки.

MissStunning
09-10-2011, 10:04
10 септември - 15:55 Словакия - България БНТ1
11 септември - 18:55 Полша - България БНТ1
12 септември - 15:55 България – Германия БНТ1

Много е гадна групата, и само първия се класира директно.
На всичкото отгоре поляците ще са като домакини в Чехия.. :x

TheGoodOne
09-10-2011, 12:07
В нашата група всички можем да ги бием. А има и вариант да срещнем Русия чак на финала. Общо взето, ако играем съсредоточено, без да подценяваме ситуациите, можем да отидем и на финал.
п.п. ето схемата на турнира - http://eurovolley2011.com/en/schedule.html
ако станем първи в групата, ще играем срещу вероятно Чехия, или някой от нашата група. Ако продължим, вероятно ще сме или срещу Италия, или срещу Сърбия, като и двата отбора можем да ги отстраним, ако не допускаме прекалено много грешки.

И аз си мисля, че ако съдиите не ни порежат и играем без подценяване ще стигнем финал :)

badsector
09-10-2011, 14:57
10 септември - 15:55 Словакия - България БНТ1
11 септември - 18:55 Полша - България БНТ1
12 септември - 15:55 България – Германия БНТ1

Много е гадна групата, и само първия се класира директно.
На всичкото отгоре поляците ще са като домакини в Чехия.. :x
Много си е добра групата. Принципно сме над нивото и на трите отбора. Щом не сме с Русия, Сърбия, или Италия е ок, въпреки, че италианците ги отнесохме като куцо пиле домат преди няколко месеца. Но нещо не могат да се организират психически нашите. Засега падаме безславно.

MissStunning
09-10-2011, 15:38
Ужас, другите два мача трябва да бием задължително :(

attacker5
09-10-2011, 15:54
Класират се първите 3 отбора не само първия...

badsector
09-10-2011, 22:02
Вторият и третият играят съответно с третия и втория от другата група. Първите се класират директно в следващата фаза. Но ако сме втори, се падаме с Русия. Ако сме трети, ще играем с първия от нашата група. Т'ва при условие, че все пак бием в следващия мач след групата. Но според мен все още имаме сериозен шанс за първото място. Днешната загуба дойде от лигавщина и подценяване. Играчите ни са в добра форма, няма контузени, пооправена е играта, изчистени са грешките при сервизи, посрещането криво ляво се справя. Просто психиката ни трябва. А поляците са традиционно силен отбор и се надявам да не ги подценим. От германците вече се опарихме тази година и то точно заради лигавщина, така че се надявам този път да ги смажем. Но всичко зависи от това, как ще приемат загубата днес. Ако се гипсират, може и последни да завършим. Ако се амбицират, ще стигнем бая напред. Трябва да покажат мъжество и спортна злоба, които напоследък липсват на национално ниво.

Petrow
09-14-2011, 16:08
Утре мачкаме Русия :grin:

badsector
09-14-2011, 18:18
Утре мачкаме Русия :grin:
От твоите уста в божиите уши, чадо мое :)

DeHu
09-14-2011, 19:56
Утре мачкаме Русия :grin:
От твоите уста в божиите уши, чадо мое :)
:D :D Стискаме палци всички!! Мисля,че имаме голям шанс и при всички положения ще се получи много оспорван двубой.Някои се оплакват,че не сме си направили сметките,за да избегнем руснаците,обаче аз съм горда с треньора и момчетата!!