PDA

View Full Version : Гняв.



JustPerfection
09-10-2011, 13:05
Незнаех за кой раздел е тая тема затва го написах тука.
Интересно ми е като сте ядосани,как и на какво си изливате гнева ?
Как се успокоявате ?
Аз лично си насъбирам гняв през 2-3 седмици и си го изливам на някоя стена докато не ме заболят ръцете на умряло ?
Искам да чуя от вас,току виж намерия по умен метод..

stteLii
09-10-2011, 13:12
Дразня се със всеки .. :-o
И някой ако ми обърне внимание се почва голямата караница и така..8)
След това си взимам един душ и ми няма нищо .. :D

onestar
09-10-2011, 13:14
Аз правех същото преди време, въпреки че съм момиче. Обаче трябваше да се откажа от това, защото оставях следи от кръв по стената и нашите се притесняваха. Плюс това за тази дейност използвах лявата ръка (левичарка съм) и когато трябваше да ходя на тренировки по волейбол нямаше как, защото бях с контузена ръка.

Общо взето ще е хубаво да си намериш друг метод, защото това не ти помага по никакъв начин. Дори сега да не ти пречи, след време ще започне. ;)

Та... когато съм ядосана - як спорт. Преобличам се, отивам до най-близкия стадион и бягам до безсилие.
После ме избива на рев...
След тези неща съм толкова изморена, че заспивам и когато се събудя вече мога да мисля по-трезво върху случилото се.

JustPerfection
09-10-2011, 13:17
Аз правех същото преди време, въпреки че съм момиче. Обаче трябваше да се откажа от това, защото оставях следи от кръв по стената и нашите се притесняваха. Плюс това за тази дейност използвах лявата ръка (левичарка съм) и когато трябваше да ходя на тренировки по волейбол нямаше как, защото бях с контузена ръка.

Общо взето ще е хубаво да си намериш друг метод, защото това не ти помага по никакъв начин. Дори сега да не ти пречи, след време ще започне. ;)

Та... когато съм ядосана - як спорт. Преобличаш се, отиваш до най-близкия стадион и бягаш до безсилие.
После ме избива на рев...
След тези неща съм толкова изморена, че заспивам и на сутринта вече мога да мисля по-трезво върху нещата.
Мерси че сподели.Всяка сутрин търча като луд в парка (5:30,6:00) съм там ..И си пускам някъв агресивен прогресив хаус и така 3-4 часа..идея е но не помагам супер много.Аз оставям следи от кръв на стените на блоковете и на дървета.В нас ако удрям на бялата стена после майка ми яко скандал ще дигне.

onestar
09-10-2011, 13:25
^ За това говорим.
Инак аз пък живея в малък град и ако тръгна да правя това нещо на стените на блоковете или дърветата, ще ме помислят за луда и слухът ще се разнесе бая бързо. :D

Това с музиката и аз съм го правила. (Изключително нервна съм, не знам как да си контролирам скапаните нерви и от най-малкото откачам). Пускам всякакви жици, които се намират из телефона ми и дори натискам с всичка сила слушалките, за да ми се чува по-силно. 8-)
Ама това не помага особено...

Всъщност не знам какво да ти кажа.
На мен това с бягането ми помага до голяма степен, защото наистина ме изтощава, а докато бягам псувам наум (Аз съм истинко чудовище).

И същевремено се надявам в такива моменти някой да не се заяде с мен, защото просто не знам какво съм способна да направя.
А имам вид на много миловидно момиче. 8-)

Ако откриеш ефикасен метод - казвай. (:

gandalfepi4
09-10-2011, 13:26
бой бе пич, тупане му е майката

someonerandom
09-10-2011, 13:27
Сега вече ми се случва доста рядко да се ядосам,и то не чак до такава степен.Преди просто слагах слушалките,пусках музика и излизах да тренирам нещо-най-често бягах или карах колело по няколко часа,или ък отивах на басейн и плувах няколко часа 8-) Естествено най-добре ми се отразяваше,докато ходех на карате 8-) При всички случаи е тъпо да си разкървавяваш ръцете по дърветата и стените,защото освен да си прееб*ваш ставите,друго не постигаш.

NoMore
09-10-2011, 13:28
Много ама много рядко съм ядосана попринцип съм много спокоен човек, но като се ядосам налитам да се бия... ако съм ядосана на някой... нищо, че съм момиче може да си изям боя... ама поне знам, че съм скочила 8-) иначе много пъти ми се е случвало да съм толкова ядосана, че да легна да спя няма значение колко е часа. Заключвам вратата, изключвам телефона, пускам музика и заспивам и така няколко часа като стана ми няма нищо :D

JustPerfection
09-10-2011, 13:29
Хаха,благодаря за отговорчетата.Тва с боя нема да го пробвам,щото често тоя дето си го проси , си го пати после.Ама един път се сбих с един докато бях ядосан..той ме понаби,и аз него,мина ми леко..ма не е кой знае колко ефикасно..Ако изнамеря ефективен метод ще споделя непременно.
споко onestar - и на мен и на теб са ни кръстили енергийна напитка :lol:

millmii
09-10-2011, 13:31
Хмм .. купи си боксова круша .. :)

JustPerfection
09-10-2011, 13:34
Хмм .. купи си боксова круша .. :)
Нямам къде да я сложа.

thegreenzombie
09-10-2011, 13:44
и аз бия стената :D ... или слушам яко рап, докато играя баскет.. баскета успокоява 8) ^^ ....
като няма каде да си сложиш боксовата круша, и една възглавница ще ти свърши работа 8-)

spas4ovoto
09-10-2011, 13:45
Незнаех за кой раздел е тая тема затва го написах тука.
Интересно ми е като сте ядосани,как и на какво си изливате гнева ?
Как се успокоявате ?
Аз лично си насъбирам гняв през 2-3 седмици и си го изливам на някоя стена докато не ме заболят ръцете на умряло ?
Искам да чуя от вас,току виж намерия по умен метод..
Като те успокоя толкова удрянето по стени и дървета, защо не прескочиш до най-близкия фитнес и вместо стени и дървета, не се сбиеш с някоя боксова круша. ;) Така хем ще се успокояваш, хем ще тренираш. :D

JustPerfection
09-10-2011, 13:45
и аз бия стената :D ... или слушам яко рап, докато играя баскет.. баскета успокоява 8) ^^ ....
като няма каде да си сложиш боксовата круша, и една възглавница ще ти свърши работа 8-)
много е мека,все едно бия полумъртва гъска без вътрешности ебаси..

DesireToFire
09-10-2011, 13:54
Лягам си на леглото със затворени очи и слушам музика. Ако съм само по-скоро нервна и свиря някоя съвсем проста мелодийка на китарата да се успокоя. Случвало се е да целя стената с топка или възглавници или да накъсвам стара тетрадка на малки парченца.. Но обикновено не се ядосвам особено.

xoxi
09-10-2011, 14:02
Как можете да биете стените бе, хора?
Аз веднъж само я ударих, защото ми беше най-близо и толкова заболя, че ми мина яда на секундата. :D
Явно не се ядосвам толкова много, че да не усещам нищо.

Попринцип съм супер спокоен човек, много рядко нещо ще ме изкара извън нерви. В такива случаи просто се затварям в стаята и държа да ми е абсолютно тихо. Половин час абсолютна тишина и бездействие и съм като нова.

JustPerfection
09-10-2011, 14:04
Как можете да биете стените бе, хора?
Аз веднъж само я ударих, защото ми беше най-близо и толкова заболя, че ми мина яда на секундата. :D
Явно не се ядосвам толкова много, че да не усещам нищо.

Попринцип съм супер спокоен човек, много рядко нещо ще ме изкара извън нерви. В такива случаи просто се затварям в стаята и държа да ми е абсолютно тихо. Половин час абсолютна тишина и бездействие и съм като нова.
Да ти завиди човек.

xoxi
09-10-2011, 14:08
http://en.rian.ru/images/16070/02/160700264.jpg

JustPerfection
09-10-2011, 14:10
http://en.rian.ru/images/16070/02/160700264.jpg

:shock:

_InSaNe_
09-10-2011, 15:31
ми бия по някви предмети, псувам си наум, пускам си музика и изолирам абсолютно всичко друго.. такива някви неща

Colouring
09-10-2011, 15:39
Тряскам ужасно силно вратите! 8-)
Може да взема да хвърля нещо(рядко се случва) или започвам да скачам като луда с всичка сила(??!). 8-)
След това си лягам на леглото и си пускам някаква музика.

Bladedancerr
09-10-2011, 19:18
Човече и аз имам същия проблем.Олеква ми когато играя баскетбол и капвам от умора.Разбира се, съотборниците ми забелязват агресията и често става скандал но..Who cares?. Иначе сам пробвал стената и когато гневът е прекалено силен, тя си казва думата. Опитвам се да не си го изкарвам на хората но не винаги е възможно понеже именно те са тези които причиняват целия този гняв.Но помни от мен : Life is too short to be pieced off all the time. Късмет.

Anja
09-10-2011, 19:25
Затварям се в себе си и плача много. Оставам сама и просто плача - час, два, повече. Няма значение. Така се освобождавам от всичко. А след като спра да плача, рисувам докато ми минат очите и главата. После всичко лошо го няма и съм свободна да си продължа напред. До следващия път.

Bladedancerr
09-10-2011, 19:36
Затварям се в себе си и плача много. Оставам сама и просто плача - час, два, повече. Няма значение. Така се освобождавам от всичко. А след като спра да плача, рисувам докато ми минат очите и главата. После всичко лошо го няма и съм свободна да си продължа напред. До следващия път.

Не искам да си представя токова красиво момиче да плаче. :(

Daisy11
09-10-2011, 19:44
Заставам на едно място и започвам да дишам дълбоко,опитвайки се да не мисля за нищо.

Anja
09-10-2011, 19:48
Затварям се в себе си и плача много. Оставам сама и просто плача - час, два, повече. Няма значение. Така се освобождавам от всичко. А след като спра да плача, рисувам докато ми минат очите и главата. После всичко лошо го няма и съм свободна да си продължа напред. До следващия път.

Не искам да си представя токова красиво момиче да плаче. :(

За съжаление се случва, но всеки човек плаче. Важното е да гледаме напред.

Bladedancerr
09-10-2011, 19:56
Затварям се в себе си и плача много. Оставам сама и просто плача - час, два, повече. Няма значение. Така се освобождавам от всичко. А след като спра да плача, рисувам докато ми минат очите и главата. После всичко лошо го няма и съм свободна да си продължа напред. До следващия път.

Не искам да си представя токова красиво момиче да плаче. :(

За съжаление се случва, но всеки човек плаче. Важното е да гледаме напред.

Права си, но може би има и друг начин.Стереотипът мъжете не плачат не е в моя полза и за това съм принуден да търся друг начин.Но наистина най-важно е да гледаме на пред,в крайна сметка трудности винаги ще има.

annonimnna
09-10-2011, 20:24
Плача. Голямо съм бебе и единствено това ме успокоява 8-)

punksss
09-10-2011, 20:35
Като за начало се махам поне на 2/3 метра от това, което ме е ядосало и почвам да дишам дълбоко...Най-често инстинктивно си стягам челюстта. Понякога, ако съм найстина ядосана си захапвам ръката 8-) . Всмисъл тая част, която е между палеца и показалеца... И като ме заболи доста, почвам да мисля за ръката си, а не за тва, че съм ядосана... Действа :D :D

differenTgiirL
09-10-2011, 22:25
Последния път един мой приятел така ме ядоса...Обиколих 5 пъти стадиона с него, яки тупалки изяде...беше ми по-наблизкоо..иначе като се ядосам, затварям се в стаята, пускам музиката до дупка и започвам да рева ..

millmii
09-11-2011, 08:12
и аз бия стената :D ... или слушам яко рап, докато играя баскет.. баскета успокоява 8) ^^ ....
като няма каде да си сложиш боксовата круша, и една възглавница ще ти свърши работа 8-)
много е мека,все едно бия полумъртва гъска без вътрешности ебаси..

Чувал, пълен с пясък ??

Иначе за вкъщи може от този тип http://img-01.boksbg.com:8181/1547/1709.jpg

spas4ovoto
09-11-2011, 09:34
Как можете да биете стените бе, хора...
Е, като не слушат, какво да ги правим. :D

aLeXx4
09-11-2011, 10:35
Амии.. дразня се с приятелите ми :grin:

thegreenzombie
09-11-2011, 10:41
Човече и аз имам същия проблем.Олеква ми когато играя баскетбол и капвам от умора....

+1 :)

gabiie
09-11-2011, 11:30
Еми бая често се ядосвам. Или си го зикарвам на някой друг. Или съм сърдита на всеки и на всичко. Или плача и си мисля много време. Или почвам да говоря на някоя котка докато я галя много е успокояващо... :-o :)

Supernaturalfan
09-11-2011, 13:38
Амии имам с определена песен за успокоение, работи безотказно!

sunflower132
09-11-2011, 15:14
Аз пък като се ядосам удрям по масата. :o

Bladedancerr
09-11-2011, 15:17
Аз пък като се ядосам удрям по масата. :o

Добре,ама ако няма маса ядосан ли ще си останеш?

sunflower132
09-11-2011, 15:39
Момиче съм.
Ми ще си помърморя малко и ще ми мине. 8-)

Bladedancerr
09-11-2011, 15:44
Момиче съм.
Ми ще си помърморя малко и ще ми мине. 8-)

Извинявай за глупавата грешка,трябваше да се досетя по името..

И съвет,не удряй масата- ще си нараниш раката :)

sunflower132
09-11-2011, 15:56
Момиче съм.
Ми ще си помърморя малко и ще ми мине. 8-)

Извинявай за глупавата грешка,трябваше да се досетя по името..

И съвет,не удряй масата- ще си нараниш раката :)

Няма проблем.
Мерси за съвета, много пъти са ми казвали, че не е най- безопасния начин да си излееш гнева ама .......... 8-)

Bladedancerr
09-11-2011, 16:01
Момиче съм.
Ми ще си помърморя малко и ще ми мине. 8-)

Извинявай за глупавата грешка,трябваше да се досетя по името..

И съвет,не удряй масата- ще си нараниш раката :)

Няма проблем.
Мерси за съвета, много пъти са ми казвали, че не е най- безопасния начин да си излееш гнева ама .......... 8-)

Не говоря за безопастност а че не е красива гледка наранено момиче.И по принцип като искаш да си излееш гнева не търсиш безопасност...

Bladedancerr
09-11-2011, 16:03
Момиче съм.
Ми ще си помърморя малко и ще ми мине. 8-)

Извинявай за глупавата грешка,трябваше да се досетя по името..

И съвет,не удряй масата- ще си нараниш раката :)

Няма проблем.
Мерси за съвета, много пъти са ми казвали, че не е най- безопасния начин да си излееш гнева ама .......... 8-)

Не говоря за безопастност, а че не е красива гледка наранено момиче.И по принцип като искаш да си излееш гнева не търсиш безопасност...

sunflower132
09-11-2011, 16:18
^
Така е.Разбрах те. :)

DevilWish
09-11-2011, 18:03
Избива ме на плач и се карам с всеки, който е около мен.Някой път крещя ама така както лудите в лудницата крещат :D или просто слушам музика ;) Но като се извикам много ми олеква, само дето след това ме боли гърлото :D