PDA

View Full Version : Жилетки. Магазин в София.



eminemfenka
09-10-2011, 14:05
Здравейте.

Търся магазин в София,където има жилетки .
Понеже в есенният ми списък с дрехи присъства жилетката и е що годе наложилетно да си взема.

Утре ще ходя в Д'МОЛ да проверя тук таме,обаче последният път в който ходих нямаше много модели.

Помагайте :)

Става ? за дълги жилетки. >>


http://www.kupi-sega.bg/media/images/productimage-picture-090909-14632.JPG http://img.shopzone.bg/data/2010/10/dsc_1369.jpg

koshtramba
09-10-2011, 14:07
И мен много ме кефят. Има едни пак така дълги, ама с връзки и можеш да си ги връзваш по различни начини. Отпред, отзад, както ти душа иска и всеки път изглежда различно. Много е яко. 8-)

bloodymirror
09-10-2011, 14:08
Днес ходих до Илиянци и беше претрупано от такива!

eminemfenka
09-10-2011, 14:14
bloodymirror Би ли споделила цени и хубави ли бяха моделите? ....

Аз последната жилетка си я зех пролетка от Йоркъра за 40 лв.. та ако на Илиянци има нещо по евтино не бих отказала :D

bloodymirror
09-10-2011, 14:25
bloodymirror Би ли споделила цени и хубави ли бяха моделите? ....

Аз последната жилетка си я зех пролетка от Йоркъра за 40 лв.. та ако на Илиянци има нещо по евтино не бих отказала :D
Естествено,че ще е по-евтино 8-) Ами не съм се заглеждала да ти кажа за цени,но предполагам,че най-много 30 лв

eminemfenka
09-10-2011, 14:31
bloodymirror Би ли споделила цени и хубави ли бяха моделите? ....

Аз последната жилетка си я зех пролетка от Йоркъра за 40 лв.. та ако на Илиянци има нещо по евтино не бих отказала :D
Естествено,че ще е по-евтино 8-) Ами не съм се заглеждала да ти кажа за цени,но предполагам,че най-много 30 лв

Е значи мога и да направя един курс до илиянци, а иначе моделите бяха ли хубави? :D

bloodymirror
09-10-2011, 14:45
bloodymirror Би ли споделила цени и хубави ли бяха моделите? ....

Аз последната жилетка си я зех пролетка от Йоркъра за 40 лв.. та ако на Илиянци има нещо по евтино не бих отказала :D
Естествено,че ще е по-евтино 8-) Ами не съм се заглеждала да ти кажа за цени,но предполагам,че най-много 30 лв

Е значи мога и да направя един курс до илиянци, а иначе моделите бяха ли хубави? :D

Дамм :)