PDA

View Full Version : панел за Xperia x8



InloveAgain
09-10-2011, 17:28
наскоро много почнах да го изпускам телефона,има си калъфче,но пак ми изпада :o ..
Искам да ви попитам дали панела може да се сменя..и откъде мога да си го купя..също така тези лепенки за дисплея,против надраскване тях къде мога да ги намеря?

PaLMaL
09-10-2011, 18:42
Панела се сменя , да.Струва към 50лв с труда.А тази лепенка (скрийн протектор) може да намериш във всеки квартален сервиз да телефони :)

naksdy
09-10-2011, 23:05
Ако говориш за задния панел, то в кутията нямаш ли 2 резервни? Защото аз и един мой приятел имаме Експирия осмица, но и с 2 допълнителни задни капака резерва...

spas4ovoto
09-11-2011, 08:34
наскоро много почнах да го изпускам телефона,има си калъфче,но пак ми изпада :o ..
Искам да ви попитам дали панела може да се сменя..и откъде мога да си го купя..също така тези лепенки за дисплея,против надраскване тях къде мога да ги намеря?
Протектор можеш да си намериш както във всеки квартален магазин за телефон (както каза PaLMaL), така и във всеки магазин за техника. Специално за Xperia-та трудно съм намирал, но аз си взех един универсален за 10-на лв., който го изрязах и става за 2 смени.

DaNGeRousLy
09-11-2011, 08:35
Дръж го по-здраво тоя телефон бе. :(

PaLMaL
09-13-2011, 20:00
Ако говориш за задния панел, то в кутията нямаш ли 2 резервни? Защото аз и един мой приятел имаме Експирия осмица, но и с 2 допълнителни задни капака резерва...

Да , ама са различни цветове и не се връзват със предния :D

naksdy
09-14-2011, 13:31
Да , ама са различни цветове и не се връзват със предния :D

Пълно щастие няма :D