PDA

View Full Version : Пак тази невъзможна любов



sasuke666
09-10-2011, 18:02
Ох вече не издържам.Много го харесвам, но просто не събирам смелостта да му кажа,защото сме приятели от доста време пък и нз аз все пак съм момиче..трябва ли аз да правя тази стъпка? Но пък иначе просто постоянно си мисля за това и се чувствам кофти че не не мога да покажа чувствата си.А и ме е страх че ако той не изпитва същите чувства към мен отношенията ни ще се променят.Предполагам че има и други подобни теми,но просто не издържам..дори нямам женалие да излизам,но когато съм в къщи се депресирам повече.Благодаря предварително :)

Sh@d0w
09-10-2011, 18:05
Като си момиче е по-лесно даже,не е нужно ти да правиш първата крачка,ако не искаш.Вие жените сте добри в намеците и флирта,използвай ги ;)

Siesnkaa
09-11-2011, 12:15
емии аз не съм по намеците...

SmilezZz
09-11-2011, 12:17
Ако не си сигурна , че той не изпитва същите чувства - по-добре недей да рискуваш приятелството ви.

Siesnkaa
09-11-2011, 12:23
Ако не си сигурна , че той не изпитва същите чувства - по-добре недей да рискуваш приятелството ви.
да не съм, но понякога наистина се държи толкова мило...

musicbaby
09-11-2011, 12:30
ако те харесва ще ти го покаже по някакъв начин

someonerandom
09-11-2011, 13:59
Ти си реши дали можеш да продължиш така,както и дали си готова да рискуваш приятелството ви.ЗАщото ако му кажеш и той няма чувства,дори и да продължите да сте приятели,шансът нещата да са същите,особено в началото,е изключително малък.Ние не можем да ти кажем нищо,защото и в двата случая нещата могат да се прецакат доста,и като се има предвид,че ти ще си носиш последствията,трябва сама да прецениш.

HotLife
09-11-2011, 14:07
Е не мислиш ли, че ако те харесва щеше да ти го покаже? То си зависи и от човека де, може да е и той като теб, стеснителен :-o

nepowtorima
09-11-2011, 14:12
Пробвай да му кажеш.. По-добре така!
Ако има чувства към теб - супер - нещата могат да стигнат и до връзка!
Ако няма чувства - най-вероятно ще се отдръпне от теб..
Но най-добре е да рискуваш... Каквото стане - стане.
Няма смисъл да се измъчваш като се чудиш какво си мисли за теб и те гложди мисълта какво ще стане след като му кажеш. Поне след това ще можеш да кажеш - е, поне опитах!

Gr0zDan0v
09-11-2011, 17:41
ако те харесва ще ти го покаже по някакъв начин

+

sasha_90
09-11-2011, 18:56
Ако не си сигурна , че той не изпитва същите чувства - по-добре недей да рискуваш приятелството ви.
да не съм, но понякога наистина се държи толкова мило...
Това,че се държи мило не означава че има чувства към теб.По-скоро е признак,че му допадаш и се радва,заради добрите ви отношения.

Siesnkaa
09-11-2011, 20:45
вече съм твърдо решена да го направя.не знам каквото ще да става

xBadxApple
09-11-2011, 20:57
Пак тези определени драматичности за 'невъзможна' любов..

Действай и виж какво става, просто. Лесно може да се получат нещата.

JuStElly
09-13-2011, 15:36
Кажи му,но да знаеш,че ако нищо не се получи нещата няма да са същите.. и напиши какво е станалоо !! ;дд :D