PDA

View Full Version : Относно тема



VUPROSAAA
09-10-2011, 18:11
ОТНОСНО ТАЗИ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=430949&postdays=0&postorder=asc&) ТЕМА - Значи, Идвам от най-елитното училище в града и 2/3 от бъдещият ми клас бяха от старото ми даскало, 2-РО - Не Съм ТЪПАК, не съм казал, че съм и от най-Умните, но 7 клас завърших с 5.861, изпитите ги взех с 6-ци. Това че са тъпаци, и се питате "не можеш да знаеш кой-какъв е , щом си го видял от фейсбук" - Не можете да ми казвате как ще определя някой от бъдещият ми клас ! Не исках СПАМ, ИСКАХ да ми помогнете за МОЯТ въпрос. Имаше един подпис "В Английски форум питаш и ти отговарят. В Руски форум питаш и теб те питат. В БЪЛГАРСКИЯ ПИТАШ И ТЕ ТИ ОБЯСНЯВАТ КОЛКО СИ ТЪП" е, вие сте ТЪПИТЕ ! Вземете малко да влезнете в положението на хората, а не само да се присмивате на тях. В случая аз съм казал "Тъпак" на някой, аз не му го казвам Без причина. Вземете се стегнете малко бе хора ! И не бил в СОУ. В HIGH SCHOOL съм, и не можете да ми кажете кой-откъде щял да бъде и не съм го познавал. Както казах 2/3 от стария ми клас са в бъдещият, с другите се познаваме от вече 3-4 месеца. Благодаря на МОДЕРАТОРА за отговора, и НАЙ-НАКРАЯ СПРЕТЕ да се присмивате на хората и т.н. ! ПЪРВО ВИЖТЕ СЕБЕ СИ ! ! !
Моля сега Това мнение да се локне, защото със сигурност още 10 умника ще напишат критиките си към мен !

reperw
09-10-2011, 18:22
някой да го банне тоя селянин :? :? Пълен идиот

alzheimer
09-10-2011, 18:34
Според мен е прав.

SOSgirl
09-10-2011, 18:34
Според мен е прав.

+1

Colouring
09-10-2011, 18:51
Първо-ти никъде не си казал колко хора познаваш,а направо си писал,че всички са тъпаци без никакви обяснения и т.н.
Второ-в момента правиш същата грешка.Оттук никого не познаваш,но всички наричаш тъпаци.
Трето-На никого не се присмиваме.Хората просто ти казват,че трябва да опознаеш някого,за да определиш дали е тъпак или не.
Четвърто-За какво,по дяволите,направи друга тема?
Ако е просто за това да наричаш хората тук "умници" и "тъпаци"-еми,опитът ти не се получи.
Ако в миналата тема е имало някакви неоснователни упреци към теб,тук със сигурност вече си ги заслужи.
Да,ние сме тъпаците,ти си умният.
Добре.

Extremescream
09-10-2011, 18:54
Щеше да излезеш умния ако не беше направил тази тема.