PDA

View Full Version : Помогнете ми , отчаян съм



IzrudaBoss
09-10-2011, 19:06
Здравейте , искам да ви разкажа моята история и да ми дадете някакви разумни съвети за това как да постъпя. Не защото не знам правилното решение , но просто искам да чуя и други мнения за да се убедя.

Та случея е следния. Още първата година след като влязох в профилирана гимназия след 8 клас се влюбих в един човек. Този човек не беше е кой да е , а учителката ми по География която е на 35 години. Преди никога не бях забелязвал красотата и. На всичкото отгоре живеем къща срещу къща. Дори не се поздравявах с нея понеже я мислех ,че особнячка , а освен това имаше вид на строга ,надменна и саможива жена която не се интересува от хората. Това мнение за нея си го бях изградил може би и защото нямаше семейство. Живеше самичка и никога не съм я виждал нито с мъже и с приятелки много рядко съм я засичал. Както и да е да карам по същество. Учителката ни беше класна ръководителка и един ден влязох в стаята и кво да видя , тя седи самичка и пишеше нещо. Попитах я къде са другите ученици и тя ми отвърна ,че днес няма да караме час на класа понеже е последен час и е много имзорена и не иска да вдигат шумотевица. Попитах дали ще и преча ако седна на чина да си напиша завлението за лична карта което преди тва взех от паспортно щот някаде я бях загубил. Позволи ми и дори ми помогна с попълването и така се заговорихме на най-различни теми. Вече бяхме попълнили заявлението , но продължавахме да си приказваме.От време на време ръсех някакви простотии , а тя се смееше на шегите. Видимо и беше много приятно в компанията ми. Гласа и беше много мек и нежен , тона умерен и много галантен. Усетих някакво адско привличане. Само близоста и с нея докато седеше до мен на чина ме накара да се възбудя. С дискретни погледни я оглеждах от глава до пети. Косата и беше руса , с прав косъм , обемна и къса до раменете. Гърдите сочни и доста добре оформени , бедрата едри , но много стегнати , дупето сочно и много добре оформено с широк ханш и тънка талия . Приличаше ми на сладка прасковка. Лицето и нежно и естествено с лека спирала и бежаво червило. Изглеждаше доста поддържана и приятна.За годините си беше страхотна , изглеждаше поне с 7-8 години по млада Жена с която може да се разбереш....много харизматична и широко скроена. И така не усетих как мина 1 час , след което тя си погледна часовника и каза ,че е време да вървим. Понеже нали сме комшии се водихме до вкъщи. След като се прибрах легнах на леглото и започнах да си мисля за нея и докато се усетя така прекарах около 2-3 часа в мечти. Представях си как след като завърша живея с нея , как я воза с колата , как ходим на почивка , как ходим на разни разходки по туристически обекти и естесвено как правим най-якия секс и много други най-различни неща. Страхотното и апетитно тяло не ми излизаше от акъла. От тогава тя ми стана фикс идея. Всеки ден си мизлех за нея....сутрин ставам с мисълта за нея и вечер пак заспивам с мечтите си. Дори като си тръгваше от училището понякога аз уж случайно също се прибирах и се водехме заедно. За 4 години с нея доста се спогодихме.....буквално в училище отношенията ни бяха като приятел с приятел, а не ученик-учител. Не можех обаче да намеря смелост да и призная ,че я обичам понеже се страхувах ,че ще ме отхвърли заради голямата разлика в годините , а освен това е крайно непрофесианално от нейна страна да се задява с нейн ученик. Знаех ,че няма да рискува с работата си и хорското мнение. Беше невъзможна любов. Най-лошото е ,че усещах ,че с напредването на годините ми тя започна също да ме харесва. Като станах 12 клас бях сигурен ,че и тя има някакви влечения към мен. Все пак вече бях пълнолетен и изглеждах доста добре. Реших ,че като завърша на балната вечер ще е най-подходящия момент да действам и да я спечеля. И така дойде моментът на истината. На балната веечер не спряхме да си обръщаме взаимно внимание , на моменти когато бяхме на разстояние един от друг я виждах как се оглежда за мен с притеснен поглед наоколо , а когато ме забележеше просто си подарявахме по 1 закачлива усмивка. Явно се страхуваше ,че може да се забия с някое младо гадже :Д. По едно време я забелзах ,че танцува с един от моите съученици (пълен чикиджия) и това много ме издразни , идеше ми да му смакна кожата от гърба. Аз естесвено не и останах длъжен и колкото и да мразех танците с момичета хванах една съученичка. ДОкато танцувахме с партьорите си не спирахме да си хвърляме ревниви погледи. И така изредих 3-4 момичета накрая си седнах на стола да си пия водките и тя дойде по едно време и ми вика: Аха цяла вечер танцуваш с мацките , а мен не ме удостои поне с един танц.
Е , аз за тебе съм предвидил най-специалния танц който ще е накрая....нали се сещаш , Баладата. - отвърнах аз
Толкова ли съм специална за тебе ? - прошепна ми тя на ухото с предизвикателен тон , а очите и блестяха и сякаш очакваха да и кажа нещо мило и романтично
Искаше ми се да и кажа : Нямаш си и на идея колко си специална за мен.
Но точно преди да го изрека бучка ми заседна в гърлото....мн се спекох и просто казах едно тъпо: Ем...де да знам , просто така реших.
Добре ще те чакам да ме поканиш , само да не забравиш.
Бях изпил вече 300 грама водка и отделно половин бутилка вино а все още нямах смелост да и призная колко много я желая. Просто си казвах наум ,че ще го направя и го отлагах.
По едно време когато тъкмо бях събрал смелост и се готвех да отида да си поговоря с нея , видях ,че се облича и се запътва към изхода на заведението.
Викам си.... край , изгорях , голям съм мухал....тя си тръгва , а аз не можах да направя нищо. Бързо се мобилизаирах , викам си "Мечка страх мен не страх" и я подгоних. Попитах я дали си тръгва и а , тя ми каза ,че отива за цигари. Камък ми падна от плещите , отново бях в играта. Реших да ида с нея да не е сама и да използвам възможността докато сме далеч от погледите да я забия. По пътя си говоирихме общи неща и най-вече свързани с бъдещето ми , а тя от своя страна ми даваше напътсвия и ми правеше хвалки за това ,че съм интелигентен , хубав и изглеждам представителен и един ден ще стане човек от мен. Честно казано хич не я слушах какви ми ги бръщолеви. Просто наум обмислях как да и кажа ,че я обичам , но от висички варианти за това как да започна не намирах някои който да е подходящ. Бях адски объркан и притеснен....ядосвах се , че няма да стане работата и тъкмо бях готов да се откажа когато измислих гениален план. Лампичката в обърканата ми тиква светна. И така върнахме се в заведението , аз заредих още малко увереност с още малко алкохол и докато танцувахме разбрах ,че не трябва много много да му мисля, а просто да се оставя на течението и да казвам това което чувствам без да се замислям дали думите ми ще звучат тъпо и дали ще имат ефект. В крайна сметка си казах ,че ако не опитам загубата ще е зигурна , а ако се пробвам може и да ми излезе късмета. И така докато танцувахме започнах да и говоря за това колко много я уважавам като човек , колко много ще ми липсва училището , но не заради самото училище , а заради нея.
Тя ми говореше да не се притеснявам и да не говоря така сякаш няма да се видим повече. Все пак сме били комшии и винаги сме можели да се видим на по кафе и ,че винаги мога да разчитам на нея абсолютно всичко.
Просто с думи си показжахме един на друг индиректно ,че държим един на друг и че се харесваме.това ме накара да се поотпусна още повече и дори малко се увлякох. Не се усетих как докато и говорех освен ,че и казвах колко е красива и стегната за годините ами на висчкото отгоре и шепнех на ухо като някакъв ухажор и я прегръщах сякаш ми е гадже. Тя се смути от това , но не защото не и харесва ами просто изглеждаше непристойно и ми направи забележка понеже наоколо беше пълно с учители и ученици. Каза ми да си поуспокоя страстите и ,че алкохола ми е дошъл малко в повече. Попита ме дали утре като изтрезнея ще мисля по същия начин ? Мислех да и кажа ,че това го мисля от години наред , но не исках прибързвам много с любовните обеснения и просто и отвърнах "Не знам , утре като се събудя ще ти кажа" След като свърши бала и предложих да си ходим заедно , но тя не искаше и каза ,че няма да е удачно да ни гледат всички ,че си тръгваме заедно. Затова излязох от завдението и я изчаках няколко преки по надолу по улицата до едно магазинче. По пътя към вкъщи и двамата си говорехме за това колко хубав беше бала и ,че ако не бяхме заедно нямаше да е толкова приятно. Изгарях от желание да я целуна но Когато стигнахме до у тях просто каза : Беше ми много приятно , благодаря ти за страхотния танц....въобще за всичко и ако искаш утре ми се обади сутринта да излезем някаде да се разходим, извън града обаче. Естесвено аз също и благодарих и тъкмо мислех да я гушна и целуна , но забелзах ,че тя вече се беше запътила към вратата сякаш бързаше да избяга. Сетих се ,че няма да иска да се целува насред улицата и да рискува някой комшия да ни види. И така тя си влезе с вкъщи а аз си тръгнах като насран. Докато се прибирах ме озари нова идея. Върнах се до у тях и звъннах на звънеца. Казах и ,че родителите ми са извън града и съм си загубил ключа за вкъщи и няма къде да спя. Пусна ме да вляза и със строг тон ме накара да седна на дивана и ми каза следното: Виж какво , знам защо си тук. Поради същата причина те пуснах при мен. Нямаше нужда обаче да ме лъжеш ,че си си загубил ключа и хич не ми обеснявай ,че е истина. Видяла съм и 2 видяла съм и 200. От всичко най-много мразя да ме лъжат......От теб искам единствено да си честен и дискретен ако искаш да играеш заедно с мен. Разбра ли ?
Дори не ме дочака да отговоря и директно ми се нахвърли. Цяла нощ правихме наистина ама най-якия секс. Не съм и подозирал ,че може да е толкова яко. От тоя ден ми се промени мирогледа за жените.......преди винаги си мислех ,че с по млади момичета ще ми е по притно ,вече не беше така. Освен това бях влюбен в нея, това засилваше изживяването. И така започнахме системно да се виждаме. Нямаше ден в който да не правим секс. Естествено се пазехме ,защото тя много държеше на дискретността. Хората щяха да се възмутят ако разберат , че жена и то човек с високо обществено положение има връзка с момче вече на 20 години и на всичкото отгоре нейн бивш ученик. Иначе много я обичам , не ми пука какво ще кажат хората. Знам ,че и тя ме обича по свой си начин , но не дава воля на чувствара. Напротив ограничава се и се стреми да не се задълбочава емоциално , защото е убедена ,че връзката ни няма перспектива за съвместен семеен живот, а освен това вече имала 1 несупешен брак когато е била млада и няма намерение да се омъжва отново нито да има сериозна връзка.Казва ,че най вече я спира това , че не може да има деца.....това всъщност е причината за провала на първия и брак.


Просто искам да я убедя да избягам с нея в някой голям град кадето никой не ни познава и да си живеем нормално или да замина с нея за Холандия....там хората са малко по скорени и толерантни относно тези неща....Щом браковете между хомотата са позволени и наркотиците са легал значи няма на никои да му направи впечатление връзката ни. Искам да я убедя ,че щом се обичаме не трябва да се влияем от хорското мнение , то е без значение. Кажете какво трябва да направя според вас за да създам семейство с нея , как да я убедя? Дали според вас не ме обича достатъчно щом не иска да се сподели живота си с мен ? Дали ме ползва само за забавление и връзката ни е основана само на единия секс? Все си мисля , че ако ме обичаше малко повече , щеше да бъде с мен без да се притеснява от хората и от това ,че разликата в годините ни е фрапираща ?
Според вас решението което взела правилно лие и бихте постъпили на нейно място ?

Numb95
09-10-2011, 19:46
Говори с нея, за чувствата и към теб и ако ги има тези чувства ще и кажеш, че това е начина да сте заедно - без да се криете и да се притеснявате, че някой може да ви види :)

AnotherDay
09-10-2011, 21:11
Бахти тъпата путка или хуй 95 набор си ти, дето даваш мнения.
Брато, я вземи си хвани живота в ръце, кви са тея глупости бе ? Щял да бяга с жена 2 пъти по-голяма от теб еди къде си? Абе ти имаш ли пари да си избършеш гъза? Ами тя била с високо положение, ми тя ще се нуждае от 3 пъти повече пари от теб? Какво ще бачкаш на 20 бе?
И аз съм ги правил същите глупости като теб на 19, и знаеш ли какво стана? Оная и дойде акъла по-напред от мен. И аз след 2 години събрах смелост да и се обадя и да и кажа "ЕВАЛА, благодаря ти, че ме отряза, щото такава миризлива манджа щяхме да забъркаме, че ми е бедна фантазията направо"
Я ходи прасни 2 чекии и излез на кафе с някой приятел, кви са тея глупости дето ги мислиш, холандии моландии, 1 бой ти трябва да си седнеш на гъза и си готов.

leadyflame
09-10-2011, 21:24
В момента си толкова затънал щом я мислиш тая работата за заминаването, а всъщност женицата просто си прави кефа и нищо повече..

SmilezZz
09-10-2011, 21:40
Чувствам се в някакъв филм. Просто всичко ми звучи тоооолкова нереално ,но както и да е. Осъзнай се и престани да мислиш за подобни глупости. Определено няма да издържите много. Да не говорим , че разликата по между ви е наистина много голяма , тя има двойно по - голям опит от теб и т.н. Приеми , че не сте един за друг и се занимавай с нещо на твоята възраст.

gabi_94
09-10-2011, 21:51
Стигнах до там, че си се влюбил в учителката си, която е на 35 и се отказах да чета... :-D Темата за мен е 99% ебавка а автора има добро въобръжение, съдейки по това колко време си е играл да го пише това, останалия 1 % приемам, че е възможно и ти давам съвет - НЕДЕЙ! Не прави нищо, а си намери момиче на твойта възраст...

brusa
09-10-2011, 21:54
по добро нещо от това не бях чел 8-)

иначе брат кво да ти кажа малко е глупаво да избягате в друга държава с голите си гъзове без ясно бъдеще.. а пък и Холандия.. не си ли гледал новини там само като чуят че си българин и веднага те режат мн ама много ше ти е тудно да си намериш работа там за това по добре подържаите си сексуалната връзка и си гледай живота и бъдешето та ти си само на 20.. в живота не е като по филмите стегни се малко :)

има и варянт темата да е ебавка но все пак историиката си я бива и то много 8-) ако не е ебавка приеми съвета ми ако е, евала за въображението

AnotherDay
09-10-2011, 21:55
оти бе пляска я на една витрина да преподава география пък той пафи мара по цял ден.

badsector
09-10-2011, 22:14
Не ми се занимава да прочета целия ти пост, но като го гледам по обем, явно имаш добър поглед върху ситуацията, в която си попаднал, т.е. асимилираш я с подробности и нюанси. Следователно ти си единственият, който знае какво трябва да направи. Въпросът е да го изровиш от себе си и да имаш волята да го направиш.

someonerandom
09-10-2011, 22:21
Ако е ебавка-Пиша ти 6 за труда,обаче не е особено оригинална.

Все пак,щото съм непоправим оптимист,ще приема,че може и да е истина и не си достатъчно тъп да пропилееш 2 часа от живота си,за да пуснеш фалшива тема във форум,чиито посетители дори не знаеш по име 8-)

Ако е истина-Човек,не съм много сигурен какво да ти кажа.Тя е възрастен човек с уредена работа и живот,при това работа,свързана с контакти с тийнейджъри-тя ако отиде в Холандия без език,препоръки и т.н,какво точно ще прави?
А реално връзката ви изразява ли се в нещо освен секс?
П.С:Всичко в мен крещи,че темата е ебавка и си губя времето в момента,идея си нямам защо продължавам да пиша 8-)

TheNewReligion
09-10-2011, 23:15
Съвет не мога да ти дам, ама историята, без значение колко е истина, ме изкефи. Беше ми много интересно да чета тема, за първи път от доста време.

SilverPoint
09-10-2011, 23:36
Мисля, че си загубих времето да прочета романа ти, който всъщност е ебавка :? Ти също, за да го напишеш 8-) Според мен това няма как да е истина, всичко с такива съвпадения и мнооооооооооого въображение :razz:

vakanciqta
09-11-2011, 01:21
Една добра приказка ..
Мисля ,че темата не е реално , но това е друг въпрос ..
Ако е истински обаче .. Просто недей разликата е голяма , а и такива жени колкото искаш . Жената може би се е развеселявала и е била учтива .. Не се занимавай ..
btw оправи си правописа и другите грешки !

NomNomNom
09-11-2011, 01:42
Според мен е реална , защото имам около себе си подобни истории .
Не се знае дали споделя твоите чувства . Опитай някак да я пречупиш, бъди мил, носи й цветя , бла бла. Не може само ти да я обичаш. Ама и не се натрапвай , защото хората се стресират от това.
Хубава история , дано е с хубав край.

IzrudaBoss
09-11-2011, 08:05
Вижте какво.....наистина звучи доста странно , абсолютно необичайно младо момче като мен и учителка която е на 35 да имат връзка , но това е положението. Уверявам ви ,че темата не е лъжа. Мислите ли ,че ще отделя 2 часа от времето си за да пиша простотии ?
Ако беше ебавка щях да напиша някоя глупост която е съставена от 5-10 изречения и тва е. Вместо това аз съм ви написал всичко с пълни подробности за да добиете пълна представа , за да вникнета в същината да случея и да ми дадете възможно най-правилните съвети. Искам просто да знам какво биха направили други хора на мое място понеже няма с кой да споделя. Както споменах и в темата , трябва да съм дискретен и няма на кого да разкажа. Единствено съм споделил на най-добрия си приятел , но той ме посъветва да я инсконсумирам докато все още става за ебане и отделно да си хвана едно младо гадже за да разнообразявам , защото не можело да се яде само боб , а трябва и леща.Вика ,че най-важното е да спасявам чикията и да си правя кефа докато съм млад , а за сериозни връзки хич да не мисля поне в близките 5 години.
Мен тва не ме устройва.....

lovefantasy
09-11-2011, 08:19
Търсиш дискретност и уж се криете, а постваш на аватара своя снимка, където някой познат може да те види....

petito93
09-11-2011, 16:18
Трудно е да се даде съвет в такава ситуация.Все пак не знаеш тя какво изпитва към теб,дали е с теб само заради секса или има и нещо повече. Ти си знаеш най-добре как искаш да изживееш живота си.

NoMore
09-11-2011, 16:33
Ако това въобще е истина мога да ти кажа, че учителката ти е болна женица някаква кифла загоряла за младо не става човек сериозно. Пък за тебе не знам много си хлътнал... ако наистина си ти на снимка си хубав, грамотно пишеш на фона на повечето, които пишат в този форум не ми изглеждаш тъп изобщо така, че се взимай в ръце и си търси момиче на твоите години с твоя акъл!

DevilWish
09-11-2011, 16:48
Първо и аз се замислих, че не е истинска история, но честно казано познвам хора, които са се оженили а са били учител-ученик.Живея в Белгия и честно казано дали ще дойдеш тук или в съседска Холандия никой няма да ви гледа накриво ;) Ако я обичаш трябва да се бориш за нея.И не мисля, че тя се крие, защото не те обича истински, а просто в България повечето хора са големи консерви. Моят съвет е - бори се ;) И даже е по-добре сега да заминавате ако ще го правите, защото имаш възможност да учиш в чужбина още си млад ще си намериш перфектна работа ;) В началото ще е трудно, но и трудното става ;) Успех =)

SilverPoint
09-11-2011, 18:07
Вижте какво.....наистина звучи доста странно , абсолютно необичайно младо момче като мен и учителка която е на 35 да имат връзка , но това е положението. Уверявам ви ,че темата не е лъжа. Мислите ли ,че ще отделя 2 часа от времето си за да пиша простотии ?
Ако беше ебавка щях да напиша някоя глупост която е съставена от 5-10 изречения и тва е. Вместо това аз съм ви написал всичко с пълни подробности за да добиете пълна представа , за да вникнета в същината да случея и да ми дадете възможно най-правилните съвети. Искам просто да знам какво биха направили други хора на мое място понеже няма с кой да споделя. Както споменах и в темата , трябва да съм дискретен и няма на кого да разкажа. Единствено съм споделил на най-добрия си приятел , но той ме посъветва да я инсконсумирам докато все още става за е**не и отделно да си хвана едно младо гадже за да разнообразявам , защото не можело да се яде само боб , а трябва и леща.Вика ,че най-важното е да спасявам чикията и да си правя кефа докато съм млад , а за сериозни връзки хич да не мисля поне в близките 5 години.
Мен тва не ме устройва.....

Предложи и брак.

nymphetamine666
09-11-2011, 20:21
:D :D :D признавам си, че нещо се бях сдухала тая вечер, но ти ми пооправи настроението с тази история :D казваш, че не е лъжа, но на мен ми е малко трудно да повярвам... не знам какво да ти кажа просто.. ще се повторя с останалите, но намери си момиче на твоята възраст, не бъди толкова заслепен, ще има и други влюбвания в живота ти, той е пред теб!

LeprikonA
09-11-2011, 20:29
ти не си ли онзи дето щеше да се жени за 16 годишната, к'во стана бе брато :D

NomNomNom
09-11-2011, 20:31
ти не си ли онзи дето щеше да се жени за 16 годишната, к'во стана бе брато :D
Той е бе :lol:

fenasf
09-11-2011, 20:31
От кой сайт копира тоя текст :-o

nymphetamine666
09-11-2011, 20:49
:D :D :D :D той може да е мюсюлманин, да има по няколко жени :D щял да се жени за 16 годишна.... това ме разби :D :D :D :D :D :D :D

LeprikonA
09-11-2011, 20:51
мне, просто си няма друга работа

nymphetamine666
09-13-2011, 13:20
мне, просто си няма друга работа

всеки луд с номера си :D