PDA

View Full Version : Кофти ситуация ;(



MyPleasureMyPain
09-10-2011, 20:04
Hi all!

Такам... наскоро се запознах с едно момче, с което в последствие се сближихме адски много. В началото изобщо не приемах нещата на сериозно и не съм си и помисляла докъде може да стигнат, но в момента се чувствам толкова хлътнала по него, че чак ми се плаче... От негова страна виждам абсолютно същото, че дори и нещо повече. Проблема обаче е в бившата му-настояща приятелка. Наричам я така, защото той твърди че не иска да е с нея и й го е казал, един вид се е опитал да я скъса, но в момента не я игнорира тотално - чуват си се по телефона, виждат се отвреме-навреме, правят секс и т.н. Казва че не иска да й е гадно и затова се държи по-мило и прави раздялата им някак по-лека. Не знам защо, но му вярвам. Ще ме помислите за луда сигурно, но аз наистина му вярвам. По принцип съм много подозрителна и трудно може да ме преметне някой, още повече момче, а в случая нещо отвътре ме кара да му вярвам, че наистина е така, както казва. Кофти ми е, защото не искам да се намесвам в отношения, които не са приключили. А го виждам, че той наистина има силен интерес към мен - постоянно ме търси, настоява да се виждаме по-често, говори ми някакви неща за общо бъдеще... Много искам да съм с него, но знам че не трябва и се старая да го отбягвам, да не му вдигам като ми звъни, колкото и да ми е трудно... Не знам какво да правя просто. Казах му, че не искам да ме вкарва в някакви такива филми и интриги, а той не спира да ми повтаря, че иска да е само с мен, защото страшно много съм му допадала и никой не можел да му каже нищо и да го спре...

Дайте някакъв съвет - как да постъпя? Кое е най-правилното, което мога да сторя в подобна ситуация? Лошото е, че се увлякох толкова много по него, че вече наистина ми е адски трудно да го спирам да направи това, което иска.

П.П. Държа да подчертая, че между нас не е имало абсолютно никаква близост - нито целувки, камоли секс...въпреки опитите от негова страна да ме целуне.

SisiStrange
09-10-2011, 20:13
1. Аватара ти много ме кефи. 8-)

2. Откъде знаеш, че наистина се е опитвал да я скъса? Явно само по думите му. Реално те са си гаджета и то сериозни. Според мен те върти и му е кеф да си има някоя странична забежка. Повярвай ми, едно от първите неща, по които се усеща, че мъжът вече няма интерес, е спирането на секса и телефонните обаждания - при тях продължават. Очевидно, каквото и да ти говори за нея и каквито и планове за бъдещето (кое бъдеще? колко далечното бъдеще?) да има с теб, той си има чувства към приятелката му. И не вярвам наистина да я скъса. Видял е, че ти искаш да си с него. Видял е, че ако я скъса, ще тръгнете. Но не го прави. Помисли си защо. Не е, за да не я нарани само. Хората просто не сме устроени така.

Numb95
09-10-2011, 20:15
[/b]Ами опитай се да седнеш и да поговриш с него серизно.Казваш му, че не искаш да се месиш докато нещата м\у тях не са приключили. Че е по - добре да се отдръпнете един от друг, защото на теб не ти е приятно да се виждате докато той е още с приятелката си.

roseleaf94
09-10-2011, 20:26
Кажи му го в прав текст: Не мога така. Избирай или мен, или нея.

Numb95
09-10-2011, 20:30
Кажи му го в прав текст: Не мога така. Избирай или мен, или нея.

Не това ще е грешка. Веднъж накарала го да избира или ще си отдръпне, или на инат ще избере другата.

roseleaf94
09-10-2011, 20:34
Кажи му го в прав текст: Не мога така. Избирай или мен, или нея.

Не това ще е грешка. Веднъж накарала го да избира или ще си отдръпне, или на инат ще избере другата.

Защо да е грешка? Не виждаш ли, че той я мотае и въобще не го е еня как тя се чувства. С такива трябва да си директна и точна. Нали уж мъжете искали да сме точни и искрени с тях?

Numb95
09-10-2011, 20:44
Кажи му го в прав текст: Не мога така. Избирай или мен, или нея.

Не това ще е грешка. Веднъж накарала го да избира или ще си отдръпне, или на инат ще избере другата.

Защо да е грешка? Не виждаш ли, че той я мотае и въобще не го е еня как тя се чувства. С такива трябва да си директна и точна. Нали уж мъжете искали да сме точни и искрени с тях?

Ако му каже "Избирай м\у двете" той ще се панира (ако има чувства към нея ) или на инат ще избере другата ( ако само се заиграва с момичето ) .Според мен не трябва да е пряма и дръзка,а предпазлива и деликатна, за да не го "изплаши" .

SisiStrange
09-10-2011, 20:58
^^ Според мен пък не и трябва да се бори за такъв.
Очевидно е, че я разиграва.
Сега много хубаво ще се почувства, ако по някакво чудо наистина той си скъса приятелката и тръгнат (което ме съмнява). А после, когато и авторката му писне и започне същите номера с трето момиче какво?

SmilezZz
09-10-2011, 21:54
За каква раздяла говорим , по дяволите ? Той ако продължава да държи с нея сериозно , да си говорят ,излизат и тем подобни ,няма да има никаква раздяла ,пък камо ли се опитва да я прави по - лека. От очевидно ,по - очевидно е ,че те разиграва и не си струва да се бориш за такъв човек. Искал да е с тебе - но не е ,замисли ли се въобще защо ?

Goddess
09-10-2011, 22:01
Раздялата си е раздяла, какви са тия сексОВЕ, обаждания и т.н. ? Честно казано, нищо чудно ако се получи нещо между вас, след това да се озовеш на мястото на "бившата му-настояща" приятелка.

AnotherDay
09-10-2011, 22:02
викаш що да ебе една като може и две, айде моля ви се, после мъжете били курвари.

MyPleasureMyPain
09-10-2011, 22:05
Първо, благодаря за отговорите и съветите :)

Сиси, повтарям си същото постоянно - че ме разиграва и не трябва да се връзвам, но въпреки всичко има нещо, което ме кара да му вярвам. Може би това, че съм лапнала по него ме заслепява и не мога да разсъдя трезво върху ситуацията. Казвам му и на него, че не му вярвам и че това, което прави не е редно и не е нормално. Дори му казах, че ако крайната цел е да съм в леглото му просто няма да стане и да не си губи времето изобщо, а той ми вика, че нямал никаква файда да ме лъже и че за малкото време, от което сме се познавали ако не друго бил разбрал поне това, че не съм някоя малоумна кифла, с която можел да си играе. Каза ми също, че е напълно наясно, че няма да му позволя никаква близост на тоя етап и въпреки това пак нямало да се откаже - това било напълно достатъчно да се уверя, че не гледал на мен като на поредната забежка...
А с приятелката му не знам колко им е сериозна връзката, почти не съм го разпитвала за нея... знам само, че не се виждат почти или ако го правят, то е 1 път на 1-2 седмици, защото почти всеки ден излизаме в една компания, а през останалото време ми подпалва телефона от звънене, дори и през нощта. Все пак ако си се вижда с нея едва ли ще посмее да ми звъни в нейно присъствие... Ох, не знам, страшно объркана съм и стоя като на някакъв кръстопът и не знам какво да направя... :( Няма да си позволя да се забъркам с него докато официално се води, че си има приятелка, защото не съм такава и винаги съм била против тоя тип момичета, но пък от друга страна си умирам да скоча в прегръдките му... ;(

roseleaf94, не мога да му кажа "избирай", защото не съм му никаква първото, което е. И второ - както казах, не се познаваме от отдавна и нещата между нас не са толкова сериозни, че да го карам да избира. Ако от повечко време имахме някакви по-близки отношения и да речем ми казваше, че ме обича и т.н. - тогава ок, наистина това да избере щеше да е най-правилното решение, но в случая не мисля че е редно да го карам, а и изобщо не мисля че имам някакво право да го правя :) Нашите отношения в момента са като на приятели - виждаме се, ходим на кафе, разхождаме се, говорим си и единствената разлика е в това, че ми казва, че страшно много ме харесва и съм му завъртяла главата...

Сиси, нямам за какво да се боря. Както казах вече отношенията ни не са толкова сериозни - няма чувства, просто някакво жестоко привличане... химия :) Магнит съм за олигофрени и тъпаци, а тоя някак се открои от болшинството, грабна ме с нещо и сега просто изпитвам неистово желание да пробвам и да видя какво ще се получи. Но няма да го направя докато знам, че е обвързан. Най-странното от всичко обаче ми е факта, че още в началото сподели, че има приятелка - ако искаше просто да ме мине нямаше ли това да е нещото, което да се постарае да скрие най-много? Дори и сега като останем насаме и като почне да ми говори колко съм го кефела казва, че се чувства гузно спрямо нея и че знае, че не е редно, но нищо не можел да направи по въпроса - просто така се случило и дори и той не го подозирал...

MyPleasureMyPain
09-10-2011, 23:12
викаш що да е** една като може и две, айде моля ви се, после мъжете били курвари.

За какво е***е изобщо става въпрос? Явно не си ми прочел поста докрай - написала съм, че между нас няма абсолютно никаква близост, дори целувка не е имало и няма и да има докато знам, че е с гадже. Просто не съм такова момиче. Не ги обичам тия неща и няма да си позволя да си легна с някой при положение, че знам, че в същия тоя момент някъде там има момиче, което му вярва сляпо и си мисли колко верен й е той... А да не говорим, че на всяко себеуважаващо се момиче би й било под достойнството да играе ролята на втората цигулка. Може би не си ме разбрал правилно - аз не правя нищо, той е този, който ме търси нон-стоп и напира за нещо. Иначе да, наистина, напълно възможно е секса да му е основната цел, но няма да му се получи и го знае много добре това.

djipsito
09-10-2011, 23:42
Един съвет за тва как да разбереш дали някой, който ти прави комплименти е искрен с тях и наистина ги мисли и не говори само и само, за да те вкара в леглото: питай.

Примерно, пича ти е казал
че не съм някоя малоумна кифла, с която можел да си играе.. Питай го кое го кара да мисли така. И не се задоволявай с отговор тип "Ами не знам, личи си". Контрирай го "По кое си личи ?"... изисквай индиректно да ти дава примери. И по тва, което ти каже ще разбереш дали вниманието му е било центрирано върху това, което говориш/правиш и т.н или просто ти говори сладко-сладко колкото да не заспи.

По тва, което прочетох ти правя евала. Недей да се отдаваш на емоциите, или поне докато не си напълно сигурна в него.

Ако бях на твое място, щях да му кажа, че с думи няма да ме спечели и че очаквам нещо повече от него. Без да му казвам какво. Ще го оставя той сам да се сети и да се постарае. А ако ме иска ще го направи.

petq10
09-10-2011, 23:45
чуват си се по телефона, виждат се отвреме-навреме, правят секс и т.н. Казва че не иска да й е гадно и затова се държи по-мило и прави раздялата им някак по-лека.


8-) ? Прави секс с нея, за да я разкара по-лесно ? 8-)

3oPuTy
09-11-2011, 05:11
1. Аватара ти много ме кефи. 8-)

2. Откъде знаеш, че наистина се е опитвал да я скъса? Явно само по думите му. Реално те са си гаджета и то сериозни. Според мен те върти и му е кеф да си има някоя странична забежка. Повярвай ми, едно от първите неща, по които се усеща, че мъжът вече няма интерес, е спирането на секса и телефонните обаждания - при тях продължават. Очевидно, каквото и да ти говори за нея и каквито и планове за бъдещето (кое бъдеще? колко далечното бъдеще?) да има с теб, той си има чувства към приятелката му. И не вярвам наистина да я скъса. Видял е, че ти искаш да си с него. Видял е, че ако я скъса, ще тръгнете. Но не го прави. Помисли си защо. Не е, за да не я нарани само. Хората просто не сме устроени така.
Това,че поддържат няк'ви отношения не означава,че са заедно!!!Аз скъсах с бившия преди година,но и до днес си ги поддържаме тия отношения.Чуваме се често,макар да излизаме рядко.Като се видим се закачаме,гушкаме се,целуваме се и правим секс,но не сме заедно!!!Освен това е сигурно и че нито един от двама ни няма чувства към другия - просто секса ни е готин,нямаме половинки и си правим кефа заедно ...


Сори,че не е по темата :)

SisiStrange
09-11-2011, 06:05
1. Аватара ти много ме кефи. 8-)

2. Откъде знаеш, че наистина се е опитвал да я скъса? Явно само по думите му. Реално те са си гаджета и то сериозни. Според мен те върти и му е кеф да си има някоя странична забежка. Повярвай ми, едно от първите неща, по които се усеща, че мъжът вече няма интерес, е спирането на секса и телефонните обаждания - при тях продължават. Очевидно, каквото и да ти говори за нея и каквито и планове за бъдещето (кое бъдеще? колко далечното бъдеще?) да има с теб, той си има чувства към приятелката му. И не вярвам наистина да я скъса. Видял е, че ти искаш да си с него. Видял е, че ако я скъса, ще тръгнете. Но не го прави. Помисли си защо. Не е, за да не я нарани само. Хората просто не сме устроени така.
Това,че поддържат няк'ви отношения не означава,че са заедно!!!Аз скъсах с бившия преди година,но и до днес си ги поддържаме тия отношения.Чуваме се често,макар да излизаме рядко.Като се видим се закачаме,гушкаме се,целуваме се и правим секс,но не сме заедно!!!Освен това е сигурно и че нито един от двама ни няма чувства към другия - просто секса ни е готин,нямаме половинки и си правим кефа заедно ...


Сори,че не е по темата :)
Да бе, това го разбирам. Аз имах нещо от тоя сорт след късане, но трая по-кратко. Ситуациите са различни. Вие не сте имали половинки. А този сериозно се гласи за авторката.

Vilsy
09-11-2011, 06:16
Сори,ако е наистина свестен и уважава жените..няма да разиграва нея така.Разиграва и двете ви.Ако те постави утре теб на мястото на "уж приятелката която се чуди как да скъса по-лесно",как би се почувствала?Ако няма чувства към нея,нямаше нищо да го задържа там.Ще я чу**м,за да направя раздялата "лесна"..Оправдания..оправдания..Ак о истински е искал теб,е щял да я остави на момента..много важно като ти е казал в началото за нея..

MyPleasureMyPain
09-11-2011, 06:47
Разбирам напълно мненията ви. Моето съвпада с тях. Пуснах темата, защото исках да видя и чуя как изглеждат нещата отстрани. Така или иначе нищо няма да предприемам спрямо него - това съм си го решила вече. Просто ще си стоя неутрална и ще чакам да видя какво ще направи. В крайна сметка ако наистина ме харесва толкова, колкото твърди сам ще го докаже. Ако пък ли не - нищо не губя. Мога само да спечеля от това, че ще разбера дали си струва или е поредния глупак, който си мисли че може да си играе с момичетата :)
Забравих да добавя, че любопитството ме гложди и цъкнах на нейния профил във фейсбук - наистина си пуска по стената тъжни неща, такива съответстващи на раздяла, но това разбира се нищо не значи. Аз и на него му казах, че за мен такова нещо като "лека раздяла" няма - или късаш директно с някой, или не. Никой не обича да бъде зарязван и нараняван, но от личен опит съм се убедила, че във връзките винаги единия ще дава и ще страда повече накрая. Каквото и да правиш, колкото и деликатно да се държиш, винаги единия страда повече и приема нещата по-тежко. Но пък по-добре така, отколкото да го залъгваш :) Явно той обаче наистина е решил да се пробва дали ще му вържа - е, ако досега не е разбрал, че няма да стане, то занапред със сигурност ще разбере, че се пробва с грешния човек ;)

djipsito, благодаря за добрите думи! Никога не съм се поддавала просто ей така на емоциите и винаги съм внимавала къде, какво и с кого правя. А в случая мога само да кажа, че съм била от другата страна, била съм на мястото на това момиче, и знам колко е болезнено и гадно да разбереш, че някой те лъже по такъв начин - именно заради това никога няма да си позволя да играя втора цигулка някъде и да се забърквам с обвързани момчета.
А колкото до останалото - питала съм го защо се занимава с мен при положение, че си има приятелка, а той казва, че НЕ ЗНАЕ, просто усещал, че съм различна... което разбира се, не е никакъв довод. Както и да е.

Благодаря ви още веднъж за съветите и мненията - знаех си, че този форум е точното място, на което да попитам :D

martito2
09-11-2011, 08:15
Много добре си постъпила, като ясно си му разяснила, че няма да позволиш да играеш ролята на (както ти казваш) "2-та цигулка". Според мен, ако наистина толкова много те харесваше, както твърди, щеше до сега да е скъсал с гаджето си. Не ми минават тези "ама, аз за да не я нараня...", ако не иска да я нарани ще й каже право в лицето какво мисли, защото ако разбере какви неща прави той докато нея я няма, ще й стане 1000пъти по-гадно!! Аз също не съм съгласна с това, че трябва да го накараш да избира - ако мен ме накарат бих избрала другия, никога не бих позволила да ме карат да избирам!! Не знам, в момента ти можеш само да чакаш, за да видиш какво ще направи той ... Ако е свестен ще се осъзнае какви ги върши, ако не - прав му път и довиждане!! ;)

sischoyy2
09-11-2011, 08:54
Това е адски тъпо... Вмомента се прави на мъжкар и ви разиграва и двете.Покажи му че няма да може да излиза и с двете и че ако те иска точно теб ще си само ти и никой друг а ако не просто да забрави за теб знам че ще ти е трудно но трябва да имаш достойунство и гордост

tigity
09-11-2011, 09:50
според мен трябва да му поставиш нещата едно към едно... смисал не да го караш да избира или нещо от рода.. ,но да му кажеш в прав текст, че не си тъпа овца и не пасеш трева и виждаш много добре какво става и да му кажеш, че дори и да ти е дошла сляпата неделя не си толкова луда, че да му позволяваш да те разиграва т.е. да ви разиграва и двете, .. защото така изглежда отсртани... може и да не сте правили нищо, но въопще факта, че излиза не само с теб и казва че изпитва чувства... не знам .. на тоя тип хич не му е чиста работата :D ако бях теб колкото и да боли щях да го отрежа... не само заради другата, а заради съмнението че може да ги върши такива зад гърба ти... полисли все пак :) ...

MyPleasureMyPain
09-11-2011, 15:25
Ааа това за сляпата неделя абсурд да му го кажа :D Няма да му призная, че го харесвам. То само това остава и после вече двойно ще почне да дава зор за нещо, а аз в такива моменти се поддавам... затова по-добре да си мълча. Той най-вероятно се е усетил вече, че не ми е безразличен, но все пак... невинна до доказване на противното :D

Днес не ме е търсил. Същност потърси ме, попита ме дали искам да продължава да го прави, аз му казах "Не" и това беше. Цял ден нищо. А аз пък си размишлявах и се замислих над това, че... ок, дори да скъса с приятелката си окончателно и нещата между нас да потръгнат - никога няма да бъда сигурна в тоя човек, след като знам че вече веднъж е бил склонен да се задява с друга, докато има гадже... Никога няма да мога да му вярвам напълно. Все ще си представям как докато се води, че е с мен омайва някоя друга по същия тоя начин, по който сега омайва мен... Така че може би по-добре стана като му казах да не ме търси повече...
Говорих си и с една приятелка днес и й споделих какво се случва, тя ми каза същото, което и вие - че ме върти и да не му се връзвам на глупостите, а ако наистина толкова много е искал да е с мен досега е щял да го направи милион пъти... Не знам какво ми стана. Чувствам се като някоя глупачка в момента... Как не можах да го видя това нещо :( Винаги съм усещала нещата, винаги съм внимавала, а сега как му позволих на тоя льольо да ми завърти главата, че и дори си въобразявах, че е наистина свестен и говори истината... В момента изгарям от желание да хвана телефона и да го набера, но няма да го направя... Не го заслужава. Аз не заслужавам такъв кретен.

DevilWish
09-11-2011, 16:56
Раздялата си е раздяла, какви са тия сексОВЕ, обаждания и т.н. ? Честно казано, нищо чудно ако се получи нещо между вас, след това да се озовеш на мястото на "бившата му-настояща" приятелка.
Точно ;)

Gr0zDan0v
09-11-2011, 17:38
E бате нема кфо :-o

adidaskataWE
09-11-2011, 19:09
:shock: Лелее ама тоя да не държи 3те мобилни оператора ?! :D

иначе по темата : щом след последния ви разговор се е отказал,значи играта,която сам е започнал му е омръзнала и е видял,че няма да му се вържеш.Мисля,че си постъпила добре :)

roseleaf94
09-11-2011, 19:37
Добре, ясно ми е, че сте още под кривата круша, но не смятам, че той НЯКОГА ще ти каже ``обичам те`` по начина, по който ти си го представяш. На мен знаеш ли колко време ми трябваше, за да кажа тези две думи???
Второ- Ако не поемеш НЯКАКВА инициатива, то просто забрави да се случи нещо между вас!
Трето- Въпреки че ти давам съвети как да се получи между вас- аз все пак мисля, че си губиш времето с такъв несериозен човек. :)

sweetdreeams
09-11-2011, 20:01
Аз имах същия проблем...След като все още не е скъсал с нея , има две вероятности - да си търси развлечение,от обикновенната му и скучна връзка (вижда това развлечение в теб) или ще я зареже и ще бъде с теб.В случая той още не го е направил,следователно няма да стане.Защото и аз вярвах в това,но се оказа съвсем друго.Накрая ще се сдухаш,ще ти се вижда сив целият свят,а той ще бъде щастлив с гаджето си ,докато ти се съсипваш.Остави го и колкото и да ти е трудно - забрави го!Продължавай напред,сигурна съм,че ще намериш подходящия за теб!

tigity
09-11-2011, 20:08
Ааа това за сляпата неделя абсурд да му го кажа :D Няма да му призная, че го харесвам. То само това остава и после вече двойно ще почне да дава зор за нещо, а аз в такива моменти се поддавам... затова по-добре да си мълча. Той най-вероятно се е усетил вече, че не ми е безразличен, но все пак... невинна до доказване на противното :D

Днес не ме е търсил. Същност потърси ме, попита ме дали искам да продължава да го прави, аз му казах "Не" и това беше. Цял ден нищо. А аз пък си размишлявах и се замислих над това, че... ок, дори да скъса с приятелката си окончателно и нещата между нас да потръгнат - никога няма да бъда сигурна в тоя човек, след като знам че вече веднъж е бил склонен да се задява с друга, докато има гадже... Никога няма да мога да му вярвам напълно. Все ще си представям как докато се води, че е с мен омайва някоя друга по същия тоя начин, по който сега омайва мен... Така че може би по-добре стана като му казах да не ме търси повече...
Говорих си и с една приятелка днес и й споделих какво се случва, тя ми каза същото, което и вие - че ме върти и да не му се връзвам на глупостите, а ако наистина толкова много е искал да е с мен досега е щял да го направи милион пъти... Не знам какво ми стана. Чувствам се като някоя глупачка в момента... Как не можах да го видя това нещо :( Винаги съм усещала нещата, винаги съм внимавала, а сега как му позволих на тоя льольо да ми завърти главата, че и дори си въобразявах, че е наистина свестен и говори истината... В момента изгарям от желание да хвана телефона и да го набера, но няма да го направя... Не го заслужава. Аз не заслужавам такъв кретен.
усещам пробив... започваш да мислиш трезво... а сега е време да поговорим за цигарите и алкохола :lol: :lol: :lol: