PDA

View Full Version : За момчетата (въпрос)



callia
09-10-2011, 20:13
Момчета, споделете с нас... какъв тип момичета харесвате:
примерно, кифли, метъли, умни, красиви, тъпи, с големи гърди, слаби, руски, черни... с чувство за хумор и т.н. а който иска, мога и да му разкажа за себе си, и макар че съм против връзките по интернет, има много щастливи двойки, които са се запознали по нета :D

GLaDOS
09-10-2011, 20:22
Ами разкажи де ...
Иначе по темата : нямам критерии , като си ми хареса човека ...

Lelouch
09-10-2011, 20:23
Умни.

Означава интелигентни и красиви.

tuzaro
09-10-2011, 20:32
аз по принцип грозни харесвам ама като няма такъв отговор писах красиви.

badsector
09-10-2011, 20:33
Задължително е да има някой в главата. Най-добре да има логическо мислене, да не действа импулсивно при важните решения и да не се чуди по един час коя буца сирене да вземе. Да не носи никакъв грим и да използва здравословна козметика. Да се грижи за тялото си - храна, спорт, хигиена. Да е вярна. Да не слуша долнопробна музика - метъл, чалга, рок, поп и т.н. Да слуша джаз, трип хоп, chill out, минимал и др. Да не пуши, да пие рядко и да не се напива, освен, когато сме сами. Да е перверзна в леглото, да се познава достатъчно добре, за да знае как сама да си достави нужното удоволствие. Не държа да е супер красавица, предпочитам да е чаровна. Да не е материалистка. На първо четене това се сещам, после сигурно ще има още :)

callia
09-10-2011, 20:35
:D

NambyPamby
09-10-2011, 20:40
усещам, че тая тема ще е епична. 8)

roseleaf94
09-10-2011, 20:40
Eххх какви реклами какво чудо! А пък момчетата- еб§х му и изискванията. Не е ли правилният отговор: Искам да бъде такава, каквато да я заобичам...?

SisiStrange
09-10-2011, 20:41
Добре де, а защо търсиш точно по този начин? Така с вид обява няма да си намериш някой сериозен. По-скоро попиши във форума, опознай хората, харесай си някой по постовете му и се запознайте.

Audiophile
09-10-2011, 20:42
Харесвам момичета, които са умни и интелигентни, имат собствено мнение, мога да науча нещо от тях и не се съгласяват непрекъснато с мен. Накратко - трябва да ми е интересна.


На външен вид - привлекателно телосложение (в нормите), минимум 1.65 и дълга коса (черна или кестенява), биха ми направили впечатление.



Човек никога не знае какво ще му се падне, та за тва говоря възможно най-общо. В търсене на половинка съм 8)

callia
09-10-2011, 20:45
Добре де, а защо търсиш точно по този начин? Така с вид обява няма да си намериш някой сериозен. По-скоро попиши във форума, опознай хората, харесай си някой по постовете му и се запознайте.

Еми, знам, ама... (нещо не ме забелязва човекът!) ей така, да убия времето, щото гледам, че и други хора правят такива... и реших да се позанимавам. И определено не се опитвам да си намеря приятел по нета... Гадост!! Просто искам да знам какво мислят момчетата по въпроса!

marmalad400
09-10-2011, 20:50
Напраи си fb и виж как ша си намериш :-D

Bladedancerr
09-10-2011, 20:51
Аз си я представям с черна коса, изпепеляващи очи, умна,различна от другите,неповторима по свой си начин.Не искам да е анорексичка ама да не заема да стола с баджатците си.Весела,грациозна и мила.
Това за сега ми стига и разбира се че ще направя и някой-друг компромис.

Но,другите са прави, не си пускай такива обяви защото ако не знаех че си на 13, щях да те помсля за отчаяна,самотна кифла чакаща следващия тъпак. Лично аз като момче такива кифли и лигли не харесвам.

callia
09-10-2011, 20:54
Айде, бе, всички ми се нахвърлихте! казах ви, просто искам да чуя мъжко мнение. Иначе и аз мразя такива депресирани кифли, дето си търсят гадже по нета... :D 8-) :D 8-) :D Нелепи са ми

SonataArctica
09-10-2011, 20:56
Не бих могъл да бъда с момиче, което е глупаво :-o Просто нямам обща тема за разговор с нея, освен ако не считам тема за разговор да и обяснявам всичко, което правя.. :? Най-бих се радвал ако е по - умна, даже.

AnotherDay
09-10-2011, 20:57
Много си тъпа, Сашке.

Според подписа, нали.

callia
09-10-2011, 21:02
Много си тъпа, Сашке.

Според подписа, нали.

:D :D Ей, Саше, Саше...

AnotherDay
09-10-2011, 21:16
Благодаря ти, АДМИНЕ, на тийнпроблем.нет. Имам какво да правя в скучната съботна вечер когато приятелите ми заминават за чужбина, бачкат или просто са пияни от 2 часа някъде.

Па сега, бе кви са тея глупости от вас бе? Кифли, мифли, метълки. Па тея мият ли си мишниците изобщо последните?
Бахти, що момчетата трябва да харесват определени момичета.
Ми последната дето помня беше средно висока с руса коса и зелени очи, след нея кестенява с кафеви очи, после чернокоса със зелени очи пак и сега пак кестенява с кафеви очи, ама нисичка, ама сладичка.
Айде бе я ходете гледайте спайса или пийте бири ми не пишете глупости във форума като мен.

SonataArctica
09-10-2011, 21:18
Кифли, мифли, метълки. Па тея мият ли си мишниците изобщо последните?


:razz: :razz:

AnotherDay
09-10-2011, 21:23
Радвам се, че ви правя смеха тая вечер. Все пак съм се отдал на форума за да стопля от 5 до 10 женски сърца, които после да въздишат по мен, че съм зает...

eminem213
09-10-2011, 21:28
На мен пък винаги ми е било интересно колко от момчетата ще си изберат едно ''мъжко'' момиче. Смисъл имам предвит ако ви се изтъпята така пред вас две момичета: едното високо, гримирано, токове, прически а-у, а другото семпъл грим, кецове, и примерно една проста права коса. :-D

AnotherDay
09-10-2011, 21:29
брато ако мойта не е с кецове вядя винкела от ръкава и и късам ушите, пък ако е с токче и го забивам в десятката направо. може и накриво.

Lelouch
09-10-2011, 21:30
Радвам се, че ви правя смеха тая вечер. Все пак съм се отдал на форума за да стопля от 5 до 10 женски сърца, които после да въздишат по мен, че съм зает...

Балът с маски е две преки по-надолу

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2375580&highlight=#2375580

Невероятно.

leadyflame
09-10-2011, 21:31
Май ще си остана сама до края на живота си :( :cry:

AnotherDay
09-10-2011, 21:32
Радвам се, че ви правя смеха тая вечер. Все пак съм се отдал на форума за да стопля от 5 до 10 женски сърца, които после да въздишат по мен, че съм зает...

Балът с маски е две преки по-надолу

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2375580&highlight=#2375580

Невероятно.

о колко съм ти благодарен, че си загуби времето и си изхаби тока да търсиш някви теми от..... боже господи! Преди 4 години! леле майго, машина на времето.

AnotherDay
09-10-2011, 21:33
а да, другия път като се правиш на интересен виж си срока на годност.

Lelouch
09-10-2011, 21:37
От емоционално нестабилен и слабохарактерен си се превърнал в много оборотен. Нещо ме навежда на мисълта ,че се дължи на някаква агресия ,насочена към себеподобните.

Израза накрая не го разбрах.
Под нивото си ми.

AnotherDay
09-10-2011, 21:38
аз агресия нямам дори капка в себе си. под нивото съм ти, за това спирам да общувам с теб, ще взема да те увредя.

FuCKkK13
09-10-2011, 21:43
На мен пък винаги ми е било интересно колко от момчетата ще си изберат едно ''мъжко'' момиче. Смисъл имам предвит ако ви се изтъпята така пред вас две момичета: едното високо, гримирано, токове, прически а-у, а другото семпъл грим, кецове, и примерно една проста права коса. :-D ужас.. значи аз съм мъжко момиче :? .. не знам момиче ли си или момче ама виждам, че сл еминем.. евала :D :)

AnotherDay
09-10-2011, 21:44
ти носиш или сладки кецове адидас или найк или някакви високи тип конверс с изкарани езичета демек не се броиш.

callia
09-10-2011, 21:46
Както един по-горе каза, 'това ще бъде епична тема' :D :D :D :D А за това, с грима, с токчетата и т.н.... аз съм чисто и просто братното. Точно втория вид. Ама как ме описа... Е, и аз тва исках да разбера: какви момичета харесват момчета: кифли или мъжки момичета... е, не чак мъжки метълки, но, така, де - естествените

AnotherDay
09-10-2011, 21:48
ама какво е естествена метълка? няма 5 пиърсинга на пъпа ми има само 3 ама има бонус по зърната?
що мъжко момиче е момиче с кецове? момиче с токчета не е ли мъжко докато ти прави мъденцата на салата с ритници?

callia
09-10-2011, 21:50
ама какво е естествена метълка? няма 5 пиърсинга на пъпа ми има само 3 ама има бонус по зърната?
що мъжко момиче е момиче с кецове? момиче с токчета не е ли мъжко докато ти прави мъденцата на салата с ритници?

Прав/а си... :D :D ама си ме разбрал/а погрешно: кифли или готини.. ако си с ония сладникавите огромни розово-черни кецове, не се брои... и изобщо нямам пред вид пиърсинг... природата е определила колко дупки може да има човек по тялото си! Изобщо не харвам пиърсинги, татуси, черни гримове, огромен нокът на кутрето... Гадно е, бе!

AnotherDay
09-10-2011, 21:52
чакай бе аз съм момче, розово нося само по празници.

айде без да броим дупки по тялото щото много от тях не са използваеми.

FuCKkK13
09-10-2011, 21:53
ти носиш или сладки кецове адидас или найк или някакви високи тип конверс с изкарани езичета демек не се броиш. какво имаш предвид под ''сладки'' ей такъв тип нося:
http://www.shoes.com/productimages/Shoes_iAEC1053672.jpg

AnotherDay
09-10-2011, 21:54
с тесни дънки впити в краченцата ти, нали?

eminem213
09-10-2011, 21:58
На мен пък винаги ми е било интересно колко от момчетата ще си изберат едно ''мъжко'' момиче. Смисъл имам предвит ако ви се изтъпята така пред вас две момичета: едното високо, гримирано, токове, прически а-у, а другото семпъл грим, кецове, и примерно една проста права коса. :-D ужас.. значи аз съм мъжко момиче :? .. не знам момиче ли си или момче ама виждам, че сл еминем.. евала :D :)
Момиче съм.
Защо ''ужас'', аз се гордея с факта, че нося кецове, суичари и т.н. 8-)

FuCKkK13
09-10-2011, 22:02
с тесни дънки впити в краченцата ти, нали? с тесни дънки и широки блузи,суичари.. но имам и широки дънки... ;) . :)

AnotherDay
09-10-2011, 22:04
баш пък ако носиш и мъжки кецове, каквито си показала на снимката. спирам да общувам с теб, като минат няколко годинки се обади, да видиш как кецовете ти са в казана и ги носи някой мургавелко.

SisiStrange
09-10-2011, 22:04
^^ Безсмислено е човек да се ограничава в един стил. Най-добрата ми приятелка е метълка, но освен метълските тениски и кубинки, често носи съвсем дамски дрехи. Понякога и се възхищавам на вкуса направо. Аз предпочитам да се обличам по-спортно (което ще рече гуменки, потничета, дънки, тениски и тн.), но обичам да нося и рокли. Хубаво е да редуваш.

FuCKkK13
09-10-2011, 22:04
На мен пък винаги ми е било интересно колко от момчетата ще си изберат едно ''мъжко'' момиче. Смисъл имам предвит ако ви се изтъпята така пред вас две момичета: едното високо, гримирано, токове, прически а-у, а другото семпъл грим, кецове, и примерно една проста права коса. :-D ужас.. значи аз съм мъжко момиче :? .. не знам момиче ли си или момче ама виждам, че сл еминем.. евала :D :)
Момиче съм.
Защо ''ужас'', аз се гордея с факта, че нося кецове, суичари и т.н. 8-) неее... разбра ме погрешно.. имах предвид ужас за мен.. че така излиза, че съм мъжко момиче :-D .. абе да ти каже.. гаджето ми като ме види с сандали,които за него за кифленски(въпреки че аз нося изчистени не с лъскави простотии и т.н.) ми се смее ама като ме види с кецове нищо не казва :D

gotinataaaa
09-10-2011, 22:05
Момиче съм.
Защо ''ужас'', аз се гордея с факта, че нося кецове, суичари и т.н. 8-) [/quote]

И аз се гордея :D

AnotherDay
09-10-2011, 22:05
важно е всеки ден да ходиш с един и същи чифт обувки за да могат стелките им да станат метало-керамика.

eminem213
09-10-2011, 22:06
ама какво е естествена метълка? няма 5 пиърсинга на пъпа ми има само 3 ама има бонус по зърната?
що мъжко момиче е момиче с кецове? момиче с токчета не е ли мъжко докато ти прави мъденцата на салата с ритници?

За мен тва е момиче ''биачка, вище ме коя съм аз!''. На такъв тип характера им е мъжки. Не мислиш ли!?
Нямах предвит, че когато едно момиче носи кецове е мъжко, в буквалния смисъл. Аз ги разделям на мадами, кифли или както искате ги наричайте, тях ги описах в предния си пост, а другия тип клонят към някак си по-мъжко обличане... 8-) Ако някой ме разбра... добре е. 8-)

AnotherDay
09-10-2011, 22:06
мацка той гаджето ти ще да е някой емоционално ограничен бастун да ти кажа, ма щом се обичате да си родите 3 деца и да си купите кемпер дано! :-)

AnotherDay
09-10-2011, 22:07
чакай сега овце ли пасем или крави? от мъжко момиче стана мъжко обличане. аз като си сложа сутиен това женско момче ли ме прави ли чист травестит?

FuCKkK13
09-10-2011, 22:08
баш пък ако носиш и мъжки кецове, каквито си показала на снимката. спирам да общувам с теб, като минат няколко годинки се обади, да видиш как кецовете ти са в казана и ги носи някой мургавелко. казах такъв тип... защото ти предположи тип конверс, а те не са такива.. и само ти показах какви...

AnotherDay
09-10-2011, 22:08
ей мацки я се разберете как да пишете под ред да мога да отговарям смислено, че не ви насмогвам.

eminem213
09-10-2011, 22:11
чакай сега овце ли пасем или крави? от мъжко момиче стана мъжко обличане. аз като си сложа сутиен това женско момче ли ме прави ли чист травестит?

Оф де, чети малко през редовете, че е 1 часа и май, май не мога да ти обясня какво имам предвит под ''мъжко'' момиче и мадама 8-) 8-)

AnotherDay
09-10-2011, 22:13
айде мацка днес на моя тефтер се пише - разбрах те, права си, евала, мъжко момиче си :-) на бати сладураната.

FuCKkK13
09-10-2011, 22:13
мацка той гаджето ти ще да е някой емоционално ограничен бастун да ти кажа, ма щом се обичате да си родите 3 деца и да си купите кемпер дано! :-) ами.. аз както нося кецове с дънки така имам и доста елегантни потничета и т.н. .. само рокли дето не нося и токчета.. не мисля, че е ограничен защото както ми харесва кецовете така понякога като съм облечена елегантно ми казва, че е хубаво или нещо такова :) ... абе общо взето не е от тези,които като кажа че предпочитат гаджето им да се облича по някакъв начин само така я харесват :)
а иначе по темата... според мен това, че момиче ходи с кецове не я прави мъжко момиче ;) .. има момичета дето ги гледаш хубави с токове и накрая излизат някакви злобни и т.н. :)

AnotherDay
09-10-2011, 22:16
начи айде да се разберем за да водим смислена тема или да си лягаме.
що е туй мъжко момиче и трева ли пасе или плодова активиа с лъжичката?
що едно мъжко момиче носи кецове, пък тея с токчета са кифли?
и кое е по-мъжко - момиче с кецове, което кара приятеля си да ходи навсякъде с нея или мадама с токчета дето от 9 часа сутрина е платила тока, водата, парното, интернета, телефоните, напазарила е, закарала си е колата на сервиз и се е прибрала сама с такси, а на края на деня стои и гледа телевизия с пуканки в ръка и не е обелила и грам дума , че е уморена?

FuCKkK13
09-10-2011, 22:21
начи айде да се разберем за да водим смислена тема или да си лягаме.
що е туй мъжко момиче и трева ли пасе или плодова активиа с лъжичката?
що едно мъжко момиче носи кецове, пък тея с токчета са кифли?
и кое е по-мъжко - момиче с кецове, което кара приятеля си да ходи навсякъде с нея или мадама с токчета дето от 9 часа сутрина е платила тока, водата, парното, интернета, телефоните, напазарила е, закарала си е колата на сервиз и се е прибрала сама с такси, а на края на деня стои и гледа телевизия с пуканки в ръка и не е обелила и грам дума , че е уморена? в тази ситуация определено второто.. просто аз казах, че това ,момиче как се облича не я прави мъжко момиче или кифла, а характера !

djipsito
09-11-2011, 00:06
Абе мъжете имат нужда главно от 3 неща: подкрепа, вярност и секс. Другото са екстри...

Sh@d0w
09-11-2011, 04:47
Първо-авторке поздрави за аватара,имаш вкус за музика 8-)

Второ-темата е леко безсмислена,различини хора,различни характери,различни вкусове.Няма да получиш единно мнение.Но ако трябва да обобщя-повечето момчета харесват и търсят нормално,красиво в техните очи момиче,естествено че трябва да е интелигентна,също така и здраво стъпила на земята.Външният вид е само едно от нещата,той може да провокира интересна в началото за по-нататъшно опзнаване.След това идва и вътрешната красота.Така че ако можех да гласувам едновременно два пъти бих гласувал за първата и втората опция.

badsector
09-11-2011, 14:28
Абе мъжете имат нужда главно от 3 неща: подкрепа, вярност и секс. Другото са екстри...
Общо взето е така. Жените пък имат нужда от любов. Останалото са екстри. Е, някои се влюбват в парите, но пак е любов :D

anonymous708973
09-11-2011, 15:15
Аз само не разбрах, защо мацките с грим и токчета да не са естествени?

Много ли е естествено да носиш обувка, която изглежда 5 номера по-голяма? (за кецовете говоря)

iNNERFIRE
09-11-2011, 16:32
Стига да не е някоя лигла,бих се направил на "ударен" за всичко друго,ако си струва.

callia
09-11-2011, 20:03
Първо-авторке поздрави за аватара,имаш вкус за музика 8-)

Второ-темата е леко безсмислена,различини хора,различни характери,различни вкусове.Няма да получиш единно мнение.Но ако трябва да обобщя-повечето момчета харесват и търсят нормално,красиво в техните очи момиче,естествено че трябва да е интелигентна,също така и здраво стъпила на земята.Външният вид е само едно от нещата,той може да провокира интересна в началото за по-нататъшно опзнаване.След това идва и вътрешната красота.Така че ако можех да гласувам едновременно два пъти бих гласувал за първата и втората опция.

1. Мерси :D

2. Може би си прав, че е безмислена. Исках да разбера дали всички си падата по някакви мегакрасавици (ултраслаби, с големи гърди, нови дрешки и т.н.), или предпочитат да имат до себе си може би не чак страхотна красива дама, а по-скоро чаровна умница, която си знае мястото.

Chacho
09-11-2011, 20:07
Първо-авторке поздрави за аватара,имаш вкус за музика 8-)

Второ-темата е леко безсмислена,различини хора,различни характери,различни вкусове.Няма да получиш единно мнение.Но ако трябва да обобщя-повечето момчета харесват и търсят нормално,красиво в техните очи момиче,естествено че трябва да е интелигентна,също така и здраво стъпила на земята.Външният вид е само едно от нещата,той може да провокира интересна в началото за по-нататъшно опзнаване.След това идва и вътрешната красота.Така че ако можех да гласувам едновременно два пъти бих гласувал за първата и втората опция.

1. Мерси :D

2. Може би си прав, че е безмислена. Исках да разбера дали всички си падата по някакви мегакрасавици (ултраслаби, с големи гърди, нови дрешки и т.н.), или предпочитат да имат до себе си може би не чак страхотна красива дама, а по-скоро чаровна умница, която си знае мястото.

Не че нещо, но като че ли красивите момичета обикновено излизат по-умни, противно на всеобщите представи. Предразсъдъците винаги ти изиграват лоша шега.

sunman
09-11-2011, 20:14
Пълно е с такива теми!

callia
09-11-2011, 20:21
Първо-авторке поздрави за аватара,имаш вкус за музика 8-)

Второ-темата е леко безсмислена,различини хора,различни характери,различни вкусове.Няма да получиш единно мнение.Но ако трябва да обобщя-повечето момчета харесват и търсят нормално,красиво в техните очи момиче,естествено че трябва да е интелигентна,също така и здраво стъпила на земята.Външният вид е само едно от нещата,той може да провокира интересна в началото за по-нататъшно опзнаване.След това идва и вътрешната красота.Така че ако можех да гласувам едновременно два пъти бих гласувал за първата и втората опция.

1. Мерси :D

2. Може би си прав, че е безмислена. Исках да разбера дали всички си падата по някакви мегакрасавици (ултраслаби, с големи гърди, нови дрешки и т.н.), или предпочитат да имат до себе си може би не чак страхотна красива дама, а по-скоро чаровна умница, която си знае мястото.

Не че нещо, но като че ли красивите момичета обикновено излизат по-умни, противно на всеобщите представи. Предразсъдъците винаги ти изиграват лоша шега.

Ами, може би, но нерядко се оказва и обратното. Знам го от личе опит.

Chacho
09-11-2011, 20:22
Какъв личен опит, бре, мацка? С момичета ли се забиваш? :D

fenasf
09-11-2011, 20:29
Много тъпа тема. Момичетата не се изчерпват с едно свое качество...

NomNomNom
09-11-2011, 20:38
Ако е леко пухкава , но с хубави черти на лицето и хубав характер - става.
Нямам против и глупава красавица.
Но макс 1.65 - 1.69см висока , че съм дребничка и това ми е твърде много . Това е за несериозна връзка.
Вече за сериозна .. Да е свободомислеща , интелигентна и да има привлекателен външен вид, като пак да не е висока.


За мъжете вкуса ми е точно обратен :-o Както иска да изглежда, само да е пич и умник.

callia
09-11-2011, 20:51
Какъв личен опит, бре, мацка? С момичета ли се забиваш? :D

Абе, не, бе! Говоря за мои познати, бре... мацка в мъжки род! Е, значи не толкова личен опит :D

Chacho
09-11-2011, 20:53
Разкажи им баснята за лисицата и гроздето

SisiStrange
09-11-2011, 20:58
Интелекта няма нищо общо с красотата. Всичко е гени.
Както има супер красавици, които са много умни, така има и грозотии, които са много тъпи. Също и умни грозотии и тъпи красавици. Едното въобще не зависи от другото.

Ако иде реч за момичета тип: кифла, снимаща се пред огледало с физиономия пилешки анус - да, те обикновено не пращят от интелект, но и честно казано, не са ми в графата: красавици.

callia
09-11-2011, 21:04
Интелекта няма нищо общо с красотата. Всичко е гени.
Както има супер красавици, които са много умни, така има и грозотии, които са много тъпи. Също и умни грозотии и тъпи красавици. Едното въобще не зависи от другото.

Ако иде реч за момичета тип: кифла, снимаща се пред огледало с физиономия пилешки анус - да, те обикновено не пращят от интелект, но и честно казано, не са ми в графата: красавици.

Да де, точно такива кифли имам предвид!

AnotherDay
09-11-2011, 21:08
а ти как си се снимала бе , моме? надигна цицките и задължително и те да са в снимката. те мойте само от лицеви опори са по-големи, ако с това парадираме. там ли ти е интелекта на тебе, баф мааму.

SisiStrange
09-11-2011, 21:12
а ти как си се снимала бе , моме? надигна цицките и задължително и те да са в снимката. те мойте само от лицеви опори са по-големи, ако с това парадираме. там ли ти е интелекта на тебе, баф мааму.
Ако имаш в предвид мен, просто си задръж мнението за себе си. Обикновено не минавам с клишета като "Ти не ме познаваш.", но в случая просто наистина не ми се занимава да се обяснявам. Тъй че: не ме познаваш, за да вадиш заключения за интелекта ми.

AnotherDay
09-11-2011, 21:15
аз без да те познавам си ги извадих от снимката ти :-)

ай не се прави на по-оригинална от другите с това "не минавам с клишета" щото не върви някак си пред мен. ако 5 пъпки тука са ти направили тема да ти се кефят, сори мойте пъпки ги хвана липсата отдавна за да ти се възхищавам на "интелекта"
покажи си цицките повече да се виждат поне.

Chacho
09-11-2011, 21:18
Мирише ми на борец без кауза.

AnotherDay
09-11-2011, 21:20
на кентаври мирише, брато.

SisiStrange
09-11-2011, 21:23
Честно, не знам защо поне един път някой не успее да ме засегне наистина. Колкото пъти хората в този форум се пробват да ме обидят, все успяват някак да ме закачат точно за нещата, в които съм си най-самоуверена. Как поне веднъж някой не налучка...
Имам си много слабости, но да съм тъпа не е една от тях.
Клише е да ти казвам "Ти не ме познаваш.", защото всеки това казва, когато някой го определя по снимките. Но, за да си доказвам акъла, трябва да седна да ти разказвам за себе си. А това не го правя на хора, които не са ми симпатични и само се чудят за какво да се заядат.

AnotherDay
09-11-2011, 21:25
дай да си снимам уя да видиш колко акъл имам, викам аз а. чакай бе, аз ако се опитвам да те засегна да съм успял до сега, правя си неделна гаргара тука с вас щото пак ме чакат 6 дни бачкане та поне да ми е весело през седмицата :-)

callia
09-11-2011, 21:31
Айде, спрете се, де! Момичето има големи гърди - и какво от това?! просто се виждат в снимката, да не е нарочно?!

NomNomNom
09-11-2011, 21:34
аз без да те познавам си ги извадих от снимката ти :-)

ай не се прави на по-оригинална от другите с това "не минавам с клишета" щото не върви някак си пред мен. ако 5 пъпки тука са ти направили тема да ти се кефят, сори мойте пъпки ги хвана липсата отдавна за да ти се възхищавам на "интелекта"
покажи си цицките повече да се виждат поне.

Олигофрен , ти не познаваш мацката , аз я познавам.
Умна и хубава е .
Ти си тъп и комплексиран.
Лека вечер :>

SisiStrange
09-11-2011, 21:34
Доста странен начин да разпускаш от работа.
Уел, успех. :)

AnotherDay
09-11-2011, 21:36
начи виж аз не влагам грам чувство и мисъл в това , което пиша. просто си ляфя с хората, както и вие , ма пишете уж смислени неща. айде мир.

а до оня пич - познавай си я.
аз съм умен... и карам бмв, край за мен :-)

NomNomNom
09-11-2011, 21:41
начи виж аз не влагам грам чувство и мисъл в това , което пиша. просто си ляфя с хората, както и вие , ма пишете уж смислени неща. айде мир.

а до оня пич - познавай си я.
аз съм умен... и карам бмв, край за мен :-)
И какво като караш бмв, загорял си , прост си и си комплексиран .
Пък и ако караш от старите щайги, дето само безнзин хапват , за какво да си говорим.
Селянията е по хората , дайте да се фукаме с коли.
И съм момиче.

AnotherDay
09-11-2011, 21:45
много съм загорял и съм от най-простите. пък комплексите през ушите ми бият.
хапва бензин бмв-то, да. БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ХУБАВИТЕ ДУМИ - САМО БЕНЗИН ХАПВА. :D
ОООО, колко си прост.....А.
боли ме фара какво си.

П.С. и гуми си хапва да ти кажа.

NomNomNom
09-11-2011, 21:54
Ми да, сигурно си необразован и неграмотен като те гледам.
Един бивш караше бмв , ама до там , друго в главата нямаше . За тва е и бивш.
Хората като теб винги са бивши и момичетата им се подиграват, когато си спомнят и разказват за вас.

thegame11
09-11-2011, 21:56
Аз подкрепям AnotherDay
"SisiStrange" Най добре да не пишем на български език,защото всички в този форум пишат на него(и вече става клише).

AnotherDay
09-11-2011, 21:57
ей, шматко, я се образовай ти за да разбереш, че хората си карат колите с бензин и е естествено да ГОРИ БЕНЗИН :-)

коя от бившите ми дето ме търсят да ги еба ми се подиграва, да ти дам телефони да попиташ, че ми стана интересно :D
бивш съм аз инъче - да. такива шматки като вас не мога да търпя.
и между другото ти си катила в случая, явно си много зле, та човека си е мислил само за колата. разбирам го напълно. дай ми координати с него, ако обичаш.

NomNomNom
09-11-2011, 22:00
Изтрябвали са ми такива като вас бе , сама се издържам , сама си уча :D
Имам чест , достойнство , хармоничен живот, ти само кола си имаш и някакви ти звънят да те чукат :D
И , ако беше една идея по-хитър, щом си толкова заможен да караш старо бмв , да си беше сложил метанова уредба .
Ааа, или ти яде от мощността . Защото си с малка пишка и голямата кола прави компенсация .
Разбирам, вече ми е тъжно за теб 8-)

Chacho
09-11-2011, 22:02
Аз подкрепям AnotherDay
"SisiStrange" Най добре да не пишем на български език,защото всички в този форум пишат на него(и вече става клише).

Нещо да си не оплете логическите връзки?

leadyflame
09-11-2011, 22:03
Аз подкрепям AnotherDay
"SisiStrange" Най добре да не пишем на български език,защото всички в този форум пишат на него(и вече става клише).
Ето това е най-големия фейл в темата!

AnotherDay
09-11-2011, 22:04
докато ти тъжиш за мен аз карам на газ, обикалям България 5 пъти за едно лято с 5 различни човека, уча нещо по-хубаво от теб и в книжката си до сега имам само 5 и 6 изкарани с много пот и учене, работя нещо с което си позволявам да обиколя България 10 пъти дори за едно лято и да , пишката ми е от най-малките!

AnotherDay
09-11-2011, 22:06
между другото да караш зад кола на метан е да си все едно в градския кенеф.

SisiStrange
09-11-2011, 22:12
Аз подкрепям AnotherDay
"SisiStrange" Най добре да не пишем на български език,защото всички в този форум пишат на него(и вече става клише).

Нещо да си не оплете логическите връзки?
:lol: :lol: :lol:
Е не всеки може да си направи разликата между общоприето и клиширано.
А защо ника ми е в кавички? :D

NomNomNom
09-11-2011, 22:16
докато ти тъжиш за мен аз карам на газ, обикалям България 5 пъти за едно лято с 5 различни човека, уча нещо по-хубаво от теб и в книжката си до сега имам само 5 и 6 изкарани с много пот и учене, работя нещо с което си позволявам да обиколя България 10 пъти дори за едно лято и да , пишката ми е от най-малките!


ОО нееееееееееееееееее :lol: :lol:


Аз пък съм прекрасна .

Не, сериозно . Понякога ми е съвестно да троля вече, хората се садват .

AnotherDay
09-11-2011, 22:20
спирай да пишеш тогава докато още имаш останало настроение в теб , да не си срежеш вените след малко.
абе ти верно си на 15 щом ми лафиш някви чатерски изрази тролове елфове садове мазове. я ходи гледай един спайс и си лягай, главата не можеш му скъса щом си момиче, ма можеш си протри бубенцето.

NomNomNom
09-11-2011, 22:51
спирай да пишеш тогава докато още имаш останало настроение в теб , да не си срежеш вените след малко.
абе ти верно си на 15 щом ми лафиш някви чатерски изрази тролове елфове садове мазове. я ходи гледай един спайс и си лягай, главата не можеш му скъса щом си момиче, ма можеш си протри бубенцето.
На 14 съм , ако има значение.

Lelouch
09-12-2011, 01:45
спирай да пишеш тогава докато още имаш останало настроение в теб , да не си срежеш вените след малко.
абе ти верно си на 15 щом ми лафиш някви чатерски изрази тролове елфове садове мазове. я ходи гледай един спайс и си лягай, главата не можеш му скъса щом си момиче, ма можеш си протри бубенцето.

Пак ли те ,бе ,клоун.

http://plovdivonline.net/zdraveisport/zdraweisyveti/psihika/328.html

thedragonball
09-12-2011, 07:14
За мен външността не е много важна.Предпочитам момичето да може да говори на много теми, не да е супермодел.

Предпочитам да си говорим, а не да прекарва половината ден във фитнеса, гримиране и избиране на обувки.

DespicableMe
09-12-2011, 10:24
аз харесвам сладки

Marky
09-12-2011, 12:28
естествено, че красиви.. не искам професорка с 5 нобелови награди по физика, очилата и пъпчива, но не искам и тъпа да е.

09-12-2011, 15:45
Обичам Кифли с шоколад

callia
09-15-2011, 19:57
За мен външността не е много важна.Предпочитам момичето да може да говори на много теми, не да е супермодел.

Предпочитам да си говорим, а не да прекарва половината ден във фитнеса, гримиране и избиране на обувки.

+1... Аз съм момиче, но някакви си кифли ми изглеждат мн нелепо

TheHangedMan
09-16-2011, 07:26
45% - красиви ! А когато си мисля, че за всеки е важен външния вид не е било вярно... ;(

Chacho
09-16-2011, 12:38
Нали знаете, че половината момчета пишещи тук, въобще няма да се замислят за момиче, ако тя няма приличен вид. Всеки си има долна граница, но ако не е достатъчно хубава, никога няма да я възприемат като гадже.

Второ, има толкова много жалки хора пишещи в Любов, че както ви говорят за това, че е важен характера, така ще направят компромис за личностните недостатъци, ако момичето е симпатично. Всеки му е лесно да не обърне внимание на някоя невъзможно тъпа кифла. Ако обаче е русо миньонче с цици, не особено умна, но разговорлива, закъсняваща, неориентирана какво иска, използвачка и т.н. , същите тези жалки момчета ще я виждат като перфектната, и ще й изпълняват желанията като добрия дух от лампата.

jump897
09-16-2011, 17:28
НАЙ!! ЕСТЕСТВЕНАТА КРАСОТА !!!!! С ПО-МАЛКО ГРИМ ,пък после :Ами залагам на това да е нормално умна и интелигентна,(просто да си учи уроците и да стане за нещо занапред), има и такива който са красиви и умни, а и залагам на това, защото ще е интересна връзка с момиче на място,а то напоследък повечето момичета са тъпи,неориентирани,с характер на първоклассна к*рва.Да не пуши, и по-малко алкохол .Второто е външният вид, държа на голяма средно дълга коса ( просто не съм никакъв фен на късите прически ) по възможност чуплива или къдрава ,държа на финото тяло, или поне да не е критично пухкава ;Д , и предпочитам по ниски от мен с нещо от сорта на 10см ;д, но го предпочитам,ако е колкото мен или с 2-3см по ниска, все едно е..циците са задължителен аксесоар, дори и да не са като на поп-фолк певица.Просто да има на какво да сложи сутием,без да се изсилва с лопащи сутиени дето и ръцете може да си завре вътре.По характер да е разговорлива,компетентна,с характер на момиче,а не на КИФЛА,с мярка,да е "вярна" а не да кръшка тук там и да се натиска на всеки,момиче с ясна представа за една връзка,сигурна в чувствата си и да разбира от дума.Етва е и смятам,че не е никак трудно да се намери такава,като изключим високото ниво на трудност за търсенето на приемливо умна мацка :-D Това е от мен :P 8-)

Dimimaro
09-16-2011, 18:02
бе няма значение дали е красива и така на татък .ВАЖНОТО ЗА МЕН Е ДА МЕ ПРИЕМА ТАКЪВ КАКЪВТО СЪМ .

jump897
09-16-2011, 18:04
начи виж аз не влагам грам чувство и мисъл в това , което пиша. просто си ляфя с хората, както и вие , ма пишете уж смислени неща. айде мир.

а до оня пич - познавай си я.
аз съм умен... и карам бмв, край за мен :-)
И еба*ти гъзето и кво като си караш бмв-то?Кое онова от 1991 година ли ? ;Д Абе да ти кажа си ми уникално задръстен пън,не знам защо.Хората пишат нещо, което теб не те включва и ти пишеш ,братче..След всеки коментар да си и ти..И пак не те намесиха докато не им писна от една драка като тебе..Странен си..

Chacho
09-16-2011, 18:06
начи виж аз не влагам грам чувство и мисъл в това , което пиша. просто си ляфя с хората, както и вие , ма пишете уж смислени неща. айде мир.

а до оня пич - познавай си я.
аз съм умен... и карам бмв, край за мен :-)
И е***ти гъзето и кво като си караш бмв-то?Кое онова от 1991 година ли ? ;Д Абе да ти кажа си ми уникално задръстен пън,не знам защо.Хората пишат нещо, което теб не те включва и ти пишеш ,братче..След всеки коментар да си и ти..И пак не те намесиха докато не им писна от една драка като тебе..Странен си..

Май не схващаш кога се бъзикат хората? Целта му беше да ти полази по нервите, като гледам е успял.

Trollrusos
09-16-2011, 19:03
Предпочитам интелигентни и забавни момичета, ако и са красиви това е бонус. На кой му трябва някоя където не може да върже два лафа и те гледа като пън.

jump897
09-17-2011, 11:00
начи виж аз не влагам грам чувство и мисъл в това , което пиша. просто си ляфя с хората, както и вие , ма пишете уж смислени неща. айде мир.

а до оня пич - познавай си я.
аз съм умен... и карам бмв, край за мен :-)
И е***ти гъзето и кво като си караш бмв-то?Кое онова от 1991 година ли ? ;Д Абе да ти кажа си ми уникално задръстен пън,не знам защо.Хората пишат нещо, което теб не те включва и ти пишеш ,братче..След всеки коментар да си и ти..И пак не те намесиха докато не им писна от една драка като тебе..Странен си..

Май не схващаш кога се бъзикат хората? Целта му беше да ти полази по нервите, като гледам е успял.
Предположих..Ама нее аз си обичам да споря, не ми е лазил по нервите, нерви ме "оригиналността" му във всеки пост.. Това за бмв то..ако ще и зил да кара, се в г*з

BloodRunsCold
09-17-2011, 13:31
Ами разкажи де ...
Иначе по темата : нямам критерии , като си ми хареса човека ...

+1

AnotherDay
09-17-2011, 15:55
ръгам на 3-та, минавам БЕЕМВЕТА, ибах тос симсон.

blaaablaaablaaa
09-17-2011, 16:26
Какви момичета? Всякакви от А до Я. За вас не знам, но аз нямам нищо против кифли, металистки, емота, слаби, леко пълнички, с малки или големи гърди, с цайси или не, с брекети или не и т.н. Знам такива момичета и нищо в тях не ми пречи. Напротив, по-скоро понякога такива неща са сладки и придават на човек уникалност. :)

Chacho
09-17-2011, 16:27
Какви момичета? Всякакви от А до Я. За вас не знам, но аз нямам нищо против кифли, металистки, емота, слаби, леко пълнички, с малки или големи гърди, с цайси или не, с брекети или не и т.н. Знам такива момичета и нищо в тях не ми пречи. Напротив, по-скоро понякога такива неща са сладки и придават на човек уникалност. :)

Ти не си ли момиче?

blaaablaaablaaa
09-17-2011, 16:49
:shock: Ха ха. Нещо на мене ли? :D Момче съм... Май... Нали?... Нали?!?!?!... Ама... А бе сигурно... Чакай да видя в личната карта какво пише. :D

Chacho
09-17-2011, 18:28
:shock: Ха ха. Нещо на мене ли? :D Момче съм... Май... Нали?... Нали?!?!?!... Ама... А бе сигурно... Чакай да видя в личната карта какво пише. :D

Хъхъхъъъ

ccdesigns
09-17-2011, 19:16
Красотата много често е на първо място, но ако е някоя проста патка да не ми се мярка пред очите.

Phonique
09-17-2011, 19:53
Не съм момче (и слава Богу,много сте объркани нещо... ) Всеки втори казва че хар. естесвени момичета...ами момчета ЛЪЖЕТЕЕЕЕ!Представете си 2 момичета:1то:Лека спирала,тениска + дънки,кецове нещо и само една усмивка... и 2то:Натопирана,нагласена,ед ин черпак фон дьо тен,15 см токчета,бюст отвън..иии ест. леко куха(много даже)
и коя ще изберете,повечето ще изберете 2та,защото сте момчета и не мислите с правилната глава... ;)

SisiStrange
09-17-2011, 19:59
Не съм момче (и слава Богу,много сте объркани нещо... ) Всеки втори казва че хар. естесвени момичета...ами момчета ЛЪЖЕТЕЕЕЕ!Представете си 2 момичета:1то:Лека спирала,тениска + дънки,кецове нещо и само една усмивка... и 2то:Натопирана,нагласена,ед ин черпак фон дьо тен,15 см токчета,бюст отвън..иии ест. леко куха(много даже)
и коя ще изберете,повечето ще изберете 2та,защото сте момчета и не мислите с правилната глава... ;)
Това просто не е вярно. :wink:
2та ще я изберат момчета, които искат САМО секс. И ще я ползват 2-3 седмици - после: шут и следващата.
Момчетата, които търсят връзка с всичките и аспекти ще изберат момиче номер 1.

Chacho
09-17-2011, 20:03
Не съм момче (и слава Богу,много сте объркани нещо... ) Всеки втори казва че хар. естесвени момичета...ами момчета ЛЪЖЕТЕЕЕЕ!Представете си 2 момичета:1то:Лека спирала,тениска + дънки,кецове нещо и само една усмивка... и 2то:Натопирана,нагласена,ед ин черпак фон дьо тен,15 см токчета,бюст отвън..иии ест. леко куха(много даже)
и коя ще изберете,повечето ще изберете 2та,защото сте момчета и не мислите с правилната глава... ;)

И мен кво ме боли, че не ти изнася? Такива момчета си търсиш.


ПС: Ще избера 1, стига да има и тя хубави цици и задник. Шибан живот ;(

Phonique
09-17-2011, 20:11
Не съм момче (и слава Богу,много сте объркани нещо... ) Всеки втори казва че хар. естесвени момичета...ами момчета ЛЪЖЕТЕЕЕЕ!Представете си 2 момичета:1то:Лека спирала,тениска + дънки,кецове нещо и само една усмивка... и 2то:Натопирана,нагласена,ед ин черпак фон дьо тен,15 см токчета,бюст отвън..иии ест. леко куха(много даже)
и коя ще изберете,повечето ще изберете 2та,защото сте момчета и не мислите с правилната глава... ;)

И мен кво ме боли, че не ти изнася? Такива момчета си търсиш.


ПС: Ще избера 1, стига да има и тя хубави цици и задник. Шибан живот ;(
Аз такива момчета не си търся,затова и не мога да си харесам... хехехе ами ако няма?

SisiStrange,затова казах повечето,защото супер много момчета търсят точно това...пък свестните не се намират лесно...

NambyPamby
09-17-2011, 20:16
Откъде сте сигурни пък, че втората девойка не изглежда така, когато ходи на бар, а през деня изглежда като първото момиче? Изпадате в някакви луди крайности, винаги едното момиче и олицетворение на де що има добродетели по света, а другото е облечено супер предизвикателно и задължително е глупаво. И да не забравяме фон дьо тенът, който ви е такъв трън в очите, че не се сдържате да не го споменете на всеки два реда.

SisiStrange
09-17-2011, 20:21
Откъде сте сигурни пък, че втората девойка не изглежда така, когато ходи на бар, а през деня изглежда като първото момиче? Изпадате в някакви луди крайности, винаги едното момиче и олицетворение на де що има добродетели по света, а другото е облечено супер предизвикателно и задължително е глупаво. И да не забравяме фон дьо тенът, който ви е такъв трън в очите, че не се сдържате да не го споменете на всеки два реда.
Мдам... но има много, които ходят така на училище и до магазина. Предполагам, че за тях ставаше дума. Иначе ест., че като излизаш някъде вечер ще се нагласиш малко повече.

Phonique
09-17-2011, 20:27
Откъде сте сигурни пък, че втората девойка не изглежда така, когато ходи на бар, а през деня изглежда като първото момиче? Изпадате в някакви луди крайности, винаги едното момиче и олицетворение на де що има добродетели по света, а другото е облечено супер предизвикателно и задължително е глупаво. И да не забравяме фон дьо тенът, който ви е такъв трън в очите, че не се сдържате да не го споменете на всеки два реда.
Когато си изсипала повече от половината тубичка няма как да не го спомена.Аз съм в 10 клас и ходя с кецове.Момиче в 8ми клас ходи на у-ще с токове по 10-11 см,тубичка-две фон дьо тен и леко като телевизор в косата...и да фон дьо тенът ми се натрапва на очи,когато мога да изгубя 20 стотинки някъде в лицето и :))

DarkTemplar
09-18-2011, 09:41
Интелигентни и симпатични. Ако са и красиви, още по-добре.

g1lzaTa
09-18-2011, 09:54
Ем не само външния вид на едно момиче гледам :D и големи цици трява да има препоръчително 8-)

Chacho
09-18-2011, 10:47
Аз съм в 10 клас


Това обяснява коментарите ти. И да не си ми сърдите, че си търся мацка с тяло? Аз си намирам, другите нека си търсят други момчета. Макар че се шегувах за гърдите, никога не са ми били приоритет.

Има момичета, които се гримират, подбират си дрехите, ходят с токчета, с дълбоко деколте, но въобще не са тъпи. Защо да не се задявам с такива?

Phonique
09-18-2011, 10:49
Аз съм в 10 клас


Това обяснява коментарите ти. И да не си ми сърдите, че си търся мацка с тяло? Аз си намирам, другите нека си търсят други момчета. Макар че се шегувах за гърдите, никога не са ми били приоритет.

Има момичета, които се гримират, подбират си дрехите, ходят с токчета, с дълбоко деколте, но въобще не са тъпи. Защо да не се задявам с такива?

ИМах друго предвид,че има момичета които са такива каквито ти ги описваш +уникално прости...ето за такива момичета говоря...всеки си търси мацка с тяло ;) нормално

Chacho
09-18-2011, 10:56
Хубаво момиче без грам мозък <=> Момче, което търси само секс

Грозновато момиче <=> Момче без самочувствие

Хубаво момиче с акъл <=> Сериозно и свестно момче (привлича и други, но има избор)



И разбиранията ни за уникално просто момиче сигурно доста се различават. Обикновено чувам за момичетата, че са прости, когато гепат момчето на някоя. Разговорите при запознанствата са за разбиване на леда, не за обсъждане на струнната теория.

Phonique
09-18-2011, 11:01
Хубаво момиче без грам мозък <=> Момче, което търси само секс

Грозновато момиче <=> Момче без самочувствие

Хубаво момиче с акъл <=> Сериозно и свестно момче (привлича и други, но има избор)



И разбиранията ни за уникално просто момиче сигурно доста се различават. Обикновено чувам за момичетата, че са прости, когато гепат момчето на някоя. Разговорите при запознанствата са за разбиване на леда, не за обсъждане на струнната теория.

Това с грозноватото момиче направо ме разби...и не в смешният смисъл.Защо трябва момчето да е без грам самочувствие за да излиза с грозновато момиче,дебело момиче или нещо си друг.Не ти избираш в кой да се влюбиш,ей така ти идва отвътре :? Има си много прости и тъпи девойки :) Не лепя етикет "уникално проста" без да съм сигурна че е такава :) И щом е успяла да гепи гаджето на някво момиче значи тoва момиче само си е мислило че има връзка ;)

Chacho
09-18-2011, 11:03
Защото така ни е направила майката природа. Сега искаш да обсъждаме как стоят нещата или как ти се иска да са? С логика ли ще ме убеждаваш, че трябва да харесваме грозни момичета?

SisiStrange
09-18-2011, 11:06
Защото така ни е направила майката природа. Сега искаш да обсъждаме как стоят нещата или как ти се иска да са? С логика ли ще ме убеждаваш, че трябва да харесваме грозни момичета?
От известно време навсякъде заглеждам дебели момичето, които не са пищно сладки, а са си баш дебели с разни красавци. Не е до външния вид, а до начина, по който се възприема едно момиче. Щото има супер срамежливи красавици, които не умеят да общуват с момчетата и са сами, а има грозновати момичета, които са нахакани и ти е кеф да си в една компания с тях и те рядко са сами.

BloodRunsCold
09-18-2011, 11:08
Хубаво момиче с акъл <=> Сериозно и свестно момче (привлича и други, но има избор)


Това ми хареса. :)

Chacho
09-18-2011, 11:08
Е и освен да ме веселят, за какво са ми? А и има по-пълнички, но симпатични момичета, и на всеки му се намира на различно място долната граница за външен вид.

Phonique
09-18-2011, 11:10
Защото така ни е направила майката природа. Сега искаш да обсъждаме как стоят нещата или как ти се иска да са? С логика ли ще ме убеждаваш, че трябва да харесваме грозни момичета?

Нищо лошо не съм казала...ако искаш харесвай грозни момичета не те карам ако искаш и за Tila Tequila си мечтай,просто изглежда супер грубо :-x дебело момиче +момче без самочувствие....еми не е вярно,имам едни приятели момичето си е доста пълничко,но гаджето и е супер симпатяга и не му липсва самочувствие. :x

Chacho
09-18-2011, 11:18
Да не решаваме ние кой да ни привлича. И красотата е много относителна. Съпоставяме я с красотата на другите момичета в компанията, след това слушаме мнението на другите, защото не вярваме на собствената преценка и чак тогава оценяваме.

А на някое момче като не му се получава с по-хубавите момичета или не намира от онези, които си имат всичко, се самонавива да свали летвата. Но ако му сложиш две момичета с еднакви характери, едната от която да е красива, очевидно, че ще избере втората.


Може да изглежда грубо, но е така. Момчетата пък мислят, че е грубо, бфф-тата им да не искат да правят секс със тях, а да си останат просто приятели. Според теб грубо ли е?

Phonique
09-18-2011, 11:38
Да не решаваме ние кой да ни привлича. И красотата е много относителна. Съпоставяме я с красотата на другите момичета в компанията, след това слушаме мнението на другите, защото не вярваме на собствената преценка и чак тогава оценяваме.

А на някое момче като не му се получава с по-хубавите момичета или не намира от онези, които си имат всичко, се самонавива да свали летвата. Но ако му сложиш две момичета с еднакви характери, едната от която да е красива, очевидно, че ще избере втората.


Може да изглежда грубо, но е така. Момчетата пък мислят, че е грубо, бфф-тата им да не искат да правят секс със тях, а да си останат просто приятели. Според теб грубо ли е?

Еми тези които не се вслушват в собственото си мнение не заслужават вниманието и "Харесвам я много,ама Пешо (примерно) каза че има грозни крака...няма да се излагам пред момчетата" Еми не я заслужава :? първо да се научи да вярва на собствената си преценка,след това да се учи как да я впечатлява... Е да ест. че ще избере умната,забавната и слабата пред пълничката... макар че познавам момчета които ще изберат пълничката,не от липса на самочувствие а от личен избор... както казва един познат "Да има за какво да се хвана" :D

Chacho
09-18-2011, 11:42
Има го и обратният пример: "Тая мацка е страхотна. Трудно ще си намериш друга, виж я нея. Не е толкова лоша" И на другия ден се мотае с момиче с 20кг отгоре, а комплексите му се развиват в него.


Макар че не знам, какво ги коментираме толкова килограмите? Ако човек има самоуважение, ще отслабне.

Phonique
09-18-2011, 12:23
Има го и обратният пример: "Тая мацка е страхотна. Трудно ще си намериш друга, виж я нея. Не е толкова лоша" И на другия ден се мотае с момиче с 20кг отгоре, а комплексите му се развиват в него.


Макар че не знам, какво ги коментираме толкова килограмите? Ако човек има самоуважение, ще отслабне.

Някои хора се харесват и пълнички...аз лично не мога да се понасям в момента съм 46-47 кг и се чудя как да напълнея,предпочитам да съм леко пълничка отколкото леко анорексична :):):)

Chacho
09-18-2011, 12:29
Абе златната среда си е най-добре. Иначе си направи високовъглехидратна диета за няколко месеца и си в джаза ;)

Phonique
09-18-2011, 12:48
Абе златната среда си е най-добре. Иначе си направи високовъглехидратна диета за няколко месеца и си в джаза ;)
Всичко възможно съм пробвала ;) яла съм неща които мразя само и само да кача ;) Малко излезнахме от темата ....

Chacho
09-18-2011, 12:56
10 страници са изписани, 5 реда спам не са проблем. Ориз, картофи, яйца, мляко, сирене, месо, масло, банани, овесени ядки и по някоя салата, като в по-малко количество да са животинските продукти (не да са малко, просто по-малък процент). Чести хранения, по 5-6 на ден и постепенно увеличавай количеството на храната. Отначало няма да има особен ефект, но организмът ти трябва да разчете сигнала, че ще започва качване на килограми и не след дълго ще почнат да идват и резултатите. Качвайки килограмите, почвай да променяш процента на животински към растителни продукти, докато не ги уравновесиш (може белтъчините да са и в повече). Комбинирай това с 8 часа сън и по-малко активност (за да не гориш много калории) и ти гарантирам, че ще качиш.

Phonique
09-18-2011, 13:01
10 страници са изписани, 5 реда спам не са проблем. Ориз, картофи, яйца, мляко, сирене, месо, масло, банани, овесени ядки и по някоя салата, като в по-малко количество да са животинските продукти (не да са малко, просто по-малък процент). Чести хранения, по 5-6 на ден и постепенно увеличавай количеството на храната. Отначало няма да има особен ефект, но организмът ти трябва да разчете сигнала, че ще започва качване на килограми и не след дълго ще почнат да идват и резултатите. Качвайки килограмите, почвай да променяш процента на животински към растителни продукти, докато не ги уравновесиш (може белтъчините да са и в повече). Комбинирай това с 8 часа сън и по-малко активност (за да не гориш много калории) и ти гарантирам, че ще качиш.

Яйца никога няма да ям,за банани може да се реша....не може да стане така да не се движа,дневно ходя по 2-3 км,ходя пеша до у-ще +разхождам куче....Попринцип ям много често повече от 5-6 пъти на ден :razz: когато видя че има храна на масата ям :razz: .....голям проблем ми е това пълнее,не съм като нормалните хора да ям ям ям ям и после да кача 5-6 кг,след всяко ядене имам леко "бирено шкембенце" и после нищо..... :-x

Chacho
09-18-2011, 13:07
Има различни видове тяло, аз също качвам трудно. Ектоморфи ни се вика. (макар че съм по към междинно положение)

Трябва на често, по много и по що-годе едно и също време на деня да се храниш. Не е такъв проблем ходенето, просто не ходи да тичаш, не карай много колело и т.н. И си задели няколко месеца за такъв режим, нещата стават бавно. Особено в тая възраст (предполагам че си още в пубертета)

Phonique
09-18-2011, 13:11
Има различни видове тяло, аз също качвам трудно. Ектоморфи ни се вика. (макар че съм по към междинно положение)

Трябва на често, по много и по що-годе едно и също време на деня да се храниш. Не е такъв проблем ходенето, просто не ходи да тичаш, не карай много колело и т.н. И си задели няколко месеца за такъв режим, нещата стават бавно. Особено в тая възраст (предполагам че си още в пубертета)

На 16 съм,аз лично съм излезнала от пубертета ... Ами нали ти казвам всеки път ям по супер много и като се покаже за по 1-2 часа този бирен корем се изнервям... разхождам куче по-често бягаме по 4-5 км,няяма как иначе....

Rolisten
09-18-2011, 16:46
Предпочитам интелигентни и забавни момичета, ако и са красиви това е бонус. На кой му трябва някоя където не може да върже два лафа и те гледа като пън. Ако мълчи не е толкова проблем всъщност - ще я предразположа да говори , виж ако бълва простотия след простотия е почти непоправимо

BloodRunsCold
09-18-2011, 22:50
Има различни видове тяло, аз също качвам трудно. Ектоморфи ни се вика. (макар че съм по към междинно положение)

Трябва на често, по много и по що-годе едно и също време на деня да се храниш. Не е такъв проблем ходенето, просто не ходи да тичаш, не карай много колело и т.н. И си задели няколко месеца за такъв режим, нещата стават бавно. Особено в тая възраст (предполагам че си още в пубертета)

На 16 съм,аз лично съм излезнала от пубертета ... Ами нали ти казвам всеки път ям по супер много и като се покаже за по 1-2 часа този бирен корем се изнервям... разхождам куче по-често бягаме по 4-5 км,няяма как иначе....

ХАХАХАХА... ти може да си излЕзнала от пубертета, ама той от теб скоро няма да излезе. По-голяма глупост от 16 годишен Моцарт не съм чувал... Евала!

callia
09-21-2011, 09:26
Абе, то да напълнееш - лесна работа... аз не мога да се понасям с моето тумбаче. Имам съученичка, която тежи колкото мен, а пък коремът ми е доста по-голям от нейния и мн ме дразни, значи напрао.... :-x :-x :-x :-x

Chacho
09-21-2011, 10:44
Абе, то да напълнееш - лесна работа... аз не мога да се понасям с моето тумбаче. Имам съученичка, която тежи колкото мен, а пък коремът ми е доста по-голям от нейния и мн ме дразни, значи напрао.... :-x :-x :-x :-x

Зависи от организма ти, но обикновено по-лесно се сваля.

Phonique
09-21-2011, 12:15
Абе, то да напълнееш - лесна работа... аз не мога да се понасям с моето тумбаче. Имам съученичка, която тежи колкото мен, а пък коремът ми е доста по-голям от нейния и мн ме дразни, значи напрао.... :-x :-x :-x :-x

Зависи от организма ти, но обикновено по-лесно се сваля.

Ти можеш да имаш по-голямо "тумбаче" (странна дума :D ) ,но тя може да има по-дебели бедра...не всичко е в корема... зависи и от височината,може да сте с еднакви кг,но едната да изглежда по-пълна...изобщо не е лесно да напълнееш,поне при мен

проблема ми е че като кача 4-5 кг,ги свалям много бързо,не се задържат....а искам да съм някъде 55-56 ... 10 кг,нз как ще ги кача....


BloodRunsCold,айде ако обичаш не ми казвай кой от кого е излизал,някои на 17-18 са си пубертета но аз не съм (: нито ме знаеш кога съм започнала да се развивам,абе нищо не знаеш...не се прави на толкова интересен и ти (: (: (: (:

callia
09-21-2011, 17:18
Яж мн сладко... и картофи, ориз, боб... дюнери, пици... абе, знаеш, уж вредната храна

leadyflame
09-21-2011, 17:50
Точно пък дюнери и пици недей предлага, единствено мазнини ще се лепнат

Chacho
09-21-2011, 17:53
Яж мн сладко... дюнери, пици... абе, знаеш, уж вредната храна

Тия работи се ядат веднъж на 1-2 седмици, заедно с коли, чипсове и прочие, само за да подсказваш на организма, че трябва да качва. През останалото време се яде "здравословна" храна и то по много.


Cheating days ftw!

ledenakrasota
09-21-2011, 18:01
Предпочитам интелигентни и забавни момичета, ако и са красиви това е бонус. На кой му трябва някоя където не може да върже два лафа и те гледа като пън. Ако мълчи не е толкова проблем всъщност - ще я предразположа да говори , виж ако бълва простотия след простотия е почти непоправимо


Има вариант и да бълва за теб простотии, но за друг да са обща тема на разговор. Повечето момчета не обичате едно момиче да показва примерно знания по астрономия и я набеждавате за "тъпа", защото се комплексирате или нищо друго.
:)

В същото време разказвате как искате някое чувствително момиче да имате до вас и заглеждате някоя куха лейка и й се лепвате веднага, а после съжалявате. А влака вече е изпуснат за момичето, което е било винаги до вас и не сте го видели. Защото не виждате по-далече от носа си. :D

callia
09-21-2011, 18:36
Яж мн сладко... дюнери, пици... абе, знаеш, уж вредната храна

Тия работи се ядат веднъж на 1-2 седмици, заедно с коли, чипсове и прочие, само за да подсказваш на организма, че трябва да качва. През останалото време се яде "здравословна" храна и то по много.


Cheating days ftw!

aha, to4no