PDA

View Full Version : ВАШИЯТ СТИЛ!



s0phie
09-10-2011, 20:43
Така... не знам дали има такава тема, но лично аз не видях, ако има - извинявам се! Ако няма-супер ^^ Та темата е следната:

1.Какъв е вашият стил на обличане?
2.Какво носите в ежедневието? ..
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
4.Любима марка дрехи?
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
6.Как носите косата си?
7.Какви бижута слагате?
8.Гримирате ли се? Как?
9.На колко сте години?


Темата е с цел да споделите вашият стил и да видим какъв тип тийнейджъри преобладават! Може да не сте тийн.. просто предполагам! : ))) Забавлявайте се!

FreshJuice
09-10-2011, 20:49
1.Какъв е вашият стил на обличане? Ами и аз не знам :lol:
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки, тениски, суитшъри и кецове
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Риза и панталон/пола или рокля
4.Любима марка дрехи? Каквото ми хареса това нося, не съм привърженик на специална марка
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Ежедневие- кецове, ботуши, сандали (според сезона) По специални случаи- обувки, но рядко на токчета
6.Как носите косата си? ами спусната с/без диадема, на опашка (конска, настрани)... понякога я накъдрям
7.Какви бижута слагате? ами всякакви- обичам крайностите- както огромни бижута така и нежни мънички и блестящи
8.Гримирате ли се? Как? ами използвам спирала и черен молив
9.На колко сте години?Есента правя 15 :P

:P

Numb95
09-10-2011, 20:54
1.Свободен, смисъл не се ръководя от модата :Д
2.Дънки
3.мм ако е наистина спец. може рокля, но иначе зависи от "спец. случай"
4.Нямам ... нали за това са дрехи да си носят, а не да се обичат ( кой знае какво ще си помислите за мен - просто не съм манячка на тема "мода" или "дрехи" )
5.ежедневие - кецове\ спец. случаи - обувки на висок ток
6.пусната
7.
8.Дам, един молив за очи ми е достатъчен :Д
9. 16

FuCKkK13
09-10-2011, 20:56
1.Какъв е вашият стил на обличане? - по принцип ходя с дънки,кецове и суичар, но лятото най-често със сандали (изчистени, не някой кифленски) и потничета,тениски,дънки...а е общо взето спортно се обличам :)
2.Какво носите в ежедневието? ..ами лятото нещо,което да не ми пречи.. примерно имам едно бяло панталон-пола.. или някоя туника (да не е по мен,а да ми е прохладно) с много къси панталонки
3.Какво обличате за по-спец. случаи?...ами едни от любимите ми дрехи.. имам един гащеризон (много ми харесва),туника една,потничета без презрамки (елегантни са ми... ) пантовки и така.. токчета не нося :)
4.Любима марка дрехи? ох ами не знам.. :)
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи)за ежедневие.. лятото - сандали,есен и пролет - кецове,а зимата - ботуши, но ботички повече обичам
6.Как носите косата си? пусната винаги.. :)
7.Какви бижута слагате? шарени много рядко (по принцип лятото,защото е някак си по-сладко и се носят дрехи в по-голяма гама от цветове)а иначе най-много обичам сребро..
8.Гримирате ли се? Как? не.. ако се гримирам за по-специален случай слагам спирала и фдт.
9.На колко сте години? 15 :)

Pigeon
09-10-2011, 21:01
1.Какъв е вашият стил на обличане? Хммммм indie, hipster, някаква смесица от много всъщност.... не мога точно да определя. Но много харесвам vintage нещата.
2.Какво носите в ежедневието? .. Мммм рокли, клинове, ризи, тениски, суичъри, равни обувки...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Някоя хуууубава рокля и високи обувки. Абе, всъщност зависи от случая.
4.Любима марка дрехи? American apparel, Forever 21, H&M, Gina Tricot... такива масови.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) За ежедневие кецове, пантофки, гуменки, UGGS, сандали, платформи... За специален случай високи обувки, ама много високи!
6.Как носите косата си? Ахаха :D Най-често на много, ама много разбъркан никакъв кок.. Иначе пусната на вълни, права, с лента..
7.Какви бижута слагате? Най-много обичам обици, после колиета, най-малко пръстени.. дразнят ми ръцете просто.
8.Гримирате ли се? Как? Очна линия, спирала и понякога червено или бежово червило.
9.На колко сте години? 18.

s0phie
09-10-2011, 21:06
1. Моят стил на обличане... не мога да го определя.. :D
2. За у-ще или просто навън - дънки/панталон с ниска талия, блузка/потниче, но задължително с отворено деколте понеже мразя други и не се чувствам комфортно! Ако е месец Юни-Юли или Август нося и полички! : )))
3. Ами.. попринцип тогава спадам към по-тъмните цветове като черното. Някоя по официална поличка-панталон с някоя елеганта блуза - стил за дискотека, по-скоро! За нещо друго като сватба.. и тн... бих облякла черна рокля с голо гръбче или рамена!
4. Ами за спортно - Адидас и Найк! За по-елегантно - D&G!
5. Ами обикновенно токове и в много редки случаи обувам дамски маратонки...
6. Ами различно. Или вързана на високо на рошаво кокче с черна лента, или изправена с вафлички отгоре, или накъдрена с маша или по един мой начин без преси, маши и тн. Ако съм се накъдрила по този начин косата ми става като на маша.. много е сладко... едно вълнисто такова... Друг стил на косата ми ... мм.. някой път просто я връзвам на конска опашчица отново с лента или с бабунчица отпред... някой път се топирам леко и си изправям косата... такива неща!
7. Ами аз попринцип нося обеци.. наистина много.. обожавам обеците... без тях не мога.. друго.. слагам герданчета и 2-3 гривни МАКС... не ходя с онези шарените гривни по 1 лев..
8. Гримирам се. Слагам попринцип пудра, молив, сенки, спирала! За по-спец. случай слагам фдт и някой по-тежък грим!
9. На 14-15

katericArofl
09-10-2011, 21:11
1.Какъв е вашият стил на обличане? спортно-елегантен
2.Какво носите в ежедневието? .. дънки блузи (НЕ тениски и блузи с щампи), поли, рокли
3.Какво обличате за по-спец. случаи? кажи речи каквото и в ежедневието или по-точно понякога се обличам по-елегантно дори в ежедневието без повод... поли, токчета, рокли...
4.Любима марка дрехи? RESERVED, FOX, CALLIOPE, но като цяло сички дрехи са ми събрани от различни места..
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) повече токчета, сандали и все по-рядко маратонки, кецове..
6.Как носите косата си?вързана на нещо подобно на кок с голяма шнола, пусната със захванати кичури над ушите, рядко я къдря с фолио
7.Какви бижута слагате? обици задължително, колиета, гревни според тоалета
8.Гримирате ли се? Как? Да, най-различно, молив спирала-най-семплото, др вариант е молив, спирала, сенки, червило.. понякога си слагам черен молив на горния клепач само
9.На колко сте години? 16

thegreenzombie
09-10-2011, 21:14
1. свободен ... не обичам дрехи по мен ... 8-)
2. тениски, дънки, кецове, шапкии :D
3. не обичам специалните случаи :?
4. нямам... купувам си каквото ми хареса, без значение марката :)
5. кецове !! 8)
6. къса ... днес се подстригах ии сега си се радвамм :grin:
7. най-много да си сложа някоя гривна или медальона със бръснарското ножче :D
8. един молив за очи, една спирала и балсам за устни, че ми се напукват много лесно 8-)
9. 15 :)

pressiana
09-10-2011, 21:18
1.Какъв е вашият стил на обличане? - момичешки ..не прекалено спортен; не обичам маратонки примерно.. харесвам цветя, дантели, тънки жилетки, дълги обици, къси рокли, къси поли, скини дънки, балеринки..
2.Какво носите в ежедневието? - лятото специално - къси панталонки и тениска, ако не искам да се издокарвам, а ако искам - пак къси панталонки с някой колан и хубава блузка.. и си правя нещо с косата.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - рокли + високи обувки предимно
4.Любима марка дрехи? - амии имам доста неща от тали вайл.. и от кенвело.. нямам любима, каквото си харесам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - сандали, платформи, балеринки, кецове, зимата - ботуши /ниски/
6.Как носите косата си? 1/2 от времето - пусната, другата 1/2 - на плитка, кок и какво ли още не
7.Какви бижута слагате? - обици предимно.
8.Гримирате ли се? Как? - рядко, по принцип само спирала, балсам за устни /задължително/, може и молив на очите
9.На колко сте години? 16 и 1/2 8)

badsector
09-10-2011, 21:36
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Тениска, 3/4, или 7/8 дънки и маратонки.
2.Какво носите в ежедневието? - Това отгоре.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Същото като горе. Ако толкова има опасност някой да ми мрънка, слагам цели дънки.
4.Любима марка дрехи? - Diesel, Airwalk, Adidas, Xplicit...
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Маратонки и туристически обувки в специалните случаи.
6.Как носите косата си? - Небрежно подредена с балсам.
7.Какви бижута слагате? - Дървено герданче.
8.Гримирате ли се? Как? - Когато ми е суха кожата на лицето, слагам супер лек крем.
9.На колко сте години? - 28.

Sintya
09-10-2011, 21:51
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Дънки, блузка, токчета
2.Какво носите в ежедневието? - ^
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Рокли, клинчета, поли, зависи от случая
4.Любима марка дрехи? - Tally Weijl, Mango, Motivi, Sisley, други
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Сандалки, пантофки, токчета най често
6.Как носите косата си? - Права
7.Какви бижута слагате? - Гривна/Часовник
8.Гримирате ли се? Как? - Да, фдт, спирала... подчертавам очите си най много
9.На колко сте години? - 17

xoxi
09-10-2011, 21:55
1.Какъв е вашият стил на обличане?
- Май си нямам стил.
2.Какво носите в ежедневието?
- Спортни дрехи или кожени разни глупости.
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
- Спортен панталон + тениска. Най-много дънки да сложа, но ги избягвам. Веднъж само се облякох с дънки + една супер официална и модерна блуза, направих си прическа, бях с обувки с малък ток и се оставих да ме гримират. Този кошмар няма да позволя да се повтори. :?
4.Любима марка дрехи?
- Нямам.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
- Винаги кецове.
6.Как носите косата си?
- Пусната или вързана на конска опашка.
7.Какви бижута слагате?
- Имам две пръстена, едно герданче и три гривни, които не свалям. Допълнително нищо не слагам.
8.Гримирате ли се? Как?
- Не, харесвам се повече без грим. Редки са случаите, когато ще сложа спирала или гланц. Друго нямам в нас.
9.На колко сте години?
- 16.

brutaLxxbunny
09-10-2011, 22:28
1.Какъв е вашият стил на обличане? Ами,не знам...хипстер,гръндж,нещо такова...
2.Какво носите в ежедневието? Дънки и блуза.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля обикновенно.И токчета слагам.
4.Любима марка дрехи? Stradivarius,NewYorker,H&M,Tally Wejl
5.Какви обувки носите? Ежедневие - пантофки,боти,по-рядко маратонки...за специални случаи - токчета.
6.Как носите косата си? Пусната най-често.Права или на вълнисти къдри.Понякога в странична опашка или защипана отзад.
7.Какви бижута слагате? Обици винаги.Гривни понякога.
8.Гримирате ли се? Как? Ами ако имам какво да покривам или по-специален случай,слагам фон-дьо тен,пудра,черен молив,спирала и червило,може и леки сенки.През ежедневието си ходя с малко пудра,спирала и гланц.

MissChocolate
09-11-2011, 05:08
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Спортно-елегантен да речем ..
2.Какво носите в ежедневието?- Къси панталонки предимно, леки ризки, тениски. Обичам да нося и рокли за през лятото. Иначе зимата залагам и на туники, комбинирани с клин. Дънки естествено. И това е общо взето.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Пак зависи от случая ..
4.Любима марка дрехи? - Не се придържам към точно определена марка.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - За ежедневието - сандали най-често, с по-нисък ток. Обувам и маратонки, и кецове, когато захладнее. А пред ботушите, предпочитам боти. Някакси са ми по-удобни. За специални случаи - обувки на НОРМАЛЕН ток.
6.Как носите косата си? - Пусната или на опашка .. когато е пусната, гледам да й разнообразявам "формата" ..
7.Какви бижута слагате? - Имам гривна,пръстен и гердан. Не съм ги сваляла дори.
8.Гримирате ли се? Как? - Не се гримирам. Мисля,че едно момиче е много по-чаровно и красиво, когато няма цапаници по лицето. Иначе в гланца няма нищо лошо, редовно ползвам.
9.На колко сте години? - 15 почти ..

bittersweeteffect
09-11-2011, 07:03
1.Какъв е вашият стил на обличане? - спортно - елегантен.. понякога :Д
2.Какво носите в ежедневието? .. - къси панталонки, потник/ риза
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - дънки и риза
4.Любима марка дрехи? - Не се придържам към точно определена марка.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
- ежедневие: кецове или сандали ^^
- по-специални случаи: висок ток (задължително)
6.Как носите косата си? - пусната (: понеже ми е до кръста и да<3
7.Какви бижута слагате? - само една единствена гривна и обици ( зависи от случая )
8.Гримирате ли се? Как? - Очна линия, спирала и понякога сенки
9.На колко сте години? - 16

sladkalady
09-11-2011, 07:14
1.Спортно-елегантен;
2. Зимата-спортен панталон и блузка,лятото-къси панталонки и потник
3.Официален панталон и риза ,а понякога и сако
4.Не робувам на марки
5. В ежедневието обичам да нося обувки с равна подметка,а понякога и токчета...За по- специалните случаи съм задължително с токчета или сандали
6.Винаги ,когато излизам, косата ми е пусната,а когато съм си вкъщи я връзвам
7.Винаги си слагам обеци,по -рядко някое колие
8.Гримирам се -фон дьо тен,спирала,черен молив и гланц
9. 19

MaLkaTa_LaDy
09-11-2011, 07:21
1.Какъв е вашият стил на обличане? Хората ми казват, че има нещо ретро в него. Склонна съм да се съглася. Обичам да се обличам елегантно.
2.Какво носите в ежедневието? Лятото обожавам да нося рокли. Иначе съм фен на леките материи, по-фереичните. Не съм сигурна как мога да ги нарека. Мразя тениски със щампи, изглеждат ми толкова неженско.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля вероятно. За какви специални случаи става дума?
4.Любима марка дрехи? Не мога да кажа, че имам. Amisu ми харесва, защото дрехите са хубави и като цени и като качество и като стил.
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Ежедневни - елегантни обувки с ниско токче (или пък викосо). За случаи - нещо по-високо и класическо.
6.Как носите косата си? Обикновено къдрава.
7.Какви бижута слагате? Никакви :D
8.Гримирате ли се? Как? Ооо това е дълга история. Основата за лице я смесвам с малко фондьотен за цвят и после слагам минерална пудра. После молив за вежди, очна линия и спирала. Понякога без очната линия.
9.На колко сте години? 17

Jaune
09-11-2011, 08:37
1.Какъв е вашият стил на обличане? момичешки;о
2.Какво носите в ежедневието? дънки, панталони, тениски, блузи, жилетки, ризи
3.Какво обличате за по-спец. случаи? някоя по-цветна дреха, в повечето случаи обувам пола, макар че не са ми удобни
4.Любима марка дрехи? напоследък си харесвам парцалки в orsay, иначе нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) основната обувка ми е гуменка; имам и едни пантофки, о, и едни платформи притежавам, които ги обувам супер рядко, но да речем, по спец. случаи. и токчета нося понякога, ама на майка ми:Д
6.Как носите косата си? о, пусната най-често, или си я прихващам назад.. вкъщи ходя и на кок/опашка често
7.Какви бижута слагате? обици винаги, пръстен почти винаги, понякога гривни/часовник и най-рядко - герданче
8.Гримирате ли се? Как? ежедневно крем за лице, коректор, балсам не ми мърдат, но все по-често и молив и спирала
9.На колко сте години? 16

Rebirthing
09-11-2011, 09:11
1.Какъв е вашият стил на обличане?

Ми фешън :D .


2.Какво носите в ежедневието?

Дънки, панталони, клинове, поли, блузи, ризи, тениски, потници, кецове, обувки на висок ток, абе общо взето всичко.


3.Какво обличате за по-спец. случаи?

Зависи от случая, но със сигурностн нещо по-елегантно. Някоя рокля например.


4.Любима марка дрехи?

Bershka, Lipsy London, Rare, Reiss, Miss Sixty, Killah, Stradivarius, Vero Moda, Zara, TFNC, Tally Weijl, Juicy Couture, Karen Millen, River Island.


5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи)

Предимно обувки на висок ток. Обожавам холандския ток и по дебелия ток. Нося си и обувки на равна подметка.


6.Как носите косата си?

Пусната.


7.Какви бижута слагате?

Предимно гривни и пръстени.


8.Гримирате ли се? Как?

Основа, фдт, коректор, пудра, сенки, очна линия, спирала, руж, червило. Доста често минавам само с коректор, червило и нищо друго, просто обичам устните ми да са подчертани.


9.На колко сте години?

Една дама никога не се пита за възраста 8-) !

ValLoveYa
09-11-2011, 09:29
1.Какъв е вашият стил на обличане? - И аз не знам точно 8-)
2.Какво носите в ежедневието? - Къси гащи, дънки, тениски, потници...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Зависи от случая...
4.Любима марка дрехи? - Нямам. Купувам това което ми хареса без значение каква е марката.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - За ежедневието - маратонки, кецове, пантофки, ботуши, боти. Така е и за специалните случаи.
6.Как носите косата си? - Лятото я вържа на опашка, а като захладнее я оставям пусната, къдря я, рядко я изправям.
7.Какви бижута слагате? - Когато излизам си слагам гердан и гривна. Имам и пръстен който нося постоянно.
8.Гримирате ли се? Как? - Само за специални случай. Слагам си фдт, спирала, гланц или балсам за устни и рядко черен молив.
9.На колко сте години? - 17

slun4o2
09-11-2011, 09:33
1.Какъв е вашият стил на обличане? - по-скоро спортно-елегантен ,но по-клони към спортния
2.Какво носите в ежедневието? .. дънки, тениски, суичъри, кецове, маратонки и най-вече равни обувки, за лятото- къси панталони , потници или тениски, рокли, сандали или джапанки
3.Какво обличате за по-спец. случаи? зависи от случая
4.Любима марка дрехи? нямам такава, нося каквото ми харесва
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) предимно равни : кецове, маратонки, пантофки , сандали, за по-спец. случай ако и доста официален токчета иначе някакви елегантни нисички
6.Как носите косата си?през лятото повече вързана по-различен шантав начин , иначе през другото време и вързана и пусната
7.Какви бижута слагате? обици, гривни/часовник
8.Гримирате ли се? Как? спирала и гланц, рядко черен молив или очна линия
9.На колко сте години? на 15

MoonPie
09-11-2011, 09:39
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Ами... не мога да го определя точно.
2.Какво носите в ежедневието? - къси панталони, потници, тениски, клинове, туники. Зимата - дънки, панталони, някакви блузки...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Някаква рокличка или нещо, което да не бих могла да сложа в ежедневието. Нещо, което ми се струва малко по-официално, но все пак зависи какъв е случая.
4.Любима марка дрехи? - Нямам любима. Просто си купувам това, което ми харесва.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
~ За ежедневието зависи от сезона, но избягвам токовете - всичко, което е на равна платформа, общо взето
~ Специален случай- обувки с висок ток.
6.Как носите косата си? - Винаги пусната. Понякога хващам малка част от бритона, за да не ми пречи пред очите, но не я връзвам.
7.Какви бижута слагате? - Само едно тънко синджирче, което почти винаги е с мен, а обиците си ги редувам. Зависи как съм облечена
8.Гримирате ли се? Как? - Когато не ме мързи много слагам черен молив, спирала или очна линия и спирала. Ако имам някакъв повод слагам фон дьо тен, руж/перли, сенки, спирала. Почти винаги имам безцветен балсам за устни в себе си.
9.На колко сте години? - 17

sunnnnnnnn
09-11-2011, 09:55
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно-елегантен
2.Какво носите в ежедневието? Дънки, тениска/потник ,кецове
3.Какво обличате за по-спец. случаи? туника и сандали
4.Любима марка дрехи? нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) кецове,сандали,ботуши,боти
6.Как носите косата си? къдрава,права, вързана
7.Какви бижута слагате? гривни,гердани
8.Гримирате ли се? Как? ФДТ,спирала,руж ,сенки (рядко) ,гланц
9.На колко сте години? 14

iiordanova
09-11-2011, 11:06
1.Какъв е вашият стил на обличане? Обличам се според повода и т.н., по-скоро е съвременен,модерен и може би спортно-елегантен до някъде.
2.Какво носите в ежедневието? Сега лятото-къси панталонки,потници,рокли,п ли,сандали. През зимата-дънки,блузи,пуловери,туник ,клинове,боти,ботуши,шалов ,шапки.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокли,ризи,по-официални блузи,тесни панталони,прави панталони,поли.
4.Любима марка дрехи? Не съм привърженик на марките,купувам си това,което ми харесва.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? Лятото-сандали. Есента и пролетта -кецове,пантофки,боти. Зимата-ботуши или боти.
6.Как носите косата си? Всякак! :д Естествена,права,къдрава,в рзана..
7.Какви бижута слагате? Пръстени,гердани,часовник, ривна,обеци. Абе,зависи от облеклото.
8.Гримирате ли се? Как? Да. ФДТ,спирала,гланц и очна линия,но нея по-рядко. Това ми е за ежедневен грим. За вечерен слагам понякога малко черен молив. А за специални случаи слагам понякога и сенки.
9.На колко сте години? 15

Vannesa
09-11-2011, 12:05
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Експериментално-елегантно-академичен. ( ;д )
2.Какво носите в ежедневието? - Слим дънки, блузки с красиви ръкави/нещо дантелено, рооооооклиииии, къси панталонки с висока талия, сака тип английски пансион, красиви ризи, баретииии <3, чанти наподобяващи Birkin на Hermes (слабост са ми)..
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Официална, малко по-консервативна, но с някаква необикновена-щура нотка рокля.
4.Любима марка дрехи? - Малко по-винтидж като например Страдивариус и Бершка, и по-класическите като Зара, но ми се случва да си харесам нещо и от така мразените Терранова и Ню Йоркър, или от случаен магазин на улицата. Не съм расист на марки ;д
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Пантофки или обувки на малко токче за ежедневието и нещо по-високо за официални случаи ( pumps lover ).
6.Как носите косата си? - Почти почти винаги е на някакви леки вълни/къдрици/букли (естественото й състояние е права като... лопата ;д) и вкъщи - вързана на конска опашка.
7.Какви бижута слагате? - Дискретни, но уникални обеци, стак-ове от интересни гривни, диадеми (обаче съм много взискателна на тая тема и рядко си харесвам нещо наистина луксозно-изглеждащо), пеееерли и мидички (ама не едновременно, естествено ;д).
8.Гримирате ли се? Как? - Матиращ фдт, спирала кооолкото се може по-естествено, евентуално някой нежен цвят сенки или очна линия.
9.На колко сте години? - 17 :)

Djenka
09-11-2011, 12:58
1.Какъв е вашият стил на обличане? -- Може би спортно-елегантен.
2.Какво носите в ежедневието? -- Дънки, тениска.. кецове ...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? -- Нещо не прекалено официално.
4.Любима марка дрехи? -- Не съдя дрехите по марката им.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) -- В ежедневието - кецове, сандали, а за по специални случаи си позволявам и мааалко по-високи обувки.
6.Как носите косата си? -- Най-често пусната, защото е къса и не може да се прави почти нищо с нея.
7.Какви бижута слагате? -- Обици, гривни и много рядко някакъв гердан..
8.Гримирате ли се? Как? -- Спирала и гланц, понякога и молив за очи.
9.На колко сте години? -- 14.

justasmile
09-11-2011, 14:13
1.Какъв е вашият стил на обличане?
Смесица между пънк, хип-хоп и по-момичешкия
2.Какво носите в ежедневието? Поли, рокли, дънки, засължително с аксесоар (било гривна, гердан, обици). Когато е по-хладно: кожено яке :)
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля/ пола с по-тренд блузка
4.Любима марка дрехи? TerraNova, Bershka, Peek & Clothenberg, Callioope, Chilliin, Pull & Bear, Miley Curus & Max Azria, Roxy, Fila, Zara...
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) кецове, пантофки, токчета и т.н.
6.Как носите косата си? Различно: диадема, панднделка, пусната, конска опашка, плитка...
7.Какви бижута слагате?гердани, гривни, обеци..
8.Гримирате ли се? Как? Молив, спирала (да станат миглите по-обемни, а очите по-големи) и кафяви сенки
9.На колко сте години?14

mechepd
09-11-2011, 14:39
1.Какъв е вашият стил на обличане?
-може би нямам.. слагам каквото ми харесва
2.Какво носите в ежедневието? ..
-къси панталонки и потниче :D
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
-дънки и потник или направо рокля..
4.Любима марка дрехи?
-нямам любима марка
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
-кецки и чехли (за ежедневие), сандалки или обувки с ток (за по-спец. случаи)
6.Как носите косата си?-обичам да е пусната и изправена, но понякога я връзвам :P
7.Какви бижута слагате?
-почти не слагам..
8.Гримирате ли се?
-да
Как?
-слагам най-вече спирала, молив и гланц
9.На колко сте години?
-16

sorriso
09-11-2011, 15:20
1.Какъв е вашият стил на обличане?
- мм..може би спортно-елегантен..
2.Какво носите в ежедневието?
- дънки,тениски,суитчери,къс панталонки зависи от сезона !! :-D
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
- зависи..ако е мн.спец. случая бих си облякла рокля...иначе дънки и тениска :D
4.Любима марка дрехи?
- мм.. нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
- кецове, ботушки ^^
6.Как носите косата си?
- Пусната, вързана ...различно
7.Какви бижута слагате?
-мм най-вече гривни и обеци
8.Гримирате ли се? Как?
- ако имам какво да покривам или за по-специялни случаи си слагам ФДТ ...иначе многоо рядко спирала и черен молив...
9.На колко сте години? - 15

Yankee
09-11-2011, 16:31
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортен 8-)
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки,тенски,спортни дрехи
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рядко рокли,по-често панталони :D
4.Любима марка дрехи? Нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Маратонки,гуменки,кецове,с ндали
6.Как носите косата си? Най-често пусната,през лятото-вързана
7.Какви бижута слагате? Един гердан звездичка,гривничка с кръст и някви пръстени
8.Гримирате ли се? Как? Да,със спирала,сенки,пудра и гланц за устни
9.На колко сте години? 16 8-)

lisi4ety
09-11-2011, 16:43
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Нещо средно между edgy и casual shic
2.Какво носите в ежедневието? .. - Skinny jeans с по-обикновена блуза и хубав шал.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Pазлично. рокли рядко нося.
4.Любима марка дрехи? - ъ? Еми нямам. харесвам дрехите на H&M, Stradivarius, Pull&Bear и Mango.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Пантофки, Oxford shoes, рядко кецове и маратонки. Токове не нося.
6.Как носите косата си? - Изправена/на букли/на опашка
7.Какви бижута слагате? - Обици <3333 Гривни и пръстени понякога.
8.Гримирате ли се? Как? - За училище примерно.. малко спирала и гланц. Понякога и молив, ако ми се занимава.
9.На колко сте години? - На 17

xxKiFlAxx
10-15-2011, 00:48
1.Какъв е вашият стил на обличане? фешън
2.Какво носите в ежедневието? .. къси панкалонки (клин) и потник (блуза)
3.Какво обличате за по-спец. случаи? дънки и бяла или черна блузка
4.Любима марка дрехи?нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)боти:-)
6.Как носите косата си? сплетена на две
7.Какви бижута слагате?пръстени и обеци
8.Гримирате ли се? Как? да. сенки,молив,спирала и гланц
9.На колко сте години?[/b] 15 :oops:

GladYouCame
10-15-2011, 07:43
1.Какъв е вашият стил на обличане? елегантен
2.Какво носите в ежедневието? дънки,тениска,токчета/пола,тениска,токчета
3.Какво обличате за по-спец. случаи? рокля,токчета
4.Любима марка дрехи? нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) само токчета
6.Как носите косата си? пуската
7.Какви бижута слагате? нося само злато
8.Гримирате ли се? Как? да.Гримирам се от 2 години.Най-често светли сенки,очна линия,молив за очи,молив за вежди,пудра (а някога пудра и фдт),червило/по-рядко-гланц
9.На колко сте години?16

Phonique
10-15-2011, 07:51
1.Какъв е вашият стил на обличане? мхм ... една огромна смесица от стилове и разни такива...
2.Какво носите в ежедневието? .. Ми рокли,дънки,тениски,кецове, боти...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля и високи обувки
4.Любима марка дрехи? Miss Sixty
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) ежедневно кецове,боти ...за официални случаи високи обувки или .. .
6.Как носите косата си? висок кок,опашка,права,къдрава
7.Какви бижута слагате? гривни и пръстени
8.Гримирате ли се? Как? Слагам си спирала и молив ...
9.На колко сте години? 16

PullMeCloser
10-15-2011, 08:04
1.Какъв е вашият стил на обличане? Ми...готин. :lol:
2.Какво носите в ежедневието? Всичко. Дънки, клинове, тениски, потници, ЖИЛЕТКИ, рокли, къси панталонки, шалове нося ужасно много. Кецове, обувки с ток, боти и ботуши с и без ток. Каквото реша на момента. Мразя маратонки.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Ми... зависи. Примерно по-елегантна рокля.
4.Любима марка дрехи? Mango, Tally Weijl, Miss Sixty, Bershka, Stradivarius, ZARA, H&M, Killah... и други има, но не се сещам.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? За ежедневието нося кецове, обувки на ток, боти, ботуши и тн. За по-специални случаи- обувки на ток. :lol:
6.Как носите косата си? Пусната я предпочитам.
7.Какви бижута слагате? Различно.
8.Гримирате ли се? Как? Слагам си коректор, пудра, рядко фон-дьо-тен, червило, руж,спирала и очна линия. Не нося всички неща наведнъж, понякога слагам само коректор около очите.
9.На колко сте години? 17

amalita
10-15-2011, 08:27
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно елегантен
2.Какво носите в ежедневието? Слим дънки ,токчета ,блузи,шалове,елечета,клино ве,къси панталонки .
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Стилна рокля или елегантен панталон .
4.Любима марка дрехи? Не робувам на марки но да кажем че H&M
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? И в ежедневието и за по специален случай токчета,рядко обувам равни ботички или ботуши без ток.
6.Как носите косата си? Тя моята си е къса и не позволява много вариации ,но изправена и леко топирана.
7.Какви бижута слагате? Сребро , Сваровски. А иначе зависи и от облеклото имам и доста пластмасови и тенекиени .
8.Гримирате ли се? Как? Слагам фон дю тен,спирала,черен молив,понякога пудра и много рядко сенки.
9.На колко сте години? 17

Evie
10-15-2011, 08:39
1.Какъв е вашият стил на обличане? мм.. ами не знам 8-) спортно елегантен предполагам..
2.Какво носите в ежедневието? Ами главно дънки, ризи, тениски, маратонки
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Зависи.. понякога рокли, високи токчета(но много рядко)
4.Любима марка дрехи? ZARA, Miss Sixty, H&M
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Ботуши, маратонки и кецове в ежедневието и много рядко високи токчета..
6.Как носите косата си? пусната, естествена
7.Какви бижута слагате? мм.. най-вече разни гривни, по-рядко гердани и почти никога пръстени и обеци
8.Гримирате ли се? Как? нем, но понякога слагам спирала
9.На колко сте години? 14

Djuff
10-15-2011, 09:48
1.Какъв е вашият стил на обличане?Не мога да определя. ;д
2.Какво носите в ежедневието?Почти всичко.Дънки, панталони, килин,тениски,блъзки,ризи,п отници....
3.Какво обличате за по-спец. случаи?Ами незнам, зависи колко е специялен и какъв е случаят.Досега не съм обличала офицялна рокля с токове ;д.
4.Любима марка дрехи?Нямам определена.Харесва ми Bereshka,Pull & Bear,Zara,Stradivarius,House,Cropp Town,Tailly Wejil,H&M....
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)Боти,гуменки,сандал ,пантофки,ботуши.
6.Как носите косата си?Най-често пусната.Понякога вързана на опашка или кокл или сплетена..
7.Какви бижута сагате?Обици, гривни понякога, часовници, герданчета ;д,пръстени...
8.Гримирате ли се? Как?Когато е студено - фтд и пудра, а понякога само пудра, през лятото нищо освен малко коректор на проблемните.Иначе с очна линия и спирала или с молив и гланц, червило или балсамче.
9.На колко сте години?14 :)

an0niimka
10-15-2011, 10:05
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Не мога да определя.
2.Какво носите в ежедневието? -Дънки, тениски, блузки, потници и други...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Рокля и някакви обувки...
4.Любима марка дрехи? - Нямам...
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Боти, кецове, обувки с токчета...
6.Как носите косата си? - Пусната или на кок.
7.Какви бижута сагате? - Обици, гривни, герданчета...
8.Гримирате ли се? Как? - Да. Използвам очна линия, спирала, молив и гланц.
9.На колко сте години? - 14

uleto37
10-15-2011, 10:07
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно-елегантен...може би клони повече към спортен.
2.Какво носите в ежедневието? .. Панталон + блуза/тениска и суичер.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Някоя по елегантна блуза с панталон и обувки балеринки.Макар,че всеки път е различно.
4.Любима марка дрехи? Нямам...
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи). За ежедневието нося маратонки и кецове.За по специални случаи обувки и едни боти на ток.
6.Как носите косата си? Най-често на конска опашка или конска опашка,след което я сплитам.Просто косата ми е дълга и не ми е удобно като съм на училище,като пиша да ми се вее пред очите.
7.Какви бижута слагате? Обеци и гривни.
8.Гримирате ли се? Как? Не се гримирам,рядко слагам само спирала.
9.На колко сте години? На 14

Flowerlight96
10-15-2011, 10:09
1.Какъв е вашият стил на обличане? ами може да се каже,че е спортно-елегантен
2.Какво носите в ежедневието? .. дънки,блузи,тениски,туники
3.Какво обличате за по-спец. случаи? -рокля
4.Любима марка дрехи? Mango,Forever 21,Terra Nova
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - кецове и пантофки за ежедневието,а за по-специални случаи нося също пантофки
6.Как носите косата си? вързана или пусната,нямам време да си правя прически :D
7.Какви бижута слагате? ами основно обеци,защото имам много дупки и обичам да сменям обеците си,нося и гривни,понякога и гердани,а пръстени не обичам да нося
8.Гримирате ли се? Как? да гримирам се-черен молив,спирала,сенки и гланц
9.На колко сте години? на 15

ledenakrasota
10-15-2011, 10:12
1.Какъв е вашият стил на обличане?
2.Какво носите в ежедневието? ..
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
4.Любима марка дрехи?
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
6.Как носите косата си?
7.Какви бижута слагате?
8.Гримирате ли се? Как?
9.На колко сте години?




1.Спортно-елегантен, класически. Зависи от случая, но си е мой.
2.Дънки и удобни обувки. Блузи и неща, с които да ми е удобно.
3. Етикета изисква черно и строго облекло, ако е нещо официално. :) Отново с панталон. Понякога съм с рокля или пола. Харесвам си дупето с черен панталон.
4. Нямам за сега. Важна е материята и как ми стой.
5. Ниски обувки, пантофки, високи с платформа.
6. Винаги вързана или прибрана. Сега е къса и просто си седи ей, така.
7. Сребро. Нося и разни дрънкулки. Важното е да ми харесват и отиват.
8. Да, леко. Почти не се забелязва. Спирала и гланц. Може и фдт или пудра.
9.На 19 :)

kitty02
10-15-2011, 13:10
1.Нямам определен стил..Харесвам анцузи,дънки.. ВСИЧКО :lol:
2.Анцунг и маратонки.
3.Блуза,дънки и маратонки.
4.Нямам.
5.И за двата случая нося маратонки.
6.Пусната.
7.Гривни и обеци.
8.Не се гримирам.
9.13.

BrokenInnocence
10-15-2011, 14:01
1.Какъв е вашият стил на обличане? Не мога да го определя много точно честно казано... някакъв микс...
2.Какво носите в ежедневието? Дънки + някаква блуза (най-обичам тея при които едното рамо остава голо и са такива малко по-широки, не точно по тялото)
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля, много обичам рокли.
4.Любима марка дрехи? Desigual
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)- в ежедневието пантофки, боти, много обичам ботуши, лятото токчета (зимата по-рядко), по специални случаи - токчета.
6.Как носите косата си? Пусната или на рошав кок.
7.Какви бижута слагате? Обеци имам много и различни, предпочитам мънички с интересни картинки, колиета - имам си 2-3 които си нося - анкх, келтски възел...
8.Гримирате ли се? Как? Мда, очна линия, спирала и червено червило.
9.На колко сте години? - 22

Blab
10-15-2011, 14:21
Госип гърл мъч? Иначе звучи вълнуващо.
1.Какъв е вашият стил на обличане? - поетичен, нежен, свободен, игрови, момичешки...
2.Какво носите в ежедневието? - ниски обувки, рокли, ризи, жилетки, пуловери, шапки, шалове, пр...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - по-чисти обувки:Д и орязвам цветовете до 2-3.
4.Любима марка дрехи? -
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - гуменки, кларкове, еспадрили, пантофки, сандали, боти, ботуши.
6.Как носите косата си? - напоследък пусната, свободно вълнуваща се по раменете ми:Д обожавам да я вдигам на кокче, цялата или част от нея. също плитки и свободни връзвания.
7.Какви бижута слагате? - моите си глупости (http://rumpelshtilchen.deviantart.com/) + оренда + герданчета от природни камъни + няколко кукли като брошки, пингвинестия ми висящ часовник и едно слонче от желязо. винаги нося обица/и, брошка/гердан и гривничка с тигрови очета.
8.Гримирате ли се? Как? - не
9. На много години съм.

koshtramba
10-15-2011, 15:02
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Супер изчистен. Не обичам шарении. Винаги отделните дрехи са ми ЕДНОЦВЕТНИ. Абе, да става и за битка и за дискотека. :lol:
2.Какво носите в ежедневието? - Най-често дънки и потник. Може и жилетка. Наблягам на сиво, тъмно синьо, бяло, черно и цикламено.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Красиви работи.
4.Любима марка дрехи? - Hollister, Abercrombie, Zara, Stradivarius.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Обувка на платформа или равна. Рядко ток.
6.Как носите косата си? - Свободно падаща върху раменете.
7.Какви бижута слагате? - Обеци и часовник, в зависимост от дрехите.
8.Гримирате ли се? Как? - Очертавам очите с черно и довиждане.
9. На много години съм - 23 почти.

Wwwooow
10-15-2011, 16:18
1.Какъв е вашият стил на обличане? - по-кичозен 8-)
2.Какво носите в ежедневието? - Дънки и блуза
3.Какво обличате за по-спец. случаи? - Ами... нещо по специално
4.Любима марка дрехи? - нямам такава
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - равна,маратонки
6.Как носите косата си? - Изправена с обем
7.Какви бижута слагате? -Обеци,сребърно герданче с някаква висулка или сребърна гривна ..но рядко
8.Гримирате ли се? Как? -спирала,понякога сенки и това е
9. На много години съм - 17.

Colouring
10-15-2011, 16:33
1.Какъв е вашият стил на обличане? Момичешко-спортен(?),лол.Понякога спортно-елегантен.Не знам,средно. ;д
2.Какво носите в ежедневието?Дънки,пуловери ,жилетки,шалове обожавам. <3 Не обичам кича,харесвам изчистени работи.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Пак тъмни дънки/панталон и някоя по-елегантна блуза с някакво бижу,примерно.
4.Любима марка дрехи? О,не знам,марките нямат никакво значение.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? Маратонки най-често,зимата-боти,ботуши,лятото-сандали,пантофки...За специални случаи-ами,имам едни платформи,които супер рядко обувам.За сегашното време-имам едни нови боти с леко токче.. тях може би.
6.Как носите косата си? Винаги ми е пусната.Не се харесвам с вързана коса.Дали ще е с хванат бретон нагоре,настрани и т.н зависи.Но ми е права.. Обичам големите букли,но рядко се нося така.
7.Какви бижута слагате? Най-често гривни и часовници,синджирчета и от време на време пръстени.Обеци не нося(за съжаление).
8.Гримирате ли се? Как? Хм,не всеки ден.Пък и моето 'гримиране' се състои от спирала,гланц и чат-пат очна линия.
9.На колко сте години? 16

Miichelle
10-15-2011, 17:01
1.Рандом. Кавото хвана, това обличам.
2.Зависи. Предимно дънки, тениски.. такива
3.Ммм, не знам
4.Нямам определени
5.Маратонки, кецове, ботуши и такива... При нещо по-специално са с някакъв ток
6.Вързана. По някой път се занимавам да я изправя.
7.Обеци. Обожавам, имам много и различни. Друго.. гривни и часовник. Гердан или синджир нося, ако се сетя да го сложа.
8.Често слагам, но в умерено количество. Предимно спирала, очна линия и това е. Молив рядко, много ми се размазва.
9.14

Fiction7577
10-15-2011, 18:02
1.Какъв е вашият стил на обличане? - Мииии... спортен по-скоро.
2.Какво носите в ежедневието? .. Блуза и дънки.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Ми слагам си по някое бижу и се обличам малко по-официално, но не си променям стила като цяло.
4.Любима марка дрехи? - Нямам. Избирам дрехата на момента, без значение дали е на Terranova, Mango и т.н.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Най-често ходя с маратонки. Най-удобни са ми. Иначе зимата слагам ботушки, лятото сандали...
6.Как носите косата си? - Изправена, пусната.
7.Какви бижута слагате? - Най-често на врата слагам сребърни синджирчета.
8.Гримирате ли се? Как? - Да, гримирам се, но леко. Слагам си ФДТ, спирала и гланц. :)
9.На колко сте години? На 16.

l0litta
10-15-2011, 21:37
1. Мии .. не мога да определя точно какъв е стила ми :д
2. Тениска/потник и дънки. Ако е студено- блузка с дълъг ръкав, суитшър , дънки.
3. Рокля или ако е студено- някаква по- дебела туника и клин.
4. Нямам.
5. Мм зависи от сезона. Лятото- сандалки, кецове, маратонки / зависи с какво съм облечена /. Есен- маратонки, кецове, боти. Зима- боти, ботуши. Пролет- обувки, маратонки, кецове.
6. Вързана, пусната / изправена, начупена с пяна, накъдрена, абеее зависи от настроението ми :д /
7. Обеци.
8. Да, но съвсем малко- фдт, гланц + спирала.
9. На 16 :)

fenkaaa
10-16-2011, 02:07
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно-елегантен,бих казала :)
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки,потници (вече застудя,така че блузи), анцузи,суичър.. различно :D
3.Какво обличате за по-спец. случаи? При мен няма толкова често "специални случеи",така че не ми се налага да нося чак рокли,пък съм и нисичка и не ми отиват много много.Така че токчета с клин и туника,най-вероятно :)
4.Любима марка дрехи? Не се придържам всичко да ми е марково,но когато си взимам нещо обикновено е Пума :)
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Ежедневие (кецове,маратонки), лятото сандали .. а за по спец.случаи обувки с ток.
6.Как носите косата си? Пусната,изправена.
7.Какви бижута слагате? Не нося много бижута,обикновено пръстени или обеци.
8.Гримирате ли се? Как? Да.Еми как.. с мерак :D
9.На колко сте години? 16.

vampire_girl_
10-16-2011, 05:50
1.Какъв е вашият стил на обличане?
- не мога да определя...
2.Какво носите в ежедневието?
- блуза/потник с деколте,дънки,токчета .. понякога суитчъри,по-спортни блузки и равни обувки
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
- зависи от случая...
4.Любима марка дрехи?
- От по-масовите Вershka,Zara,Stradivarius,Tailly Wejil,H&M
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
- Най-често,сякаш високи
6.Как носите косата си?
- Пусната - права,леко начупена .. или на рошаво кокче :д
7.Какви бижута слагате?
- различно,според това с какво съм облечена...
8.Гримирате ли се? Как?
- ФДТ,очна линия,спирала,гланц и руж
9.На колко сте години?
- 16 8-)

CupcakeAndCoffee
10-16-2011, 06:24
1.Какъв е вашият стил на обличане? Хммммм indie, hipster, някаква смесица от много всъщност.... не мога точно да определя. Но много харесвам vintage нещата.
2.Какво носите в ежедневието? .. Мммм рокли, клинове, ризи, тениски, суичъри, равни обувки...
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Някоя хуууубава рокля и високи обувки. Абе, всъщност зависи от случая.
4.Любима марка дрехи? American apparel, Forever 21, H&M, Gina Tricot... такива масови.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) За ежедневие кецове, пантофки, гуменки, UGGS, сандали, платформи... За специален случай високи обувки, ама много високи!
6.Как носите косата си? Ахаха :D Най-често на много, ама много разбъркан никакъв кок.. Иначе пусната на вълни, права, с лента..
7.Какви бижута слагате? Най-много обичам обици, после колиета, най-малко пръстени.. дразнят ми ръцете просто.
8.Гримирате ли се? Как? Очна линия, спирала и понякога червено или бежово червило.
9.На колко сте години? 18.

къде има forever 21 или American apparel в България :shock: или по интернет ги поръчваш?

Hilary_
10-16-2011, 07:27
1.Какъв е вашият стил на обличане?
Нямам определен стил. Обичам разнообразието.
2.Какво носите в ежедневието? ..
Зависи от настроението ми. Като цяло не обичам голите пъпове и показалите се цепки (с извинение :D ).
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
Рокли.
4.Любима марка дрехи?
Не робувам на марките.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
Преобладават ниските обувки, но имам и на токове.
6.Как носите косата си?
Сплетена, вързана и по - рядко пусната.
7.Какви бижута слагате?
Най - често обици.
8.Гримирате ли се? Как?
Да. В зависимост от случая.
9.На колко сте години?
19

mimsssssss
10-16-2011, 08:43
1.Какъв е вашият стил на обличане? :D младежки
2.Какво носите в ежедневието? тениска, пола, клин/чорапи до коляното, кецове/пантофки
3.Какво обличате за по-спец. случаи? рокля, фигурален чорапогащник, обувки
4.Любима марка дрехи? Нямам, обичам да обикалям магазините и все си харесвам нещо, без да е "марково"
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? - Ами в ежедневието нося кецове, имам 5-6 чифта или пантофки - мисля че имам 3. Иначе за официални случаи имам обувки на платформа, токчета, ботуши... не са кой знае колко елегантни, отиват на моя стил...
6.Как носите косата си? - Всеки ден различно. Мама като малка ме научи да правя рибени кости и други разновидности и съм си свикнала да си правя прически. Понякога и като ми доскучее вкъщи си измислям нещо. Много често си я мачкам с пяната - 3 пъти седмично може би, обичам бритона да ми е вдигнат, за да ми отваря лицето...
7.Какви бижута слагате? - Обикновенно титан. Ама понякога се случва да го смеся със сребро, ама разликата не е коренно голяма. Иначе веднъж носих и едни с бяло злато, изглеждаше много добре на целият останал фон.
Понякога се случва да слагам някакви дървени/пластмасови и т.н. бижута, ама това е рядкост, защото нямам много подходящи облекла за тях.
8.Гримирате ли се? Как? Да. Как или с какво? Хаха. Ами взимам каквото искам да си сложа и го слагам :-D . Иначе с какво - наблягам на очите. Хубава спирала, очна линия, често слагам сенки за цвят... на устните само слагам един гланц, който премахва сухотата и е траен, за да не ми се напукват, че са ми изпръхнали по принцип...
9.На колко сте години? На 20

mimimimi123
10-16-2011, 11:16
1.Какъв е вашият стил на обличане? ами гледам да не съм еднаква с другите и се обличам както аз искам
2.Какво носите в ежедневието? .. ами зависи всеки ден е различно ризи, дънки, кецове, тениски и т.н.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? рокля или пола с ризка и със допълнение към ризата и полата
4.Любима марка дрехи? Н&М , only adidas terranova
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? ами почти всеки ден съм с високи, а само за фвс съм с кецове
6.Как носите косата си? ами пусната, а по фвс е вързана
7.Какви бижута слагате? амии всякакви според дрехите
8.Гримирате ли се? Как? не предпочитам естествената красота, но слагам от време на време гланц
9.На колко сте години? 14

xxxbrokenhearthxxx
10-16-2011, 11:55
1.Какъв е вашият стил на обличане? ...
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки, тениски, суитшъри и кецове
3.Какво обличате за по-спец. случаи? ддз
4.Любима марка дрехи? Нямам. Каквото ми хареса това си купувам
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Кецове, ботуши..
6.Как носите косата си? ами.. пусната и отгоре стърчи 8-)
7.Какви бижута слагате? гривни, медальони, ланчета
8.Гримирате ли се? Как? Да, с черен молив.
9.На колко сте години?18

rihanna344
10-16-2011, 16:32
1.Какъв е вашият стил на обличане? - LoL (различен :д )
2.Какво носите в ежедневието? - Дънки,блузка и суитчър ; Къси панталонки и тениска.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Поли.
4.Любима марка дрехи? Тerranova nd SXE by Kenvelo
5.Какви обувски носите - В ежедневието - кецове,ботушки,чехли.
6.Как носите косата си? Пусната и половината бритон е вдигнат.
7.Какви бижута слагате? Най-често обици.По-рядко гривни и гердани.
8.Гримирате ли се? Как? Молив за очи,гланц за устни,реша си миглите с измита четка от спирала . 8-)
9.На колко сте години? 12 xd

zlatina17
10-30-2011, 15:50
1.Какъв е вашият стил на обличане?
Спортно-елегантен и сега гледам уж по-елегантен да стане.
2.Какво носите в ежедневието? Дънки или черни панталони и всеки ден бяла блуза (заради училището води се като униформа бялата блуза).
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Някоя интересна блуза с панталон или рокля.
4.Любима марка дрехи? H&M например имат доста добри попадения.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Напоследък почти всеки ден съм с обувки с платформа и по-рядко с маратонки-това за ежедневието, и за официални случаи пак по-подходящи обувки, демек не маратонки или кецове(които никога не съм носила).
6.Как носите косата си? Пусната (накъдрена, изправена или естествено начупена) и на опашка.
7.Какви бижута слагате? Гривни
8.Гримирате ли се? Как? Да. Руж, червило или гланц, сив молив в/у горния клепач (не всеки ден) и много ама много рядко фон дьо тен.
9.На колко сте години? На 14

cigarettekisses
10-30-2011, 15:59
1.Какъв е вашият стил на обличане? Нямам стил.Просто обличам това,което ми харесва.Да кажем:спортно-елегантен.
2.Какво носите в ежедневието? Различно.Тениски,потничета ,кецове,дънки..
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Еми може би рокля и токчета.Зависи
от случая.;D
4.Любима марка дрехи? Мм,нз.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)? кецове най-често и от време на време токчета.
6.Как носите косата си? изправям я и после със сешоар(мразя да няма обем ;д)
7.Какви бижута слагате? Рядко нося,но най-често-обеци.
8.Гримирате ли се? Как? Да-черен молив,фдт,спирала,пудра,кор ектор..Нищо особено.;D
9.На колко сте години? 16 почти

lgirl
10-30-2011, 16:27
1.Какъв е вашият стил на обличане? Не знам. Различен...
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки или панталон, тениска, яке, високи обувки и чанта. Когато е по топло слагам рокли и поли.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля, високи обувки, малка чантичка(клъч).
4.Любима марка дрехи? H&M
5.Какви обувки носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Високи обувки (с платформа понякога) и за ежедневието (по-рядко) нося ниски пантофки.
6.Как носите косата си? Различно. Експериментирам..
7.Какви бижута слагате? Всякъкви. Задължително обеци пръстени и гривни :D гердани не винаги...
8.Гримате ли се? Как? Зависи от настроението ми, но много обичам да си слагам цветни моливи за очи.
9.На колко сте години? 16

cherrygloss
10-30-2011, 16:52
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно-елегантнен, гледам да се различавам,и все пак за мен най-важно е да ми е удобно.
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки, блузки, туники, рокли
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рокля или панталон със по-официална блуза.
4.Любима марка дрехи?Mango, H&M, Primark, Miu Miu
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) За ежедневието пантофки, боти, ботуши , някой имат ток, но не е висок. За официални - сандали, обувки с висок ток.
6.Как носите косата си? Пусната (изправена, къдрена) или вързана ( опашка,кок)
7.Какви бижута слагате? Гривни, гердани, обеци, пръстени - обичам да имам много бижута по себе си.
8.Гримирате ли се? Как? Пудра, сенки, молив или очна, спирала, гланц.
9.На колко сте години? 15..

thebigsmile
10-30-2011, 17:31
1.Какъв е вашият стил на обличане? Ами различно, по-често се обличам спортно.
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки,къси панталонки, тениска, потник и др..
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Ами рокля или панталон с някаква офиц. блуза и офиц. обувки.
4.Любима марка дрехи? Terranova, Mango, Only ...
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Попринцип нося маратонки (ниски обувки). За по специани случаи - високи обувки.
6.Как носите косата си? Пусната (изправена или къдрaва)
7.Какви бижута слагате? Мм.. рядко нося бижута.
8.Гримирате ли се? Как? Не много често. Иначе спирала и гланц.
9.На колко сте години? 14

teodorakehaiova
10-30-2011, 17:49
1.Какъв е вашият стил на обличане?
- нищо особено
2.Какво носите в ежедневието? ..
- дънки , по-дълги блузки ( понеже съм висока 1 и 80 и не ми отиват къси ) , жилетки и тн
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
- рокля по тялото
4.Любима марка дрехи?
- Converse All star
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)
- кецове и съответно по-изискани обувки
6.Как носите косата си?
- пусната на леки къдрици или на опашка
7.Какви бижута слагате?
- предимно цветни гривни , гердани които имат сантиментална стойност
8.Гримирате ли се? Как?
- не , никога не съм слагала грим и не смятам и да слагам
9.На колко сте години?
15 , скоро ще навърша 16

Youudontknowme
10-30-2011, 17:52
1.Какъв е вашият стил на обличане?
Спортно-елегантен, но зависи ....
2.Какво носите в ежедневието?
Скини дънки, топове, ниски обувки... различно
3.Какво обличате за по-спец. случаи?
Ррокля и токчета или дънки и някакъв топ
4.Любима марка дрехи?
-Bershka, Terranova, Tally Weijl
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)за ежедневие : платформи или високи кецове, маратонки по спец. токове или ниски
6.Как носите косата си? изправена или на ретро преса
7.Какви бижута слагате? обеци най-често
8.Гримирате ли се? Как? Да, гланц и спирала и малко руж
9.На колко сте години? 15 почти

bettyblackdewil
10-30-2011, 17:55
1.Какъв е вашият стил на обличане? Леко рапърски, но не съм роб на стилове обличам каквото ми харесва
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки/ кецове - задължителни ..Суитчъри най-често блузки по-рядко
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Дънки и някоя по-официална блузка
4.Любима марка дрехи? Не знам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) - Кецове ежедневие / Кецове за по специални случаи
6.Как носите косата си? Зависи колко време за оправяне имам и колко ме мързи
7.Какви бижута слагате? Гривни
8.Гримирате ли се? Как? Само черен молив и от скоро спирала
9.На колко сте години? 15

YvesStLaurent
10-30-2011, 19:18
1.Какъв е вашият стил на обличане?мм бих казала спортно-елегантен ..
2.Какво носите в ежедневието? .. ами тук му казват "no stress" :D не знам колко от вас ще ме разберат ... ( за останалите с няколко думи : по лежерно .. дънки , нещо блузка/тенискаа .. зарибен кец ии нещо шалче ако е необходимо .. ) :grin:
3.Какво обличате за по-спец. случаи? зависи какъв е случая .. обикновенно обичам да си показвам новите маркови рокли по такива ивенти разни .. или пък изкарвам на показ музата в мен, която е доста креативна в това отношение .. 8)
4.Любима марка дрехи? мм в гардероба ми преобладава Miss Sixty като се замисля .. подхожда ми на но стрес стила .. но като цяло съм голяма фенка на PRADA и Yves St. Laurent
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) ами в България съм убедена,че го няма този избор .. но тук adidas пускат невероятно свежи и гъзарски моделчета на разни кецове ии през деня обичам да си ги разхождам тях .. но като стане въпрос за високи обувки ме обзема мания .. горда притежателка съм на 31 уникални чифтаа и си ги обичам всичкитее :grin:
6.Как носите косата си? мм принципно ми е почти права .. така, че един сешоар и малко разресване за през деня ее достатъчно .. но принципно майка ми е коафьор, така че мисля че коментара за останалото е излишен .. от малка си правя сама сякакви прически без проблем .. :D
7.Какви бижута слагате?ммм без часовник не мога .. имам едни обички с малки кристалчета и ги предпочитам тях за през деня, защото никак не са задължаващи .. падам си по дългите колиета с разните му висулчици (стоят доста добре на определен тип блузи, също и на потници ) ... за по спец.случаи си падам по по-големите обици .. или добре подбран гердан :)
8.Гримирате ли се? Как?през деня почти не .. гланца за устни ми е най-необходим .. ако се сетя нещо малко спирала .. иначе в зависимост от мястото на което отивам и от тоалета .. принципно не обичам много тежкия грим, но покякога си заслужава .. придава съвсем различен ефект на целия тоалет 8)
9.На колко сте години? 17

GunSnSteelflowers
10-30-2011, 21:34
1.Какъв е вашият стил на обличане? "от кец до корсет - според както съм станала сутринта"
2.Какво носите в ежедневието? .. като предишния отговор - мога да реша да си облека тениска на рамщайн и дънки, а на следвашия ден да съм с бяла риза и вратовръзка.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Рядко присъствам на такива ивенти хахах, но обичам рокли или пък черен панталон, риза с черна вратовръзка и токчета.
4.Любима марка дрехи? house може би
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) токове не нося засега, но пускам лиги.. иначе кецове, планинарските ми любимки обувки, кубинки, боти, ботуши, сандали
6.Как носите косата си? къса и имам навика да сменям прическата всеки месец
7.Какви бижута слагате? Любимите ми са медальони. Обожавам. Имам най-различни от мънисто, пентаграмчета, имам камбанката на hells bells, нежни верижчици, сребро. За гривни обичам само тънички сребърни верижки и имам един накитник. Мразя шарени гривни. Шалове нося само топли и плетени или от мини шалчетата като забрадки и на врата. Обичам да имам накит на врата. Обеци нося малки.
8.Гримирате ли се? Как? Ами зависи. Обичам матовите червила в червената гама, но слагам рядко. Мразя мазни гланцове, мразя и напукани устни, но мазните гланцове не са решение. Очна линия понякога или пък спирала. Фон лайна никога няма да сложа.
9.На колко сте години? Почти 17.

Vikito0o
10-30-2011, 22:56
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно- елегантен
2.Какво носите в ежедневието? .. Дънки и тениски основно,но сега зимата нося и доста плетени неща
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Панталони,ризи или рокли
4.Любима марка дрехи? Нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Ежедневни-пантофки,сандали,боти,мара онки и ботуши.А за по-официални случаи обувка на ток
6.Как носите косата си? Обикновенно или е вързана или съм на преса
7.Какви бижута слагате? Харесвам нежните гердани и гривни
8.Гримирате ли се? Как? Да-ФДТ,спирала,молив и гланц
9.На колко сте години? 15

VampireLover3
10-31-2011, 06:32
1.Какъв е вашият стил на обличане? Спортно- елегантен
2.Какво носите в ежедневието? Дънки, рокли, поли, тениски, някакви блузи когато е студено, жилетки, якета и така нататък.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? рокля/панталон с някаква по-официална блуза и токчета
4.Любима марка дрехи? Нямам
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Кецове и боти/токчета
6.Как носите косата си? Вързана
7.Какви бижута слагате? Имам една сребърна гривна която не свалям и много рядко си слагам някакви обеци
8.Гримирате ли се? Как? Не
9.На колко сте години? 15

InsatiableTemptation
10-31-2011, 11:24
1.Какъв е вашият стил на обличане? Елегантен.
2.Какво носите в ежедневието? Слим дънки, блузи с красиви ръкави,рокли, къси панталонки с висока талия, сака, красиви ризи, туники,клинове, блузи с ръкави тип прилеп, пуловерчета,etc.
3.Какво обличате за по-спец. случаи? Изчистена рокля или нещо от рода.
4.Любима марка дрехи? Не съдя за дрехата по марката, но Stradivarius, Bershka, Zara, Mango, Miss Sixty, Tally Weijl, H&M, Pull&Bear.
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи) Пантофки, ботуши, боти, зависи от сезона.
6.Как носите косата си? Пусната, изправена.
7.Какви бижута слагате? Гривни и пръстени. От време на време и някое дълго герданче.
8.Гримирате ли се? Как? Да. Коректор, спирала, очна линия, гланц.
9.На колко сте години? 13.
8-)

darkladYy
10-31-2011, 11:36
1.Какъв е вашият стил на обличане? модерен
2.Какво носите в ежедневието? .. дънки/клин потник/тениска яке
3.Какво обличате за по-спец. случаи? рокля и високи обувки
4.Любима марка дрехи? Зара Манго Бенетон
5.Какви обувски носите (за ежедневие и по-спец. случаи)ботуши/високи обувки
6.Как носите косата си? пусната
7.Какви бижута слагате? различни
8.Гримирате ли се? Как? да .. фдт спирала пудра
9.На колко сте години? 19