PDA

View Full Version : Страдам :(



pamsityybee
09-10-2011, 22:35
Здравейте! :) Първо да кажа на тези, които ще пишат тъпи коментари моля ви запазете ги за себе си. Таа .. Имам приятел, който напоследък много заобичах. Когато тръгнахме аз го харесвах много, а той ме обичаше, но не мисля, че съм правила нещо лошо. Напоследък започнах да го обичам много, а неговите чуства сякаш са захлъднели. Например, когато сме заедно преди ме целуваше доста често, а сега съвсееем рядко 1-2 пъти. Трябва аз да го целуна е правя го от време на време. Все гледа някак да е по настрани от мен .. :( Когато си пишем в скайп някак все едно, че му досаждам .. а не искам да е така. Все се заяжда за нещо, така е от близо 1 седмица и половина. Моля ви помогнете ми много страдам :( Заобичах го много! ;((

SmilezZz
09-10-2011, 22:37
Само да ни светнеш от колко време сте заедно ?
А варианти много - може да има проблеми , да сте си омръзнали , да е нямал чувства към или просто започват да изчезват. Само той си го знае. Според мен поговори с него.

differenTgiirL
09-10-2011, 22:40
Поговори с него, попитай го, защо се държи така студено с теб.. ? Вероятно сте си омръзнал

П.П: Една връзка започва да се разпада, когато я няма любовта или се е появил друг/а..

pamsityybee
09-10-2011, 22:41
Само да ни светнеш от колко време сте заедно ?
А варианти много - може да има проблеми , да сте си омръзнали , да е нямал чувства към или просто започват да изчезват. Само той си го знае. Според мен поговори с него.

Да сме си омръзналии .. малкоо не ми се вярва.. заедно сме само от 3 месеца :( Ами не мисля, че има някакъв проблем аз се държа с него толкова дообрее .. уф какво да му кажа? :(( незнам как да започна ;(

SisiStrange
09-10-2011, 22:44
Колко често се виждате? Питам, защото някои хора имат нужда от пространство и всеки ден по няколко часа (примерно) им идва много и може да се получи такова отдръпване.

pamsityybee
09-10-2011, 22:45
Колко често се виждате? Питам, защото някои хора имат нужда от пространство и всеки ден по няколко часа (примерно) им идва много и може да се получи такова отдръпване.

еми през ден, понякога всеки ден! :)

leadyflame
09-10-2011, 22:46
Мм това за новозапочнала връзка не е много добре

annonimnna
09-11-2011, 00:21
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=431317

^ Това тук е твоя тема.
В едната пишеш как много се обичате, как е мил и добър с теб, а в другата не те обича вече... WTF?


По темата: Дай му време, пространство да диша и ако ти каже, че не иска вече да сте заедно не се отчайвай. НЕ Е ЕДИНСТВЕН :)

Vilsy
09-11-2011, 06:36
Бъди директна е седнете да обсъдите нещата..няма какво да го мислиш.

sladkalady
09-11-2011, 06:42
Говори с него и направо го попитай коя е причината за хладното му държание.

Pay4win
09-11-2011, 06:53
този любим женски въпрос "каква е причината да не ме обичаш време", "защо се държиш студено с мен", "изневеряваш ли ми" по-добре не го задавай.

Осъзнайте, че е равносилно на един друг любим, но мъжки въпрос "хареса ли ти", "свърши ли".

Ако го попиташ "изневеряваш ли ми"?
Отговорът 98% от случаите ще е: "Не, ти луда ли си, защо да ти изневерявам .. бля бля бля ..."

Ако го попиташ "защо се държиш студено с мен"?
Отговорът 90% ще е: "Няма такова нещо мило, струва ти се, държа си се нормално, въобразяваш си".

Ако го попиташ: "не ме ли обичаш вече".
60% от случаите ще получиш отговор "много ясно, мило, всичко е точно, обичам те бля бля бля...

Това са инстинктивни отговори на човек, който не знае какво иска. Твоят приятел за мен не знае какво иска, защото ако знаеше, че иска да е с теб щеше да се държи хубаво, ентусиазирано и т.н. Да, може леко да те е приел за даденост, което е основна предпоставка да му омръзнеш, но това не се променя с директен разговор, а с действия.

Другият вариант е, наистина да не иска да е с теб, то тогава или все още не е категоричен в решението си , или е доста нерешителен да ти го каже, ИЛИ (основен вариант) все още няма твоя алтернатива и те държи докато си изпече работата с другото момиче.

За мен правилното действие е: Спри да го търсиш, ако този човек му пука за теб ще те потърси съвсем скоро, но ако 3-4-5 дни не те потърси, ясна работата!
Ако те потърси, но 3-4-5 дни не те покани да се видите, пак ясна работата, свикнал е с твоето присъствие, но гласът ти му е достатъчен, за да си начеше крастата и да се увери, че все още те има!

balu4ka
09-11-2011, 08:02
този любим женски въпрос "каква е причината да не ме обичаш време", "защо се държиш студено с мен", "изневеряваш ли ми" по-добре не го задавай.

Осъзнайте, че е равносилно на един друг любим, но мъжки въпрос "хареса ли ти", "свърши ли".

Ако го попиташ "изневеряваш ли ми"?
Отговорът 98% от случаите ще е: "Не, ти луда ли си, защо да ти изневерявам .. бля бля бля ..."

Ако го попиташ "защо се държиш студено с мен"?
Отговорът 90% ще е: "Няма такова нещо мило, струва ти се, държа си се нормално, въобразяваш си".

Ако го попиташ: "не ме ли обичаш вече".
60% от случаите ще получиш отговор "много ясно, мило, всичко е точно, обичам те бля бля бля...

Това са инстинктивни отговори на човек, който не знае какво иска. Твоят приятел за мен не знае какво иска, защото ако знаеше, че иска да е с теб щеше да се държи хубаво, ентусиазирано и т.н. Да, може леко да те е приел за даденост, което е основна предпоставка да му омръзнеш, но това не се променя с директен разговор, а с действия.

Другият вариант е, наистина да не иска да е с теб, то тогава или все още не е категоричен в решението си , или е доста нерешителен да ти го каже, ИЛИ (основен вариант) все още няма твоя алтернатива и те държи докато си изпече работата с другото момиче.

За мен правилното действие е: Спри да го търсиш, ако този човек му пука за теб ще те потърси съвсем скоро, но ако 3-4-5 дни не те потърси, ясна работата!
Ако те потърси, но 3-4-5 дни не те покани да се видите, пак ясна работата, свикнал е с твоето присъствие, но гласът ти му е достатъчен, за да си начеше крастата и да се увери, че все още те има!


Какво повече да добавя,това беше достатъчно изчерпателно.(:

martito2
09-11-2011, 09:46
Pay4win, много точно и ясно!!! .. според мен просто на приятеля ти си му омръзнала, иначе нямаше да се сържи така ...

ADMIRALKA14
09-11-2011, 10:58
Pay4win, много точно и ясно!!! .. според мен просто на приятеля ти си му омръзнала, иначе нямаше да се сържи така ...
+ 11
То хората си омръзват и за по 3 дни а вий за месеци ми говорите тука. Явно от негова страна не е било любов, а просто привличане, което рано или късно отшумява и толкова. Такъв е живота.

musicbaby
09-11-2011, 12:37
или сте си омръзнали или е харесал някоя :?

petito93
09-11-2011, 16:02
Щом се ядосва за дребни работи,да знаеш просто си търси причина да се скарате...вероятно тръпката му е отминала :(

DevilWish
09-11-2011, 16:51
Явно, че е като мен както аз бях преди.. ловец.. обича те, докато не види, че и ти го обичаш и не можеш без него, тогава вече не си интересна ;)

nymphetamine666
09-11-2011, 19:36
не си заслужава да страдаш. няма смисъл,той не заслужава да му обръщаш толкова внимание. или ще те зареже, или ще ти изневерява и ще се държи с теб като с незначителна подробност от живота си. минала съм през това, след време ще намериш някой, който си заслужава да си с него, да му обръщаш внимание и ще разбереш, че не е имало смисъл да страдаш заради разни пикльовци.докато не си с него, те преследва едва ли не или да го кажем иска те, после като види, че си се прехласнала, му става скучно и си търси други. да си нямаш работа с такива ;)

nymphetamine666
09-11-2011, 19:37
пропуснах да ти дам сувета си - зарежи го най-добре, иначе ще става още по-зле. колкото по-бързо го забравиш, толкова по-добре за самата теб.

Luidgie
09-11-2011, 20:43
Например, когато сме заедно преди ме целуваше доста често, а сега съвсееем рядко 1-2 пъти. Трябва аз да го целуна е правя го от време на време. Все гледа някак да е по настрани от мен ..
Сигурно имаш пъпка над устата...

pamsityybee
09-11-2011, 23:08
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=431317

^ Това тук е твоя тема.
В едната пишеш как много се обичате, как е мил и добър с теб, а в другата не те обича вече... WTF?


По темата: Дай му време, пространство да диша и ако ти каже, че не иска вече да сте заедно не се отчайвай. НЕ Е ЕДИНСТВЕН :)

Ами регистрацията я използваме с една приятелка :)

ZloboMiR
09-12-2011, 00:49
Съжалявам, странни са ми такива теми. Ние можем да сме ти толкова полезни, колкото и някоя псевдо врачка. А, непременно иди и на врачка и дай 447458765 лева! Адекватен съвет може да получиш само от хора, които ти познават характера и могат да преценят дали оплакванията ти не са субективни, даже най-добре хора, които го познават и него, защото ловците си имат репутация. Питай родителите си, поне хора с повече житейски опит от нас.