PDA

View Full Version : Спешно ми трябва съвет..!!! ;x;x



Donitka
09-11-2011, 08:50
Значи проблема ми е много сложен !! Както бях писала в една друга моя тема.. има момче което обичам но той на моменти просто спира да ми обръща внимамие ! И в един eй такъв момен аз бях решила, че трябва да направя една простутия за която знаех, че ще съжалявам.. И ЕТО СЕГА НАИСТИНА СЪЖАЛЯВАМ!!! Просто в този момент бях толкова слаба и ранима.. и се отдадох на друго момче (приспах с него) но просто ей така, без никакви чувста ;x;x За това никой не знаешее.. но реших да споделя с една приятелка, която скоро я запознох с това момче което обичам ( и с него водя полов живот)!! И снощи просто кокто си говорихме с него.. той просто ми каза: моля те недей на никой да казваш, че си спала с мен не искам хората да знаят за личния ми живот, макар че вече си казала на твоята приятелка, а тя ми каза, че аз не съм единстинния с които имаш такава връзка !! При което аз избухнах в рев.. попита дали е вярно, а аз казах НЕ ! Защото, имах много гришки в миналото и той ми постави такъв ултиматом, че ако разбере нещо подобно ще разкаже всичко на нашите..
Та в момента незнам какво да правя.. имам 2 идеи но нз коя е по добра ;x;x Да говоря с приятелката ми и да я попитам защо е постъла така.. да и кажа, че съм отрекла, но ако кажа така тя може да ми направи мръсно и пак да говори с него.. или да и кажа, че всичко съм си го измислила само и само да видя дали мога до и имам пълно доверие..!! ОБИЧАМ ТОВА МОМЧЕ И НЕИСКАМ ДА ГО ИЗГУБЯ ЗАРАДИ НЯКЪКВА МОЯ ПРОСТУТИЯ !!
НЕ ЗНАМ КАКВО ДО ПРАВЯ, МОЛЯ ДАЙТЕ МИ НЯКАКЪВ СЪВЕТ !!! :cry: [-o<

crowberry
09-11-2011, 09:12
Ндаа. Направила си грешка, няма спор. Хубаво е, че го осъзнаваш. Направила си грешка, че си и казала. Сега, ако тя е малоумна, ти и да и кажеш, че си се пошегувала, няма да мине номера. Пак ще ти направи мръсно, даже да е убедена, че не я лъжеш. Ако започне да ръси на ляво и дясно всичко, което си и казала отричай до последно. На момчето кажи, също да отрича. И повече не и споделяй нищо. Все някога ще отмине.

SonataArctica
09-11-2011, 09:17
Преспи с буквара.

martito2
09-11-2011, 09:22
Лошото е, че си постъпила много глупаво. Хубавото е, че го осъзнаваш. :) Щом момичето те е предало, значи е поредната кучка, която само се възползва от информацията, която ти на тепсия си й дала. Много лесно се доверяваш на хората, трябва да имаш пълно доверие на някой, за да му споделиш нещо такова ... ДАММ, според мен наистина трябва да отричаш всичко ...

Donitka
09-11-2011, 09:55
Ммм тя не е от моя град.. доверих и се защото и тя ми споделя.. но, дойде ми на гости преди месец два.. знае как стоят нещата с това момче което обичам.. незнам просто поради каква причина му е издранкала това !! ;x;x За прав път го лъжа в очите и ми е супер гадно и нелофко :(

SmilezZz
09-11-2011, 10:25
Аз пък я подкрепям. В каквото и състояние да си била , не е трябвало да се хвърляш в ръцете на друг , още по - малко да го лъжеш право в очите. В една връзка е важна доверието. А представи си , че пък ако наистина научи , тогава ? :?

Donitka
09-11-2011, 10:42
Тогава вече ще стане - имаше ме, НЯМАШЕ МЕ !!!! ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ НИКОЙ ПОВЕЧЕ ДА НЕ РАЗБИРА.. ПРОСТО ЩЕ ОТРИЧАМ, ЗАЩОТО НИКОЙ НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ТОВА ;) И СЛЕД ВРЕМЕ, ДА СЕ НАДЯВАМЕ, ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ ЗАГЛЪХНЕ !

SonataArctica
09-11-2011, 10:44
И ще го лъжеш отново и отново докато накрая не ти повярва? Жалка си.

SmilezZz
09-11-2011, 10:44
Тогава вече ще стане - имаше ме, НЯМАШЕ МЕ !!!! ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ НИКОЙ ПОВЕЧЕ ДА НЕ РАЗБИРА.. ПРОСТО ЩЕ ОТРИЧАМ, ЗАЩОТО НИКОЙ НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ТОВА ;) И СЛЕД ВРЕМЕ, ДА СЕ НАДЯВАМЕ, ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ ЗАГЛЪХНЕ ! Стига твоята "приятелка" да замълчи , а ти повече да не споделяш толкова лични неща. А и да не правиш подобни глупости. Според мен не е добра идея да говориш с нея , знам ли , след този разговор може да продължи да казва това нещо на приятеля ти. Но все пак ти си я познаваш най - добре.

И все пак съм на мнение , че трябва да му кажеш истината.

crowberry
09-11-2011, 10:52
^И що? Да му разбие сърцето и в крайна сметка никой да не излезе читав от тази ситуация? Освен разбира се "голямата и приятелка". Всеки прави грешки.. това не е толкова лошо. Стига да не ги повтаряш.

SonataArctica
09-11-2011, 10:53
По - добре истината пред самозаблудата. Ако толова я харесва ще остане с нея.

Donitka
09-11-2011, 10:59
Той ми има голямо доверие !! Знае, че няма да го предам.. знам, че в момента не постъпвам правилно, но просто не искам да го загубя ! Осъзнавам, че бях много глупава.. НАПРАВИХ ГРЕШКА.. КОЯТО МИСЛЯ ДА НЕ ПОВТАРЯМ !!!!

crowberry
09-11-2011, 11:00
Наистина ли мислиш, че ще и прости? Все пак е изневяра.. Но, какво ли разбирам аз.. Ти го познаваш по-добре. Прецени сама.

SonataArctica
09-11-2011, 11:05
Има ти доверие ху-ху-ху.
Ако беше на неговото място, какво би искала да чуеш? Гадни долни лъжи или истината? Как може да го гледаш в очите без капка огризение???

SmilezZz
09-11-2011, 11:20
Има ти доверие ху-ху-ху.
Ако беше на неговото място, какво би искала да чуеш? Гадни долни лъжи или истината? Как може да го гледаш в очите без капка огризение???Напълно съгласна съм. В случая постъпваш егоистично.
А пък веднъж оплетена ли е една работа , всичко вършено с цел да я оправиш,само я влошава. А crowberry: Вярно е , че ще е гадно , но да е мислила преди това . Знам какво ще му е на момчето , но нека знае истината и да реши какво да прави. :?

LeprikonA
09-11-2011, 11:47
Защото, имах много гришки в миналото

личи си и в единия и в другия смисъл... първо(не мога без да го кажа) зле си! ама много! второ - бъди искрена с него, к'ви са тия детски истории, момчето заслужава истината, каквато и да е тя. а тая твоя "приятелка" - преусмисли на какви хора имаш доверие, защото си има неща, които дори на най-най-най-добрите приятели трябва да се замисли човек преди да ги каже.

Donitka
09-11-2011, 12:34
Айде щот съм мн зле.. ОПРАВИХ НЕЩАТА!!!! :)

SonataArctica
09-11-2011, 12:35
Еми да зле си =] Да не го приемеш като комплимент?

Donitka
09-11-2011, 12:39
ЕДВА ЛИ ;]] ПРОСТО СПРЕТЕ ДА ПИШТЕ.. НЯМАМ ВРЕМЕ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ !! :wink: :wink:

SmilezZz
09-11-2011, 12:46
Айде щот съм мн зле.. ОПРАВИХ НЕЩАТА!!!! :)И как ги оправи ? Продължаваш да го лъжеш ли ?

Donitka
09-11-2011, 13:05
Той не и е повярвал !! Приятелката ми си мислила, че още от самото начало съм я лъгала..ПРОСТО ЗАБРАВЯМЕ ЗА ПРОБЛЕМА И ТРИМАТА !!! :)

SonataArctica
09-11-2011, 13:09
Еми тогава ключ за темата.

пп - пак казвам, че си жалка.

ShtrudeL
09-11-2011, 13:14
По желание на автора.