PDA

View Full Version : ФИТНЕС И СОЛАРИУМ ЗА МОМИЧЕТА



veri313131
09-11-2011, 09:13
Здравейте,Извинявам се ако вече има такава тема !
Мисля да започна да ходя на фитнес .. около 2-3 пъти в седмица,ако имам време .. Започнах да тичам 2 пъти в седмицата .. Целта ми е да сваля около 5-8кг. Диета не пазя и може би това ми е грешката .. Опитвам се да намаля количеството храна,защото когато тренирам се нуждая от храна и ако пазя диета аз няма да имам сили ..
Та.. нека се върнем на моя въпрос . Моля ви,кажете ми по колко време тренирате във фитнеса .. Залагате повече на кардиото ли (моят проблем,както на всеки трети теен, е в ханша и бедрата) .. т.е как преминава една Ваша тренировка .. Аз,както и много други момичета,страдаме от закръгленото тяло .. и аз искам това да се промени,защото мисля,че знаете какво е .. Това е и липса на самочувствие ..
ии ПОСЛЕДЕН въпрос : Преди 2 дена ходих на солариум .. купих за карта за 30 мин .. Ефекта от соларуима кога идва.. Колко минути трябва да направя за да постигна хубав летен загар :) .. Благодаря,предварително

PamelaIvanova
09-11-2011, 10:29
Поздравления, че си решила да се захванеш сериозно.Аз ходя на фитнес 3 пъти седмично за около 1 час и си поддържам добра фигура.За храните не се ограничавам от нищо, просто ям по малко.Номерът е да следиш колко килокалории приемаш с всяко ядене, и да изразходваш също толкова във фитнеса, на уредите си има броячи, които показват точно това.
Също така моя тен от солариум се появи след 2 посещения от по 6 минути и 2 от по 9. посещения от по 6 минути и 2 от по 9.Първата седмица ходи през ден-два, после можеш да разредиш посещенията, но не стой повече от 10 минути на сеанс. Надявам се да съм помогнала

glezenafukla
09-11-2011, 10:53
PamelaIvanova, в какъв солариум си ходила - хоризонтален или вертикален, аз ходих около 10 пъти на вертикален и за съжаление нямаше никакъв ефект, аз съм доста беличка и не видях никаква разлика..

Sintya
09-11-2011, 10:55
След 15 минута попринцип, но си зависи от солариума. Все пак гледай да не прекаляваш.
Иначе за фитнеса, ако искаш да сваляш - кардио + здравословно хранене. Можеш да си вземеш и инструктор, който ще ти каже за какво да правиш упражнения ( примерно за корем, бедра и тн ) :)

PamelaIvanova
09-11-2011, 11:03
Ходих на хоризонтален но едва ли има разлика, не знам, а и наистина зависи от кожата, аз попринцип съм по-тъмна и почернявам бързо