PDA

View Full Version : Плитки?



babyfreak
09-11-2011, 10:01
Хей :)
Аз имам гъста и чуплива коса.И след като се изкъпя, на леко влажна коса си правя плитки.На сутринта, обаче ми бухва страшно много :D Какво да направя за да не става толкова голям обем????
Съжалявам ,ако има такава тема :(

SmilezZz
09-11-2011, 10:35
Оформи къдриците с пяна , за да седи по - хубаво или недей да спиш с плитките , а си стой с тях няколко часа.

babyfreak
09-11-2011, 10:48
значи да седя няколко часа и после като ги пусна да ги оформя с пяна??

FuCKkK13
09-11-2011, 10:56
ами като ги разплетеш никога не ги реши ! .. може както казаха с пияна или като ги разплетеш леко си мокриш ръцете и си дооформяш косата с влажни ръце... или ако имаш някакво спрейче за косата (спрей балсам) или за оформяне на къдрици може с него, колкото да слегна малко :)

Josefinne
09-11-2011, 10:58
Пяната може да я сложиш и преди да ги сплетеш, но трябва да си избереш такава, която не дава "мокър" ефект. Друг съвет - не ги плети много стегнато.

pressiana
09-11-2011, 11:02
Още един съвет от мен - сресвай косата преди да направиш плитките, така ще стои подредена, когато ги пуснеш.. и няма да се налага да я сресваш /което ще ги развали/. :)

wenii
09-11-2011, 11:15
ами като ги разплетеш никога не ги реши ! .. може както казаха с пияна или като ги разплетеш леко си мокриш ръцете и си дооформяш косата с влажни ръце... или ако имаш някакво спрейче за косата (спрей балсам) или за оформяне на къдрици може с него, колкото да слегна малко :)

:)