PDA

View Full Version : Британика или Бритиш консюл



sound0fsilence
09-11-2011, 13:11
ъмм от заглавието става ясно...
След 8 клас ще се запиша в едната от тях.Повече клоня към бритиш консюл ,но съм чувала ,че курсовете са много кратки и много скъпи. :?

joronir
09-11-2011, 13:40
Мда скъпи са доста ;) Но в училище ние се подготвяхме за сертификатите (до 7ми клас) (Стигнахме до фърст сертификейт) и учителката ни посаветва,че в британскто консулство е най-добра подготвката и най-добре ако имаме възможност там да продължим а за британика нищо не съм чувал като впечатления ;)

chereshka7
09-11-2011, 17:47
учила съм в британика- не съм очарована. искаха да ме запишат тази година в бритиш консул, но аз отказах. Каза че ще си 8ми клас.. сега няма ли да имаш много часове по англ в седмицата? или се бъркам? ако е така не мисля, че ще ти е и до допълнителен... :) :) :)

MegiBoOm
09-11-2011, 18:05
Британика.

Govnyo
09-11-2011, 20:42
в британика преподават овоняни на пот англичани, които не са успели да си намерят каквато и да било работа в Англия и са дошли да лапат мухите в България

в бритиш каунсил преподават овоняни на пот англичани, които не са успели да си намерят каквато и да било работа в Англия и са дошли да лапат мухите в България

ключът е в теб

sound0fsilence
09-12-2011, 08:25
учила съм в британика- не съм очарована. искаха да ме запишат тази година в бритиш консул, но аз отказах. Каза че ще си 8ми клас.. сега няма ли да имаш много часове по англ в седмицата? или се бъркам? ако е така не мисля, че ще ти е и до допълнителен... :) :) :)

Ами да тази година ще уча много език,но не английски ,а немски .. Всъщност на курсове ще ходя след 8 клас и ми трябваше инфо :) Досега съм учила в една много добра школа ,в която щяха да ни готвят за сертификат,но се местя в София .

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 08:59
амии сама си направи извода.. british council са организаторите на изпитите на Кеймбридж в България :}

Kopakabana
09-12-2011, 12:02
British Council естествено

Milly4
09-12-2011, 15:36
Аво-Бел :D

gummybear
09-12-2011, 15:44
British Council естествено

sound0fsilence
09-12-2011, 21:44
в британика преподават овоняни на пот англичани, които не са успели да си намерят каквато и да било работа в Англия и са дошли да лапат мухите в България

в бритиш каунсил преподават овоняни на пот англичани, които не са успели да си намерят каквато и да било работа в Англия и са дошли да лапат мухите в България

ключът е в теб

Aбе не бих казала,че лапат мухите ,защото тук в България получават доста пари и много повече от колкото щяха да печелят в Англия..