PDA

View Full Version : Топ



brief
09-11-2011, 14:11
Здравейте (: Търся си такава блуза (момичето вляво) -> http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198684_214372515279821_100001212230249_627463_2509 826_n.jpg
Много ми харесва обикалях из Terranova,New Yorker,Calliope иии къде ли още не,но без резултат. :( Силно се надявам на вашата помощ и благодаря предварително!

P.S.От София съм

mimimimi123
09-11-2011, 15:37
На мен ми е струва, че блузата е тип "прилеп" с широки ръкави и е тясно долу до коремчето.

А поразходи се малко из магазините и ще намериш ние няма как да ти помогнем ! :) :o

millmii
09-11-2011, 17:00
На мен ми е струва, че блузата е тип "прилеп" с широки ръкави и е тясно долу до коремчето.

А поразходи се малко из магазините и ще намериш ние няма как да ти помогнем ! :) :o

Има как .. ако някой е виждал ще й каже къде и тя ще отиде и ще си я купи. За жалост аз не съм виждала точно такава .. Но все пак успех при търсенето .. :)

Josefinne
09-11-2011, 17:02
В Тайли гледа ли?

Pigeon
09-11-2011, 17:09
Индийските магазини /Индиан пойнт/ преливат повечето пъти от подобни. Ако не си намериш, взимаш си там метър-метър и половина от някой по-прозрачен плат и много лесно се прави.

mimimimi123
09-11-2011, 17:24
На мен ми е струва, че блузата е тип "прилеп" с широки ръкави и е тясно долу до коремчето.

А поразходи се малко из магазините и ще намериш ние няма как да ти помогнем ! :) :o

Има как .. ако някой е виждал ще й каже къде и тя ще отиде и ще си я купи. За жалост аз не съм виждала точно такава .. Но все пак успех при търсенето .. :)

Ами ти като си от София защо не и кажеш нали тя иска да разбере някъде в София, ами хайде давай "ТЪЙ" като има :?
Аз имах предвид "НИЕ НЯМА КАК ДА ТИ ПОМОГНЕМ" като някои не живеят в София
Офф не ми се спори хайде много ти здраве.. :)

millmii
09-11-2011, 17:51
На мен ми е струва, че блузата е тип "прилеп" с широки ръкави и е тясно долу до коремчето.

А поразходи се малко из магазините и ще намериш ние няма как да ти помогнем ! :) :o

Има как .. ако някой е виждал ще й каже къде и тя ще отиде и ще си я купи. За жалост аз не съм виждала точно такава .. Но все пак успех при търсенето .. :)

Ами ти като си от София защо не и кажеш нали тя иска да разбере някъде в София, ами хайде давай "ТЪЙ" като има :?
Аз имах предвид "НИЕ НЯМА КАК ДА ТИ ПОМОГНЕМ" като някои не живеят в София
Офф не ми се спори хайде много ти здраве.. :)

Не ми се дават обяснения и то точно на теб, но отговора е прост : НЕ съм срещала такива блузи.. виждаш и че има хора, които ще й помогнат .. Сладурче, ти като не си от София, просто не пиши, вместо да се нахвърляш на авторката, която просто задава въпрос .. :?

mimimimi123
09-11-2011, 17:58
На мен ми е струва, че блузата е тип "прилеп" с широки ръкави и е тясно долу до коремчето.

А поразходи се малко из магазините и ще намериш ние няма как да ти помогнем ! :) :o

Има как .. ако някой е виждал ще й каже къде и тя ще отиде и ще си я купи. За жалост аз не съм виждала точно такава .. Но все пак успех при търсенето .. :)

Ами ти като си от София защо не и кажеш нали тя иска да разбере някъде в София, ами хайде давай "ТЪЙ" като има :?
Аз имах предвид "НИЕ НЯМА КАК ДА ТИ ПОМОГНЕМ" като някои не живеят в София
Офф не ми се спори хайде много ти здраве.. :)

Не ми се дават обяснения и то точно на теб, но отговора е прост : НЕ съм срещала такива блузи.. виждаш и че има хора, които ще й помогнат .. Сладурче, ти като не си от София, просто не пиши, вместо да се нахвърляш на авторката, която просто задава въпрос .. :?

Мила не исках да прозвуча грубо, но аз си споделих мнението и това може да и помогне примирие!? :-) :)

brief
09-11-2011, 18:13
Благодаря ви много за отговорите! :) Честно казано вече съм вманиачена по тази блуза,защото исках да съм облечена с нещо такова на 15.09 8-) 8-) 8-) Обиколих всички възможни молове в София,обаче не намерих такава ....... може би просто нямам късмет

brief
09-12-2011, 19:54
up :)