PDA

View Full Version : Бели пъпчици по кожата на пениса



greenman
09-11-2011, 18:18
На 14 години съм. От 1-2 месеца имам някакви бели пъпчици по кожата на пениса и по тестисите. Намират се от лявата и дясната страна на пениса. Има ли за какво да се притеснявам.

Преместена.
kalpazanka

SisiStrange
09-11-2011, 18:21
Цели 2 месеца не си отишъл на лекар? :-o
Отиди!

sapphire5
09-11-2011, 18:22
Иди на лекар, и той ще ти каже дали има смисал да се притесняваш. :)

ZloboMiR
09-11-2011, 18:29
С върховни усилия ще се въздържа да поискам снимка. :D Ако не е по целия пенис, а само в основата, може да е от естествено развитие, но лекар не е излишен.

greenman
09-11-2011, 18:39
повечето са в основата, но има някои, които са по кожата, която покрива главичката

mafani
09-11-2011, 18:42
Споко и аз имах, но след време изчезнаха. Няма нужда от лекар.

TheJack
09-11-2011, 18:45
Ако беше само в основата може да е от всичко там обезкосмяване с бръснарско ножче нявки нормални възпаления глупости...Но щом има и в горната част...не си написал водиш ли полов живот..колко често...сменяш ли партниори..
Съмнява ме някои тук да ти даде по-добър съвет от това да отидеш на лекар? Защо изобщо пускаш темата като знаеш отговорите..нима очакваш да те успокоим и да ти кажем ,че ти няма нищо при положение че от 2 месеца имаш пъпки по онази ти работа?

TheJack
09-11-2011, 18:47
Споко и аз имах, но след време изчезнаха. Няма нужда от лекар.
Ми ти и ръката като си счупиш недей да ходиш на лекър кво? Тя пак ще си зарастне може да е на криво ама куро те боли... :lol:

OnlyMeAndYou
09-11-2011, 18:54
Поразрови се с търсачката. Имаше подобна тема в която бяха сложили линк към статия на тази тема. В някои случаи е нормално. Имаше и снимка. Там обясняваха кога е нормално и кога не.

greenman
09-11-2011, 19:01
Ако беше само в основата може да е от всичко там обезкосмяване с бръснарско ножче нявки нормални възпаления глупости...Но щом има и в горната част...не си написал водиш ли полов живот..колко често...сменяш ли партниори..
Съмнява ме някои тук да ти даде по-добър съвет от това да отидеш на лекар? Защо изобщо пускаш темата като знаеш отговорите..нима очакваш да те успокоим и да ти кажем ,че ти няма нищо при положение че от 2 месеца имаш пъпки по онази ти работа?

не водя полов живот, на 14 съм :D

AllenWalkerr
09-11-2011, 19:06
Честито ставаш горд член на кактусче (Сън)... иди да те прегледа вълшебната Ръка M.D.

ZloboMiR
09-11-2011, 19:08
Ами ако преди два месеца не си спомняш за нещо съмнително, което да предизвика такова явление, защото може да си е сори някаква алергия от омекотител на белъото, случаи всякакви, и ако за тези два месеца няма влошаване, би следвало да е нормално.
Но дори тук да има лекар, никой не може да те прегледа от разстояние и да поеме отговорност. Няма нищо срамно и е добра възраст за профилактичен преглед.

greenman
09-11-2011, 19:20
Ами ако преди два месеца не си спомняш за нещо съмнително, което да предизвика такова явление, защото може да си е сори някаква алергия от омекотител на белъото, случаи всякакви, и ако за тези два месеца няма влошаване, би следвало да е нормално.
Но дори тук да има лекар, никой не може да те прегледа от разстояние и да поеме отговорност. Няма нищо срамно и е добра възраст за профилактичен преглед.

не си спомням нищо, което да предизвика такова това

an0n1mk0
09-11-2011, 19:25
И аз имам това е от развитието никъде няма нужда да ходиш

greenman
09-11-2011, 19:28
на колко години си анонимко

ZloboMiR
09-11-2011, 19:33
на колко години си анонимко
На 14 е, това му е първото изречение. Писането е сребро, четенето злато.

Anja
09-11-2011, 20:16
Боли ли? Сърби ли? Създава ли някакъв дискомфорт или просто имаш пъпки?

annonimnna
09-11-2011, 20:21
Най-добре иди на лекар, няма да ти изяде пи*ката, не се притеснявай. :)

Anja
09-11-2011, 20:26
Най-добре иди на лекар, няма да ти изяде пи*ката, не се притеснявай. :)

Със сигурност, още повече, като е пъпчасала... :razz: :razz: :razz:

jumpers
09-11-2011, 20:43
Аве на самата глава отстрани ли ? Или по кожата ? Може да е от бръсненето ако правиш на контра :D

dream1707
09-11-2011, 20:48
Най-добре иди на лекар, няма да ти изяде пи*ката, не се притеснявай. :)

Със сигурност, още повече, като е пъпчасала... :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ох... както казаха най-добре иди на доктор, ние не можем да знаем от какво точно е това.

WaterLilly
09-11-2011, 20:49
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_coronae_glandis

Ако е това, нямаш повод за притеснение.

jumpers
09-11-2011, 21:14
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_coronae_glandis

Ако е това, нямаш повод за притеснение.

Все едно има грива, даже яко изглежда :razz: :razz:

ZloboMiR
09-11-2011, 21:21
С върховни усилия ще се въздържа да поискам снимка. :D Ако не е по целия пенис, а само в основата, може да е от естествено развитие, но лекар не е излишен.
Ех, стигна се до снимки. Да съберем още 100 + неговата и да направим сравнителен алализ по картинка? Какво толкова, не е като да си покажеш лицето, та да те познаят. :D
Който пести пари от лекар, ги дава за поп. Дори при българското здравеопазване.

Antixrist
09-11-2011, 21:40
Иди на лекар, и той ще ти каже дали има смисал да се притесняваш. :)

До сега не съм те виждал да даваш някакъв адекватен коментар. :(

Колкото до проблема ти..според мен няма от какво да се притесняваш.И аз имах такива (май) преди години ама изчезнаха.Явно е от развитието.

До колкото разбирам не е точно като пъпчици..смисъл не са червени и подути или с някав гаден бял връх нали?Просто кат някакъв релеф.

Но ако не е така и сърбят или болят по добре отивай на лекар.

Успех! :) :)

sapphire5
09-12-2011, 17:38
Иди на лекар, и той ще ти каже дали има смисал да се притесняваш. :)

До сега не съм те виждал да даваш някакъв адекватен коментар. :(

е какво ние можеме да му кажеме тук....лекаря много по -добре може да му каже дали има смисал да се притеснява или не... омг :lol: :)

и бтв аз кво да напраа, че не си виждал...

09-12-2011, 19:15
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_coronae_glandis

Ако е това, нямаш повод за притеснение.
ОЛЕЛЕ НЕ ПАК!
няма да погледна кур до края на живота си!!! :-# :-# :-#

Antixrist
09-12-2011, 20:18
Иди на лекар, и той ще ти каже дали има смисал да се притесняваш. :)

До сега не съм те виждал да даваш някакъв адекватен коментар. :(

е какво ние можеме да му кажеме тук....лекаря много по -добре може да му каже дали има смисал да се притеснява или не... омг :lol: :)

и бтв аз кво да напраа, че не си виждал...


Еми не просто 90% от постовете ти са "лекар"

Като нямаш кво да кажеш не пиши!Аз знам за какви пъпчици говори и за тва се обаждам...мнения от рода на "иди на лекар" са излишни.Човек пише във форум като първа мярка..смисъл търси хора с неговите проблеми че да могат да му разяснят.За лекаря и сам се сеща ми се струва.

rapanche
09-12-2011, 20:19
На 14 години съм. От 1-2 месеца имам някакви бели пъпчици по кожата на пениса и по тестисите. Намират се от лявата и дясната страна на пениса. Има ли за какво да се притеснявам.Марш на лекар !!!!

Bmw_e36
02-04-2017, 20:19
Здравеите аз съм на 29 гд никога несъм имал проблем от няколко седмици ми излезнаха бели връхчета на кожата на пениса точно от прет някой да знае от какво се е получило благодаряви!!!!!!