PDA

View Full Version : Кампания за безплатни прегръдки (FREE HUGS)



troianeca
09-11-2011, 22:00
Исках да разбера, дали се провеждат FREE HUGS кампании в София, много бих искал да се присъединя към такава кампания или да организираме хора още сега за тежката депресивна есен ха :)

Има клипче в Ютуб под името Free Hugs Campaign, проверете го ако искате да видите от къде се е започнало всичко :)

Понеже не съм много активен тук надявам се да ме намерите в скайп:fade_fiuu ако сте заинтересовани от идеята или ако може да ме насочите :)

Смятам, че с това не само караме някой да се усмихне и засмее, но най вече помагаме и на себе си :)

reoffender
09-11-2011, 22:05
Малко е странно да те прегръщат непознати. 8-)

Иначе е свежа идея,да.

troianeca
09-11-2011, 22:09
Да, знам. На някои не им допада, но това е просто начин за предаване на позитивна енергия, от която някои хора се нуждаят. И няма само да ни прегръщат непознати, ние ще прегръщаме тях. :D

Forest_girl
09-11-2011, 22:13
Много добра идея, според мен! Ще участвам :Р

godframedme
09-18-2011, 11:25
За тези неща не се пише по интернет и не се организират фейсбук групи и т.н. Аз съм правил в много градове в България и чужбина, просто се събираш с приятели, обличате се с възможно най-екстравагантни и шарени дрехи, перуки и т.н., правите няколко големи картона с надписи "Безплатни прегръдки" или нещо подобно и тръгвате по улиците. Креативността, чувството за хумор и доброто настроение са задължителни.

JustForFun
09-18-2011, 15:20
За софия не зная, но в стара загора има. И почти всеки път като излизам ги срещам.. Колко пъти вече сме се прегръщали с това момче вече не знам :-D