PDA

View Full Version : Помогнете ми , държанието му ме обърква .



boriana_borislavova
09-11-2011, 21:15
здравеите , искам да ви разкажа историята си , да излея мъката си и надявам се да получа вашето мнение . имам приятел от половин година и повече , от началото всичко беше наред както при повечето връзки , след това започнаха караниците ревноста разделите , от началото не взимах на сериозно връзката си но в последствие нещата се задълбочиха и започнах да изпитвам по специални чувства , проблема ми е че аз започнах да го обичам много а като че ли тои не изпитва нищо , когато сме заедно и не сме скарани страшно много ме ревнува и от това идват всичките ни проблеми заради които се разделяме , когато сме скарани тои се държи много лошо с мен пред хората но когато разговаряме само двамата отнушението му се променя , постоянно късаме карамесе и на края пак сме заедно , последния път когато се скарахме си казах че е за последно спрях да го търся по всякакъв начин и точно когато си мислех че ще го преудолея тои ме потарси , писа ми смс и всичко се повтори както винаги , не мога да разбера изпитва ли поне нещо кам мен след като всеки път когато се скараме за нещо се връща пак при мен .

AnotherDay
09-11-2011, 21:18
много яко нали пред хората те правят на магаре, ма инъче не. ти самочувствие нямаш ли? заеби любовта.

FuCKkK13
09-11-2011, 21:25
ами очевидно те обича или те харесва и иска да е с теб щом те търси... но вземете да поговорите за това негово държание... айде момчетата пред приятели им е малко странно да се държат супер мило и т.н. с гаджето си.. все пак са момчета, но това не означава да не се държат нормално !...нека да си е мил, когато сте двамата, но навънка да не се държи ужасно, а просто нормално... да не е в двете крайности :) .. айде успех :)

AnotherDay
09-11-2011, 21:28
ей за тва си говорим , майка му мръсна ейййййййй немате акъл бе хора пряват ви на 5 стотинки пред хората , излагат ви, ма инъче ви обичат. ми обичайте се, после пък питате тука "ми той се държи грубо с мене" - ми как да не се държи като се правите на маймуни заради едната "любов". то любов ли бе, да го опишеш с думи.
ма споко бе мило, аз те обичам, щото сме сами в нас, ама пред другите майка ти ше...

Soraq
09-11-2011, 21:30
От една страна щом те ревнува може да те обича, но ако те обича защо да те прави така пред приятелите си ? Струва ми се тъпо. Поговорете сериозно и решете дали ще сте заедно или не. :) :) :)

roseleaf94
09-11-2011, 21:32
ей за тва си говорим , майка му мръсна ейййййййй немате акъл бе хора пряват ви на 5 стотинки пред хората , излагат ви, ма инъче ви обичат. ми обичайте се, после пък питате тука "ми той се държи грубо с мене" - ми как да не се държи като се правите на маймуни заради едната "любов". то любов ли бе, да го опишеш с думи.
ма споко бе мило, аз те обичам, щото сме сами в нас, ама пред другите майка ти ше...

Всъщност те мислят, че увлечението е любов, но се лъжат тоооолкова жестоко.
Явно са на по 13-14 и не разбират още кое какво е...

leadyflame
09-11-2011, 21:33
Заеби, нищо няма да се оправи

DragonLady
09-11-2011, 21:33
За мен това с късаници и събираници, не е стабилна връзка. И от де накъде ще му позволяваш да те излага пред хората? Седнете си на дупетата и поговорте малко за тази ревност и караници.

AnotherDay
09-11-2011, 21:34
любов е да режеш 5 часа малки сърчица и да ги оцветяваш с червен фулмастер и да ги пръснеш из целия апартамент и те да водят до един прост... шоколад своге.
цуни-гуни на пейката не е любов.

roseleaf94
09-11-2011, 21:37
любов е да режеш 5 часа малки сърчица и да ги оцветяваш с червен фулмастер и да ги пръснеш из целия апартамент и те да водят до един прост... шоколад своге.
цуни-гуни на пейката не е любов.
Подкрепям с ръце и крака!!!

brutaLxxbunny
09-11-2011, 21:40
На това връзка ли му викаш?Някой,някога те е излъгал грубо...
Може и да те харесва,може и дори да те обича,ама е ЯВНО,че между вас нещата просто не стават.Откажете се един от друг.

Zaharinka
09-11-2011, 21:44
Малки сте още.Пораснете,осъзнайте се какво искате и с кого го искате.След това всичко се нарежда. :)

boriana_borislavova
09-11-2011, 21:53
много пъти съм се опитвала да говоря с него за държанието му , питала съм го обича ли ме , но тои не е директен като мен и не може точно да разговаря на тези теми . винаги пова да мрънка да овърта и никога няма ясен отговор

Luidgie
09-11-2011, 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=Ze_Hjyy473s ммдамм...

Evterpa
09-11-2011, 22:04
Спри да си рушиш здравето с т'ва момче. Позволява си да се държи идиотски и да те къса, щото знае, че в момента, в който те потърси, ще дотичаш. Получава се омагьосан кръг...
К'ъв е смисъла да поддържаш емоционалноизтощителна връзка, вместо да си потърсиш щастието другаде?

LeprikonA
09-12-2011, 06:59
http://www.youtube.com/watch?v=Ze_Hjyy473s ммдамм...

доста точно :D

sladur4etyYy
09-12-2011, 10:34
ти смяташ ли, че си щастлива с него? сериозно?

ако отговорът е: ''да'', продължавай да се оставяш да те правят на глупачка, и се радвай на безусловната му, окриляваща любов.

ако е: ''не'', мисля, че ти е ясно какво трябва да направиш.

ако е: ''емииии нз, той нали ме обича, пък аз таковаа, емиии, сигурно съм щастлива, нали все пак понякога се държи добре с меен, какво като ме прави на 5 стотинки в повечето време...'', положението е много зле.

ledenakrasota
09-12-2011, 10:39
Човек, който те обича няма да те прави на гъз пред когото и да било. Не се давай! Никой не заслужава такова отношение.
И това не е връзка. Камо ли сериозна, ако само се карате, късате и т.н. Трябва да има компромиси, разговори и разбиране от 2-те страни.

dalitooo
09-12-2011, 11:31
вобще недей да се занимаваш с неуравновесени хора. ти страдаш от цялата работа, а няма смисъл, заеби го и си продължавай напред :)

autumn666
09-12-2011, 12:43
От половин година сте заедно, а не можеш директно да го питаш защо се държи така? :? Не би ли трябвало да сте се опознали достатъчно добре и да можете да си говорите за всичко, толкова ли е трудно да проведеш един разговор с него?! Аз не виждам друг изход. После ако тва продължи търсиш си нов и тва е... Иначе - той може и да има чувства към теб... но може и да са поизстинали - и да те търси и да ти се извинява само по навик, защото е свикнал с теб, и му е трудно да търси друга... Казах ти, говориш с него, а ако поведението му не се промени - късаш...