PDA

View Full Version : Сънища



cazzo
09-11-2011, 22:39
Искам да ви попитам сънувахте ли нещо на скоро. Ще се радвам да разкажете някой ваш сън и ще се опитам да ви го разтълкувам.
http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/10/10/7c388bc16a.jpg

ledenakrasota
09-11-2011, 22:49
Вчера си изгубих обувките на бала, а бяха много хубави. :lol:

Не знам какво означава. Но все още са си в кутията. :-)

cazzo
09-11-2011, 22:54
Аз знам какво означава, надявам се да ти помогна и мерси за отговора. Сънят ти означава че те чакат материално и духовно обедняване.

ledenakrasota
09-11-2011, 22:56
оо, благодаря! :) Много ведра новина в тази безсънна нощ :D


:)

D3NG3rZ0N3
09-11-2011, 23:08
Всъщност, Казо има право. Ето това е от съновник.бг:

Aко си купуваш обувки, делата ти ще потръгнат. друг ако си купува обувки, ще научиш за брак или годеж. Aко купуваш обувки на някого, ще сводничиш, ще си посредник на интимни отношения. Aко носиш стари или скъсани обувки, ще претърпиш загуби, предстои ти застой в работата. Aко обувките ти са тесни и неудобни, ще имаш трудности в службата, ще се чувстваш потиснат и угнетен. Женски обувки в съня са знак за хитрост и любовно лукавство, а мъжки - за добри печалби и успехи чрез труд.

Ако насън загубиш обувките си, чакат те материално и духовно обедняване. Ако намериш обувки, ще получиш вест от любимия чрез писмо, телефонно обаждане и т. н.

CupcakeKitty
09-11-2011, 23:14
Аз пък не си помня сънищата ;/ :(

cazzo
09-11-2011, 23:24
Всъщност, Казо има право. Ето това е от съновник.бг:

Aко си купуваш обувки, делата ти ще потръгнат. друг ако си купува обувки, ще научиш за брак или годеж. Aко купуваш обувки на някого, ще сводничиш, ще си посредник на интимни отношения. Aко носиш стари или скъсани обувки, ще претърпиш загуби, предстои ти застой в работата. Aко обувките ти са тесни и неудобни, ще имаш трудности в службата, ще се чувстваш потиснат и угнетен. Женски обувки в съня са знак за хитрост и любовно лукавство, а мъжки - за добри печалби и успехи чрез труд.

Ако насън загубиш обувките си, чакат те материално и духовно обедняване. Ако намериш обувки, ще получиш вест от любимия чрез писмо, телефонно обаждане и т. н.

Кацо, моля! И за да не бъде безполезен отговорът ми, ще те посъветвам да не поемаш големи рискове.

D3NG3rZ0N3
09-11-2011, 23:43
Иначе к'во?

annonimnna
09-11-2011, 23:48
Миналата вечер, сънувах, че извънземни окупират града ни и отвлякоха само мен. Пищях, виках ама не ме върнаха.
После слава Богу се събудих 8-)

cazzo
09-12-2011, 00:13
Миналата вечер, сънувах, че извънземни окупират града ни и отвлякоха само мен. Пищях, виках ама не ме върнаха.
После слава Богу се събудих 8-)
Мисля че съня ти показва страха ти от промените в живота ти, или от загубата на твоят дом и семейство. А може да означава, че някой иска да ти наруши личното пространство, или личния ти живот. Така го разбирам, но ако искаш може да погледнеш в онлайн съновници ;)

xxxbrokenhearthxxx
09-12-2011, 00:40
Сънувах, че излизам на двора пред нас, но там вместо градинката с цветя беше пълно с гробове покрити с много пръст отгоре. На един от тях имаше някаква хартишка с дата. Взех я и тръгнах по една светла пътека която луната огряваше.

xoxi
09-12-2011, 01:43
Сънувах, че с приятелят ми се разхождаме из някакъв пазар, през който бяха опънати много ниски въжете и аз непрекъснато си заплитах косата и ми се налагаше да се навеждам, докато вървим, а той си ходеше нормално и изправен. Това беше странно, защото той е по-висок от мен.
По пътя му мрънках, че ми се яде диня и той каза, че ще ми купи, ако аз си я нося.
След това сънувах, че пия от някаква чаша, в която има студена вода и парченца диня.
Остатъка от съня не е за казване. 8-)

xXxAngerfisTxXx
09-12-2011, 06:43
абсолютно всяка вечер от както почина - 5 месеца, сънувам баба ми... ама ми е приятно де :)

thegreenzombie
09-12-2011, 06:51
аз от 2-3 месеца насам, всяка вечер сънувам ужаси.... главно убиеца е сестра ми и всяка вечер се опитва да ме убие по различен начин 8-) доста е изобретателна, когато я сънувам :D или пък сънувам някакви хипер странни, несвързани неща ии като се събудя, чак аз се изумявам от себе си :lol:



а напоследък сънувам и баща ми(той почина преди 3 месеца) и ми е много странно.... абе гадно си е :(

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 07:03
един конкретен човек сънувам напоследък..

EffinSick
09-12-2011, 08:38
Сънувах, че приятелките ми ме зарязват и отиват при майка ми.(с нея искат да са приятелки) :?

tItEufFf
09-12-2011, 10:23
Непрекъснато сънувам едно момче от училище, което не познавам, само съм го виждала. А понякога сънищата ми са наистина горещии... чак ми става гадно като се събудя

cazzo
09-12-2011, 10:48
Сънувах, че излизам на двора пред нас, но там вместо градинката с цветя беше пълно с гробове покрити с много пръст отгоре. На един от тях имаше някаква хартишка с дата. Взех я и тръгнах по една светла пътека която луната огряваше.
Сънуваш ли гробове покрити с пръст, значи че колкото повече е пръстта, толкова по - големи богатства ще получиш или ще намериш изгубени вещи. Това казват в съновника. Но с тази бележка с дата, това може да е игра на думи. Запомни датата, ако я знаеш и кой по ред е гроба.

cazzo
09-12-2011, 11:18
Сънувах, че с приятелят ми се разхождаме из някакъв пазар, през който бяха опънати много ниски въжете и аз непрекъснато си заплитах косата и ми се налагаше да се навеждам, докато вървим, а той си ходеше нормално и изправен. Това беше странно, защото той е по-висок от мен.
По пътя му мрънках, че ми се яде диня и той каза, че ще ми купи, ако аз си я нося.
След това сънувах, че пия от някаква чаша, в която има студена вода и парченца диня.
Остатъка от съня не е за казване. 8-)
Купуваш ли диня, значи ще направиш добро за приятел, който не заслужава това или ще си създаваш проблемите сам. Сънуваш ли пазар, значи ще бъдеш замесен в конфликт. Това пише в съновника.

cazzo
09-12-2011, 11:38
абсолютно всяка вечер от както почина - 5 месеца, сънувам баба ми... ама ми е приятно де :)
Сънуваш ли баба си, предстоят ти щастливи вести. Това пише в съновника. Искам да ти кажа да си спомниш за всички неща, които те е посъветвала баба ти и да ги имаш предвид.

cazzo
09-12-2011, 11:52
аз от 2-3 месеца насам, всяка вечер сънувам ужаси.... главно убиеца е сестра ми и всяка вечер се опитва да ме убие по различен начин 8-) доста е изобретателна, когато я сънувам :D или пък сънувам някакви хипер странни, несвързани неща ии като се събудя, чак аз се изумявам от себе си :lol:



а напоследък сънувам и баща ми(той почина преди 3 месеца) и ми е много странно.... абе гадно си е :(
Видиш ли насън сестра си, значи ще се срещнеш с човек, който обичаш. Ако видите баща си в съня си, е знак за власт и закрила. Означава че трябва да разчитате на себе си повече. Това пише в съновника. Аз искам да кажа че сънищата със сестра ти, символизират съперничеството между вас. А за съня с баща си, замисли се кои черти от неговия характер си ги наследил.

cazzo
09-12-2011, 11:56
един конкретен човек сънувам напоследък..
Сънуваш ли познат човек в съня ти, значи ти предстои да срещнеш някой, който не си виждал от доста време или ще получиш новини, които ще те изненадат. Видиш ли непознат в съня си, значи те застрашава нещо. Това пише в съновника. Друго не знам какво мога да ти кажа.

cazzo
09-12-2011, 11:59
Сънувах, че приятелките ми ме зарязват и отиват при майка ми.(с нея искат да са приятелки) :?
Сбогуваш ли се в съня си с приятелки, значи че мъката ти ще отмине. Това пише в съновника. И тъй като отиват при майка ти, значи може същата мъка да обземе и нея.

cazzo
09-12-2011, 12:04
Непрекъснато сънувам едно момче от училище, което не познавам, само съм го виждала. А понякога сънищата ми са наистина горещии... чак ми става гадно като се събудя
Сънуваш ли момче, което познаваш, значи ще разбереш за важна вест. Целуваш ли в съня си момче, значи ще осъществиш важна победа. Сънуваш ли, че момче което не познаваш влиза в къщата ти, значи семейството ти ще се увеличи. Това пише в съновника. А според мен може да означава, че момчето си мисли за теб.

SunnyWinter
09-12-2011, 14:42
Напоследък сънувам извънземни, които ми говорят на някакъв странен език.. И после се появиха едни познати, на които казах, че са много мазни и приличат на чипс. :lol:

EffinSick
09-12-2011, 15:11
Сънувах, че приятелките ми ме зарязват и отиват при майка ми.(с нея искат да са приятелки) :?
Сбогуваш ли се в съня си с приятелки, значи че мъката ти ще отмине. Това пише в съновника. И тъй като отиват при майка ти, значи може същата мъка да обземе и нея.
Чакай малко.
Ами ако сънувам лилави дракони и извeстни травестити, на които съм фенка какво значи това?
Или пък ако се запознавам с любимата си група и така нататък...
??
А ако сънувам, че летя?
обясни ми, че искам да знам. :D

4o4ina
09-12-2011, 15:43
Аз пък не си помня сънищата ;/ :(
и аз така много рядко се случва да помня някой :(

cazzo
09-12-2011, 15:57
Напоследък сънувам извънземни, които ми говорят на някакъв странен език.. И после се появиха едни познати, на които казах, че са много мазни и приличат на чипс. :lol:
Ако видиш извънземни в съня си, значи ще преживееш вълнуващи неща. Това пише в съновника. Но според мен съня ти не значи нищо. Просто интересен сън. :D

cazzo
09-12-2011, 15:59
Сънувах, че приятелките ми ме зарязват и отиват при майка ми.(с нея искат да са приятелки) :?
Сбогуваш ли се в съня си с приятелки, значи че мъката ти ще отмине. Това пише в съновника. И тъй като отиват при майка ти, значи може същата мъка да обземе и нея.
Чакай малко.
Ами ако сънувам лилави дракони и извeстни травестити, на които съм фенка какво значи това?
Или пък ако се запознавам с любимата си група и така нататък...
??
А ако сънувам, че летя?
обясни ми, че искам да знам. :D
Ти го сънувай :D . А и да ти кажа подробностите също са от голямо значение.

Djenka
09-12-2011, 16:34
Сънувах, че вървя по нещо като много тънка земя и под нас са облаците. Ходехме към някаква забележителност, и, хъмм, бяхх само по бельо нагоре :oops: :oops: След това ме преследваха някакви хора, после се озовах в някаква версия на новото ми училище, където разбрах, че всъщност е нещо като пансион..

Абе, не е като да нямам въображение. 8-)

l0verch0y
09-12-2011, 17:08
<-----


един конкретен човек сънувам напоследък..
[-(

cazzo
09-12-2011, 17:13
Сънувах, че вървя по нещо като много тънка земя и под нас са облаците. Ходехме към някаква забележителност, и, хъмм, бяхх само по бельо нагоре :oops: :oops: След това ме преследваха някакви хора, после се озовах в някаква версия на новото ми училище, където разбрах, че всъщност е нещо като пансион..

Абе, не е като да нямам въображение. 8-)
Ходиш ли по нестабилна земя, очакват те тревожни промени. Ако сънуваш пансион за деца, значи ще имаш за кратко финансови трудности. Така пише в съновника. От училището, което се оказва пансион, разбираме че пансиона е за деца. И за това не написах какво означава училището. Но ще ти кажа - неприятности. Всичко води до нещо лошо.

cazzo
09-12-2011, 17:19
<-----


един конкретен човек сънувам напоследък..
[-(
Отговорих за това. Но ако искате повече подробности, ми кажете пол на човека и какъв ви е той.

EffinSick
09-12-2011, 17:35
Сънувах, че приятелките ми ме зарязват и отиват при майка ми.(с нея искат да са приятелки) :?
Сбогуваш ли се в съня си с приятелки, значи че мъката ти ще отмине. Това пише в съновника. И тъй като отиват при майка ти, значи може същата мъка да обземе и нея.
Чакай малко.
Ами ако сънувам лилави дракони и извeстни травестити, на които съм фенка какво значи това?
Или пък ако се запознавам с любимата си група и така нататък...
??
А ако сънувам, че летя?
обясни ми, че искам да знам. :D
Ти го сънувай :D . А и да ти кажа подробностите също са от голямо значение.
Ama az weche go sunywax. :lol:

P.S: izwinqwam se za latinicata no komputara mi blokira i ne moga da smenqm ezici.

Biiiitch
09-12-2011, 17:41
Ами аз сънувах, че виждам момчето което мнооооооооого харесвам пред апартамента ми в София (а той живее в Брюксел, както и аз) и ми звънна и държеше огромен букет от рози, и тръгнах да го прегърна и после да го целуна, и точно преди да го целуна се събудих. Та така де, беше адски истинско и супер странно... :|

cazzo
09-12-2011, 17:48
Сънувах, че приятелките ми ме зарязват и отиват при майка ми.(с нея искат да са приятелки) :?
Сбогуваш ли се в съня си с приятелки, значи че мъката ти ще отмине. Това пише в съновника. И тъй като отиват при майка ти, значи може същата мъка да обземе и нея.
Чакай малко.
Ами ако сънувам лилави дракони и извeстни травестити, на които съм фенка какво значи това?
Или пък ако се запознавам с любимата си група и така нататък...
??
А ако сънувам, че летя?
обясни ми, че искам да знам. :D
Ти го сънувай :D . А и да ти кажа подробностите също са от голямо значение.
Ama az weche go sunywax. :lol:

P.S: izwinqwam se za latinicata no komputara mi blokira i ne moga da smenqm ezici.
Летиш ли насън, ще се издигнеш в службата, ще постигнеш желанията и целите си, ще напреднеш бързо. Лети ли друг, ще ревнуваш или завиждаш. Сънуваш ли, че си на летище, очаква те път. Летиш ли с крила, някой ще помага на напредъка ти. Това пише в съновника. Искам да добавя нещо относно първото изречение. В твоя случай, вместо да се издигнеш в службата, ще подобриш успеха си в училище.

cazzo
09-12-2011, 17:55
Ами аз сънувах, че виждам момчето което мнооооооооого харесвам пред апартамента ми в София (а той живее в Брюксел, както и аз) и ми звънна и държеше огромен букет от рози, и тръгнах да го прегърна и после да го целуна, и точно преди да го целуна се събудих. Та така де, беше адски истинско и супер странно... :|
Целуваш ли в съня си момче, значи ще осъществиш важна победа. Това пише в съновника. Не мисля че има какво да добавя. :)

shamLess
09-12-2011, 18:12
Амии xdd моя сън е малко смешен xdd сънувах, че се целувам с Джъстин Бийбър ;ddd (rofll))

cazzo
09-12-2011, 18:46
Амии xdd моя сън е малко смешен xdd сънувах, че се целувам с Джъстин Бийбър ;ddd (rofll))
Ако видите известна личност в съня си, то представлява начина, по който възприемате тази личност. Това пише в съновника. А щом си сънувала че целуваш JB, значи си му много голяма фенка.

sapphire5
09-12-2011, 18:53
.....разменях си пари с някой..но не знам кой беше точно :-o Той ми даде и аз му дадох...нещо такова :-o

KniGhT
09-12-2011, 19:00
вървях с 1 приятел...и видях момичето, което обичам на 1 пейка... :)

cazzo
09-12-2011, 19:04
.....разменях си пари с някой..но не знам кой беше точно :-o Той ми даде и аз му дадох...нещо такова :-o
Разменяш ли дрехи или вещи в съня си, очаква те скарване или пререкания. Ако сънувате, че обменяте пари, значи ще загубите близък приятел. Това пише в съновника. Според мен може да имаш проблеми с този, с който си разменяла пари.

cazzo
09-12-2011, 19:30
вървях с 1 приятел...и видях момичето, което обичам на 1 пейка... :)
Според мен щом сънуваш приятелката си, значи много я обичаш. А щом тя седи на пейка, значи връзката ви е подсигурена. ;)

xoxi
09-12-2011, 19:44
-
Купуваш ли диня, значи ще направиш добро за приятел, който не заслужава това или ще си създаваш проблемите сам. Сънуваш ли пазар, значи ще бъдеш замесен в конфликт. Това пише в съновника.

Е, диня така и не ми купи.
Иначе ще внимавам за конфликта... :smt017

TheWorstFuck
09-12-2011, 19:53
Скоро сънувах червена роза, за миг се обърнах на другата страна после пак погледнах розата и беше увяхнала.. а снощи сънувах че ми излиза херпес.. А сега де ;D

cazzo
09-12-2011, 20:04
Скоро сънувах червена роза, за миг се обърнах на другата страна после пак погледнах розата и беше увяхнала.. а снощи сънувах че ми излиза херпес.. А сега де ;D
100% съм сигурен какво означава сънят с розите. Очаквате много страстна любов, но за съжаление много ще се карате с любимия ти и това може да повлияе на връзката ви. А за херпеса това пише в съновника: Херпес ако имаш насън, някакво старо твое провинение ще излезе наяве, ще отговаряш за стари грехове.

TheWorstFuck
09-12-2011, 21:12
Попринцип много вярвам в сънищата, а дали ще се сбъдне..

cazzo
09-12-2011, 21:18
Попринцип много вярвам в сънищата, а дали ще се сбъдне..
Ако е писано, ще се сбъднат.

Djenka
09-13-2011, 10:19
Сънувах, че вървя по нещо като много тънка земя и под нас са облаците. Ходехме към някаква забележителност, и, хъмм, бяхх само по бельо нагоре :oops: :oops: След това ме преследваха някакви хора, после се озовах в някаква версия на новото ми училище, където разбрах, че всъщност е нещо като пансион..

Абе, не е като да нямам въображение. 8-)
Ходиш ли по нестабилна земя, очакват те тревожни промени. Ако сънуваш пансион за деца, значи ще имаш за кратко финансови трудности. Така пише в съновника. От училището, което се оказва пансион, разбираме че пансиона е за деца. И за това не написах какво означава училището. Но ще ти кажа - неприятности. Всичко води до нещо лошо.

Така де.. аз май не се изказах много правилно, но мерси за отговора. Всъщност училището се оказа място, където ядем, спим, не че е пансион. По-скоро като Хогуортс на Хари Потър 8-) Надявам се да не ми се случи нещо лошо.. Иначе аз почти всяка вечер сънувам, и то от две седмици насам може би сънувам постоянно различни видове на бъдещото си училище 8-) Ще видим какво ще се случи.. Никой не може да каже със сигурност :wink:

cazzo
09-13-2011, 12:05
Искам да разкажа и моят сън, за разнообразие. Сънувах че съм облечен в пижама, качвам се в автобус и по пътя гледам много спирки. После когато спря автобуса, слязох и влезнах в една библиотека, за да не ме видят че съм по пижама. Да но там видях трима мой съученици и се заговорихме. Така свърши сънят ми. Погледнах в съновника какво означава съня ми и там пишеше: Ако си облечен в пижама, предстоят ти интимни изживявания. Сънуваш ли спирки на автобус, значи че това са периодите на нужда от поемане по нов път и почивка. Ако сънувате че сте в библиотека - посъветвайте се с някого за проблемите си. Ако сънувате или разговаряте със съученици, значи сте щастливи. Така относно пижамата, не коментирам. :-D Относно спирките, това което пише в съновника е вярно. Относно библиотеката, искам да кажа че ме е някак си срам да споделям за разни неща с родителите си и приятелите си, а изпитвам нужда. За това се регистрирах тук. Още от първата ми тема ми дадохте напътствия. Много ви благодаря! А относно съучениците, да вярно е, щастлив съм и то много.

BuBzzz
09-13-2011, 16:20
Сънувах Христос.. :---) :smt007 Съня беше много странен..Понеже аз от малка мечтая да имам някакво екзотично животно у нас..и сънувам как имам коралова змия(това е любимия ми вид) и че е болна почти умираше :cry: и аз я гледах отстрани и плачех,че така се мъчи,но се сетих че мога да се помоля на Господ..клекнах на колене пред прозореца и започнах да се моля..ии тогава Исус ми се явии :shock: беше толкова красив,облечен с бели дрехи,излъчваше доброта,любов..абе направо почуствах нещо,което никога не бях чувствала..и тогава той ме попита
-Какво искаш?? :)
и аз му отговорих:
-Господи, моля те искам змията ми да оздравее,баба също,да съм завинаги с моя приятел и всички да са здрави :smt007
и той ми каза :
-Много неща искаш!!! - усмихна ми се и изчезна..аз веднага погледнах в аквариума и змията ми беше здрава!Толкова бях благодарна на Господ!! Събудих се много развълнувана и плачейки !

Този сън исках просто да го споделя..сънувах го преди 1 година и той така и не избледнява!Помня го все едно тази нощ съм го сънувала..

cazzo
09-13-2011, 18:03
Сънувах Христос.. :---) :smt007 Съня беше много странен..Понеже аз от малка мечтая да имам някакво екзотично животно у нас..и сънувам как имам коралова змия(това е любимия ми вид) и че е болна почти умираше :cry: и аз я гледах отстрани и плачех,че така се мъчи,но се сетих че мога да се помоля на Господ..клекнах на колене пред прозореца и започнах да се моля..ии тогава Исус ми се явии :shock: беше толкова красив,облечен с бели дрехи,излъчваше доброта,любов..абе направо почуствах нещо,което никога не бях чувствала..и тогава той ме попита
-Какво искаш?? :)
и аз му отговорих:
-Господи, моля те искам змията ми да оздравее,баба също,да съм завинаги с моя приятел и всички да са здрави :smt007
и той ми каза :
-Много неща искаш!!! - усмихна ми се и изчезна..аз веднага погледнах в аквариума и змията ми беше здрава!Толкова бях благодарна на Господ!! Събудих се много развълнувана и плачейки !

Този сън исках просто да го споделя..сънувах го преди 1 година и той така и не избледнява!Помня го все едно тази нощ съм го сънувала..
Виждам че си много вярваща. Продължавай все така да вярваш в Бог. А относно съня ти - очаквате мир и любов.

Honest
09-13-2011, 18:20
Сънувам често, но забравям по голямата част от сънищата си. Вие как ги помните? Като бях малка ги помних, но преминах ли в тийн възрастта - слабо. За да запомня някой сън трябва като стана да си го припомням. 8-)

cazzo
09-13-2011, 18:44
Сънувам често, но забравям по голямата част от сънищата си. Вие как ги помните? Като бях малка ги помних, но преминах ли в тийн възрастта - слабо. За да запомня някой сън трябва като стана да си го припомням. 8-)
Искам да ти кажа, че през първите 5 минути от събуждането, половината от съня ти е забравен. На десетата минута вече 90% са си отишли.

NarutoShippuuden
09-13-2011, 20:31
Ето го и моят сън ама той е кратък. Сънувам, че се разкарвам с приятел и виждаме някакви и един от тях ме удря падам и почваме да се бием при което падам и падам и накрая паднах в една вода и се събудих.

Mirage3
09-13-2011, 20:40
Малко не е по темата, ама пак е за сънища... Не знам къде да питам.
В съня си винаги имам готово построен град... В смисъл във всеки сън откривам ново място от него, понякога съвсем малко по-различно от реалното.
-
Преди години 2-3 пъти сънувах един сън с нещо като площадка, ама не може да се каже точно така. Без люлки и такива глупости. Беше на едно място, където по онова време седях много. И някак си съм останала с представата, че и в реалния живот изглежда по този начин. И всеки път като мина от там си го представям, макар че не е.
Имали ли сте подобни случаи, иска ми се да разбера повече?
Писах в друга тема, но щом има специална за сънища... 8-)

endzeit
09-13-2011, 20:57
Значи :D сънувах го преди 2 или 3 нощи .
Навсякъде бяха плъзнали зомбита , при което аз взех квото можах и изведнъж се озовах във вила в планината , където всичко беше много спокойно. Седях там няколко месеца ( , които минаха за някви секунди :D може би и по бързо , няма значение , знаех че съм седял там много време) и реших да се връщам към града , мислейки си че всичко е преминало. Другото нещо , което помня от съня е , че се сбих с някакво зомби и се опитвах да му пробия главата с един нож , но беше твърда като камък . Разбрах , че тея гадове не са стандартния модел и с времето вместо да омекват стават все по твърди :D .
и се събудих :D
едит: ааа , някъде по трасето(не помня къде и как , просто помня , че беше в съня ми) срещнах бившата приятелка,която не съм виждал от 9 месеца

skate
09-13-2011, 21:08
Сънувах преди 2-3 месеца някаде един сън,но помня само една част в която седя най-отзаде в автобус и се возя.Наближава моята спирка и ставам да се приготвям да слизам и докато вървя към предната част виждам едно много красиво момиче със зелен татус на врата.Погледнаме,стана и ме целуна.

Нямам представа защо,но още го помня този сън

flower757
09-13-2011, 22:32
Напоследък редовко си сънувам много ..например тазу нощ сънувах за пореден пък как карам велосипед и има и други колоездачи със мен , обаче по едно време мене ме подгонва някво такова рижаво куче голямо и после карАм и пак като напрая обиколка видях обърнати половината колелета, след което почнах пак да карам, ноо почнах да падам през един много висок мост .. мисля, ч отдолу имаше вода ..и се събудих ,,

cazzo
09-13-2011, 23:22
Ето го и моят сън ама той е кратък. Сънувам, че се разкарвам с приятел и виждаме някакви и един от тях ме удря падам и почваме да се бием при което падам и падам и накрая паднах в една вода и се събудих.
Затрудняваш ме... Искам да ми кажеш как те бият, с плесници ли? И в каква вода падаш, голяма, море, река... .

ccdesigns
09-13-2011, 23:32
Сънувам често, но забравям по голямата част от сънищата си. Вие как ги помните? Като бях малка ги помних, но преминах ли в тийн възрастта - слабо. За да запомня някой сън трябва като стана да си го припомням. 8-)
Искам да ти кажа, че през първите 5 минути от събуждането, половината от съня ти е забравен. На десетата минута вече 90% са си отишли.

Повечето пъти е така, но не винаги. Някои то сънищата, които сънувах като малък (тогава сънувах повече) още ги помня. А са минали доста годинки оттогава. То вярно, че отчасти, ама горе-долу това, което се повтаряше най-често (сещам се за 2 съня, които често сънувах) си го спомням ясно. Може след някой-друг ден да напиша и тук това, което си спомням от точно тези 2 съня, защото ми стана интересно какво означават, ама сега ме мързи. :D

cazzo
09-13-2011, 23:35
Малко не е по темата, ама пак е за сънища... Не знам къде да питам.
В съня си винаги имам готово построен град... В смисъл във всеки сън откривам ново място от него, понякога съвсем малко по-различно от реалното.
-
Преди години 2-3 пъти сънувах един сън с нещо като площадка, ама не може да се каже точно така. Без люлки и такива глупости. Беше на едно място, където по онова време седях много. И някак си съм останала с представата, че и в реалния живот изглежда по този начин. И всеки път като мина от там си го представям, макар че не е.
Имали ли сте подобни случаи, иска ми се да разбера повече?
Писах в друга тема, но щом има специална за сънища... 8-)
Видиш ли голям и красив град в съня си, ще увеличиш имотите и богатствата си. Малък ли е градът, ще изпаднеш във финансова криза. Гледаш ли го на карта, ще имаш неосъществени мечти. Сънуваш ли, че живееш, влизаш, излизаш или прекосяваш град, ще трябва да промениш нещо в живота си. Сънуваш ли, че си в познат град, очакват те радости, ако е непознат- тъга и самота. Това пише в съновника. А когато сънуваш един сън много често, се повишава вероятноста да се сбъдне.

cazzo
09-13-2011, 23:42
Значи :D сънувах го преди 2 или 3 нощи .
Навсякъде бяха плъзнали зомбита , при което аз взех квото можах и изведнъж се озовах във вила в планината , където всичко беше много спокойно. Седях там няколко месеца ( , които минаха за някви секунди :D може би и по бързо , няма значение , знаех че съм седял там много време) и реших да се връщам към града , мислейки си че всичко е преминало. Другото нещо , което помня от съня е , че се сбих с някакво зомби и се опитвах да му пробия главата с един нож , но беше твърда като камък . Разбрах , че тея гадове не са стандартния модел и с времето вместо да омекват стават все по твърди :D .
и се събудих :D
едит: ааа , някъде по трасето(не помня къде и как , просто помня , че беше в съня ми) срещнах бившата приятелка,която не съм виждал от 9 месеца
Ако сънуваш зомбита е сериозен знак, че се нуждаеш от внимателна преценка и преразглеждане на плановете ти за бъдещето, както и на подхода и отношението ти към хората, с които общуваш. Ако се подслониш в уютна хижа, ще преосмислиш работата и постигнатото до този момент. Сънувате ли бивша любовница, значи ще ви се случи нещо, което не сте очаквали. Това пише в съновника. Под вила в планината разбирам хижа, ако не е хижа се извинявам много.

cazzo
09-13-2011, 23:48
Сънувах преди 2-3 месеца някаде един сън,но помня само една част в която седя най-отзаде в автобус и се возя.Наближава моята спирка и ставам да се приготвям да слизам и докато вървя към предната част виждам едно много красиво момиче със зелен татус на врата.Погледнаме,стана и ме целуна.

Нямам представа защо,но още го помня този сън
Сънуваш ли, че се возиш, означава че ти предстои успех и прогрес в образованието и на работното място. Тебе ако те целува непознат, ще получиш неочаквана помощ. Това пише в съновника.

cazzo
09-13-2011, 23:53
Напоследък редовко си сънувам много ..например тазу нощ сънувах за пореден пък как карам велосипед и има и други колоездачи със мен , обаче по едно време мене ме подгонва някво такова рижаво куче голямо и после карАм и пак като напрая обиколка видях обърнати половината колелета, след което почнах пак да карам, ноо почнах да падам през един много висок мост .. мисля, ч отдолу имаше вода ..и се събудих ,,
Ако сънуваш колодрум, колоездач или колоездене, значи не трябва да се отказваш по средата на работата си, трябва да си по – търпелив и упорит. Гони ли те или успее да те ухапе куче, враговете ще те надвият, конкуренцията ще се окаже по-силна от тебе. Падаш ли насън от мост, не се впускай в несигурни преживявания, трябва да се откажеш от намеренията си. Това пише в съновника. Помисли добре, преди да предприемеш нещо!

cazzo
09-13-2011, 23:54
Сънувам често, но забравям по голямата част от сънищата си. Вие как ги помните? Като бях малка ги помних, но преминах ли в тийн възрастта - слабо. За да запомня някой сън трябва като стана да си го припомням. 8-)
Искам да ти кажа, че през първите 5 минути от събуждането, половината от съня ти е забравен. На десетата минута вече 90% са си отишли.

Повечето пъти е така, но не винаги. Някои то сънищата, които сънувах като малък (тогава сънувах повече) още ги помня. А са минали доста годинки оттогава. То вярно, че отчасти, ама горе-долу това, което се повтаряше най-често (сещам се за 2 съня, които често сънувах) си го спомням ясно. Може след някой-друг ден да напиша и тук това, което си спомням от точно тези 2 съня, защото ми стана интересно какво означават, ама сега ме мързи. :D

Ще се радвам да прочета какво си сънувал. А между другото, тези сънища които ги помниш, може да са били от тези 10%, които не си забравил. ;)

SexyBarbie7777
09-13-2011, 23:55
Сънувах че едно красиво непознато момче ме прегръща

cazzo
09-14-2011, 00:02
Сънувах че едно красиво непознато момче ме прегръща
Прегръщат ли те насън, значи трябва да си внимателен, не трябва да бързаш да се доверяваш, трябва да се съмняваш в това, което ти казват или предлагат.

Anja
09-14-2011, 08:07
Сънувах, че ми пада кожата на лявата ръка. Първо почерня, все едно изсъхна и после просто се свлече. Но за мое учудване, на нейно място не останаха костите на пръстите, а цялата ми китка я нямаше.

TheWorstFuck
09-14-2011, 12:50
Преди малко се събудих и бързам да пиша за да се разтълкува.Сънувах, че майка говори на баща ми колко малко сам яла, дали въобще съм се хранила..дръпнаха ме пред тях и почна разпит защо колко какво ям .

NarutoShippuuden
09-14-2011, 13:08
Ето го и моят сън ама той е кратък. Сънувам, че се разкарвам с приятел и виждаме някакви и един от тях ме удря падам и почваме да се бием при което падам и падам и накрая паднах в една вода и се събудих.
Затрудняваш ме... Искам да ми кажеш как те бият, с плесници ли? И в каква вода падаш, голяма, море, река... .

С юмруци и тогава станах и отвърнах и на един път падам падам падам и цопнах в море.

cazzo
09-14-2011, 13:23
Ето го и моят сън ама той е кратък. Сънувам, че се разкарвам с приятел и виждаме някакви и един от тях ме удря падам и почваме да се бием при което падам и падам и накрая паднах в една вода и се събудих.
Затрудняваш ме... Искам да ми кажеш как те бият, с плесници ли? И в каква вода падаш, голяма, море, река... .

С юмруци и тогава станах и отвърнах и на един път падам падам падам и цопнах в море.
Сънуш ли, че падаш в море насън, означава разпореждане. ЮМРУК - че свиваш или удряш някого с юмрук, сънуваш ли, наяве ти предстои скарване, кавга. Ако насън те ударят с юмрук, неоснователно ще се разсърдиш на приятел. Това пише в съновника.

cazzo
09-14-2011, 13:28
Сънувах, че ми пада кожата на лявата ръка. Първо почерня, все едно изсъхна и после просто се свлече. Но за мое учудване, на нейно място не останаха костите на пръстите, а цялата ми китка я нямаше.
Видиш ли в съня си черна кожа, предстои ти труден прогрес.

sian4eto
09-14-2011, 15:11
че ми пада зъб :( ....

KniGhT
09-14-2011, 15:48
сънувах 1 момиче...тя беше на техния двор, а аз я гледах...

ccdesigns
09-14-2011, 16:06
Taя вечер сънувах, че си карам колелото на задна и няква кола кара бавно и я минавам на задна :D Това го приемам за нормално, понеже като съм с колелото много често карам на задна. След това в съня си спомням как ходихме в нещо като пустиня все едно с много готини тунинговани коли и една се въртя пред нещо като заведение. Което също го смятам за нормално, понеже някои приятели имат мотори и въртят гуми яко, a и вчера ходихме на брега на реката, където беше доста прашно и сухо и имаше доста пепел (подобие на пустиня). :D

А за един от предишните сънища. Супер странен беше.
Значи това, което си спомням е, че се качвам в апартамента на леля (живеят един етаж над нас) и влизам в стаята на батко ми и кака ми. Там беше компютъра. Общо взето беше това, че леля ми седеше на компютъра, а зад него всеки път като сънувах съня излизаше нещо средно между клоун и мим облечен в затворнически дрехи (такива черно-бели /райе/) и с някаква шапка на главата, на която и забравих името. Черна пак. Казваха ми как да се пазя от него и да легна на земята, да не го ядосвам. Общо взето е това. Въображение на малко дете :D

an0nimn0
09-14-2011, 16:07
че ми пада зъб :( ....

"Ако сънуваш, че зъбите ти се клатят или падат, това е предвещава лоши новини, неуспех, болест или дори смърт на близък роднина." - Това е според Съновника на Ванга.

Аз сънувах, че един крадец влезе в двора на село и започна да стреля по мен, но му избягах. Крадеца беше като сянка. Докато го сънувах се почувствах доста уплашена. Разбрах, че са го хванали, но това не беше истина. Накрая сама го хванах и го предадох на полицията и се почувствах удовлетворена и спокойна.

Много сериали гледам. 8-)

NarutoShippuuden
09-14-2011, 17:01
Ето го и моят сън ама той е кратък. Сънувам, че се разкарвам с приятел и виждаме някакви и един от тях ме удря падам и почваме да се бием при което падам и падам и накрая паднах в една вода и се събудих.
Затрудняваш ме... Искам да ми кажеш как те бият, с плесници ли? И в каква вода падаш, голяма, море, река... .

С юмруци и тогава станах и отвърнах и на един път падам падам падам и цопнах в море.
Сънуш ли, че падаш в море насън, означава разпореждане. ЮМРУК - че свиваш или удряш някого с юмрук, сънуваш ли, наяве ти предстои скарване, кавга. Ако насън те ударят с юмрук, неоснователно ще се разсърдиш на приятел. Това пише в съновника.
Днес видях същия човек и щеше да има един бой и отидохме там и за малко да се збият предполагам това е бил конфликта а за скарването с приятел просто се разсърдих малко на едно фр .. :?

cazzo
09-14-2011, 17:19
че ми пада зъб :( ....
Сънуваш ли, че ти пада зъб, ще научиш за нечия смърт. Ако ти пада кътник или мъдрец в съня ти, ще почине далечен познат, а ако ти падне преден зъб, значи твой близък роднина ще почине. :(

cazzo
09-14-2011, 17:26
сънувах 1 момиче...тя беше на техния двор, а аз я гледах...
Ако наблюдаваш нещо насън, значи ще имаш промени в близко бъдеще, които няма да те касаят пряко. Видиш ли непознато момиче, ще намериш щастието си далеч от дома. Видиш ли в съня си момиче, което познаваш, чакат те семейни радости.

vakanciqta
09-14-2011, 17:53
Наскоро сънувах ,че има силен дъжд и аз съм с дъждобран и отивам към някаква баичарница но се отваря някаква пропаст и аз оставам на едно място без да мърдам , а отсреща стои моята любов .. Много беше тъжно и после плаках много...

Mirage3
09-14-2011, 19:26
Малко не е по темата, ама пак е за сънища... Не знам къде да питам.
В съня си винаги имам готово построен град... В смисъл във всеки сън откривам ново място от него, понякога съвсем малко по-различно от реалното.
-
Преди години 2-3 пъти сънувах един сън с нещо като площадка, ама не може да се каже точно така. Без люлки и такива глупости. Беше на едно място, където по онова време седях много. И някак си съм останала с представата, че и в реалния живот изглежда по този начин. И всеки път като мина от там си го представям, макар че не е.
Имали ли сте подобни случаи, иска ми се да разбера повече?
Писах в друга тема, но щом има специална за сънища... 8-)
Сънуваш ли, че живееш, влизаш, излизаш или прекосяваш град, ще трябва да промениш нещо в живота си. Сънуваш ли, че си в познат град, очакват те радости, ако е непознат- тъга и самота.
Мерси. :) Градът е същия, но има места, които са променени или пък нови в съня.

WhereIsMyMind
09-14-2011, 19:34
сънувах,че както разхождах кучето(то е мъничко) се появиха 2 големи немски овчарки и го подгониха,аз се опитах да му помогна,но те нападнаха мен и ме хапаха доста брутално направо си ме разкъсаха липсаха ми меса,кожа :shock: но накрая все пак оцелях

vakanciqta
09-14-2011, 19:35
НЯкой може ли да ми отговори :oops:

cazzo
09-14-2011, 19:46
Наскоро сънувах ,че има силен дъжд и аз съм с дъждобран и отивам към някаква баичарница но се отваря някаква пропаст и аз оставам на едно място без да мърдам , а отсреща стои моята любов .. Много беше тъжно и после плаках много...
Паднеш ли насън в пропаст, значи живота ти ще бъде в опасност или ще имаш финансов неуспех.

cazzo
09-14-2011, 19:47
сънувах,че както разхождах кучето(то е мъничко) се появиха 2 големи немски овчарки и го подгониха,аз се опитах да му помогна,но те нападнаха мен и ме хапаха доста брутално направо си ме разкъсаха липсаха ми меса,кожа :shock: но накрая все пак оцелях
Гони ли те или успее да те ухапе немска овчарка в съня, враговете ще те надвият, конкуренцията ще се окаже по - силна от тебе.

cazzo
09-14-2011, 19:50
НЯкой може ли да ми отговори :oops:
Сладурче, като за извинение, специално за теб ще ти дам една много полезна статия http://sanovnik.bg/n2-22549-Сънища_за_пропасти_и_наводн ение

vakanciqta
09-14-2011, 19:53
Ахааам , мерси а нещо за дъжда и тези другите неща ? :-)

cazzo
09-14-2011, 19:55
Ахааам , мерси а нещо за дъжда и тези другите неща ? :-)
Това е всичко, за което трябва да знаеш.

vakanciqta
09-14-2011, 20:09
Окей , мерси < 33 :-)

flower757
09-15-2011, 14:10
Напоследък редовко си сънувам много ..например тазу нощ сънувах за пореден пък как карам велосипед и има и други колоездачи със мен , обаче по едно време мене ме подгонва някво такова рижаво куче голямо и после карАм и пак като напрая обиколка видях обърнати половината колелета, след което почнах пак да карам, ноо почнах да падам през един много висок мост .. мисля, ч отдолу имаше вода ..и се събудих ,,
Ако сънуваш колодрум, колоездач или колоездене, значи не трябва да се отказваш по средата на работата си, трябва да си по – търпелив и упорит. Гони ли те или успее да те ухапе куче, враговете ще те надвият, конкуренцията ще се окаже по-силна от тебе. Падаш ли насън от мост, не се впускай в несигурни преживявания, трябва да се откажеш от намеренията си. Това пише в съновника. Помисли добре, преди да предприемеш нещо!


Ахам..мерси ^^

NarutoShippuuden
09-22-2011, 09:29
Еми сънувах как с едно момиче което е с 1 год по голяма от мен. Не се познаваме на живо тоест е непозната. Разхождахме се и отидохме на едно светло езеро. Тя ми разказваше какъв съм бил като малък защото ме е познавала и тогава. Прегръщахме се и се целувахме, тя си тръгна после научих, че е станала катастрофа и от тогава не я видях. После сънувах един див кон който аз го гонех и се събудих.

BuBzzz
09-25-2011, 11:03
Сънувах много странен сън.Бях на някакъв дървен мост с важета и водата отдолу беше зелена и вътре плуваха змий и мене ме беше много страх(незнам защо,аз попринцип ги обичам) и после се озовах в космически кораб с някакво момиче и отидохме на Луната.Решихме да вземем лунен пясък за доказателство и докато ровехме в пясъка аз намерих някъкви обици и си ги взех.После се върнахме и натам ми се губи ама помня,че после я гледахме от Земята с възхищение :-o 8-[

mmm_sweet
09-25-2011, 18:18
При мен е доста интересно: всеки път,когато се съберем с гаджето ми да спим заедно,аз сънувам едно момче от класа ми.Мога да гарантирам,че нямам абсолютно никакви чувства към момчето,дори с него се заяждаме от време на време.Въпросът е,че винаги,когато спя на едно легло с гаджето ми го сънувам това момче.Във всички се случва почти същото,което и в действителност: бъзици,спорове,малко псуване на шега. :D И естествено всички сънища завършват от моя страна да казвам "Майната ти" :D като отговор на поредния бъзик. Притеснително ми е,че го сънувам вече сигурно за 6-ти път,и то всичките докато спя с гаджето ми,което мисля,че не е удачно.Мога да гарантирам,че гаджето ми и момчето нямат АБСОЛЮТНО нищо общо,въпреки това той до вчера за пореден път се ебаваше с мен в съня ми :-D

n3ri7ka
09-25-2011, 20:14
съувах, че тичахме с мама да не закъснея за изпит по химия, както тичахме в някакъв паркинг, тя ми връчи 2 самолетни билета и изчезна. Веднага се появи братовчед ми и продължихме да тичаме, този път за да не изпуснем, както той каза ВЛАКА, а имахме САМОЛЕТНИ билети. :shock: Както тичахме видях, че на билетите пише "Китай" :D Тъкмо стигнахме и се сетих, че нямам багаж, братовчед ми ми подаде една чанта, но в нея имаше само дебели дрехи, а аз твърдях, че в Китай е супер топло. Уж нямаше време, а се върнахме вкъщи и аз започнах да събирам дрехи. В същият момент ми стана мъчно, че другият ми братовчед няма да дойде и започнах да плача. Събудих се и наистина плачех на сън :lol: :lol:

fenkaaa
09-25-2011, 21:30
Винаги сънувам,но понякога не си спомням.. както сега 8-)

cazzo
09-25-2011, 22:04
Еми сънувах как с едно момиче което е с 1 год по голяма от мен. Не се познаваме на живо тоест е непозната. Разхождахме се и отидохме на едно светло езеро. Тя ми разказваше какъв съм бил като малък защото ме е познавала и тогава. Прегръщахме се и се целувахме, тя си тръгна после научих, че е станала катастрофа и от тогава не я видях. После сънувах един див кон който аз го гонех и се събудих.
Целуваш ли момиче, което не познаваш, значи че щастието ще ти се усмихне. Видиш ли езеро в съня си, ще се радваш на спокоен и уравновесен живот. А цвета на коня какъв е?

xoxi
09-25-2011, 22:09
Това го сънувах преди месец сигурно. Я ми кажи какво означава.. Сънувах, че малкият брат на една бивша съученичка е умрял. :shock:
Сънят беше толкова реалистичен, че на следващия ден като го видях чак се стреснах.

koshtramba
09-26-2011, 09:53
Сънувам всяка нощ... Даже по няколко съня. Чак се плаша, толкова много сънувам. Най-бруталния ми сън, който си спомням беше как всичко около мене е черно, сякаш съм във вакуум, аз бях от стъкло и като ходех напред, за да избягам от черното... се чупех в нищото... Оставах без крак, ръка... Болеше. Беше... Брутално.

NarutoShippuuden
09-26-2011, 11:31
Коня беше червен.

cazzo
09-26-2011, 11:42
Коня беше червен.
Ако сънуваш червен кон, предстои ти слава и чест.

cazzo
09-26-2011, 11:43
Това го сънувах преди месец сигурно. Я ми кажи какво означава.. Сънувах, че малкият брат на една бивша съученичка е умрял. :shock:
Сънят беше толкова реалистичен, че на следващия ден като го видях чак се стреснах.
Сънуваш ли смърт на дете, значи ти предстои радост.

SunT
09-26-2011, 11:46
Добре де, какъв е смисъла на темата?Ти тези неща ги гледаш в съновник явно.Това и баба го може.Екстрасенс ли си, или?

cazzo
09-26-2011, 11:46
Сънувах много странен сън.Бях на някакъв дървен мост с важета и водата отдолу беше зелена и вътре плуваха змий и мене ме беше много страх(незнам защо,аз попринцип ги обичам) и после се озовах в космически кораб с някакво момиче и отидохме на Луната.Решихме да вземем лунен пясък за доказателство и докато ровехме в пясъка аз намерих някъкви обици и си ги взех.После се върнахме и натам ми се губи ама помня,че после я гледахме от Земята с възхищение :-o 8-[
Сънуваш ли, че си на луната, ще осъществиш своя мечта или ще спечелиш сърцето на възлюбен човек.

cazzo
09-26-2011, 11:49
съувах, че тичахме с мама да не закъснея за изпит по химия, както тичахме в някакъв паркинг, тя ми връчи 2 самолетни билета и изчезна. Веднага се появи братовчед ми и продължихме да тичаме, този път за да не изпуснем, както той каза ВЛАКА, а имахме САМОЛЕТНИ билети. :shock: Както тичахме видях, че на билетите пише "Китай" :D Тъкмо стигнахме и се сетих, че нямам багаж, братовчед ми ми подаде една чанта, но в нея имаше само дебели дрехи, а аз твърдях, че в Китай е супер топло. Уж нямаше време, а се върнахме вкъщи и аз започнах да събирам дрехи. В същият момент ми стана мъчно, че другият ми братовчед няма да дойде и започнах да плача. Събудих се и наистина плачех на сън :lol: :lol:
Сънуваш ли, че тичаш или тичане, значи в реалността ще си радостен, някое твое желание ще стане реалност. Сънуваш ли, че ти тичаш към нещо или някой, значи ще постигнеш собствено място и ще се докажеш.

skate
09-26-2011, 13:14
сънувах,че скачам с парашут,но така и не се преземих на земята...носех се сиг половин час и разглеждах разнични градове от парашута

hayely
09-27-2011, 06:41
Че една кола блъска момче... И вчера на мен ми се случи същото... :(

Tiin
09-27-2011, 17:43
Че една кола блъска момче... И вчера на мен ми се случи същото... :(
Теб те блъсна кола или някой друг го блъснаха?

hayely
09-27-2011, 18:18
Че една кола блъска момче... И вчера на мен ми се случи същото... :(
Теб те блъсна кола или някой друг го блъснаха?
Мен.. :(

TheWorstFuck
09-27-2011, 19:43
сънувах часовник с един час назад..трябваше в реално време да е 12 часа, а на часовника показваше 11 (часовника не беше мой, а на приятеля ми)

Mirage3
09-27-2011, 19:49
Добре де, какъв е смисъла на темата?Ти тези неща ги гледаш в съновник явно.Това и баба го може.Екстрасенс ли си, или?
Мда, чела съм, че сънищата нямат тълкуване. Единствено сам, човек може да си определи съня му какво значи. Има неща, които крие и не споделя. Които само той знае, а в тях се състои сънят му. Според мен не може един съновник да каже какво значи един червен кон. Въпреки това, аз още имам някои неопределени сънища. По принцип мозъка ни образува сънищата ни и по този начин се опитва да ни предпази или да ни каже нещо. Сега прочетох за нещастния случай на hayely, съжалявам. :| Може би това е знак, че щом го сънуваш, трябва да предприемеш нещо. Но донякъде човек не може да промени нещата... Те така или иначе се случват.

Phonique
09-28-2011, 12:24
Сънувах възможно най-най-най-странното нещо ...
Клоун се опитваше да ме убие с...ПРАХОСМУКАЧКА.... :razz: :razz:
А предната вечер си сънувах погребението ;x шашава работа...

KniGhT
10-30-2011, 17:35
сънувах, че момичето, което обичам плува в 1 басейн...после и аз отидох до нея да плувам

bossbgm
11-02-2011, 11:19
Аз сънувах,че няк'ви зомбита са окупирали целия град и всяко семейство си е направило някакви убежища...Само аз нямах и влизах в на другите...

radosttyy
11-02-2011, 15:02
kakvo oznacava ako sanuvash nqkoi koitro iskash da zabravish

fenkaaa
11-02-2011, 17:46
Прекалено.... лично :D

zlatit0o
11-02-2011, 18:16
Пф, от цял месец не съм сънувала нищичко.. а чакай, преди малко си спомних, че сънувах нещо тази сутрин, но алармата го прекъсна, но абсолютно не мога да си спомня какво точно беше.

Jessie
11-04-2011, 21:05
Сънувах някакъв златен пръстен с рубинен камък. :lol: Ама ей така просто, само пръстена, без нищо друго. :lol:

Bonbonkataaa
11-04-2011, 21:48
Един много приятен сън но се събудих и го прекъснах!Ама искам таз вечер пак! 8-)

kokosety
11-05-2011, 08:27
DAFUQ? Аз сънувах,че целувам приятелка о.О
Иначе като малка сънувах доста кошмари и даже някой с еповтаряха :( кво може да значи , когато даден сън се повтаря

kittyKat
11-14-2011, 15:02
Преди 4 години майка ми се премести в София и много пъти сме обмисляли да се преместя с нея. Вече няколко пъти сънувам,че живея там. Не зная как да го разтълкувам този сън.

shmatarok
11-14-2011, 20:35
Преди 4 години майка ми се премести в София и много пъти сме обмисляли да се преместя с нея. Вече няколко пъти сънувам,че живея там. Не зная как да го разтълкувам този сън.

Явно майка ти ти липсва до такава степен, че подсъзнанието ти се опитва да реши този проблем като те представя живееща в София. :)

tArIkAt
11-14-2011, 23:35
сънувах, че излизам от едноседмична кома и се събуждам в някъв супермаркет и искам да си купя кола и семки и ме пращат на даскало ;д

lubovvv
11-15-2011, 11:37
Сънувах последно, че зъбът ми се клати и кърви и ще ми се наложи да си слагам керамичен на тея години....Ужасих се

SurfSky
11-15-2011, 17:12
Ммм аз сам голям фен на страшните филми,обичкам да ги гледам..По темата,преди 2 дена сънувах как във входа на блока идват зомбита ( :D ) и аз се заключих във вкъщи и гледам през шпионаката на вратата,и едно зомби идваше към врата ,спря се и погледна към шпионката,и се събудих :D

BuBzzz
11-15-2011, 17:38
Последно сънувах как гаджето ми пребива човека от,който умирам от страх и ми е ацки неприятен :D