PDA

View Full Version : сложна ситуация......



sheisthenumberone
09-11-2011, 23:16
Някой/някоя може ли да измисли някакво извинение......... искам да се видя с една жена тя е прекалено заета обаче в смисъл може да не ходи на работа но за да не ходи трябва да измисли извинение за колегите си и приятеля си......... тя е от друг град е някакви идеи ?

ledenakrasota
09-11-2011, 23:22
Е, че каква е тази жена? Извинение... Някой ще я пребие ли, ако се види със съседа на кафе? 8-)


Отивам да се видя с приятел и точка. Не работи в събота или неделя, за да си "моли" "колегите" за позволение да отиде до тоалетната... :)

sheisthenumberone
09-11-2011, 23:55
Е, че каква е тази жена? Извинение... Някой ще я пребие ли, ако се види със съседа на кафе? 8-)


Отивам да се видя с приятел и точка. Не работи в събота или неделя, за да си "моли" "колегите" за позволение да отиде до тоалетната... :) проблема е че туи не става щото ще патува доста и ще се виждаме измисли друго ;) няма как да е на кафе един ден нали се сещаш че и у друг град града не е важно важно е извинението моля ви помагаите ;) :oops:

xXxPrivateLovexXx
09-11-2011, 23:57
Е, че каква е тази жена? Извинение... Някой ще я пребие ли, ако се види със съседа на кафе? 8-)


Отивам да се видя с приятел и точка. Не работи в събота или неделя, за да си "моли" "колегите" за позволение да отиде до тоалетната... :) проблема е че туи не става щото ще патува доста и ще се виждаме измисли друго ;)


Никой не ти е длъжен да ти измисля квото и да било.+тва тая тема не е за тук.

sheisthenumberone
09-11-2011, 23:58
Е, че каква е тази жена? Извинение... Някой ще я пребие ли, ако се види със съседа на кафе? 8-)


Отивам да се видя с приятел и точка. Не работи в събота или неделя, за да си "моли" "колегите" за позволение да отиде до тоалетната... :) проблема е че туи не става щото ще патува доста и ще се виждаме измисли друго ;)


Никой не ти е длъжен да ти измисля квото и да било.+тва тая тема не е за тук. след като не се чустваш длъжен/на ти просто не пиши в нея :)

ZloboMiR
09-12-2011, 00:30
Е, че каква е тази жена? Извинение... Някой ще я пребие ли, ако се види със съседа на кафе? 8-)


Отивам да се видя с приятел и точка. Не работи в събота или неделя, за да си "моли" "колегите" за позволение да отиде до тоалетната... :) проблема е че туи не става щото ще патува доста и ще се виждаме измисли друго ;)


Никой не ти е длъжен да ти измисля квото и да било.+тва тая тема не е за тук. след като не се чустваш длъжен/на ти просто не пиши в нея :)
Не, той има право да си изкаже мнението. А темата звучи сякаш с тази жена ще правите нещо, за което приятелят и не трябва да разбира. Никой не е длъжен да ти помага да развращаваш себе си или друг.
А допускам, че въпросната жена просто се извинява пред теб с липса на извинение, което е най-дипломатичното, което може да направи.

09-12-2011, 00:31
Някой навит за билярд?

lordofthetime
09-12-2011, 00:32
Някой навит за билярд?
дай едно белотче :-D

sheisthenumberone
09-12-2011, 00:48
Е, че каква е тази жена? Извинение... Някой ще я пребие ли, ако се види със съседа на кафе? 8-)


Отивам да се видя с приятел и точка. Не работи в събота или неделя, за да си "моли" "колегите" за позволение да отиде до тоалетната... :) проблема е че туи не става щото ще патува доста и ще се виждаме измисли друго ;)


Никой не ти е длъжен да ти измисля квото и да било.+тва тая тема не е за тук. след като не се чустваш длъжен/на ти просто не пиши в нея :)
Не, той има право да си изкаже мнението. А темата звучи сякаш с тази жена ще правите нещо, за което приятелят и не трябва да разбира. Никой не е длъжен да ти помага да развращаваш себе си или друг.
А допускам, че въпросната жена просто се извинява пред теб с липса на извинение, което е най-дипломатичното, което може да направи.глупости :) с тая жена наистина ще правим нещо за което тои не трябва да разбере ,но тя не ме будалка защото ако не измисля нищо към края на годината ще я видя ще идва по бизнес дела и така че просто искам да ускоря нещата аз при нея няма как да ида заради гаджето и града и :)

ZloboMiR
09-12-2011, 01:07
Това поне за мен е нещо неприемливо. След като си падаш по такива отношения, поне си измисляй начините сам. Като не можеш да си ги измислиш, поне се мъчи, докато чакаш. И ако някой даде идея, нека гаджето му се види със съседа на кафе. :)

ledenakrasota
09-12-2011, 09:15
олеле... :shock: :shock: :shock: Аз да измисля ?!?!?!? :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Може би щях да се напъна, ако ме касаеше, но това е твой проблем! И си много нахален, за да казваш на някого да мисли вместо теб! :-x :-x


Хващаш си автобуса, резервираш хотел и си правите каквото ще си правите там или съседен град. бля!

Колкото и да е грозно все сам ще го измислиш.

Съжалявам, че писах в темата! Няма да се повтори!

granger
09-12-2011, 10:58
Само аз ли мисля,че темата е супер тъпа и безсмислена и ѝ трябва ключ?!

dimitar_ak
09-12-2011, 11:02
Ти си много наивен, приятелю. Някоя те е взела за канарче. Само ще ти кажа, че ако една жена е стигнала до там, че да изневери на партньора си, въобще няма да се чуди за извинения. Тя ще намери начина. Просто пали и тръгва.

sheisthenumberone
09-12-2011, 19:12
Ти си много наивен, приятелю. Някоя те е взела за канарче. Само ще ти кажа, че ако една жена е стигнала до там, че да изневери на партньора си, въобще няма да се чуди за извинения. Тя ще намери начина. Просто пали и тръгва. не не съм просто хората не вярват!

nikolaeww
09-12-2011, 19:13
Само аз ли съм на мнение , че темата е за ключ ?

09-12-2011, 19:13
Ти си много наивен, приятелю. Някоя те е взела за канарче. Само ще ти кажа, че ако една жена е стигнала до там, че да изневери на партньора си, въобще няма да се чуди за извинения. Тя ще намери начина. Просто пали и тръгва. не не съм просто хората не вярват!
Аха..да..Спокойно, и Дядо Коледа съществува.. :-D