PDA

View Full Version : Съвет плс :))



dolly
09-11-2011, 23:36
Здравейте.. :)
На 15 съм и преди около месец тръгнах с едно момче.Още когато се запознахме и двамата страшно много се харесахме и от там всичко потръгна.Все едно гледах момчето,за което винаги съм мечтала.Отнасяше се към мен с уважение,удостояваше ме с вниманието си,правеше всичко онова,което някога съм искала някое момче да направи за мен.Беше прекрасен.И все още продължава да бъде такъв.Обожавам го.Страшно много се привързах към него :smt007 След като нещата се задълбочиха започнах да усещам малко странно държание от негова страна..Преди 5 дни в моя град имаше събор,който траеше 3 дни.И трите дни бяхме заедно (с нас бяха и общите ни приятели). Преди да дойде на този събор прекара 4 дни с най-добрия си приятел,който му беше нагости.И така да минем към 3-те дни,в които бяхме заедно.Още първия ден забелязах,че е различен.Самото му държание беше по-различно от преди(не се бяхме виждали 2 седмици,но непрекъснато си говорехме по скайп). Първоначално го приех..мислех,че просто му е малко трудно да свикне с всичко наоколо и за това не обърнах внимание на това..Но с течение на времето той ставаше все по-странен..Държеше се все едно има някакви права над нас и все едно бе нещо повече от нас..По-късно докато всички останали се забавляваха той стоеше отстрани и само ги наблюдаваше без да казва/прави нищо(това не е характерно за него тъй като обикновено той е душата на компанията..той е център на внимание и т.н.). Попитах го какво му е а той ми каза ..ами нищо ми няма.После решихме да отидем у една приятелка..част от компанията така реши..уж за малко ,но аз и още две момичета не искахме да отидем...знаехме че няма смисъл да влизаме тъй като останалите набързо щяха да си свършат работата вътре и щяха да излязат.И така ние им обяснихме,че ще ги изчакаме отвън,но тогава приятелят ми започна да настоява и ние да влезнем(знам че го правеше заради мен ..искаше да влезна вътре но аз не исках и затова отказах). Обясних му,че ще се поразходим докато те си свършат работата. Тогава той каза:А не става!Ще дойдете с нас!Казах му че ще ги изчакаме отвън тогава..но може и да се поразходим нагоре-надолу..Той ми каза ами ок ходете де кво чакате??Айде тръгвайте!Аз стоях и го гледах ....сякаш това не беше той...държеше ми тон.. :shock: Както и да е ....накрая ни накараха да влезнем и когато аз и той останахме в стаята го попитах отново какво му е а той най спокойно ми отговори че скуката го била отегчила и само толкова.. :o По-късно когато вече навън беше пълно с хора решихме да се поразходим отново.Тогава приятелят ми ме беше хванал за ръката и се разхождахме.Когато другите тръгнаха към мястото където се бяха събрали всички моето момче се закова на едно място и реши,че няма да мръдне от там.А причината за това не успях да разбера.Просто заяви че няма да отиде при другите и това е.И на всичкото отгоре не пускаше ръката ми и ми показа че не иска аз да отида с останалите .Тогава се почувствах малко гадно,реших да не го оставям и помолих всички да отидем на друго място тъй като той не иска да е тук.Всички се съгласиха,но после когато отново решиха да отидат на същото място(и аз имах огромно желание да съм с останалите и да се забавляваме) моя пич пак се заинати и не ми пускаше ръката...той не искаше да отде там,но и мен не пускаше.. :? ....

И когато получа смс преди да съм го видяла той наднича,за да види от кой е..когато разговарям с някого той отново ме пита кой беше и за какво ме е търсил.Това е първият човек,който се интересува прекалено много от това какво правя,къде съм,с кого съм и т.н .А това определено не ми харесва.Дори ме задушава.И от известно време всичко е едно и също,вече знам какво ще се случи следващия път,в който ще се срещнем и не ми е интересно така.Някак си преди ми беше интересно,защото не знаех какво предстои,а сега всичко ми е ясно... :?
Искам да ви попитам това неговото нормално ли е ?Той ми е първото гадже..и имам чувството, че ме задушава.. :( И как да позабавя малко нещата,т.е. да поуспокоим темпото,защото според мен той малко прибързва с всичко.. :)

Soraq
09-11-2011, 23:51
Здравей. :D Още като прочетох 2-то изречение и видях,че няма да има смисъл нататък, защото всеки с проблемите си. И какво ли щяхме да направим ако бяхме в твоето положение??? Може би щяхме да измислим по-логичен отговор ако бяхме в положението ти, но не сме. :) :) :) :) :) :) :) :) :) Всяко нещо с времето си. Ще го осъзнаеш рано или късно. :D :D

evalongoria
09-11-2011, 23:51
Ето за това не е много добре да тръгваш с човек,кого не познаваш .
Най-доброто решение според мен е да поговорите и да му кажеш,квото мислиш,защото все пак ако му се оставяш още може да стане и по-зле ... :)

dolly
09-12-2011, 00:04
Познавам го достатъчно добре че да се хвана с него :) И аз мисля да поговоря с него..дори съм опитвала,но щом кажа нещо свързано с това той веднага се цупи и млъква.

ZloboMiR
09-12-2011, 00:38
Познавам го достатъчно добре че да се хвана с него :) И аз мисля да поговоря с него..дори съм опитвала,но щом кажа нещо свързано с това той веднага се цупи и млъква.
Ми ако го заговаряш нормално, за какво ти е мъж, с когото да говориш само пред психолог през остатъка от живота ви? Най-малкото е много скъпо. Няма смисъл да се трупа напрежение, по-добре нещата да се казват. Като не може да се разговаря, значи неподходящ събеседник.

waZZaa
09-12-2011, 02:19
http://www.gifsoup.com/view6/2586335/didn-t-read-lol-l.gif

xoxi
09-12-2011, 02:38
Кажи му, че не ти харесва това, че се държи като малко дете и не можеш да продължаваш така.
Наистина ти се чудя и на теб как успяваш въобще да го търпиш такъв. Моят приятел никога не ме е карал да правя нещо, което не искам. Не се е държал собственически към мен, не ме е задължавал, не ми е държал сметка.. Защото му е пределно ясно, че аз такова отношение няма да търпя. Ти на твоето момче явно прекалено много му позволяваш. Не го оставяй да те държи за ръка и да те спира да правиш каквото и да било. Тропни с крак и ти. Такива отношения в една връзка никога не водят към нещо хубаво и дълготрайно.

antifashionshit
09-12-2011, 05:58
^ поговори си с него и си дръж на твойто, най-вероятно ще се изпокарате/разделите, ама то май хич и не си заслужава да си стоиш с тоя сладурко.
п.с. мирише на проблемен тип

LeprikonA
09-12-2011, 06:42
^ поговори си с него и си дръж на твойто, най-вероятно ще се изпокарате/разделите, ама то май хич и не си заслужава да си стоиш с тоя сладурко.
п.с. мирише на проблемен тип

определено не си заслужава... наистина си дръж на твойто, защото може да извърти всичко и да се окажеш виновна за някоя мноооого голяма глупост. не го мисли много, много, на 15 колко момчета има още.

dolly
09-12-2011, 08:12
По принцип не търпя такова отношение.Не позволявам на никой да ми казва какво да правя...но в този случай,тъй като сме от малко време заедно,реших да не му се противопоставям веднага,защото аз реша ли да защитя личното си пространство и избора си става страшно и се скарвам жестоко дори и с най-близките ми хора.А това момче наистина ми влезе под кожата.Страшно много го харесвам.И точно затова не искам още от началото да се караме и да изглежда така сякаш аз съм срещу него.Точно за това пуснах темата-исках да видя дали аз не прибързвам с караниците и дали не си въобразявам,че той прекалява.Явно с моя сладур ще трябва сериозно да си поговоря,колкото и да не ми се иска да се сдърпаме(защото имам чувството,че точно това ще стане)..Иначе ще ми се качи на главата.. :?

Darinella
09-12-2011, 08:38
Ето за това не е много добре да тръгваш с човек,кого не познаваш .
Най-доброто решение според мен е да поговорите и да му кажеш,квото мислиш,защото все пак ако му се оставяш още може да стане и по-зле ... :)

+++

xoxi
09-12-2011, 08:47
Няма смисъл да търпиш, само защото сте от скоро заедно. Един месец е напълно достатъчен да си покажете кирливите ризи един на друг.
Грешно е това, че в началото на връзката всеки крие недостатъци, предпочитания и разбирания. С времето обаче те се показват и след като скъсат, всеки мисли за другия "Ама той/тя въобще не беше такъв/а в началото. Много се промени."

kyon
09-12-2011, 09:49
В началото е хубаво.. след това си показват рогата.
Ако го обичаш направи всичко възможно да сте заедно. Дори да не се получи ще знаеш, че си дала всичко от себе си.

Gr0zDan0v
09-12-2011, 09:56
Кажи му че си обвързана,а не - ВЪРЗАНА .. :wink:

SmilezZz
09-12-2011, 10:05
А не е ли възможно да има някакъв проблем ? Викаш , че е бил душата на компанията , но тоя ден нещо се е променило ? Да , поговори с него , обясни му как се чувстваш. Кажи му всичко , което мислиш и чувстваш.

nepowtorima
09-12-2011, 11:00
Има ли някаква причина? Нещо да си сгафила, за да се държи така? Или просто той си е такъв - прекалено ревнив!! Поговори с него каквото и да стане!!

bloodyred
09-12-2011, 11:24
Аз да те питам .. събора да не е бил в Симитли? 8-) 8-)

dolly
09-12-2011, 14:42
Ъъ не :D

09-12-2011, 15:39
Иска да те склонява 8)

antifashionshit
09-12-2011, 19:47
направо му прави teh big ножица, мен ако питаш

dolly
09-13-2011, 13:29
A и нека допълня.Днес той ме попита дали нашите знаят за нас и аз му казах да,знаят. :) И той ми каза:Ооо супер значи ще ти дойда на гости... :shock: аз стоях и гледах като тресната....не знам защо проявява огромно желание да дойде вкъщи.А на мен ми е малко неудобно,тъй като да водиш гаджето си вкъщи е .....поне за мен...трябва да сме много навътре в отношенията си ,за да го заведа у нас.И ми е малко сконфузно.. 8-) Тоя пич се оказва доста нахален....и непрекъснато ме притиска.. :shock: Я кажете имате ли някакво предложение как да го сплаша малко...защото ако аз тръгна да му показвам,че аз командвам парада той ще се стресне яката...аз всъщност това мисля да направя...ще му го покажа ОТНОВО..до сега съм му казвала/показвала,че не той определя къде ще ходя,с кого ще съм,кого ще каня вкъщи..ама той явно не иска да го разбере.Та чакам предложения как да го спра малко...това неговото е непоносимо...взе да става много нахален... :?

ZloboMiR
09-13-2011, 13:41
Избирай хората, вместо да се мъчиш да ги променяш.

Bladedancerr
09-13-2011, 18:42
Абе то от началото ми замириса,обаче сега всичко ми е ясно.Човека иска да те вкара в леглото! 100% когато ти е държал ръката онази вечер,тихичко се е надявал да останете само двамата.Да не говорим че иска да идва във вас и си мисли че щом си казала на вашите за него, те са го одобрили веднага. :?

Сивета ми е да стоиш далече от такива,още повече ти е първа връска.Ама какво да се прави,повечето са такива. :?

Limitless
09-13-2011, 23:39
По принцип не търпя такова отношение.Не позволявам на никой да ми казва какво да правя...но в този случай,тъй като сме от малко време заедно,реших да не му се противопоставям веднага,защото аз реша ли да защитя личното си пространство и избора си става страшно и се скарвам жестоко дори и с най-близките ми хора.А това момче наистина ми влезе под кожата.Страшно много го харесвам.И точно затова не искам още от началото да се караме и да изглежда така сякаш аз съм срещу него.Точно за това пуснах темата-исках да видя дали аз не прибързвам с караниците и дали не си въобразявам,че той прекалява.Явно с моя сладур ще трябва сериозно да си поговоря,колкото и да не ми се иска да се сдърпаме(защото имам чувството,че точно това ще стане)..Иначе ще ми се качи на главата.. :?

Повярвай ми знам какво е... но неможе все да сме добрите може и да е всичко за теб .. но се питай заслужава ли си? Той дава ли ти това което ти на него?

anonymous708973
09-14-2011, 05:43
A и нека допълня.Днес той ме попита дали нашите знаят за нас и аз му казах да,знаят. :) И той ми каза:Ооо супер значи ще ти дойда на гости... :shock:

Моля?!


Кажи му че си обвързана,а не - ВЪРЗАНА .. :wink:
Точно ей това му казваш, добро хрумване е.

+ що срязваш с нетърпящ възражения тон:
"Ще дойдеш, когато те поканя".

Ще му нараниш егото, но в случая това трябва да стане.