PDA

View Full Version : За хомо- и би-сексуалността



Dyany10000
09-12-2011, 06:03
Тука се навъдиха теми в които хората показват много грешна представа за хомо- би- и транс-сексуалните хора. От коментарите може да се изкара, че тези хора следват некаква гадна мода да спят с хора от същият пол или нещо от сорта (не измислих друга аналогия). Та да ви светна - ХОМО-БИ-СЕКСУАЛНИТЕ ХОРА СЕ РАЖДАТ ТАКИВА. ТЕ НЕ СА ВИНОВНИ, ЧЕ ГИ ВЛЕЧЕ КЪМ СЪЩИЯ, А НЕ КЪМ ПРОТИВОПОЛОЖНИЯ ПОЛ. Така че, моля ви, другия път когато решите да говорите против тях, се замислете, че те на са си избрали да бъдат такива!

DVK out.

granger
09-12-2011, 06:06
Явно не си учил психология и логика в 9ти клас! Едните се раждат такива , другите стават такива! Не говори преди да си запознат!Според мен темата ти е абсолютно безсмислена и това спокойно можеше да го напишеш в Темата за Би-сексуалността , вместо да тъпчеш форума с безсмилени и недомислени теми!

Dyany10000
09-12-2011, 06:10
Не съм учил каквото каза, но книги чета :-x

granger
09-12-2011, 06:12
Не съм учил каквото каза, но книги чета :-x
Продължавай да четеш и като дойде време да го учиш този предмет ще видиш за какво ти говоря!

PricelessG
09-12-2011, 06:41
Гледайте филма Prayers for Bobby. В него е истината. :wink:

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 06:49
Явно не си учил психология и логика в 9ти клас! Едните се раждат такива , другите стават такива! Не говори преди да си запознат!Според мен темата ти е абсолютно безсмислена и това спокойно можеше да го напишеш в Темата за Би-сексуалността , вместо да тъпчеш форума с безсмилени и недомислени теми!
бръм. така е, едни се раждат така, други сами избират

SisiStrange
09-12-2011, 06:57
Пф. Дам. Обикновено причината е хормонален дисбаланс на майката по време на бременността, а имаше и една хромозомна мутация, която не помня.

Ама, честно казано, специално при лесбийките е фраш с момиченца жадни за внимание, които се чудят пред кой батко да намляскат най-добрата си приятелка и да го възбудят, а после да се бият в гърдите, че са "би".
Това според мен е обидно за самите лесбийки.

Extremescream
09-12-2011, 08:43
Айде запрете се. Има си тема за би-сексуалните под тази.