PDA

View Full Version : Broken heart



BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 06:21
Кой е най-добрия лек за разбитото сърце според вас?

antifashionshit
09-12-2011, 06:26
да не се филмираш и да вложиш в нещо полезно енергията си, която иначе ще изразходваш в безмислено самосъжаление.

LeprikonA
09-12-2011, 06:32
да си организираш времето си така, че да си сам/а възможно най-малко (поне в началото)и никой да не ти натяква за станалото или да разпитва, ако не жеалеш да говориш. подбираш песните и.. времето оправя всичко (баналничко и все пак вярно)

BloodRunsCold
09-12-2011, 06:43
Спорт и приятели...

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 06:44
^ телефонът ми е доста своенравен по отношение на песните :D все държи балади да ми пуска

LeprikonA
09-12-2011, 06:46
поразчисти ги временно ^^ пък, ако ти помагат (щото и такива има) няма лошо :)

ilievabe098
09-12-2011, 06:47
излизане с приятели му е майката ;дд .самоубеждаването , че си най-щасливия човек на света и "Fox Life" също помагат.

SisiStrange
09-12-2011, 06:51
Нови хобита.

anonymous708973
09-12-2011, 07:35
Ох, боже... Откажи се от любовта и ти.

balu4ka
09-12-2011, 07:39
Изкючваш всичко възможно ,свързано с човека.Излизаш повече,разнообразяваш се ,хобита и всичко с времето.Лек няма,докато сам не го намериш (:

Luidgie
09-12-2011, 07:40
Книги, занимаване с неща, които изискват цялата ти концентрация (така няма да го мислиш). След време ще ти е даже смешно.

GLaDOS
09-12-2011, 08:09
http://www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34&list=FLQ7ZWrycAXU7jOUlWpiESlw&index=6 и още други ... по-добре от балади .

Не се сещам какво да добавя , почти всичко ефективно е споменато вече .

Darinella
09-12-2011, 08:33
Мисли за други неща. Бъдещето е пред теб. Това, че е приключила една връзка не значи, че няма да има следваща, дори още по-хубава и вълнуваща. :)

Evterpa
09-12-2011, 08:46
да не се филмираш и да вложиш в нещо полезно енергията си, която иначе ще изразходваш в безмислено самосъжаление.
Така.

muhtesemfan
09-12-2011, 09:31
Времето...

Gr0zDan0v
09-12-2011, 09:52
Споко и аз малко трудно попринцип преживявам нещата...

brusa
09-12-2011, 09:53
през деня гледай да си запълваш времето колкото се може повече за да не оставаш сама.. тъпото е че вечери като си легнеш идват спомените и мъката :(

SmilezZz
09-12-2011, 09:57
Излизай с приятели , рисувай , прочети някоя книга . Намери си някакво хоби , което ще ти спомогне да не мислиш за него. След време ще свикнеш с липсата му.

badsector
09-12-2011, 10:15
Да не си мислиш, че ти е разбито сърцето.

cigarettekisses
09-12-2011, 10:29
Гледай да се разсеяш и да не си мислиш за него.
С времето ще ти мине.

fenasf
09-12-2011, 10:36
Нова връзка.

NoMore
09-12-2011, 11:59
Ново момче (нова тръпка)! Не говоря да ти е най-голямата любов ами просто някой, който ти обръща внимание...

LadyDi
09-12-2011, 12:08
Да бе, става точно с нова връзка :x .
Всяка провалена връзка има нужда от т.нар. "траурен период", в който да се справиш със загубата и да продължиш напред.
А с объркани емоции да се мяташ в ново предизвикателство, никога не е добро решение.

stellu
09-12-2011, 12:18
единствено времето помага..

Bladedancerr
09-12-2011, 12:34
Спорт и приятели...

Точно. И гледай да не ти остава много свободно време да си мислиш за него/нея.В началото е трудно но..след време минава.

fenasf
09-12-2011, 16:24
Да бе, става точно с нова връзка :x .
Всяка провалена връзка има нужда от т.нар. "траурен период", в който да се справиш със загубата и да продължиш напред.
А с объркани емоции да се мяташ в ново предизвикателство, никога не е добро решение.

Напротив. Миналото си е минало, да не си вдовица, че да изпадаш в траур?! Периодът трябва да продължи точно толкова, колкото им стига на мъжете да разберат, че си свободна и да те налазят. Жените не са създадени да стоят без партньор. Тези, които са сами са или грозни/неподдържани/дебели/антисоциални или живеят с илюзии.

error92
09-12-2011, 18:49
режи вени :-D

Shturrrche88
09-12-2011, 18:51
Кой е най-добрия лек за разбитото сърце според вас?
Да излезеш от филма и да си намериш други занимания...

sexy_for_you
09-12-2011, 19:05
Точно определен лек няма.Можеш да опиташ с някое занимание,което те поглъща изцяло и не те кара да мислиш за нищо друго,освен за това,което правиш.Социалните контакти също не биха навредили,и то с приятни и положителни хора.

Zaharinka
09-12-2011, 19:15
Минава,всичко минава рано или късно.Докато не дойде някой,който ще накара сърцето да затупка. :)

rapanche
09-12-2011, 20:47
Кой е най-добрия лек за разбитото сърце според вас? ВРЕМЕТО

LadyDi
09-12-2011, 21:17
Да бе, става точно с нова връзка :x .
Всяка провалена връзка има нужда от т.нар. "траурен период", в който да се справиш със загубата и да продължиш напред.
А с объркани емоции да се мяташ в ново предизвикателство, никога не е добро решение.

Напротив. Миналото си е минало, да не си вдовица, че да изпадаш в траур?! Периодът трябва да продължи точно толкова, колкото им стига на мъжете да разберат, че си свободна и да те налазят. Жените не са създадени да стоят без партньор. Тези, които са сами са или грозни/неподдържани/дебели/антисоциални или живеят с илюзии.
Както виждаш "траурен" беше в кавички, ама явно не ти е ясно какво значат. Тва беше метафора (пояснявам).
Това, което искам да кажа е, че връзката не се превъзмогва с едно щракване на пръсти, особено ако ти си бил зарязаният. И не е честно спрямо другия да влизаш в нова връзка обременен с тези емоции. Има нужда от време, за да се изчистиш от това. Имаш нужда сам за себе си да разбереш, че няма да го бъде и че си готов да бъдеш с друг.

Ей такива, дето скачате от връзка на връзка... просто не го наричайте любов. Любовта не се прежалва толкова бързо.

Sintya
09-12-2011, 22:02
Времето.

antifashionshit
09-12-2011, 22:05
времето
ако си емоционално тъп и сто години няма да ти стигнат
тъпо клише.

Luidgie
09-12-2011, 22:07
времето
ако си емоционално тъп и сто години няма да ти стигнат
тъпо клише.
Ахахаха това ми хареса. А и другото, което е. Ако имаш желание, веднага ще ти мине. Ако нямаш, ще си седиш с месеци в това положение.

Sintya
09-12-2011, 22:07
Зависи си от човека, но при повечето ' нормални индивиди ' с времето идва и нова любов, старата се забравя и тн

Luidgie
09-12-2011, 22:11
Като нямаш контрол над чувствата си и не можеш да се самоанализираш. Като знаеш какъв ти е проблема и си искрен пред себе си, всичко ще е ок за кратко време. Ама като си заблуден и тъп. И приемаш въпросният човек, който е разбил сърцето ти, за света и как не можеш да живееш без него...

kyon
09-12-2011, 22:14
Като нямаш контрол над чувствата си и не можеш да се самоанализираш. Като знаеш какъв ти е проблема и си искрен пред себе си, всичко ще е ок за кратко време. Ама като си заблуден и тъп. И приемаш въпросният човек, който е разбил сърцето ти, за света и как не можеш да живееш без него...

С тоя пост ми се издигна в очите :D

Luidgie
09-12-2011, 22:17
Като нямаш контрол над чувствата си и не можеш да се самоанализираш. Като знаеш какъв ти е проблема и си искрен пред себе си, всичко ще е ок за кратко време. Ама като си заблуден и тъп. И приемаш въпросният човек, който е разбил сърцето ти, за света и как не можеш да живееш без него...

С тоя пост ми се издигна в очите :D
Ахаха. Рядко имам желание, да давам реални съвети и да казвам тово, ковто наистина мисля.

BacksteetBoy
09-13-2011, 00:37
любов, с любов се забравя , ако не , с пари. :)

BrainlessROCKBABY
09-13-2011, 06:16
между другото, в крайна сметка се научаваш да живееш без него/нея.. отначало светът иглежда рухнал, но не е така

Vilencety
09-13-2011, 07:09
Изкючваш всичко възможно ,свързано с човека.Излизаш повече,разнообразяваш се ,хобита и всичко с времето.Лек няма,докато сам не го намериш (:

bloodyF
09-13-2011, 08:12
времето..
да си поплачеш, да си изкараш емоциите навън от себе си, да останеш сама със себе си за известно време, после почваш с приятели навън, спорт, ВЕСЕЛИ филми и ВЕСЕЛИ песнички... ще изпитваш нужда да си пуснеш Титаник НО не го прави!!!
и по едно време усещаш как си се научила да се справяш добре и без присъствието му..
усещаш как си станала по-силна и се гордееш със себе си до някаква степен..
няма да го забравиш, особено ако е била по-продължителна връзка..
но ще продължиш, а това е важното.. :-)

2pacbabbyu
09-13-2011, 08:39
Времето,времето,времето,вр мето,времето,времето.....

Sintya
09-13-2011, 09:30
Като нямаш контрол над чувствата си и не можеш да се самоанализираш. Като знаеш какъв ти е проблема и си искрен пред себе си, всичко ще е ок за кратко време. Ама като си заблуден и тъп. И приемаш въпросният човек, който е разбил сърцето ти, за света и как не можеш да живееш без него...

С тоя пост ми се издигна в очите :D
А ако си го обичал много ? Какво правиш, изтриваш този човек от живота си за 1 ден? И да искаш, няма да можеш... освен, ако наистина не ти е пукало за него, тогава можеш и за 10 мин да го забравиш. ;)
Не можеш да контролираш чувствата си...

antifashionshit
09-13-2011, 09:32
Не можеш да контролираш чувствата си...
още едно клише.
можеш в някаква степен, стига да познаваш себе си достатъчно.

Sintya
09-13-2011, 09:42
Не можеш да контролираш чувствата си...
още едно клише.
можеш в някаква степен, стига да познаваш себе си достатъчно.
В някаква степен.
Както и да е. При всеки човек е различно.

Luidgie
09-13-2011, 09:49
Като нямаш контрол над чувствата си и не можеш да се самоанализираш. Като знаеш какъв ти е проблема и си искрен пред себе си, всичко ще е ок за кратко време. Ама като си заблуден и тъп. И приемаш въпросният човек, който е разбил сърцето ти, за света и как не можеш да живееш без него...

С тоя пост ми се издигна в очите :D
А ако си го обичал много ? Какво правиш, изтриваш този човек от живота си за 1 ден? И да искаш, няма да можеш... освен, ако наистина не ти е пукало за него, тогава можеш и за 10 мин да го забравиш. ;)
Не можеш да контролираш чувствата си...
Ахахахаха! Няма значение колко обичаш някой. Разбил ти е сърцето, наранил те е по някакъв начин. ВМесто да изпадаш в самосъжаление. И да си мислиш как живота свършва след загубата му. По-добре си направи самоанализ и реши кое е най-добре за теб. Не става въпрос колко си обичал някой. А до каква степен имаш самоконтрол. Като цепиш такива клишета се излагаш. А и вече казах, че трябва да си искрен със себе си. Да знаеш каква е истината и да я признаеш и приемеш. Не да отричаш и да си въобразяваш, че живота свършва ако не си с него.

Sintya
09-13-2011, 09:54
Съвсем едно е да си мислиш, че животът ти е свършил, съвсем друго е да си дадеш малко време, за да разбереш какво си имал, какво не, както и преди да започнеш нова връзка.
Караш го много " все едно ми е ", тук не говорим за " срежи вените ", а просто за малкото време, което минава, преди да започнеш нова връзка ;)

Luidgie
09-13-2011, 09:58
Аха. И докато чакам да ми падне от небето любовта. Трябва постоянно да мисля, как съм загубила някой и колко ми е било добре с него и бля бля бля. Защото видиш ли, това не е самосъжаление. Не. Ти не се съжеляваш, за дето си изгубил някакъв си човек. Че той даже не е и умрял, разбираш ли. ДОкато чакаш да дойде следващата любов могат да минат години. И какво? Години да си мислиш за въпросния човек, и да съжеляваш че сега не е с теб? Разбира се, че не става въпрос, да щракнеш с пръсти и БУМ забравил си. Въпросът е да не се самосъжаляваш и да не си проваляш живота, защото ти е тъпо, че са те зарязали.

AmanitaMuscaria
09-13-2011, 10:14
Пф, само аз ли си гледам на разделите си положително?

Sintya
09-13-2011, 10:32
Аха. И докато чакам да ми падне от небето любовта. Трябва постоянно да мисля, как съм загубила някой и колко ми е било добре с него и бля бля бля. Защото видиш ли, това не е самосъжаление. Не. Ти не се съжеляваш, за дето си изгубил някакъв си човек. Че той даже не е и умрял, разбираш ли. ДОкато чакаш да дойде следващата любов могат да минат години. И какво? Години да си мислиш за въпросния човек, и да съжеляваш че сега не е с теб? Разбира се, че не става въпрос, да щракнеш с пръсти и БУМ забравил си. Въпросът е да не се самосъжаляваш и да не си проваляш живота, защото ти е тъпо, че са те зарязали.
Да, не споря за това, права си.
Щом е трябвало нещо да се случи, значи така е трябвало... всеки продължава по пътя си.

LadyDi
09-13-2011, 10:49
Пф, само аз ли си гледам на разделите си положително?
ми то така и трябва всъщност
ама трябва време и опит, за да успееш да постигнеш тая нагласа