PDA

View Full Version : Проблем с доведената ми сестра ..



tseti
09-12-2011, 08:09
От 3 години майка ми си има приятел ,а той има дъщеря по малка е от мен 3 години... аз на 16 а тя на 13 ... винаги сме се разбирали...,но преди 2 дена стана нещо и от тогава сякаш се учуждихме... Отидохме компания в едно момче уж да гледаме филм... и след няколко часа момичетата си заминаха и останахме 2 момчета и аз и тя... казах и след 1 час да тръгваме сългаси се с мен .. Пи малко бира и се напи.. казах и да тръгваме не се съгласи с мен. Гледах я как се натиска с тях неприятно ми беше .. тя така се държеше с мен сякаш аз не присъствах..само с тях водеше разговор... Накрая и се развиках а тя каза не ме интересуваш.. След това аз я чаках докато пожела да си тръгнем и то беше към 5 сутринта... Легнах си и се разревах ..,защото сякаш я обичам... и на другия ден майка ме пита защо съм плакала и й обесних... а аз на сестра ми не говорех , а и тя не се опитваше... така и мина дена на следвашия ден имаше рожден ден .. само едно честит рожден ден и казах и след време почнах да и говоря..и вече винаги когато вляза в стаята и е на компа тя си изключва skype а преди нямаше такова нещо..Очужди се от мен.. А днес се обажда на тоз и оня да излезе щото тъпо и било , още от ставането й ,... Вече зъд гърба ми говори гаранция... Не издържам по този начин болно ми е.. Помогнете ми! Само недейте да ме упреквате по добре си замълчете ако ще го праеите.. Благодаря !

AutomatiC
09-12-2011, 08:30
детска история, остави я ...

Soraq
09-12-2011, 08:39
Кофти... Пък нали ги знаеш тия на по 12 13 години като започнат да ги заговарят батковци и са вече много големи и със самочувствие. Утре като се скарат и на твойто рамо ще плаче. Всичко ще се оправи. :) :) :) :) :) :)

muhtesemfan
09-12-2011, 09:26
Остави я да страда :) Каквото иска да прави,щом не разбира от дума,или пък поговори с баща й :)

tseti
09-12-2011, 09:45
дори да кажа на баща й няма никакъв шанс ...разпусната работа... разбирате ли те я наричат каква ли не с израза ,,курва,, и се обижда... искам някак си да не се държи така с мен и с баща си и да оправи малко ...щото и ,,курва я наричат... X:X:X

cookie_master
09-12-2011, 09:45
Попитай я защо се държи така,ако не иска да говори я остави ще й мине :wink:

tseti
09-12-2011, 09:55
да ти кажа незнам дали ще и мине даже вече не излизам..защото се събираме заедно ..и след случката много и порасна работата някакси..

kyon
09-12-2011, 09:59
остави я

SmilezZz
09-12-2011, 10:56
Остави я.
То се вижда , че с разговори няма да се оправи работата .Остави я да се нарадва на "батковците" , да страда малко и ще се оправите.

SunnyWinter
09-12-2011, 14:18
Остави я, съвсем скоро ще и дойде умът в главата.

Biskfitka
09-12-2011, 16:53
Остави я, съвсем скоро ще и дойде умът в главата.По-точно съвсем скоро ще я наебе някой батко и ще реве после,че я е оставил...

badsector
09-12-2011, 17:17
Ами след като баща й и майка ти й казват, че е курва, явно има защо. Все пак и курвите от някъде тръгват. Свиквай с мисълта, гради си живота, за да можеш да се махнеш от тази среда и хич да не ти пука.

someonerandom
09-12-2011, 19:12
Пила 2 глътки бира,натискала се с батковците и сега е решила,че е много готина и не заслужаваш компанията и.Изчакай 1 седмица 8-)
П.С:Мисля,че много е впрягаш.Тресат я хормоните,тя не осъзнава кво прави и е влязла в някакъв филм,ти вечер да плачеш за такива глупости...не си струва

Honest
09-12-2011, 19:33
Пила 2 глътки бира,натискала се с батковците и сега е решила,че е много готина и не заслужаваш компанията и.Изчакай 1 седмица 8-)
П.С:Мисля,че много е впрягаш.Тресат я хормоните,тя не осъзнава кво прави и е влязла в някакъв филм,ти вечер да плачеш за такива глупости...не си струва
Подкрепям с 2 ръце. :)