PDA

View Full Version : За страната ни...



ledenakrasota
09-12-2011, 10:23
Замисляли ли сте се какви кътчета имаме, а не сме чували за тях. И все ходим някъде навън да видим нещо, а примерно не сме си направили труда да видим Белоградчишките скали. :)
Къде сте ходили- град, гробница, археологически разкопки, музеи... Какво ви хареса? Как решихте да отидете? Някоя интересна случка?

Аз обожава да ходя на Рилския манастир през април, когато всичко е зелено и е много красиво. Харесвам Созопол и Плевен. Не съм ходило във Велико Търново, но много искам. Както и да посетя Перперикон, могилите Малка и Голяма косматка, първата ни столица Плиска и др. :)

ADMIRALKA14
09-12-2011, 15:14
Ходила съм на Белоградчишките скали, седемте престола, Царевец, Дяволското гърло, Ягодинската пещера, Магурата, Батак и църквата там както и музея, Рилския манастир, Калояновата крепост, крепостта на Калиакра, Райското пръскало, Крушунски водопади, Роженски манастир, Преображенски манастир, Дряновски манастир, Бачковския манастир, Драгалевски манастир, Жеравна, Созопол и Несебър старите градове, Арбанаси, Баба - Вида, Къкринско ханче, Панагюрище, Калофер, Клисура, Шипка, Мадарски конник, Перперикон и т.н Дестинациите са много интересни аз принципно не обичам да стоя на едно място обичам да пътувам аз съм си един мечо турист. Най - често пътувам с родителите си и те са като мене. 8-)
Темата е интересна браво за идеята надявам се да се развие. Може да разменяме идеи по този начин за различни пътувания и така.

SonataArctica
09-12-2011, 17:31
Обичам да обикалям България. Бил съм къде ли не.

пп - покрай тракийска гробница минавам всеки ден 8-)