PDA

View Full Version : проблем с лаптоп



pavkata213
09-12-2011, 10:47
Здравейте! Значи преди час на лаптопът ми цъкнах с дясното копче на мишката и влязох в разделителна способност след което не знам какво направих и сега нямам нищо на екрана освен картинката която си стои там....не мога да заредя нови прозорци, рестартирах го ..положението е същото ..чува се звукът , че лаптопът е заредил но не мога да отворя каквото и да е....пробвах пак с това" разделителна способност" но то сякаш е отворено но на екрана не се показва нищо. Та какво мога да направя сега освен преисталиране >"?

moni010498
09-12-2011, 17:05
според мен няма какво друго да направиш освен да го преинсталираш

gadgetsbg
09-12-2011, 19:08
Здравей,
Натисни Windows key + P и ако ти се появи прозорец на екрана избери Computer Only. Според мен си превключил на режим Extended Desktop и си задал като 1ви дисплей изхода за монитор.

Поздрави

ZloboMiR
09-12-2011, 22:44
Здравей,
Натисни Windows key + P и ако ти се появи прозорец на екрана избери Computer Only. Според мен си превключил на режим Extended Desktop и си задал като 1ви дисплей изхода за монитор.

Поздрави
Или натисни Fn (до контрола) + F ключовете, на които е нарисуван монитор, един след друг, докато намериш верния.

NeENormalen
09-18-2011, 15:22
Рестартирай и помпи F8 преди да излезе логото на Операционната Система.. Ще ти се появи меню .. избери: Enable VGA mode.
успех!